Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2020. szeptember 4., péntek 20:18

Ez a gondolat, h Messi dönt mindenről szerintem Tata Martino kinevezéséből indult ki de lehet tévedek. Egyébként én se vágom, milyen játékosokat is akart ő akikkel olyan nagyon jól jártunk. :hmmm:
Som i Serem!
6oat

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. szeptember 4., péntek 20:12

poronty írta: Barto inkompetens, de itt Messi-nek mindenbe van beleszólása, az edzőtől kezdve a stábon át, az igazolásokig.
De ebből mi valósul meg konkrétan?
Setient nem akarta, EV mellett állt ki. Mint ahogy beleállt a kezdetektől Setien stábjába is, mert nem tetszett neki a váltás, amit Bartoék csináltak.
Neymart mióta elment minden nyáron szeretné visszakapni, az is füst.
Agüerot is mondogatta sokat a sajtóban, ebből sem lett semmi.
Griezmant az elejétől kezdve nem akarta, mégis idehozták, pl.

Tehát ezek nem arról árulkodnak, hogy ő igazol, mert kb senkit nem kapott meg azok közül, akikről beszélt általában, se játékos, se edző szinten.

Amiért bőven megérdemli a szidást, az az, hogy az ilyen Busi, Alba, Piqué, Lajosok miatta vannak még kezdő státuszban, ez ebben az interjúban is burkoltan de benne volt.

Ha Messin múlna és az ő kívánságain, akkor egész máshogy nézne ki a csapat, lennének az öreg haverjai, meg Neymar/Agüero elől, Pep edzőként, stb.
Mmint ha ténylegesen ő döntene mindenről.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. szeptember 4., péntek 20:07

Vajon errol is adnak majd ki DVD-t mint a nagy visszateresukrol? Ez is nagyszeru eloadas volt, egy jo kis se veled se nelkuled romantikus szappanopera. Zsenialis. :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

poronty
Hozzászólások: 2721
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. szeptember 4., péntek 20:06

csababarca írta:
poronty írta: Azért biztos szerez szimpátia pontokat sokaknál, hogy sírtak a gyerekek, meg az asszony, hogy maradjanak, és sokan mártírként tekintenek rá, és abszolút figyelmen kívül hagyják, hogy már itt se lenne, ha ingyen elengednék. Pláne mikor jövőre hosszabbít egy új elnöknél, ahol elmondhatja, hogy sose akart menni, csak ilyen vezetőség mellett ez volt az egyetlen lehetősége.

De Ő el is mondta, hogy elment volna ha tud, nem mismásolta el ezt a kérdést.
Azt nem is vitatom, de hogy rengetegen ezt a sztorit úgy fogják előadni, hogy Barto miatt lépett volna Leo az tuti. Pedig minden szart megkapott, és ezzel együtt ég meg évek óta. És mondom, szerintem, ha jön az új elnök jövőre hosszabbítani fog és majd jön a nyilatkozat tőle, hogy esze ágába nem lett volna soha elhagyni a csapatot, de Barto tönkre baszott mindent.

Én azt se zárom ki, hogy az elejétől tudták, hogy sansztalan, hogy elengedjék, miután a záradék határideje lejárt, hogy ingyen léphessen. Szerintem ugyanúgy tudatosan csinálták a média felhajtást, mint a válogatottnál, hogy senki ne beszéljen mennyire nyakig benne van a dolgokban. A válogatottnál rákenhette Higura meg a többire, de a barcánál fényesre nyalták a picsáját évek óta, és még így is az a sztori, hogy túszként tartják fogva szegényt. Barto inkompetens, de itt Messi-nek mindenbe van beleszólása, az edzőtől kezdve a stábon át, az igazolásokig.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. szeptember 4., péntek 19:49

poronty írta: Azért biztos szerez szimpátia pontokat sokaknál, hogy sírtak a gyerekek, meg az asszony, hogy maradjanak, és sokan mártírként tekintenek rá, és abszolút figyelmen kívül hagyják, hogy már itt se lenne, ha ingyen elengednék. Pláne mikor jövőre hosszabbít egy új elnöknél, ahol elmondhatja, hogy sose akart menni, csak ilyen vezetőség mellett ez volt az egyetlen lehetősége.

De Ő el is mondta, hogy elment volna ha tud, nem mismásolta el ezt a kérdést.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11197
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 4., péntek 19:37

Mondjuk az tényleg jó kérdés,hogy ez a záradék miért és ,hogyan kerülhetett a szerződésébe? :lol: kinek az ötlete volt és milyen indokból,hogy ha akar INGYEN távozhat minden szezon végén. Azért ez elég wtf.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

poronty
Hozzászólások: 2721
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. szeptember 4., péntek 19:26

Azért biztos szerez szimpátia pontokat sokaknál, hogy sírtak a gyerekek, meg az asszony, hogy maradjanak, és sokan mártírként tekintenek rá, és abszolút figyelmen kívül hagyják, hogy már itt se lenne, ha ingyen elengednék. Pláne mikor jövőre hosszabbít egy új elnöknél, ahol elmondhatja, hogy sose akart menni, csak ilyen vezetőség mellett ez volt az egyetlen lehetősége.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2020. szeptember 4., péntek 19:23

ferni írta: Szánalmas.
Elképesztően szánalmas.

Azt igazoltak, akit ő akart bazdmeg, ő hozta az edzőket kb a csapathoz és ahelyett, hogy teljesitett volna azon a 3 meccsen szépen kussban csinálta a semmit.
Van egy szar időszak azt már sirok meg el akarok igazolni....
Vicc... Goat az.... Még a saját korszakában se tudta megelőzni CRt nem hogy másokat, mondhat akárki akármit.

A portugál kiszopott a BL döntőben a Barcától, majd idejött a létező legerősebb riválishoz akkortájt, hogy felvegye velük a versenyt, tudta baszki ,hogy kemény lesz és nagyon sok éven át szopott a BLben is, de addig csinálta és ha kellett hajtotta, tüzelte a csapatot, amig meg nem csinálták a fiúk és beárazták a nagy csodabarca teljesitményét....
Ez meg sir mert a saját kis csapata, amit maga épitett meg leszerepelt a Roma meg a Liverpool ellen is.... Mi is voltunk szarban, a Juve visszajött ellenünk nagyon csúnyán, csak mig Messi a pálya közepén lehajott fejjel sétálgatott a szarban, addig CR hajtott, ment, nem adta fel és elég erőteljes közreműködésével összehoztunk egy tizit, amit be is rúgott.... És ez csak egy példa.
Lett volna abban a Barcában egy Ramos vagy egy CR vagy egy Puyol akár nem estek volna ki kétszer úgy, meg ez a szégyen s lett volna, ahol a saját játékosuk még kettőt eltett nekik a végén hogy 8as legyen :lol: :mrgreen: Mert egy vezér nem hagyja ezt, hogy ez legyen, hanem ha kell odamegy azt felpofozza mindegyiket, hogy kapjatok már észhez.... Persze, néha bárkinél becsúszhat 1-1 ilyen meccs, de nem zsinórban 3szor 3 év alatt....
De a nagy vezérük ennyit ért, simán végignézte, ahogy szétesnek és igazából le se szarta.... De most sir a száj, hogy had igazoljon el a Messi FCből..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szánalom.
A GOAT vita engem nem érdekel, azzal viszont nem értek egyet hogy Messit nem érdekelte volna hogy milyen csúfosan kiestek mostanában évente. Az egyszerűen sarkítás hogy bezzeg Ronaldo vagy Ramos nem hagyja így kiesni a csapatát. Ez egy csapatsport, az adott meccs képére mindig a középpálya teljesítménye nyomja rá leginkább a bélyegét, és főleg egy támadó ha nem kap labdát önhibáján kívül is tud láthatatlan lenni. Messire ez sem igaz mert egyre többet járt vissza akár a félpályáig is labdáért, csak a gyengébb társai miatt ha ezt tette alig ért oda a kapu elé, ezek összefüggnek. Ne értsd félre én nem mosdatni akarom, az ahogy intézte ezt a dolgot nekem sem tetszik, egyáltalán nem elegáns hogy bemárt mindenkit az elnöktől kezdve és ő ingyen lelécelne. Azonban ha az ő szempontjából próbálom nézni, és az a célom hogy nyerjek még BL-t akkor a motivációját megértem, mert ez a Barca nem úgy néz ki mint egy potenciális BL győztes a következő 2 évben. Ami elég értelmezhetetlen nekem hogy mi a fenéért raktak bele neki előre ilyen opciót hogy jún. 10ig jelezheti hogy menni akar és akkor ingyen kiléphet, amikor egy a primeján éppencsak túllévő játékosról beszélünk.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5118
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. szeptember 4., péntek 19:12

több mint egy klub.

ezekben a nehéz időkben is gondoskodnak az emberek szórakozásáról :mrgreen:

respect :salute:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. szeptember 4., péntek 18:59

„Az igazán drámai volt, amikor elmondtam a feleségemnek és a gyermekeimnek, hogy távozni szeretnék a klubtól. Mindenki sírni kezdett, a gyerekek nem akartak elmenni Barcelonából, nem akartak iskolát váltani” – kezdte a goal.com-nak adott interjúját Lionel Messi.

„Én messzebbre néztem, a célom az volt, hogy szeretnék a legmagasabb szinten versenyezni, címeket nyerni, versenyben lenni a Bajnokok Ligájában. Lehet nyerni vagy veszíteni, de mindig versenyben kell lenned. Vagy legalább ne essünk úgy szét, mint ahogy azt Rómában, Liverpoolban és Lisszabonban tettük. Mindez arra késztetett, hogy elgondolkodjak a távozáson, amelyet meg is akartam tenni.”

Az argentin klasszis elmondta, Josep Maria Bartomeu, a Barcelona elnöke hiúsította meg a tervét, azaz a sportvezető miatt nem tudott távozni a katalán klubtól.

„Azt hittem, sőt biztos voltam benne, hogy szabadon eligazolhatok, mivel az elnök korábban mindig azt mondta, hogy a idény végén eldönthetem, maradok-e vagy sem. A klubvezetők viszont azt állítják, hogy június 10-e előtt nem mondtam, hogy távozni szeretnék – annak ellenére, hogy ez a borzalmas koronavírus-járvány az egész idényt megváltoztatta, és akkor még zajlott a La Liga is. Az elnök kijelentette, hogy csak akkor távozhatok, ha valamelyik klub kifizeti a játékjogomért a szerződésemben szereplő 700 millió eurós kivásárlási árat. De ez elképzelhetetlen. Ez az oka, hogy maradok, és a Barcelonánál folytatom a pályafutásomat.”

A hatszoros aranylabdás labdarúgó elárulta, akár bíróságra is vihette volna az ügyet, ám ezt nem akarta, ezért inkább úgy döntött, hogy a következő idényben még marad a klubnál.

„Volt egy másik út, mehettünk volna a bíróságra is. De én soha nem mennék a bíróságra a Barca ellen, mert ez az a klub, amelyet szeretek, és amelyik mindent megadott nekem az érkezésem óta. Ez életem klubja, mindent itt értem el. A Barca mindent megadott nekem, én pedig mindent megtettem a klubért. Sosem jutott eszembe, hogy bíróságra menjek a Barca ellen.”

Messi az interjúban elárulta azt is, milyen szívfacsaró beszélgetéseket folytatott fiával, Thiagóval, illetve feleségével Antonela Roccuzzóval, aki felhívta a figyelmét a távozás hátrányaira is.

„Mateo még mindig kicsi, nem nagyon érti, hogy mit jelentene néhány évre valahova máshova költözni, máshol élni. Thiago már idősebb. Ha hallott valamit a tévében, akkor arra rákérdezett. Nem akartam, hogy bármit is tudjon a távozásról, arról, hogy új iskolába kellene járnia, vagy új barátokat kellene szereznie. Sírt, és azt mondta, »ne menjünk el«. Megismétlem, ezek nagyon nehéz pillanatok voltak.”

petiamadridista
Hozzászólások: 5236
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2020. szeptember 4., péntek 18:59

Tehát gyakorlatilag azért marad mert a szerződéséből nem tud kimászni.
És azért kedvetlen mert Barto egy f.sz.

Jó. Jó. Jó ez. :D :lol:

Mi szedjük össze magunkat és meglesz az a LaLiga ismét.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11197
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 4., péntek 18:56

Összességében jó móka volt szerintem. Megnéztem volna máshol de talán ez a legjobb verzió,hogy ott fog megrohadni :D Azt senki ne higyje ,hogy majd az új vezetőség azzal nyit,hogy utcára rakja messit. Barto elvihette volna a balhét mindenki helyett,aztán az új elnöknek felszabadultan lehet munkához látni. Ez a vergődés addig fog tartani amíg messi szögre nem akasztja.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. szeptember 4., péntek 18:54

A legviccesebb az lesz, ahogy az újságok hétfőn már azt hozzák majd le, hogy marad megmenteni a barcát. :kalapos:


Szórakoztató előadás volt ez. :agree: :coffee:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7349
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. szeptember 4., péntek 18:53

Unalmas.

Remélem nem nézzük le, bajnokságban motiválatlanul 40 évesen is megszórja a kiscsapatokat.

Magunkra kell koncentrálni, van munka bőven.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 4., péntek 18:50

Óriási :kalapos: imádom.
Messi, több, mint egy klub.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8381
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. szeptember 4., péntek 18:41

Szánalmas.
Elképesztően szánalmas.
Kedvencem:
“But I looked further afield and I want to compete at the highest level, win titles, compete in the Champions League. You can win or lose in it, because it is very difficult, but you have to compete.

“At least compete for it and let us not fall apart in Rome, Liverpool, Lisbon. All that led me to think about that decision that I wanted to carry out.”
Vicc
Azt igazoltak, akit ő akart bazdmeg, ő hozta az edzőket kb a csapathoz és ahelyett, hogy teljesitett volna azon a 3 meccsen szépen kussban csinálta a semmit.
Van egy szar időszak azt már sirok meg el akarok igazolni....
Vicc... Goat az.... Még a saját korszakában se tudta megelőzni CRt nem hogy másokat, mondhat akárki akármit.

A portugál kiszopott a BL döntőben a Barcától, majd idejött a létező legerősebb riválishoz akkortájt, hogy felvegye velük a versenyt, tudta baszki ,hogy kemény lesz és nagyon sok éven át szopott a BLben is, de addig csinálta és ha kellett hajtotta, tüzelte a csapatot, amig meg nem csinálták a fiúk és beárazták a nagy csodabarca teljesitményét....
Ez meg sir mert a saját kis csapata, amit maga épitett meg leszerepelt a Roma meg a Liverpool ellen is.... Mi is voltunk szarban, a Juve visszajött ellenünk nagyon csúnyán, csak mig Messi a pálya közepén lehajott fejjel sétálgatott a szarban, addig CR hajtott, ment, nem adta fel és elég erőteljes közreműködésével összehoztunk egy tizit, amit be is rúgott.... És ez csak egy példa.
Lett volna abban a Barcában egy Ramos vagy egy CR vagy egy Puyol akár nem estek volna ki kétszer úgy, meg ez a szégyen s lett volna, ahol a saját játékosuk még kettőt eltett nekik a végén hogy 8as legyen :lol: :mrgreen: Mert egy vezér nem hagyja ezt, hogy ez legyen, hanem ha kell odamegy azt felpofozza mindegyiket, hogy kapjatok már észhez.... Persze, néha bárkinél becsúszhat 1-1 ilyen meccs, de nem zsinórban 3szor 3 év alatt....
De a nagy vezérük ennyit ért, simán végignézte, ahogy szétesnek és igazából le se szarta.... De most sir a száj, hogy had igazoljon el a Messi FCből..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szánalom.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11197
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 4., péntek 18:37

Így talán mégjobban fog mutatni rajta a karszalag :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. szeptember 4., péntek 18:34

Jezusom :lol: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4460
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. szeptember 4., péntek 18:20

Komoly nagyon, először biztos voltam benne, hogy trollkodás. Hát nem lett belőle viscabarcázás meg ilyenek, lényegében kiderült, hogy akarata ellenére tartják ott. Bizti jó lesz jövőre a chemistry meg a hangulat. :lol: :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. szeptember 4., péntek 18:18

ateeemadrid írta: Most amiket a twitter dobál fel, ezeket tényleg lenyilatkozta, vagy trollkodnak? Rendesen nehezemre esik elhinni. Ha igazak, akkor maradjunk annyiban, hogy tényleg őszintére sikeredett. :lol: :lol:
Tényleg. Goal-nak nyilatkozott.
https://www.goal.com/en/news/messis-bar ... p1f6vv3oz2
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 195 regisztrált és 0 vendég