Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. szeptember 4., péntek 18:59

„Az igazán drámai volt, amikor elmondtam a feleségemnek és a gyermekeimnek, hogy távozni szeretnék a klubtól. Mindenki sírni kezdett, a gyerekek nem akartak elmenni Barcelonából, nem akartak iskolát váltani” – kezdte a goal.com-nak adott interjúját Lionel Messi.

„Én messzebbre néztem, a célom az volt, hogy szeretnék a legmagasabb szinten versenyezni, címeket nyerni, versenyben lenni a Bajnokok Ligájában. Lehet nyerni vagy veszíteni, de mindig versenyben kell lenned. Vagy legalább ne essünk úgy szét, mint ahogy azt Rómában, Liverpoolban és Lisszabonban tettük. Mindez arra késztetett, hogy elgondolkodjak a távozáson, amelyet meg is akartam tenni.”

Az argentin klasszis elmondta, Josep Maria Bartomeu, a Barcelona elnöke hiúsította meg a tervét, azaz a sportvezető miatt nem tudott távozni a katalán klubtól.

„Azt hittem, sőt biztos voltam benne, hogy szabadon eligazolhatok, mivel az elnök korábban mindig azt mondta, hogy a idény végén eldönthetem, maradok-e vagy sem. A klubvezetők viszont azt állítják, hogy június 10-e előtt nem mondtam, hogy távozni szeretnék – annak ellenére, hogy ez a borzalmas koronavírus-járvány az egész idényt megváltoztatta, és akkor még zajlott a La Liga is. Az elnök kijelentette, hogy csak akkor távozhatok, ha valamelyik klub kifizeti a játékjogomért a szerződésemben szereplő 700 millió eurós kivásárlási árat. De ez elképzelhetetlen. Ez az oka, hogy maradok, és a Barcelonánál folytatom a pályafutásomat.”

A hatszoros aranylabdás labdarúgó elárulta, akár bíróságra is vihette volna az ügyet, ám ezt nem akarta, ezért inkább úgy döntött, hogy a következő idényben még marad a klubnál.

„Volt egy másik út, mehettünk volna a bíróságra is. De én soha nem mennék a bíróságra a Barca ellen, mert ez az a klub, amelyet szeretek, és amelyik mindent megadott nekem az érkezésem óta. Ez életem klubja, mindent itt értem el. A Barca mindent megadott nekem, én pedig mindent megtettem a klubért. Sosem jutott eszembe, hogy bíróságra menjek a Barca ellen.”

Messi az interjúban elárulta azt is, milyen szívfacsaró beszélgetéseket folytatott fiával, Thiagóval, illetve feleségével Antonela Roccuzzóval, aki felhívta a figyelmét a távozás hátrányaira is.

„Mateo még mindig kicsi, nem nagyon érti, hogy mit jelentene néhány évre valahova máshova költözni, máshol élni. Thiago már idősebb. Ha hallott valamit a tévében, akkor arra rákérdezett. Nem akartam, hogy bármit is tudjon a távozásról, arról, hogy új iskolába kellene járnia, vagy új barátokat kellene szereznie. Sírt, és azt mondta, »ne menjünk el«. Megismétlem, ezek nagyon nehéz pillanatok voltak.”

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2020. szeptember 4., péntek 18:59

Tehát gyakorlatilag azért marad mert a szerződéséből nem tud kimászni.
És azért kedvetlen mert Barto egy f.sz.

Jó. Jó. Jó ez. :D :lol:

Mi szedjük össze magunkat és meglesz az a LaLiga ismét.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 4., péntek 18:56

Összességében jó móka volt szerintem. Megnéztem volna máshol de talán ez a legjobb verzió,hogy ott fog megrohadni :D Azt senki ne higyje ,hogy majd az új vezetőség azzal nyit,hogy utcára rakja messit. Barto elvihette volna a balhét mindenki helyett,aztán az új elnöknek felszabadultan lehet munkához látni. Ez a vergődés addig fog tartani amíg messi szögre nem akasztja.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. szeptember 4., péntek 18:54

A legviccesebb az lesz, ahogy az újságok hétfőn már azt hozzák majd le, hogy marad megmenteni a barcát. :kalapos:


Szórakoztató előadás volt ez. :agree: :coffee:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. szeptember 4., péntek 18:53

Unalmas.

Remélem nem nézzük le, bajnokságban motiválatlanul 40 évesen is megszórja a kiscsapatokat.

Magunkra kell koncentrálni, van munka bőven.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 4., péntek 18:50

Óriási :kalapos: imádom.
Messi, több, mint egy klub.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8406
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. szeptember 4., péntek 18:41

Szánalmas.
Elképesztően szánalmas.
Kedvencem:
“But I looked further afield and I want to compete at the highest level, win titles, compete in the Champions League. You can win or lose in it, because it is very difficult, but you have to compete.

“At least compete for it and let us not fall apart in Rome, Liverpool, Lisbon. All that led me to think about that decision that I wanted to carry out.”
Vicc
Azt igazoltak, akit ő akart bazdmeg, ő hozta az edzőket kb a csapathoz és ahelyett, hogy teljesitett volna azon a 3 meccsen szépen kussban csinálta a semmit.
Van egy szar időszak azt már sirok meg el akarok igazolni....
Vicc... Goat az.... Még a saját korszakában se tudta megelőzni CRt nem hogy másokat, mondhat akárki akármit.

A portugál kiszopott a BL döntőben a Barcától, majd idejött a létező legerősebb riválishoz akkortájt, hogy felvegye velük a versenyt, tudta baszki ,hogy kemény lesz és nagyon sok éven át szopott a BLben is, de addig csinálta és ha kellett hajtotta, tüzelte a csapatot, amig meg nem csinálták a fiúk és beárazták a nagy csodabarca teljesitményét....
Ez meg sir mert a saját kis csapata, amit maga épitett meg leszerepelt a Roma meg a Liverpool ellen is.... Mi is voltunk szarban, a Juve visszajött ellenünk nagyon csúnyán, csak mig Messi a pálya közepén lehajott fejjel sétálgatott a szarban, addig CR hajtott, ment, nem adta fel és elég erőteljes közreműködésével összehoztunk egy tizit, amit be is rúgott.... És ez csak egy példa.
Lett volna abban a Barcában egy Ramos vagy egy CR vagy egy Puyol akár nem estek volna ki kétszer úgy, meg ez a szégyen s lett volna, ahol a saját játékosuk még kettőt eltett nekik a végén hogy 8as legyen :lol: :mrgreen: Mert egy vezér nem hagyja ezt, hogy ez legyen, hanem ha kell odamegy azt felpofozza mindegyiket, hogy kapjatok már észhez.... Persze, néha bárkinél becsúszhat 1-1 ilyen meccs, de nem zsinórban 3szor 3 év alatt....
De a nagy vezérük ennyit ért, simán végignézte, ahogy szétesnek és igazából le se szarta.... De most sir a száj, hogy had igazoljon el a Messi FCből..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szánalom.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 4., péntek 18:37

Így talán mégjobban fog mutatni rajta a karszalag :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. szeptember 4., péntek 18:34

Jezusom :lol: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. szeptember 4., péntek 18:20

Komoly nagyon, először biztos voltam benne, hogy trollkodás. Hát nem lett belőle viscabarcázás meg ilyenek, lényegében kiderült, hogy akarata ellenére tartják ott. Bizti jó lesz jövőre a chemistry meg a hangulat. :lol: :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. szeptember 4., péntek 18:18

ateeemadrid írta: Most amiket a twitter dobál fel, ezeket tényleg lenyilatkozta, vagy trollkodnak? Rendesen nehezemre esik elhinni. Ha igazak, akkor maradjunk annyiban, hogy tényleg őszintére sikeredett. :lol: :lol:
Tényleg. Goal-nak nyilatkozott.
https://www.goal.com/en/news/messis-bar ... p1f6vv3oz2
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. szeptember 4., péntek 18:15

Most amiket a twitter dobál fel, ezeket tényleg lenyilatkozta, vagy trollkodnak? Rendesen nehezemre esik elhinni. Ha igazak, akkor maradjunk annyiban, hogy tényleg őszintére sikeredett. :lol: :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 4., péntek 18:11

Amúgy ha barto nagy geci akar lenni akkor a szekeda video után felhívja messit,hogy csak vicc volt és ha akar leléphet :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. szeptember 4., péntek 18:11

El Sie7e írta: Messi : "I wasn't happy and I wanted to leave. I have not been allowed this in any way and I will STAY at the club so as not to get into a legal dispute. The management of the club led by Bartomeu is a disaster."
Ilyet mondjuk biztos nem nyilatkozott, ne dőljetek be. :lol:

De amúgy a lényeg nagyjából ez, menni akart, de 750 a kivásárlási ára, és nem engedték volna.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 4., péntek 18:07

El Sie7e írta: Messi : "I wasn't happy and I wanted to leave. I have not been allowed this in any way and I will STAY at the club so as not to get into a legal dispute. The management of the club led by Bartomeu is a disaster."
legalább egy viscabarszát nyomhatott volna :lol: lépni akartam de nem engedtek ezért maradtam útóirat,szopjátok ki :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. szeptember 4., péntek 18:06

Messi : "I wasn't happy and I wanted to leave. I have not been allowed this in any way and I will STAY at the club so as not to get into a legal dispute. The management of the club led by Bartomeu is a disaster."
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 4., péntek 18:03

sekeda :mrgreen: #loyalty
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. szeptember 4., péntek 17:59

Gyanitom mar az osszes mosdato cikk meg van irva elore, csak publikalasra varva. :mrgreen:

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. szeptember 4., péntek 17:49

Ha már így be lett harangozva, ráadásul azután, hogy a Liga hivatalos választ adott nekik, szerintem marad.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2020. szeptember 4., péntek 17:48

Hatkor jön az igazság. :mrgreen: Ha marad, akkor azért elég nagy picsulat lett csinálva a szájából.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég