Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. szeptember 5., szombat 0:50

Túl szép az hogy igaz legyen, hogy Messi motivalatlan lesz és már sétálgatni sem fog. Szerintem tipikus barcas történés lesz, és még kajak jól jönnek ki ebből is.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. szeptember 5., szombat 0:30

Bartomeu azt mondta, ha Messi marad, lemond. Akkor most mi lesz?
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 4., péntek 22:29

Engem Suarez maradása jobban érdekel. Messit tudtam hogy úgysem lép le :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. szeptember 4., péntek 22:29

:smile: Barcelona :smile:

Jó műsor volt.
Az van, hogy Messi így már nem is fog elmenni, mert az új elnök mellett biztos újrakezdi, másrészt jövőre már tényleg ki fog akkora fizut adni neki? Csak öregszik ő is...

Ez rövidtávon talán probléma lehet nekünk, mert a pályán még mindig brutális, ha nem epp egy Setien ül a padon, másrészt viszont, ha a Messi saga így fog kifutni, ilyen balhekkal, másra mutogatással, saját cimbikhez való ragaszkodással, akkor megköszönhetjük neki, hogy a saját szent mivoltát dönti meg. Szerintem PR szempontból így is sokaknak felnyílt a szeme.

Bassza sas, focizzon még itt pár évet, hadd húzódjon a generáció váltásuk, maradjanak egyszemélyes csapat, legyen meg a 40 gólja 30 golpassza mellette.
Azt hiszem többnyire azert jól fogunk szórakozni.

Koeman bekezdhet, nem irigylem. Pedig könnyen lehet hogy jól nyúlna ehhez a csapathoz, még igyis sikerülhet neki, csak a szembeszél igen komoly.

Kíváncsi vagyok továbbá Barto válaszára. Nagy luzer lenne, azért egy ilyen nyilatkozatot lenyelne elnökként, még akkor is ha tényleg gyenge a projektje.
Suarez hétfőn el lesz adva :lol:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. szeptember 4., péntek 22:24

Realista24 írta:

Amúgy nyilván van beleszólása, ahogy nálunk is van szava Ramosnak, volt Casillasnak, vagy Cének pl.
A legendák szerint ugye Raúl rendelkezett hatalmas vétó joggal.

Nem hinném, hogy ezek csak mendemondák, maga a szint már más kérdés. Mi Realosok belelátunk mindent természetesen :mrgreen:
Persze, ezt adom, nem akarom letagadni ezt a részét, egyértelmű.

De itt egyesek úgy állították be hogy egy Messi bff csaptor igazoltak az utóbbi években köré, de ez meg cáfolható.

Kíváncsian várom, hogy mi sül ki ebből, most kéne kivágni Messi haverjait, még ha nem is tetszik neki, mostmár úgyse tehet semmit, max beletojik az egészbe, de azzal magát járatja le.
Egy felfrissített csapat még magával is ragadhatná Messit, és felspanolhatná.

A nyugdíjas haverokkal viszont plusz egy év vesszőfutás lesz.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 4., péntek 22:23

Én meg merem kockáztatni,hogy lopetegi érkezésében nagy szerepe volt Ramosnak meg a spanyol magnak.De messi hatalma túl mutat az ilyen dolgokon.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 4., péntek 22:18

csababarca írta:
poronty írta: olyan nincs, hogy a csávó, aki a klub fölött áll, nem szólt bele ezen játékosok szerződtetésébe, miközben minden körülötte forog barcelonában.
Jó hát ez a te/ti véleményetek, nem tisztem itt vitatkozni ezen.
Szerintem bőven cáfolható állítás, de meg tudom érteni, ha îgy látjátok.
Amúgy nyilván van beleszólása, ahogy nálunk is van szava Ramosnak, volt Casillasnak, vagy Cének pl.
A legendák szerint ugye Raúl rendelkezett hatalmas vétó joggal.

Nem hinném, hogy ezek csak mendemondák, maga a szint már más kérdés. Mi Realosok belelátunk mindent természetesen :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 4., péntek 22:14

Galacticos írta: Nekem most nott a szemembe hogy kiallt es elmondta a frankot h elakart menni es h miert de muszaj maradni.
Nem erre szamitottam.
Azt hittem jon azzal h pletyka volt vagy megbeszeltek a problemakat es visca el barca meg bl jon haza meg stb de nem.
Hogy mondhatta volna, hogy pletyka, amikor a faxból cikket csinált mindenki?

A nyilatkozata egyébként korrekt, és tetszett nekem is. Más kérdés, hogy ezeknek négy fal között kellene maradni, de mivel a Barcánál volt, így jól szórakoztam. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. szeptember 4., péntek 22:01

Nekem most nott a szemembe hogy kiallt es elmondta a frankot h elakart menni es h miert de muszaj maradni.
Nem erre szamitottam.
Azt hittem jon azzal h pletyka volt vagy megbeszeltek a problemakat es visca el barca meg bl jon haza meg stb de nem.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. szeptember 4., péntek 21:51

Kercsó írta: ez most valami ócska szívatás? :lol: tényleg marad?
az évszázad seggét csinálta a szájából :lol:
remélem Suarez is marad :mrgreen: akkor Koeman is igazolja, hogy egy báb

true legend :coffee:
Miért? Ő hivatalosan eddig nem mondott semmit. Küldött egy faxot a klubnak, de nem jött össze.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. szeptember 4., péntek 21:42

Kercsó írta: amúgy a bajnokság így keményebb dió lesz. a Levante, Elche vonalnak ezután is elrakja a maga dugóit. szóval nem kell lenézni őket.
sőt lassan ők lesznek az esélyesek :hmmm:

a támadószekcióba nem tudtunk igazolni (eddig)
+ a 2 kezdőnek szánt szélsőből Asensio máris megsérült, Hazard bokája pedig sosem lesz tökéletes a hírek szerint

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2020. szeptember 4., péntek 21:26

Nem akarom védeni Messit, de én se látom úgy, hogy na ő mondaná meg a tutit. :mrgreen: Maximum én azt látom, hogy megvétózhatott egy-két igazolást.

Számunkra "jól" kezelték ezt az egész dolgot, bár kicsit keserű szájizzel lett vége az egésznek. Akkor lett volna még szebb, ha eligazol végül. De emiatt se bánkódom. :mrgreen:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. szeptember 4., péntek 21:13

poronty írta: olyan nincs, hogy a csávó, aki a klub fölött áll, nem szólt bele ezen játékosok szerződtetésébe, miközben minden körülötte forog barcelonában.
Jó hát ez a te/ti véleményetek, nem tisztem itt vitatkozni ezen.
Szerintem bőven cáfolható állítás, de meg tudom érteni, ha îgy látjátok.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. szeptember 4., péntek 21:02

valahogy nem tudom elképzelni, hogy Griezmanért ő kardoskodott, miután az első meccstől látszott, hogy nem annyira vannak jóban.
De ez pl miben nyilvánul meg? Nem passzoltak egymáshoz, egymásra se néznek, köpködtek egymásra a médiában? Mert arra mondjuk emlékszem, hogy grízes körbe nyalta Leót, azt nem tudom, hogy Messi esetleg odaszúrt volna neki vagy nem. Azt tudom, hogy góloknál puszilgatták meg ölelgették egymást.
vagy most nyeljem be hogy Braithwaitot meg Gomest ő akarta, mert bennük látta az Xet? valahogy ezek nekem nem állnak össze.
Mondjuk Braithwaite úgy emlékszem utolsó másodperces vész igazolás volt Suarez sérülése miatt, akit nem is a kezdőbe vettek, csak, hogy emberre meglegyenek. Ő sose volt opció se a jelen, se a jövő szempontjából, de nem volt mozdítható játékos a piacon.

Elvertek 500 milliót 3 év alatt a támadószekcióba, olyan nincs, hogy a csávó, aki a klub fölött áll, nem szólt bele ezen játékosok szerződtetésébe, miközben minden körülötte forog barcelonában.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. szeptember 4., péntek 20:59

Messi is egy barom meg a vezetőség is. Remélem tol egy Bale féle akciót az évre, aztán jövőre már tényleg nem látom más értelmét a részéről, mint elmenni a Newells-be 1-2 évre ellötyögni. Bár amilyen természet Messi még azon sem lepődnék meg, ha elmenne inkább haknizni.

Örülök neki, hogy a Real-Ronaldo válást profikhoz méltóan megoldotta a klub és Ronaldo. Ez a Messi-Barcelona hiszti nevetséges.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. szeptember 4., péntek 20:56

ez most valami ócska szívatás? :lol: tényleg marad?
az évszázad seggét csinálta a szájából :lol:
remélem Suarez is marad :mrgreen: akkor Koeman is igazolja, hogy egy báb

true legend :coffee:


amúgy a bajnokság így keményebb dió lesz. a Levante, Elche vonalnak ezután is elrakja a maga dugóit. szóval nem kell lenézni őket.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. szeptember 4., péntek 20:48

poronty írta:
De szerinted miután elmondták neki, hogy sajnos nem találtak elég olajat a Camp Nou alatt, hogy kivásárolják a barátait a sejkektől, nem kérdezték meg, hogy kivel focizna együtt rajtuk kívül? Egy olyan csávótól, akinek külön hoztak egy no name edzőt, akivel 2 évente hosszabbítanak, hogy ne legyen valami baja?
valahogy nem tudom elképzelni, hogy Griezmanért ő kardoskodott, miután az első meccstől látszott, hogy nem annyira vannak jóban.
vagy most nyeljem be hogy Braithwaitot meg Gomest ő akarta, mert bennük látta az Xet? valahogy ezek nekem nem állnak össze.
azt jobban el tudom képzelni, hogy megfúrt igazolásokat, akiket mondjuk a spanok kárára hoztak volna.

de hogy ide az ő kérésére nem hoztak senkit, az meg nyilvánvaló, abból hogy továbbra is az ezeréves haverokkal klikkesedik.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. szeptember 4., péntek 20:41

csababarca írta:
poronty írta:

A nyugdíjas barátok itt vannak, Neymart, Agüerot meg biztos nagyon szeretne, de olajos csapatból nem igazolsz senkit, ha a sejk nem akarja. Pep-et is biztos nagyon szeretné, de ha több pénzt verhet el a City-ben, akkor evidens, hogy nem megy vissza a barcába.
ezt írtam én is :roll:

ide játékos az utóbbi 5 évben olyan nem jött, akit kifejezetten Messit akart. sőt, pont az ellenkezője.

az, hogy a haverok még kezdők, abban meg nyilván benne van a keze, ezt nem tagadom.
De szerinted miután elmondták neki, hogy sajnos nem találtak elég olajat a Camp Nou alatt, hogy kivásárolják a barátait a sejkektől, nem kérdezték meg, hogy kivel focizna együtt rajtuk kívül? Egy olyan csávótól, akinek külön hoztak egy no name edzőt, akivel 2 évente hosszabbítanak, hogy ne legyen valami baja?
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 4., péntek 20:33

'shutterisland írta: ez az egesz igy eleg szarul fest.
na nem mintha 200 fokon porgott volna, de ezutan mar lehet setalgatni sem fog, csak megall elol. :lol:

Szerintem pörögni fog és motivált lesz azért ebből így nagyon szarul jött ki.Az már más kérdés,hogy ez az egész már nem működik tökmindegy,hogy hozza a meccs/gól átlagot vagy csak sétálgat és tiziket rugdos fölé.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. szeptember 4., péntek 20:33

poronty írta:

A nyugdíjas barátok itt vannak, Neymart, Agüerot meg biztos nagyon szeretne, de olajos csapatból nem igazolsz senkit, ha a sejk nem akarja. Pep-et is biztos nagyon szeretné, de ha több pénzt verhet el a City-ben, akkor evidens, hogy nem megy vissza a barcába.
ezt írtam én is :roll:

ide játékos az utóbbi 5 évben olyan nem jött, akit kifejezetten Messit akart. sőt, pont az ellenkezője.

az, hogy a haverok még kezdők, abban meg nyilván benne van a keze, ezt nem tagadom.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég