OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2020. szeptember 30., szerda 19:48

ziro4vr írta: Fú ez az amerikai elnöki vita..igazi gyp harc, mint egy live-action south park rész. :lol:
En meg fent is maradtam miatta. :mrgreen:
CNN jol osszefoglalta, it was a shit show :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. szeptember 30., szerda 18:18

Fú ez az amerikai elnöki vita..igazi gyp harc, mint egy live-action south park rész. :lol:
Nem illik.

I am GC
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. január 13., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Benzema, Beckham, Zidane, Makelele, R. Carlos, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: I am GC » 2020. szeptember 26., szombat 15:56

Marky írta: Van egy ilyen kalkulátor, ahol megadod a saját paramétereidet és megkapod, hol a legolcsóbb. Szerintem igény függő, mire van szükséged. Én letiltottam az OTP-nél az SMS értesítőket, így gyakorlatilag díjmentes a számlám, mivel nem szoktam utalni.
Magánnyugdíj nekem a Prémiumnál van, de nem ajánlanám őket, mert egy év alatt most kaptam az első email értesítőt tőlük, hiába utal a munkahelyem minden hónapban a számlára. Legalább egy értékelést elvárnék negyedévente, hogy mennyi pénzt játszottak el :lol:
Köszi :-)

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. szeptember 26., szombat 11:29

Van egy ilyen kalkulátor, ahol megadod a saját paramétereidet és megkapod, hol a legolcsóbb. Szerintem igény függő, mire van szükséged. Én letiltottam az OTP-nél az SMS értesítőket, így gyakorlatilag díjmentes a számlám, mivel nem szoktam utalni.
Magánnyugdíj nekem a Prémiumnál van, de nem ajánlanám őket, mert egy év alatt most kaptam az első email értesítőt tőlük, hiába utal a munkahelyem minden hónapban a számlára. Legalább egy értékelést elvárnék negyedévente, hogy mennyi pénzt játszottak el :lol:

I am GC
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. január 13., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Benzema, Beckham, Zidane, Makelele, R. Carlos, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: I am GC » 2020. szeptember 26., szombat 11:19

Ola Madridom mindenttudó népe,

Úgy alakult, hogy sok-sok èv után visszaköltözök Magyarországra.
Mivel, amikor kiköltöztem, akkor megszüntettem minden bankszámlámat és hasonló dolgokat és csak Transferwise-t használtam, ha itthon tartózkodtam, ezért bankos témákban meg vagyok lőve.

Ha számlát, megtakarìtást, magánnyugdíjat akarok itthon nyitni, akkor melyik bankot ajánlanátok?

Előre is köszi :agree:

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. szeptember 26., szombat 8:07

revolver írta: van 06-23-as techno buli is :lol:
Eddig csak 13-14-ig tartóról tudtam :lol: Gondolom ez annyira underground, hogy az új rendelet sem állítja meg :mrgreen:

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: revolver » 2020. szeptember 26., szombat 7:58

van 06-23-as techno buli is :lol:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. szeptember 26., szombat 7:36

füst írta:
Marky írta: Az igazi bulik 6-13-ig tartanak amúgy is 😎
A délelőttös műszak? :mrgreen:
Lehet, hogy talarítóként dolgozik egy buli helyen

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. szeptember 26., szombat 7:31

Marky írta: Az igazi bulik 6-13-ig tartanak amúgy is 😎
A délelőttös műszak? :mrgreen:

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. szeptember 26., szombat 0:37

Az igazi bulik 6-13-ig tartanak amúgy is 😎

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. szeptember 25., péntek 21:12

par helyen mar lattam, hogy keso delutani kezdessel 11-ig szervezik egyes szorakozohelyek a bulikakat.
mily' lelemenyes a magyar. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. szeptember 22., kedd 21:44

Csak én nem találom h3x0r-t a zárkában? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. szeptember 22., kedd 20:28

Csak en nem talalom a Legendak kozott Bale topikjat? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. szeptember 22., kedd 19:56

Köszi szépen! Jó fejek vagytok!

Végülis felhívtam a külföldről hívható koronavirus.gov.hu-s számot. Gyorsan ment minden, tök normális tájakoztatást kaptam, azonnal küldtek infot mailben.

Megcsinálhatom itthon az egyik tesztet és utána Magyarországon a másodikat utána le lesz tudva a dolog szerencsére.

A melómban jó fejek voltak, mondták, hogy dolgozhatok külföldről is.

Szóval remélhetőleg nem lesz gond.

I am GC
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. január 13., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Benzema, Beckham, Zidane, Makelele, R. Carlos, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: I am GC » 2020. szeptember 22., kedd 10:19

Steve írta: Sajnos édesapám súlyosan beteg lett(rák elég súlyos és gyors lefolyással) és a segítségemre fog szorulni, ezért egy időre Magyarországra kell jönnöm a család nélkül sajnos. :|

Két kérdésem lenne:

Az egyik, hogy a korona miatti para kapcsán honnan lehet a legnormálisabban értesülni? A koronavirus.gov.hu-n? Érdekelne, hogy mennyi karantén lenne és azt hogy válthatom ki a negatív tesztjeimmel és azt, hogy lehet intézni leggyorsabban.Kettős állampolgár vagyok, szóval magyar is,az segíthet?

A másik kérdésem, hogy melyik kártyás mobilinternetet ajánlanátok Magyarországon?Főleg a stabilitás és a gyorsaság szempontjából. Mobil routerrel venném, amit a géphez kötök usb-val. Kell hozzá magyar állandó tartózkodási hely hozzá, vagy EU-s emberkeként simán vehetem?

Köszi ha valaki tud segíteni. Gondoltam a fórum értelmesebb, gyorsabb választ ad, mint a googlizásom.
Szia Steve,

Én pl fogorvosi beutalóval kaptam papírt a karanténmentességről. Igazából csak kitöltöttem a police.hu-n E-ügyintézés alatt a méltányossági kérelmet, leírtam, hogy mikor érkezem és miért, elküldtem az orvosi beutalót és másnap kaptam határozatot, hogy karanténkötelezettség nélkül utazhatok.

Egy próbát megér neked is :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 22., kedd 8:43

Steve írta:
El Sie7e írta:

Az üzleti beutazas jo gondolat ha megvalosithato, mert akkor barmi korlatozas nelkul johetsz
Ehhez viszont kell valszeg egy helyi leany/partner
Köszi szépen srácok!

Ahogy lehet hívom a konzulátust az jó ha itteni két negatív teszt is jó.Az a legegyszerűbb.
A legegyszerűbb a melós papír, akkor lószar se kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. szeptember 22., kedd 8:37

El Sie7e írta:
Realista24 írta:
Két teszt kivaltja a karantént, elvileg a svéd is jót, de hívd fel a konzulatust.

B terv. Irass papírt hogy meló miatt jössz, meghívo, minden loszar és akkor nem kell semmi.
Az üzleti beutazas jo gondolat ha megvalosithato, mert akkor barmi korlatozas nelkul johetsz
Ehhez viszont kell valszeg egy helyi leany/partner
Köszi szépen srácok!

Ahogy lehet hívom a konzulátust az jó ha itteni két negatív teszt is jó.Az a legegyszerűbb.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. szeptember 22., kedd 6:54

Realista24 írta:
Steve írta: Sajnos édesapám súlyosan beteg lett(rák elég súlyos és gyors lefolyással) és a segítségemre fog szorulni, ezért egy időre Magyarországra kell jönnöm a család nélkül sajnos. :|

Két kérdésem lenne:

Az egyik, hogy a korona miatti para kapcsán honnan lehet a legnormálisabban értesülni? A koronavirus.gov.hu-n? Érdekelne, hogy mennyi karantén lenne és azt hogy válthatom ki a negatív tesztjeimmel és azt, hogy lehet intézni leggyorsabban.Kettős állampolgár vagyok, szóval magyar is,az segíthet?

A másik kérdésem, hogy melyik kártyás mobilinternetet ajánlanátok Magyarországon?Főleg a stabilitás és a gyorsaság szempontjából. Mobil routerrel venném, amit a géphez kötök usb-val. Kell hozzá magyar állandó tartózkodási hely hozzá, vagy EU-s emberkeként simán vehetem?

Köszi ha valaki tud segíteni. Gondoltam a fórum értelmesebb, gyorsabb választ ad, mint a googlizásom.
Két teszt kivaltja a karantént, elvileg a svéd is jót, de hívd fel a konzulatust.

B terv. Irass papírt hogy meló miatt jössz, meghívo, minden loszar és akkor nem kell semmi.
Az üzleti beutazas jo gondolat ha megvalosithato, mert akkor barmi korlatozas nelkul johetsz
Ehhez viszont kell valszeg egy helyi leany/partner
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. szeptember 22., kedd 6:37

Steve írta: Sajnos édesapám súlyosan beteg lett(rák elég súlyos és gyors lefolyással) és a segítségemre fog szorulni, ezért egy időre Magyarországra kell jönnöm a család nélkül sajnos. :|

Két kérdésem lenne:

Az egyik, hogy a korona miatti para kapcsán honnan lehet a legnormálisabban értesülni? A koronavirus.gov.hu-n? Érdekelne, hogy mennyi karantén lenne és azt hogy válthatom ki a negatív tesztjeimmel és azt, hogy lehet intézni leggyorsabban.Kettős állampolgár vagyok, szóval magyar is,az segíthet?

A másik kérdésem, hogy melyik kártyás mobilinternetet ajánlanátok Magyarországon?Főleg a stabilitás és a gyorsaság szempontjából. Mobil routerrel venném, amit a géphez kötök usb-val. Kell hozzá magyar állandó tartózkodási hely hozzá, vagy EU-s emberkeként simán vehetem?

Köszi ha valaki tud segíteni. Gondoltam a fórum értelmesebb, gyorsabb választ ad, mint a googlizásom.
Jobbulast édesapadnak!

https://www.bud.hu/covid_19/ki_es_beuta ... informacio
Azota annyi valtozott h nem 14 hanem 10 nap a karanten
De javaslom ha tudsz kint tesztet csinaltatni indulas elott 48 oraval akkor tedd meg, es ha negativ nincs karanten

Mobilinternetnel függ attól is h az ország melyik reszen leszel, lefedettseg kérdése
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 22., kedd 6:34

Steve írta: Sajnos édesapám súlyosan beteg lett(rák elég súlyos és gyors lefolyással) és a segítségemre fog szorulni, ezért egy időre Magyarországra kell jönnöm a család nélkül sajnos. :|

Két kérdésem lenne:

Az egyik, hogy a korona miatti para kapcsán honnan lehet a legnormálisabban értesülni? A koronavirus.gov.hu-n? Érdekelne, hogy mennyi karantén lenne és azt hogy válthatom ki a negatív tesztjeimmel és azt, hogy lehet intézni leggyorsabban.Kettős állampolgár vagyok, szóval magyar is,az segíthet?

A másik kérdésem, hogy melyik kártyás mobilinternetet ajánlanátok Magyarországon?Főleg a stabilitás és a gyorsaság szempontjából. Mobil routerrel venném, amit a géphez kötök usb-val. Kell hozzá magyar állandó tartózkodási hely hozzá, vagy EU-s emberkeként simán vehetem?

Köszi ha valaki tud segíteni. Gondoltam a fórum értelmesebb, gyorsabb választ ad, mint a googlizásom.
Két teszt kivaltja a karantént, elvileg a svéd is jót, de hívd fel a konzulatust.

B terv. Irass papírt hogy meló miatt jössz, meghívo, minden loszar és akkor nem kell semmi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég