Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. szeptember 27., vasárnap 15:09

impossible írta: Nekem is az a véleményem, hogy tegnap a középpálya teljesített nagyon rosszul inkább. Jovicnak az sem segít, hogy nincs játékba 1 éve lassan, második félidő Modriccal - Iscoval sokkal jobban nézett ki. Ami viccesen hat tudván, hogy az elmúlt szezonban pedig pont őket éreztem fékeknek.
Jovicnal az (is) problema volt tegnap szerintem, hogy kvazi szelso nelkul alltunk fel, labda alig jutott el hozza. Persze lehet mondani hogy miert nem jon hatra mint Benzema labdat szerezni, de hat O nem az a kategoria.

Modric meg elkepesztoen hianyozni fog, kb az egyetlen a keretben Benzema es Marcelo mellett, aki zsigerbol focazik, meg ilyen korban is elmeny nezni, meg akkor is, ha a teljesitmenye ertheto modon jocskan visszaesett.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. szeptember 27., vasárnap 10:26

wZoLee7 írta:
impossible írta: Nekem is az a véleményem, hogy tegnap a középpálya teljesített nagyon rosszul inkább. Jovicnak az sem segít, hogy nincs játékba 1 éve lassan, második félidő Modriccal - Iscoval sokkal jobban nézett ki. Ami viccesen hat tudván, hogy az elmúlt szezonban pedig pont őket éreztem fékeknek.
Errol szol a rotacio, az jatszik aki formaban van, mind1 hogy hivjak. A cserek azt mutatjak ZZ ebben fejlodott az eddigiekhez kepest. Nekem tetszett a tegnapi taktika. Amit meg Benz lehozott ezen a meccsen is az nagyon patent. Hazard visszateresevel is ezt a felallast hagynam
Jaja, egy csúcs Edennel Ödegaard helyett ez nagyon baba lehetne, de hát Eden lehet kuka...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. szeptember 27., vasárnap 10:21

impossible írta: Nekem is az a véleményem, hogy tegnap a középpálya teljesített nagyon rosszul inkább. Jovicnak az sem segít, hogy nincs játékba 1 éve lassan, második félidő Modriccal - Iscoval sokkal jobban nézett ki. Ami viccesen hat tudván, hogy az elmúlt szezonban pedig pont őket éreztem fékeknek.
Errol szol a rotacio, az jatszik aki formaban van, mind1 hogy hivjak. A cserek azt mutatjak ZZ ebben fejlodott az eddigiekhez kepest. Nekem tetszett a tegnapi taktika. Amit meg Benz lehozott ezen a meccsen is az nagyon patent. Hazard visszateresevel is ezt a felallast hagynam

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: impossible » 2020. szeptember 27., vasárnap 10:13

Nekem is az a véleményem, hogy tegnap a középpálya teljesített nagyon rosszul inkább. Jovicnak az sem segít, hogy nincs játékba 1 éve lassan, második félidő Modriccal - Iscoval sokkal jobban nézett ki. Ami viccesen hat tudván, hogy az elmúlt szezonban pedig pont őket éreztem fékeknek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. szeptember 27., vasárnap 9:55

Steve írta: Rohadtul hasznos volt a tegnapi Karim.

Lehet erőltetni kellene ezt a két csatáros dolgot, mert legalább gólhelyzetek voltak. Karim visszalépett, melózott.

Ha tegnap egy akár csak egy Cavani van ott és nem a gyurmaberci traktor Jovity akkor aki úgy fordul, mint egy csuklósbusz, akkor simább lehetett volna.

Adni kell még egy esélyt ennek a Jovic-Benzema kettősnek, hátha a szerb beindul, vagy elkapják a fonalat együtt Karimmal.
Másodikra amúgy Jovic feljavult, inkább az volt a gond, hogy Ödegaard nem tudott hozzáadni. Én ezt a felállást megnézném pl Rodrygoval is, aki szintén szabadon lehet, mint tegnap Karim.

Plusz nem tudom, hogy Kroos mennyire volt bajos tegnap, de Modric is látványosan sokat adott hozzá a csere után.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. szeptember 27., vasárnap 9:49

Rohadtul hasznos volt a tegnapi Karim.

Lehet erőltetni kellene ezt a két csatáros dolgot, mert legalább gólhelyzetek voltak. Karim visszalépett, melózott.

Ha tegnap egy akár csak egy Cavani van ott és nem a gyurmaberci traktor Jovity akkor aki úgy fordul, mint egy csuklósbusz, akkor simább lehetett volna.

Adni kell még egy esélyt ennek a Jovic-Benzema kettősnek, hátha a szerb beindul, vagy elkapják a fonalat együtt Karimmal.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. szeptember 27., vasárnap 8:55

Sajnos a kapu előtt nem volt kellően határozott, de még is ő volt az egyik legjobbunk... Ebben a felállásba mondjuk egy Cavanival sokkal előrébb lennénk, mint Mayorallal vagy Joviccal.

Amúgy a második félidőre sokat feljavultunj.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 27., vasárnap 8:03

Berti írta: Oké, onnan Tibo is be kellett volna bassza :D

vagy mondok jobbat, Vini Jr
Ő megrugott volna egy védőt akiről bepattan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. szeptember 27., vasárnap 7:55

Oké, onnan Tibo is be kellett volna bassza :D

vagy mondok jobbat, Vini Jr

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 27., vasárnap 7:41

Védő? Ez mentség a Real szintjén? Megyében meg megértem :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. szeptember 27., vasárnap 7:31

Realista24 írta:
Pad'em írta: Sajnos a 16-oson belül megint balfék volt, de amit mezőnyben letesz... Amolyan old school karmester, mindenhol ott volt, ha lenne egy épkézláb centerünk, nagyon adná ebben a szerepkörben
A legvégén kihagyott lövése nem volt túl elegana, mondjuk tipikus hogy mindenki erről beszél csak, Ramoserol nem :lol: na meg arról sem hogy lépni nem bírt emberünk a végén már, annyit melozott.

Kb. három posztot hozott le. Na mindegy. Lehet Varozni, Karimozni, csalozni, meg a szokásos.

Három pont, jó meccs, és még szép dolgokat is láttam.
Volt még ott egy jobbról laposan beadott labda amit ugyan úgy mellé csúsztatott, ott volt a kapufa, volt még 1-2 szituja ezeken kívül is. Nem érezte a kaput igazan, vannak ilyen napok.
A Ramosé sokkal csúnyább volt. De ő védő.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 27., vasárnap 6:59

Pad'em írta: Sajnos a 16-oson belül megint balfék volt, de amit mezőnyben letesz... Amolyan old school karmester, mindenhol ott volt, ha lenne egy épkézláb centerünk, nagyon adná ebben a szerepkörben
A legvégén kihagyott lövése nem volt túl elegana, mondjuk tipikus hogy mindenki erről beszél csak, Ramoserol nem :lol: na meg arról sem hogy lépni nem bírt emberünk a végén már, annyit melozott.

Kb. három posztot hozott le. Na mindegy. Lehet Varozni, Karimozni, csalozni, meg a szokásos.

Három pont, jó meccs, és még szép dolgokat is láttam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. szeptember 26., szombat 23:46

Ma úgy játszott, mint amikor CR itt volt. Visszalépett, segített qva jó volt.

Csak CR nincs itt, Jobic van. Jovic meg nem Cr :kalapos:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. szeptember 26., szombat 23:33

Sajnos a 16-oson belül megint balfék volt, de amit mezőnyben letesz... Amolyan old school karmester, mindenhol ott volt, ha lenne egy épkézláb centerünk, nagyon adná ebben a szerepkörben
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. szeptember 26., szombat 23:30

Kène az a góllövö cipö nagyon.
Sajnos vagy nem sajnos de nagyon rà vagyunk utalva elöl.

Játèkban kurvajo megoldasok,finom passzok.

Kapu elott... :(
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. szeptember 19., szombat 11:38

realistahuni írta: Utolsó insta sztorijában jól látom hogy lesprinteli Varanet, vagy csak előrébb indul? :hmmm:
Egyszerre indulnak, ilyen nalunk is volt edzesen.

Ket kapufatol indultok, beguritjak kozepre a labdat, aki elobb eleri kapura lő ertelemszeruen.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. szeptember 19., szombat 10:58

Utolsó insta sztorijában jól látom hogy lesprinteli Varanet, vagy csak előrébb indul? :hmmm:
Love football, hate antifa.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. szeptember 18., péntek 15:00

Meglátjuk :kivagyhe:
Én örülnék a legjobban ha bizonyítana :mrgreen:

De őrá én is azt mondom hogy tucatspanyol
és a Real Madrid túl magas szint neki
Más kérdés, hogy Benzemán kívül az összes csatárunknak az...

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. szeptember 18., péntek 14:20

Jim írta:
Realista24 írta: Ki gondolta volna hogy a BBCbol ő marad legtovább.
Zizu nem küld el franciát :mrgreen:

Ami probléma, hogy ő az egyetlen gólerős támadónk ...
Na majd Mayoral :lol:
Nagy poén ez a Mayoral, de tavaly a Levante színeiben a ligában fele annyi gólt lőtt egymaga, mint a Real Madrid színeiben Hazard, Jovic, Mariano, Asensio, Vini, Rodrygo, Bale és LV összesen :lol:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. szeptember 18., péntek 14:01

Realista24 írta: Ki gondolta volna hogy a BBCbol ő marad legtovább.
Zizu nem küld el franciát :mrgreen:

Ami probléma, hogy ő az egyetlen gólerős támadónk ...
Na majd Mayoral :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég