Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. augusztus 28., péntek 11:42

Sorry a dupla miatt, de csak annyi, hogy nagyon-nagyon hiányzik egy Puyol a csapatból.

Az az érzésem, hogy más hangulat és intézési forma lenne ha ő aktív játékos lenne még. Legalábbis, ami a csapaton belüli hangulatot/hangnemet illetné. Így lehet, hogy a vezetéssel is más lenne a kapcsolat.

Persze ez csak ha..

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. augusztus 28., péntek 11:39

rolandantal írta: Eddig nem szóltam hozzá a topikhoz, mert sajnos szégyenletes, ami jelenleg a klubnál történik - és ahogyan azt többen már leírtátok, egyáltalán nem nagy csapathoz illő és közel sem profi.

A részleteket és a teljes igazságot nem tudhatjuk, hiába jelenik meg a sajtóban bármi is arról, hogy mi a helyzet Messi és a klub között. Mint ahogyan az életben a legtöbbször, úgy gondolom hogy az igazság mégis a két véglet között van.

Ez számomra azt jelenti ez, hogy Messi hozzáállása/viselkedése/reakciója egyáltalán nem méltó ahhoz a személyhez, amit ő kizárólagosan az eredményei alapján képvisel a klubnál. Viszont, egyértelműen a sötétben tapogatóznék, ha figyelmen kívül hagynám az elmúlt évek pocsék klubmenedzselést és meghozott döntéseket. (s itt nem feltétlen az igazolásokra kell gondolni, hanem sportszakmai / etikai, s sok más kérdésekről is)

Szerintem ez a kettő szoros összefüggésben van (mondhatom egyik a másiknak kiváltó oka - de ez nem indokol persze semmit) - s ez vezetett ehhez a jelenlegi pocsék helyzethez is... amit a normális szurkolók, a csapat imázsa, a játékosok morálja, s a klub jövője szenved el.

Szégyenletes. Mást nem tudok mit mondani és őszintén azt se tudnám megmondani, hogy melyik forgatókönyv lenne a legjobb, de mindenképp én a klubot tartom/tartanám szem előtt és a jövőre való fókuszálást, épitkezést.

SZERK: Mikor bejegyzést posztoltam jelent meg a hozzászólásod.
Erröl viszont szerintem nem mind Messi tehet - ö szerintem nem a betegség hanem a tünet. A mostani (és korábbi) elnökség hibája, hogy hagyta idáig fajulni a dolgokat, akár van hatalma Messinek akár nincs.
Ezzel nagyon egyet tudok érteni.
Tök jó, hogy ezt így leírtad, korrektül nézed a dolgokat barcásként is és abszolút egyet tudok Veled érteni.

Na nem hiszem, hogy a Barcelonát, mint csapatot temetni kellene és a bajnokságban ott lesztek a toppon, BL-ben az egyenes kieséses szakaszig elmentek..

Ami szerintem is furcsa az a lerendezési mód. Miért kell ezt ilyen módon, ilyen teátrálisan, a világot belevonva játékosokat megalálzni, majd egy játékosnak zsarolgatni a vezetőséget..Furcsa és elég egyszerű mód ez. Nem méltó egy ekkora klubhoz.

Persze ez is el fog múlni idővel. Új vezetés fog jönni(szerintem rövidesen), Messi marad, a csapat kátékos állománya kicserélődik, de ezt lehetne cirkusz és ilyen stílus nélkül is..szerintem

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. augusztus 28., péntek 11:24

Én még mindig várom, hogy valaki leírja, hogy miért inkompetens a Barca vezetése. Én nem foglalkozom túl sokat velük, csak azt látom, hogy a világ összes pénzét előteremtik ahhoz, hogy Messinek megfelelő edzőket, játékos társakat szerezzenek és kielégítsék az ő igényeit.

Avatar
rolandantal
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2016. február 28., vasárnap 15:37
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rolandantal » 2020. augusztus 28., péntek 11:22

Eddig nem szóltam hozzá a topikhoz, mert sajnos szégyenletes, ami jelenleg a klubnál történik - és ahogyan azt többen már leírtátok, egyáltalán nem nagy csapathoz illő és közel sem profi.

A részleteket és a teljes igazságot nem tudhatjuk, hiába jelenik meg a sajtóban bármi is arról, hogy mi a helyzet Messi és a klub között. Mint ahogyan az életben a legtöbbször, úgy gondolom hogy az igazság mégis a két véglet között van.

Ez számomra azt jelenti ez, hogy Messi hozzáállása/viselkedése/reakciója egyáltalán nem méltó ahhoz a személyhez, amit ő kizárólagosan az eredményei alapján képvisel a klubnál. Viszont, egyértelműen a sötétben tapogatóznék, ha figyelmen kívül hagynám az elmúlt évek pocsék klubmenedzselést és meghozott döntéseket. (s itt nem feltétlen az igazolásokra kell gondolni, hanem sportszakmai / etikai, s sok más kérdésekről is)

Szerintem ez a kettő szoros összefüggésben van (mondhatom egyik a másiknak kiváltó oka - de ez nem indokol persze semmit) - s ez vezetett ehhez a jelenlegi pocsék helyzethez is... amit a normális szurkolók, a csapat imázsa, a játékosok morálja, s a klub jövője szenved el.

Szégyenletes. Mást nem tudok mit mondani és őszintén azt se tudnám megmondani, hogy melyik forgatókönyv lenne a legjobb, de mindenképp én a klubot tartom/tartanám szem előtt és a jövőre való fókuszálást, épitkezést.

SZERK: Mikor bejegyzést posztoltam jelent meg a hozzászólásod.
Erröl viszont szerintem nem mind Messi tehet - ö szerintem nem a betegség hanem a tünet. A mostani (és korábbi) elnökség hibája, hogy hagyta idáig fajulni a dolgokat, akár van hatalma Messinek akár nincs.
Ezzel nagyon egyet tudok érteni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rolandantal 2020. augusztus 28., péntek 11:24-kor.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. augusztus 28., péntek 11:06

Erröl viszont szerintem nem mind Messi tehet - ö szerintem nem a betegség hanem a tünet. A mostani (és korábbi) elnökség hibája, hogy hagyta idáig fajulni a dolgokat, akár van hatalma Messinek akár nincs.

Ök azok akik belementek abba, hogy ekkora fizetése legyen, és egy kicsit a klub fölé nöjön. Lehet, hogy ez most csak a blöff Leo részéröl, mert úgy érzi, hogy így tud hatni az elnökre és megmenteni a klubot, mert érzi, hogy a szurklolók mögötte állnak és Istenént tisztelik. Higy Messi hös, vagy antihös ebbol a szempontból azt nyilván az dönti el, hogy melyik oldalon áll az ember, ebbe nem is mennék bele. Csak ez marhára nem egy játékos feladata lenne, nálunk is már rég rossz lenne, ha Ramosnak kellene kiállni és távozásra szólítani egy inkonpetens vezetést. Nem tudom, hogy Messi mennyire okos de gondolom lövése sincs arról, hogy egy klubot, hogy kell vezetni, de már ö is látja, hogy ez nem mehet tovább. (amellett, hogy fél, hogy elveszíti a privilégiumait, pajtijait) A Sociok feladata lett volna a eltakarítani az inkompetens vezetést - mondjuk ha az elöö elnökség tevékenységét megnézem, gondolom a legtöbb socio is valamilyen szinten érdekelt a buliban... A szurkolóknak sem most kellet volna a stadiont ostromolni hanem a Roma elleni zakó után.


U.i. bocsi a sok "ö"-ért, német tasztatúrám van és nem tudok hosszú ö-t varázsolni
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. augusztus 28., péntek 9:08

Steve írta:
Realista24 írta:

Szerintünk. Ők csak annyit látnak, hogy marad Messi, a Messiás. Semmi más nem érdekli őket, főleg nem mások véleménye, mert hát Messi a goat, előtte nem volt se Barca, se foci. Utána meg már senkit nem fog érdekelni a foci.
Igen, a legtöbb barcás szerintem így látja. A kisember meg bevonul fehér lovon a Camp Nouba és eltávolítja Bartot.

Igazából amit én nem értek az ez a harciaskodás egyfolytában. Olyanok, mint Kerlon. :mrgreen: :-* A semmiből is keresik az ellenségeket, vitatkoznak. Előkerül az elnyomásos mánijáuk.

Ez nem egy új sztori, folyamatosan ez megy csak az ellenségkép és a megváltó szerep változik. Sírnak, hogy var kell, majd sírnak, hogy var van. Uefáznak, realoznak, chelseznek..mindig van valaki..??

A dühös kisembernek meg mindig produkálnia kell magát.Vagy köpköd, vagy mutogat, vagy labdát bombáz a közönségbe, vagy szívszorító beszédeket tart, vagy fax-al a kezében menti meg a világot.

Érdekes egy társaság na. :kalapos:
Ez azért messze nem a kerlonista viselkedések leírása. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 28., péntek 8:14

Azok a szivszorito beszedek inkabb rohejesek

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. augusztus 28., péntek 8:12

Realista24 írta:
Kerlon írta: Messi vezérként amúgyis megbukott a pályán és a válogatott visszavonulásdi meg a mostani esetbután a pályán kívül is. Bárminlesz ezeknel jövőre a morális helyzet -10r lesz.
Szerintünk. Ők csak annyit látnak, hogy marad Messi, a Messiás. Semmi más nem érdekli őket, főleg nem mások véleménye, mert hát Messi a goat, előtte nem volt se Barca, se foci. Utána meg már senkit nem fog érdekelni a foci.
Igen, a legtöbb barcás szerintem így látja. A kisember meg bevonul fehér lovon a Camp Nouba és eltávolítja Bartot.

Igazából amit én nem értek az ez a harciaskodás egyfolytában. Olyanok, mint Kerlon. :mrgreen: :-* A semmiből is keresik az ellenségeket, vitatkoznak. Előkerül az elnyomásos mánijáuk.

Ez nem egy új sztori, folyamatosan ez megy csak az ellenségkép és a megváltó szerep változik. Sírnak, hogy var kell, majd sírnak, hogy var van. Uefáznak, realoznak, chelseznek..mindig van valaki..??

A dühös kisembernek meg mindig produkálnia kell magát.Vagy köpköd, vagy mutogat, vagy labdát bombáz a közönségbe, vagy szívszorító beszédeket tart, vagy fax-al a kezében menti meg a világot.

Érdekes egy társaság na. :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 28., péntek 7:18

Kerlon írta: Messi vezérként amúgyis megbukott a pályán és a válogatott visszavonulásdi meg a mostani esetbután a pályán kívül is. Bárminlesz ezeknel jövőre a morális helyzet -10r lesz.
Szerintünk. Ők csak annyit látnak, hogy marad Messi, a Messiás. Semmi más nem érdekli őket, főleg nem mások véleménye, mert hát Messi a goat, előtte nem volt se Barca, se foci. Utána meg már senkit nem fog érdekelni a foci.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. augusztus 28., péntek 7:07

Messi vezérként amúgyis megbukott a pályán és a válogatott visszavonulásdi meg a mostani esetbután a pályán kívül is. Bárminlesz ezeknel jövőre a morális helyzet -10r lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. augusztus 28., péntek 0:48

Akik még most is a forradalmárt próbálják belelátni messibe az ugyanaz a réteg aki higuainozott egy elbukott vb döntő után és ugyanaz a réteg akik le se szarják majd a barszelonát messi távozása után. Ők vannak többen ők a hangosabbak,de barszelonában megingott a bizalom messiben,azokról az emberekről beszélek akik messi előtt is ott voltak és ott lesznek utána is.

Mázlink van ,hogy Céronaldo és Perez is olyan karizmatikus figurák akik profin,hidegvérrel oldották meg a nézeteltéréseket így nekem Céronaldo távozása egy baszott nagy mosolyt csal az arcomra. Profi volt,ilyenkor nem lehet romantikázni,minimalizálni kell a személyes sérelmeket,nyíltan ki kell mondani ki mit akar és kész. A mainstream nyilván rinyálni fog,csúnya madrid áruló Céronaldo aztán ahogy múlnak az évek egyre szebb lesz az az utolsó meccs kievben,vagy az utolsó ünneplés a bernabeuban.

Nyilván messinek sem lesz elfelejtve semmi,legenda marad de nem látom innen ,hogy lehetne happy endet csinálni messinek.Van 2 lehetséges végkimenetel,egyik rosszabb mint a másik.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. augusztus 28., péntek 0:21

dzsi91 írta:
wZoLee7 írta: Én már egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy megy vagy marad. Eddig simán 90-10 volt nálam, már inkább 70-30.

Ritka nagy alja csicska, ha így akarja a csapata vezetését megbuktatni, akkor meg ha új szerződésre megy egy utolsó patkány.

Azért gondolom egyébként, hogy marad a valagán, mert ha menni akarna, nem így csinálná, bár sosem volt az a tökös gyerek, de ha menni akar, álljon ki és mondja el a híveinek, ebben ennyi volt, én megyek, de ti továbbra is támogassátok a csapatot, erre kussban hátradőlva nézi ahogy betörnek a stadionba :lol: Elképzelem ahogy a nagy Piké is csak tapsol az egésznek. Nálunk egy Ramos, Casemiro de valszeg sokan mások is elmennének aztán jól lerúgnák azokat a marhákat akik ilyent csinálnak
Most ha kicsit visszatartom a nonstop röhögést ezen a barszelonai trónokharca kiadáson azt kell mondjam, hogy ezt messi nagyon elkúrta.

Én egy faék egyszerű embernek gondolom őt.Nem tetszett neki ami odaát folyik(most az lényegtelen,hogy nyakig bennevan) és le szeretett volna lépni,hogy az utsó pár évét egy olyan klubban töltse ahol csak a fotballra koncentrálhat. A fax amit küldött olyan mintha egy általános iskolás írta volna így gyanítom,hogy ez egy magánakció volt semmiféle stáb nem volt mögötte.

Arra viszont nem gondolt szerintem,hogy az ő státusza ott nincs egy szinten azzal,hogy ő leveleket írkáljon a jézuskának arról ,hogy mit szeretne és mit nem. Szerintem ez az amit sosem értett meg a tag.Van egy szint ami felett már nem elég csak vigyorogni és focizni.Ezt nem érti meg a barszelona sem mint klub. Ha eljutsz egy bizonyos szintre ahhoz hogy ott maradj nem biztos hogy megfelelőek azok az eszközök amivel odajutottál.

Messi elért egy bizonyos státuszt a pályafutása során ahol már felelősséggel tartozik egy bizonyos réteg iránt és nem lehet csak úgy leveleket irogatni lionel messiként egy politikusnak anélkül,hogy abból aztán politikai háború törjön ki. Mert messi most ebbe csöppent bele szerintem akaratán kívül. És egy ilyen játszmában esélytelen,ezen a terepen ki fog kapni ez eggyértelmű és ez nyomot fog hagyni az örökségén is mint labdarúgó.

A lényeg amit mondani akarok,hogy minél nagyobbra nől valaki annál nagyobb a felelősség is. Messi emberileg nem tudott felnőni oda ahova játékosként jutott és ez van évek óta számon kérve rajta. Most pedig ráborult az egész.Ronaldinho is hasonló eset volt csak körülötte nemvolt még akkora kultusz így nem is koppanhatott akkorát.

És akkor most nem térek ki arra,hogy minden idők legjobb játékosa nem csak abból kell álljon,hogy űzi a sportot és bazsalyog mellé. Ha már last dance,jordan sem csak annyiból állt,hogy ő kosarazott a legjobban,nem ez emelte őt mindenki felé a sportágban hanem a karizmája.


Innen szerintem barto sakkmattot fog neki adni akár magát feláldozva is. Ha messi marad, úgy fog maradni ,hogy megbuktatott egy vezetőséget megmentette a koloncokat és ha a következő szezon nem lesz sikeres jönnek majd a messiout rigmusok.

Ha meg lép ő lesz a kapitány aki elhagyta a süllyedő hajót Egy történelmi vereség után aztán irány 33 évesen a vakvilágba.

Iszonyat nagy baromság volt az a fax.Ha meg valami elnökjelölt áll a dolog mögött az jó hülyére vette akkor messit.
Abszolút!

De ahogy nekem ez lejött a barcás kollégákat csak egy dolog érdekel, hogy Messi ne távozzon!

Lsd DinhoL:” frusztrált nem vagyok, továbbra sem adok neki esélyt, hogy Messi lelép.”

Számukra ő ténylegesen több a csapatnál (direkt nem klubot írok :mrgreen: k) Szerintem odaát ő most valami hős forradalmár, aki nekimegy a gonosz elnöknek.

A nyóóckettőket meg a BL hazatér a Camp Nouba dolgokkal való égések meg persze nem a játékosok hibája, azt az öreg Setien viszi el.

Túlnőttek ezek a játékosok a klubon és ez az állandó harciaskodás, amit vagy a bírókkal, vagy a Reallal, vagy az uefaval, vagy a var-al, vagy az egész világgal folytatnak megállás nélkül, az csak táplálja a messi-féle forradalmi hősök nimbuszát.

Szerintem megfogja dönteni az elnököt, hős lesz..és megy minden tovább :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. augusztus 28., péntek 0:05

wZoLee7 írta: Én már egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy megy vagy marad. Eddig simán 90-10 volt nálam, már inkább 70-30.

Ritka nagy alja csicska, ha így akarja a csapata vezetését megbuktatni, akkor meg ha új szerződésre megy egy utolsó patkány.

Azért gondolom egyébként, hogy marad a valagán, mert ha menni akarna, nem így csinálná, bár sosem volt az a tökös gyerek, de ha menni akar, álljon ki és mondja el a híveinek, ebben ennyi volt, én megyek, de ti továbbra is támogassátok a csapatot, erre kussban hátradőlva nézi ahogy betörnek a stadionba :lol: Elképzelem ahogy a nagy Piké is csak tapsol az egésznek. Nálunk egy Ramos, Casemiro de valszeg sokan mások is elmennének aztán jól lerúgnák azokat a marhákat akik ilyent csinálnak
Most ha kicsit visszatartom a nonstop röhögést ezen a barszelonai trónokharca kiadáson azt kell mondjam, hogy ezt messi nagyon elkúrta.

Én egy faék egyszerű embernek gondolom őt.Nem tetszett neki ami odaát folyik(most az lényegtelen,hogy nyakig bennevan) és le szeretett volna lépni,hogy az utsó pár évét egy olyan klubban töltse ahol csak a fotballra koncentrálhat. A fax amit küldött olyan mintha egy általános iskolás írta volna így gyanítom,hogy ez egy magánakció volt semmiféle stáb nem volt mögötte.

Arra viszont nem gondolt szerintem,hogy az ő státusza ott nincs egy szinten azzal,hogy ő leveleket írkáljon a jézuskának arról ,hogy mit szeretne és mit nem. Szerintem ez az amit sosem értett meg a tag.Van egy szint ami felett már nem elég csak vigyorogni és focizni.Ezt nem érti meg a barszelona sem mint klub. Ha eljutsz egy bizonyos szintre ahhoz hogy ott maradj nem biztos hogy megfelelőek azok az eszközök amivel odajutottál.

Messi elért egy bizonyos státuszt a pályafutása során ahol már felelősséggel tartozik egy bizonyos réteg iránt és nem lehet csak úgy leveleket irogatni lionel messiként egy politikusnak anélkül,hogy abból aztán politikai háború törjön ki. Mert messi most ebbe csöppent bele szerintem akaratán kívül. És egy ilyen játszmában esélytelen,ezen a terepen ki fog kapni ez eggyértelmű és ez nyomot fog hagyni az örökségén is mint labdarúgó.

A lényeg amit mondani akarok,hogy minél nagyobbra nől valaki annál nagyobb a felelősség is. Messi emberileg nem tudott felnőni oda ahova játékosként jutott és ez van évek óta számon kérve rajta. Most pedig ráborult az egész.Ronaldinho is hasonló eset volt csak körülötte nemvolt még akkora kultusz így nem is koppanhatott akkorát.

És akkor most nem térek ki arra,hogy minden idők legjobb játékosa nem csak abból kell álljon,hogy űzi a sportot és bazsalyog mellé. Ha már last dance,jordan sem csak annyiból állt,hogy ő kosarazott a legjobban,nem ez emelte őt mindenki felé a sportágban hanem a karizmája.


Innen szerintem barto sakkmattot fog neki adni akár magát feláldozva is. Ha messi marad, úgy fog maradni ,hogy megbuktatott egy vezetőséget megmentette a koloncokat és ha a következő szezon nem lesz sikeres jönnek majd a messiout rigmusok.

Ha meg lép ő lesz a kapitány aki elhagyta a süllyedő hajót Egy történelmi vereség után aztán irány 33 évesen a vakvilágba.

Iszonyat nagy baromság volt az a fax.Ha meg valami elnökjelölt áll a dolog mögött az jó hülyére vette akkor messit.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. augusztus 27., csütörtök 20:00

wZoLee7 írta: Nálunk egy Ramos, Casemiro de valszeg sokan mások is elmennének aztán jól lerúgnák azokat a marhákat akik ilyent csinálnak
Ja, lehet ől rúgják le Bale-t minden második edzésen, ezért nem játszik sosem :lol: :lol: :lol:

Elvileg volt hír, hogy Messi ki fog adni közleményt, vagy legalábbis valamiyen módon el fogja mondani a saját verzióját. Nincsen pontos időpont, de elvileg a napokban, gondolom legkésőbb hétvégén.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 27., csütörtök 19:54

Én már egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy megy vagy marad. Eddig simán 90-10 volt nálam, már inkább 70-30.

Ritka nagy alja csicska, ha így akarja a csapata vezetését megbuktatni, akkor meg ha új szerződésre megy egy utolsó patkány.

Azért gondolom egyébként, hogy marad a valagán, mert ha menni akarna, nem így csinálná, bár sosem volt az a tökös gyerek, de ha menni akar, álljon ki és mondja el a híveinek, ebben ennyi volt, én megyek, de ti továbbra is támogassátok a csapatot, erre kussban hátradőlva nézi ahogy betörnek a stadionba :lol: Elképzelem ahogy a nagy Piké is csak tapsol az egésznek. Nálunk egy Ramos, Casemiro de valszeg sokan mások is elmennének aztán jól lerúgnák azokat a marhákat akik ilyent csinálnak

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. augusztus 27., csütörtök 19:23

DinhoL írta:
Steve írta:

Látom kezdesz frusztrált lenni, semmi gond ha ez könnyít a lelkeden korrigálj, személyeskedj. :kalapos:

Azért írtam így mert nagyjából csak ide írok manapság már magyarul és összekevertem a svéddel ahol két b-vel írod. Mivel évtizedek óta egész nap csak svédül beszélek és írok és csak Nektek írok kb magyarul, így ez előfordulhat.Gondolom nem érted miért..így mindegy is.

Szerintem sok Magyarországon élő non-stop csak magyarul beszélő ember még ennyire sem tud beszélni, vagy írni.

Ha van esetleg még valami meglátásod, sérelmed bátran írj privátot. Addig is szíves elnézésedet kérem. :mrgreen:

Amúgy ha a személyeskedésből visszatérhetünk a frusztrációd tárgyához akkor érdekes kis nyár elé nézünk. :kalapos:

Elképzelni nem tudom, hogy ez az elnök és ez a keret vág neki a következő szezonnak.
Lol, ez hol személyeskedés? Egyszerűen csak kíváncsi voltam, mivel az életed nem követem így nem tudtam, hogy Svédországban élsz. De most már mindketten boldogok vagyunk: én azért mert tudom miért irod így, te azért mert már tudod, hogy írják helyesen, magyarul, Magyarországon.
És nem akarok csalódást okozni de frusztrált nem vagyok, továbbra sem adok neki esélyt, hogy Messi lelép.
Én is remélem, hogy Messi marad. :agree: :D

Amúgy van egy remek oldal, tökéletes emberekkel:
eurobarca.hu

Ha lehet vidd magaddal az örök morgó Kerlont is. :p
:mrgreen:

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2020. augusztus 27., csütörtök 19:14

Steve írta:

Látom kezdesz frusztrált lenni, semmi gond ha ez könnyít a lelkeden korrigálj, személyeskedj. :kalapos:

Azért írtam így mert nagyjából csak ide írok manapság már magyarul és összekevertem a svéddel ahol két b-vel írod. Mivel évtizedek óta egész nap csak svédül beszélek és írok és csak Nektek írok kb magyarul, így ez előfordulhat.Gondolom nem érted miért..így mindegy is.

Szerintem sok Magyarországon élő non-stop csak magyarul beszélő ember még ennyire sem tud beszélni, vagy írni.

Ha van esetleg még valami meglátásod, sérelmed bátran írj privátot. Addig is szíves elnézésedet kérem. :mrgreen:

Amúgy ha a személyeskedésből visszatérhetünk a frusztrációd tárgyához akkor érdekes kis nyár elé nézünk. :kalapos:

Elképzelni nem tudom, hogy ez az elnök és ez a keret vág neki a következő szezonnak.
Lol, ez hol személyeskedés? Egyszerűen csak kíváncsi voltam, mivel az életed nem követem így nem tudtam, hogy Svédországban élsz. De most már mindketten boldogok vagyunk: én azért mert tudom miért irod így, te azért mert már tudod, hogy írják helyesen, magyarul, Magyarországon.
És nem akarok csalódást okozni de frusztrált nem vagyok, továbbra sem adok neki esélyt, hogy Messi lelép.
Som i Serem!
6oat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 27., csütörtök 19:13

Steve írta:
Kerlon írta:

mert négy nyelven beszél vagy mennyin :mrgreen:
Akkor ezek szerint csak 3-at.

Szerencse, hogy itt ennyi tökéletes ember van és Kerlon is bemoroghat valamit. Én is szeretlek Titeket! :loveyou:
Írni nem tudsz, beszélni lehet. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 27., csütörtök 19:12

flori írta: Tényleg kabaré az egész. Az megint kiderült, hogy a spanyol média az egyik legnagyobb szarkeverő. :lol: Fake hangfelvételek, kamu információk... Mint anno CR-nél 2008-ban, hogy megérkezett az Audi R8 a nevére. :lol:

Man City are preparing an offer of €100m plus Bernardo Silva, Gabriel Jesus and Eric García for Lionel Messi. [SPORT]
Mondjuk ezzel konkrétan kirángatnák a katalánokat a szarból. Reméljük nem ennyire hülyék manchesterben.
Szerintem bármi jön nekik, káosz lesz.

Elmegy Messi és Suarez, középről Rakitic. Nekem ez már felsiker.

Angolok aproert amúgy sem írnak alá, tele lesz a keret és Griezmann lesz a huzoember, akire építeni akarnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. augusztus 27., csütörtök 19:11

Kerlon írta:
Berti írta:

Mert több, mint egy klub :mrgreen:
mert négy nyelven beszél vagy mennyin :mrgreen:
Akkor ezek szerint csak 3-at.

Szerencse, hogy itt ennyi tökéletes ember van és Kerlon is bemoroghat valamit. Én is szeretlek Titeket! :loveyou:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 232 regisztrált és 0 vendég