OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. szeptember 13., vasárnap 7:45

Victor írta: Milyen focicipőt ajánlanátok műfüves pályára? A keret nem túl nagy, szeretném 10 ezer környékén végezni, főleg Adidas vagy Nike érdekelne, az sem lenne baj, ha magasszárú lenne (tartaná a bokám). Közel 7 éve nem rúgtam betegségem miatt labdába, most azonban a helyi klubnak valószínűleg besegítek egy kicsit, és nagyon izgatott vagyok, de viszont nincsen cipőm :mrgreen:

szerk: attól sem riadok vissza, ha használt, mert csak párszor fogom használni, szóval ha ismertek valami jó Facebook csoportot vagy helyet, ahol lehet venni, ne tartsátok magatokban :)
A boraros teren. A dunahazban van egy adidas outlet de biztos van az ország tobb pontjan is, mindig vannak akciók is, sztem ki lehet fogni egy jot, olcson
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 13., vasárnap 6:43

Victor írta: Milyen focicipőt ajánlanátok műfüves pályára? A keret nem túl nagy, szeretném 10 ezer környékén végezni, főleg Adidas vagy Nike érdekelne, az sem lenne baj, ha magasszárú lenne (tartaná a bokám). Közel 7 éve nem rúgtam betegségem miatt labdába, most azonban a helyi klubnak valószínűleg besegítek egy kicsit, és nagyon izgatott vagyok, de viszont nincsen cipőm :mrgreen:

szerk: attól sem riadok vissza, ha használt, mert csak párszor fogom használni, szóval ha ismertek valami jó Facebook csoportot vagy helyet, ahol lehet venni, ne tartsátok magatokban :)
Használtat szerintem még véletlen se vegyél.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2020. szeptember 13., vasárnap 1:41

Milyen focicipőt ajánlanátok műfüves pályára? A keret nem túl nagy, szeretném 10 ezer környékén végezni, főleg Adidas vagy Nike érdekelne, az sem lenne baj, ha magasszárú lenne (tartaná a bokám). Közel 7 éve nem rúgtam betegségem miatt labdába, most azonban a helyi klubnak valószínűleg besegítek egy kicsit, és nagyon izgatott vagyok, de viszont nincsen cipőm :mrgreen:

szerk: attól sem riadok vissza, ha használt, mert csak párszor fogom használni, szóval ha ismertek valami jó Facebook csoportot vagy helyet, ahol lehet venni, ne tartsátok magatokban :)

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2020. szeptember 12., szombat 23:21

Sziasztok!
SOS
SZTE :arrow: :arrow: BGE
Kreditátviteli kérelemnél csak a döntés alatt álló tárgyakat kell felvenni, vagy a már teljesített és ekvivalencia vizsgálaton elfogadott tárgyakat is?
Előre is köszi a választ!
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 12., szombat 21:03

'shutterisland írta: volt olyan opcio is, bar apa-anya munkahelyen nem tudom mennyire dijaznak, ha megtoljak 2 het karantennel a ket hetes kiruccanast. :mrgreen:
Mivel egyre több melóhely home office-os, így sok helyen nem gond már szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8401
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. szeptember 12., szombat 21:02

volt olyan opcio is, bar apa-anya munkahelyen nem tudom mennyire dijaznak, ha megtoljak 2 het karantennel a ket hetes kiruccanast. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 12., szombat 21:00

'shutterisland írta: ezt a reszet ertem mondjuk, pl 5 fos csalad ha szeptember 1 utan ment haza valahonnan akkor 3 kilo.
Vagy két hét karantén, nem? Én fix ezt választanám.

Mondjuk volt olyan ismerős akit említettek kapcsolati kutatás során, teszt kellett. Negatív lett. Mondták nem baj, karantén :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5752
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. szeptember 12., szombat 20:58

Mekk Elek írta: Több teszt, több hamis eredmény. Gyermekorvosnő mondta a héten, hogy amikor megkapták a teszteket, kipróbálták magukon a két asszisztensével együtt. Többször, több napon át. Az eredmény: egyszer pozitív, egyszer negatív, egyszer pozitív, egyszer negatív...
Gyorstesztet ne keverjük ide. Kb semmire sem jók.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8401
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. szeptember 12., szombat 20:56

ezt a reszet ertem mondjuk, pl 5 fos csalad ha szeptember 1 utan ment haza valahonnan akkor 3 kilo.

Mekk Elek
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2017. június 17., szombat 13:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mekk Elek » 2020. szeptember 12., szombat 20:53

Több teszt, több hamis eredmény. Gyermekorvosnő mondta a héten, hogy amikor megkapták a teszteket, kipróbálták magukon a két asszisztensével együtt. Többször, több napon át. Az eredmény: egyszer pozitív, egyszer negatív, egyszer pozitív, egyszer negatív...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 12., szombat 20:45

'shutterisland írta: en nem vagyok hive a bezarasoknak, de mikor napi 20 eset volt hetekig atlagban, akkor mindent elkaszaltak, most meg amikor hetente tobb ezer, akkor meg egymas hegyen hatan ugralnak a discokban, meg autos talalkozoktol kezdve lakodalmakig mindent csapatnak.
Több teszt, több bevétel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8401
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. szeptember 12., szombat 20:31

en nem vagyok hive a bezarasoknak, de mikor napi 20 eset volt hetekig atlagban, akkor mindent elkaszaltak, most meg amikor hetente tobb ezer, akkor meg egymas hegyen hatan ugralnak a discokban, meg autos talalkozoktol kezdve lakodalmakig mindent csapatnak.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. szeptember 12., szombat 19:27

Marky írta:
'shutterisland írta: de ugye tavasszal ment a talalgatas, meddig tarthat ez az egesz, remeltuk, hogy oszre lecseng, aztan jott az "idei ev mar ramegy" verzio, most meg mar az sem lepne meg, ha meg a jovo tavasszal is lenne egy harmadik kor.
Lesz is. A munkahelyemen még legalább 8 hónap bezárásra készülnek.

20:00 királyi TV: bejelent valamit a mester.
semmi különleges bejelentést nem kell várni, inkább csak egy "kötetlen" beszélgetés lesz középpontban a covid-dal és a jelenlegi (gadasági) helyzettel
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. szeptember 12., szombat 18:45

'shutterisland írta: de ugye tavasszal ment a talalgatas, meddig tarthat ez az egesz, remeltuk, hogy oszre lecseng, aztan jott az "idei ev mar ramegy" verzio, most meg mar az sem lepne meg, ha meg a jovo tavasszal is lenne egy harmadik kor.
Lesz is. A munkahelyemen még legalább 8 hónap bezárásra készülnek.

20:00 királyi TV: bejelent valamit a mester.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8401
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. szeptember 12., szombat 18:09

nem a politikai oldalara akartam kilyukadni. :mrgreen:

azzal en is egyetertek, hogy visszaterelni mindenkit es ujra leloni mindent (globalisan is ugye) brutalis lenne.

de ugye tavasszal ment a talalgatas, meddig tarthat ez az egesz, remeltuk, hogy oszre lecseng, aztan jott az "idei ev mar ramegy" verzio, most meg mar az sem lepne meg, ha meg a jovo tavasszal is lenne egy harmadik kor.

direkt nem mentem iden se haza, se kulfoldre nyaralni, ugy voltam vele, hogy majd jovo ev elejen hazalatogatok mar nyugis korulmenyek kozott.
hat nem vennek ra merget.

Norbi90
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2020. szeptember 9., szerda 9:48
Kedvenc játékosaid: SR4
Kedvenc csapatod: RMA

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbi90 » 2020. szeptember 12., szombat 13:32

hát ott ahol Szíjjártó Péter a Magyar külügyminiszter yachton lazult és szerinte magánügy ott tényleg nincs :) úgy gondolom.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. szeptember 12., szombat 13:23

Marky írta:
El Sie7e írta: a koalíciós kormányzást el kell felejteni, semmi értelme, a rengeteg egyezkedés és ultimátum ami azzal járna nem előre vinné az országot
Szerintem a demokrácia egy konszenzuson alapuló társadalmi berendezkedés, ahol minden réteg megfelelően képviselve van. Ma politikailag nincs képviselve a szavazók fele, hiába ül a parlamentben több párt, a kormány dolgaiba a 2/3 miatt konkrétan 0 beleszólásuk van.

A Monarchia idejében működött ez utoljára az országban.
de ma hazánkban nincs is demokrácia és jogállamiság se :shutup:

amúgy elkezdhetnénk a demokrácia előnyeiről és hátrányairól beszélgetni, viszont mivel nincs jobb és ezen változtatni sem lehet, nem sok értelme van :kalapos:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. szeptember 12., szombat 13:22

El Sie7e írta: a koalíciós kormányzást el kell felejteni, semmi értelme, a rengeteg egyezkedés és ultimátum ami azzal járna nem előre vinné az országot
Szerintem a demokrácia egy konszenzuson alapuló társadalmi berendezkedés, ahol minden réteg megfelelően képviselve van. Ma politikailag nincs képviselve a szavazók fele, hiába ül a parlamentben több párt, a kormány dolgaiba a 2/3 miatt konkrétan 0 beleszólásuk van.

A Monarchia idejében működött ez utoljára az országban.

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: el magico » 2020. szeptember 12., szombat 13:17

El Sie7e írta:
el magico írta:

Orbán királyunk a napokban nyilatkozott, azt mondta NEM az a cél most, hogy mindenki otthon maradjon és leálljon újra az ország. Tehát nem lesz :D
mert nem is kell
ha mindenki betartaná a távolságtartásra/maszkviselésre vonatkozó szabályokat, akkor a vakcina elkészültéig ki lehetne bírni a jelenlegi egészségügyi kapaciátsok (szabad ágyak, lélegeztetőgépek, a humán erőforrás rendelkezésre állása már más kérdés ott úgy érzem lehetnek bajok) mellett

jelenleg is az aktív 7000 körüli fertőzöttből kevesebb mint 300 szorul csak kórházi kezelésre
persze mondogatják ezt a kaliforniai esetet, hogy 4-5 hét elteltével fog az idősek körében is jobban terjedni a járvány, de pont erre lenne jó a maszkviselés/távolságtartás, időseknek fenntartott bevásárlási idősáv
Ne érts félre, én abszolút egyetértek a dologgal, sokkal több kárt okozna egy újabb leállás.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. szeptember 12., szombat 13:16

Faust írta: Nem ok tehetnek majd rola, hanem Soros es a koronavirus.

Egyebkent meg ha belebuknanak (nem fognak), ott lenne vegleg vege az orszagnak, ha ez a baloldalnak csufolt ultrapiszi komplett csodtomeg, elukon a kigyozoval, ujra pozicioba kerulne. Szornyu dilemma ez, a szar es a fos kozott valasztani, de inkabb a szilard halmazallapot.
a szivárványkoalíció az ország több pontján bizonyítja az önkormányzati választások óta, hogy alkalmatlan a kormányzásra

nézzük meg európában, ahol koalcíiós kormányzás van, hogy mennek a dolgok
és nézzük meg itthon, stabil kormánnyal

a koalíciós kormányzást el kell felejteni, semmi értelme, a rengeteg egyezkedés és ultimátum ami azzal járna nem előre vinné az országot

egy stabil új erő kéne, a régieknek pedig eltakarodni
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég