Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 25., péntek 10:02

Nekem simán csalódás volt.
Nem néztem meg kb egy meccsuket sem, gondoltam megnézem most őket, 5-1 volt a tippem a "hírek" alapján.

Aztán jött ez a fostenger, mintha magunkat láttam volna. Semmi elképzelés, semmi atuto erő, aztan kis német tikkentaken, az sem jött be. Oldjuk meg erőből, az sem jött be. Közben Neuer megmentette a segguket és végül nyertek. Pont mint a mi tavalyi évünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. szeptember 25., péntek 10:00

Jó hát az ő fórumszerverük nem bírja azt az új 6 rajongót már aki odament a bl győzelem után. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 25., péntek 9:55

ziro4vr írta: De ki kiáltja ki őket verhetetlennek? Komolyan rémeket láttok. :lol:

Többet foglalkoztok velük mint saját magukkal.
Én csak leírtam hogy semmi extra nincs bennük, aztan jött a pannonbajor habzó szájjal. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. szeptember 25., péntek 9:34

A pannonbajorok sokszor a legrosszabbak, ha 6-0ra vezetnek a bundásban és nem kapnak meg egy tizit még akkor is sírnak. :lol:

Na de hogy értelmeset is mondjak. Az tetszik a keretükben, hogy sok benne a multifunkciós játékos. Itt van a mi keretünk, 24-5 ember, aztán ki igazán multi benne? Jó persze nyomatunk mindenkit a jobboson, sok eredménnyel. :lol: Viszont tényleg vékony lett a keretük, Perisicet pl biztos megtartottam volna.
Nem illik.

Steven
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2020. augusztus 19., szerda 8:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steven » 2020. szeptember 25., péntek 9:32

Amúgy a meccs embere címet vajon mire kaphatta Müller?? Értem én hogy a kapusokat nem szeretik elismerni, de ez.... :D :D

Steven
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2020. augusztus 19., szerda 8:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steven » 2020. szeptember 25., péntek 9:30

ziro4vr írta: De ki kiáltja ki őket verhetetlennek? Komolyan rémeket láttok. :lol:

Többet foglalkoztok velük mint saját magukkal.
Igen ez bennem is felmerült már párszor, hogy itt egyesek nagyon belepörögnek ebbe. :D :D Az hogy a sajtó mit ír róluk, sok közük nincs hozzá, az hogy jó néhány szurkolójuknak bilibe lóg a keze (tök indokolatlanul) megint nincs hatással a csapatra. :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. szeptember 25., péntek 9:24

De ki kiáltja ki őket verhetetlennek? Komolyan rémeket láttok. :lol:

Többet foglalkoztok velük mint saját magukkal.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 25., péntek 9:18

Goretzka...jóságos ég mennyire darabos és elhiszi magáról, hogy patent játékos :lol: hát sír nála a labda.

Klasszik Barca esetben voltak tegnap, ha nincs Neuer, akkor kalap kabát nekik. Na, ő volt extra, senki más. Na majd a bundásban megint vernek hat gólt, abból hármat Lewa, aztán mehet a fapfapfap.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. szeptember 25., péntek 9:08

Thiago eladásával a kp gyengült azért náluk is. Ebben a Goretzka-Kimmich párosban megvan az erő meg a harciasság de a finesz hiányozni fog.
Tolisso úgy néz ki nem váltja be a reményeket, szerintem is verhetőek. csak nem nekünk :'( :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. szeptember 25., péntek 8:32

az a jó, ameddig ilyen baszónak tartják őket. ebbe mindig belesül az aktuális csapat. tavaly a pool, azelőtt a city. mindig van valaki, akit ki kell emelni. olyankor az aktuális ellenfél is mindig sokkal jobban harap.

minket senki nem emelt ki soha, bl-winner oddsokban is jó ha top5 alján voltunk, mégis megcsináltuk a triplát. :lol:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. szeptember 25., péntek 8:29

Kint voltam a stadionban, nekem nem tunt olyan verhetetlennek ez a Bayern. Sot, szerintem vegig jobban jatszott a Sevilla. Marmint fegyelmezettebbek voltak, nagyon jol tartottak meg a labdakat, sok szereltek, agresszivan jatszottak, tobb igeretes tamadast felepitettek, pl a tizi elotti jatek is szep volt. Az utolso percekben kihagyott helyzet, bakker, megnyerhettek volna, elkepeszto mit hagyott ki a sevillas srac, majdnem felrobbantam. A 90 perc alatt mutatott jatek es a Bayern rengeteg kihagyott helyzetei miatt megerdemelten nyertek volna a spanyolok, a hosszabbitasra viszont elfaradtak es a Bayern bezuzta oket. Szepen helytallt a Sevilla, nagyon jo volt hallani a spanyol szurkolokat, nagyon hianyzik a futballnak a szurkolok tamogatasa a stadionokbol.

A szervezes tul volt tolva kicsit, nyilvan indokolt volt, de volt egy ket dolog ami nem tetszett, peldaul nevetseges volt, hogy az A kapu fele a Hungaria felol nem lehetett atmenni egy zebran, mert a rendorok altal elzart terulet volt, at kellett menni a masik oldalra, ott atmenni a zebran es vissza at a Hungarian, hat ez kibaszott nevetseges volt ez a kerulo, plane azert mert az embereket osszegyujtotte kis teruletre es a jardaszigeteken kisebb tomeg allt ossze, nem lehetett atmenni biztonsagosan mert jott a villamos es nem nagyon akart lassitani, tobben be is szoltak a rendoroknek hogy EZ MI?
Az elso belepteton nem mehetett at az, akinek a jegye nem pontosan ahhoz a kapuhoz szolt, a stadion teruleten belul konnyebben lehetett volna atmenni ahhoz a szektorhoz, ahova szolt a jegy, a rendorok viszont azt mondtak, be lehet lepni barhol, es at lehet menni, a szervezok viszont nem engedtek be, mindenkepp az A kapuhoz kellett vandorolni, ami nekunk 2 km kerulo volt.

Jo meccs volt, remelem a szurkolok lassan visszaterhetnek a stadionokba, ilyen ellenorzes es szigoru eloirasok mellett szerintem nem lehet problema.
:goat:

Steven
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2020. augusztus 19., szerda 8:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steven » 2020. szeptember 25., péntek 7:52

alexoxladjackoxi írta: Tavaly megvolt a mélysége is a keretnek. Coutinho, Perisic, THIAGO, Javi Martinez mind távoztak vagy távozni fognak, és egyelőre csak Sané érkezett. Alaba is még a levegőben lóg, szóval kellene nekik igazolni 1-2 embert, de ettől függetlenül szerintem kumma jók lesznek továbbra is, az hogy nem nyerték agyon ezt a szuperkupát bőven belefér. Anno asszem a csúcs Barca is hosszabbításban vert meg egy Sahtart... Ettől még félelmetes az, ahogyan Flick érkezése óta átgázoltak mindenkin. Második X volt ez 2 vereség mellet 30 hány meccsen is? Nem féltem én őket, de Thiago mondjuk tényleg rohadt nagy veszteség. Őt nem lesz egyszerű pótolni.
A kezdőjük szerintem nagyon erős, az egyik legjobb most per pillanat, de ezzel a kispaddal nem lehet nekivágni az idénynek. Alapjáraton se, de most a rendkívül helyzet miatt végképp nem. Ha valaki minden sorozatban a döntőig jut, akkor 27 olyan hete lesz a játékosoknak mikor heti 2 meccset játszanak, ebben benne van a válogatott fellépés is. Ezen felül itt a covid, hány ilyen eset lesz még mint a Comané, hogy semmi baja, de karanténban kell lennie. A padon csupa fiatal, akik még a Bundesligában is kevesek a tehermentesítésre nem hogy egy BL meccsen... Persze lehet jönnek az új Davisek, de azért ahhoz elég nagy szerencse kellene, hogy most megint berobbanjon pár ilyen tehetség. :D Ahogy írtad totál eladták a kispadot, Coutinho, Perisic és Thiago is nagyon hiányozni fog nekik. Thiagonak én nem is örülök hogy a Poolba ment, mert szerintem ott ő egy tökéletes darab lesz Kloppo kirakósában. Sokkal jobb lett volna ha a gyenge Barcaba igazol. Nagyon szépet menetelt a Bayern de az vitathatatlan, hogy egy éppen építkező Chelseat vertek agyon, aztán egy borzasztóan gyenge Barcelonát, a Lyon ellen 30 perc elteltével akár 0-2 is lehetett volna, aztán meg jött a döntő, ahol aztán tényleg simán nyerhetett volna a PSG is.... Az idei BL-ben a Pool számomra a top favorit, azon kívül pedig igazából bárki megverhet bárkit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 25., péntek 5:56

andreas9109 írta:
Realista24 írta:

De úgy vannak beallitva mint akiket évekig nem vehetemeg senki. Aztán most is csak makkolnak.
akkó' jó' van akkó'.

Semmi extra.
Értelmes hszre már nem telik?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. szeptember 25., péntek 0:01

babaking írta: Az a kár, hogy ritkán dolgoztatják meg így a Bayern, legalábbis a németek nem nagyon tudják, ezért unalmas a Bundesliga. Sorozatbam ilyen meccsekhez rövid lenne a pad, mert nem lehet ilyenkor a tinikhez nyúlni.
Tavaly megvolt a mélysége is a keretnek. Coutinho, Perisic, THIAGO, Javi Martinez mind távoztak vagy távozni fognak, és egyelőre csak Sané érkezett. Alaba is még a levegőben lóg, szóval kellene nekik igazolni 1-2 embert, de ettől függetlenül szerintem kumma jók lesznek továbbra is, az hogy nem nyerték agyon ezt a szuperkupát bőven belefér. Anno asszem a csúcs Barca is hosszabbításban vert meg egy Sahtart... Ettől még félelmetes az, ahogyan Flick érkezése óta átgázoltak mindenkin. Második X volt ez 2 vereség mellet 30 hány meccsen is? Nem féltem én őket, de Thiago mondjuk tényleg rohadt nagy veszteség. Őt nem lesz egyszerű pótolni.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. szeptember 24., csütörtök 23:39

Az a kár, hogy ritkán dolgoztatják meg így a Bayern, legalábbis a németek nem nagyon tudják, ezért unalmas a Bundesliga. Sorozatbam ilyen meccsekhez rövid lenne a pad, mert nem lehet ilyenkor a tinikhez nyúlni.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

andreas9109
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 17:27
Kedvenc játékosaid: Philipp Lahm, Bastian Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Bayern München, Dynamo Dresden, Oakland Raiders

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: andreas9109 » 2020. szeptember 24., csütörtök 23:38

Realista24 írta:
ziro4vr írta:
Na de ki extra manapság? :D
De úgy vannak beallitva mint akiket évekig nem vehetemeg senki. Aztán most is csak makkolnak.
akkó' jó' van akkó'.

Semmi extra.
tulajdonképpen Hehe miatt regisztráltam, inkább read only :shutup:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. szeptember 24., csütörtök 23:17

Csak most el ne kezdjük itt azt, amit a pool győzelme után letolt itt pár ember.

Szerintem aki nem vak az megmondja, hogy ez a bm se egy verhetelen csúcsdonináns csapat, de megérdemelték. Ne legyünk már ajrobarsza, shutter tesz érte eleget így is.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. szeptember 24., csütörtök 23:12

Nyilvánvaló volt, hogy ilyen kihagyott helyzetek után a Sevilla elbukja...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. szeptember 24., csütörtök 23:11

Hat ez hihetetlen :lol: :lol:
Es mibol lett a szoglet..

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. szeptember 24., csütörtök 23:04

Nem tudom van e ilyen stat de neuernek valaha valaki lott mar 4et vagy annal tobbet?
Mert mi tudom h mar tobbszor is felavattuk de az a pali hihetetlen amugy :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 249 regisztrált és 0 vendég