Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. szeptember 27., vasárnap 10:42

Teljesen egyértelmű volt minden VAR-os ítélet, a leshelyzeteket meg szépen megrajzolták. Örüljünk a 3 pontnak és nagyon gyorsan felejtsük el ezt a felállást. Előre sokat nem nyerünk vele (kevesebbet lőttünk kapura, mint a Soci ellen például) míg hátra nagyon sebezhetőek vagyunk (hát még ha nem a nagypapa Joaquin rohamozott volna...). Jovic 70 perc alatti 14 labdaérintését pedig nem kell magyarázni. Nagyon nem ide való és nagyon nem az a játékos, amit sokan bele akarnak látni.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. szeptember 27., vasárnap 10:23

Kerlon írta: Hozzáteszem, hogy az égvilágon semmilyen lökés nem volt Mayoral részéről, már rég dobja magát elé Bartra, amikor ott a "lökés".

Tessék megnézni, aztán OKozni, ha nem látjátok, akkor meg elviszek bárkit egy szemészeti bemérésre
Lfc lökés nem volt ebben, sztm.
Ráfutnak labdára, megy a test, aztán sikerül megkerülnie, a másik meg végső soron bedobja magát, hátha lehet valamit menteni.
Azt nem úgy sült el.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. szeptember 27., vasárnap 10:01

Kerlon írta: Hozzáteszem, hogy az égvilágon semmilyen lökés nem volt Mayoral részéről, már rég dobja magát elé Bartra, amikor ott a "lökés".

Tessék megnézni, aztán OKozni, ha nem látjátok, akkor meg elviszek bárkit egy szemészeti bemérésre
Ez olyan 11es mint a ház. Bartra miután Mayoral beforgatta próbál vert helyzetből pozíciót fogni és kiszorítani Mayoralt, de ott a csatár már nyertes helyzetben van, végső elkeseredésében bevetődik elé, mintha ellöknék. Pechére belekezel, ami ugye vétlen volt, ő csak be akart esni, de hát így járt a kis looser. Simaliba.

Jovic ellökése meg még amerikai fociban is szabálytalan, minimum sárga, de utolsóként adható volt a piros. Legalább akkora a hiszti mintha ezért 11est kaptunk volna, mert benezte a bíró hogy belül volt e...

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. szeptember 27., vasárnap 10:00

Aki varozik az nézze meg melyik bíró volt tegnap.

Ez a Bengoextea eddig minden meccsén cumiztatott minket. Na most ő adta meg ezeket. Nálam vita lezárva.

Kezdetni kell Jovicot pár meccsen mert ez a fél évente 1 meccs aztán a csodát várjuk tőle nem túl fair dolog. Ödegaard megint gyenge volt, Isco sokkal haszosabban hozta a posztot. Ahogy Kroos is nagyon lassú volt, egy matuzsálem Modric megpörgette a kpt. Ramos a tizit eltette hátul meg elég homály volt. Varane megint beton volt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. szeptember 27., vasárnap 9:53

Hozzáteszem, hogy az égvilágon semmilyen lökés nem volt Mayoral részéről, már rég dobja magát elé Bartra, amikor ott a "lökés".

Tessék megnézni, aztán OKozni, ha nem látjátok, akkor meg elviszek bárkit egy szemészeti bemérésre
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. szeptember 27., vasárnap 9:44

Szerintem nagyon gáz, amit itt páran leműveltek.

Azon túl, hogy az összes VAR-os ítélet JOGOS volt (nem fogom tételesen bizonygatni), borzasztó bosszantó, hogy itt is azt a faxságot kell olvasni, hogy szerencsénk van kb, meg csalás.

Mindenki sírt a VAR után, itt van. Tökéletesen működik és az összes félrefújt esetünk most nekünk van befújva. Természetesen a barcásoknak nem tetszik..de hogy itt is ezt kell olvasni, az megdöbbentő :ozil: :kivagyhe:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. szeptember 27., vasárnap 9:41

LiamGallagher írta:
Kerlon írta:

Fa..t. Beforgatta Bartrat, aki lépni nem bírt vele és bedobta magát. Meg reklamálni se reklamált utána... Hogyan védekzel, ha háttal állsz?? Meg eldobod magad előre felé... :lol:

De gondolom Emerson lökése ellenben nem szabálytalan nálad.... :lol: Ott se tudom mit sírnak, Jovic okosan keresztbe vezette előtte, beállt eléje őnmeg borította, lökött rajta, volt egy kevés láb kontakt is.
Ok. :mrgreen:
Megint komolyat érveltél bástya. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2020. szeptember 27., vasárnap 9:13

Kerlon írta:
LiamGallagher írta:

Lazíts bástya :D
Tisztán látszik, hogy Mayoral a jobb kezével löki el Bartrát és úgy esik el, megelőzte ez a szabálytalanság a kezezést. Ha ezt fordított helyzetben fujják be szétverem a tv-t.
Fa..t. Beforgatta Bartrat, aki lépni nem bírt vele és bedobta magát. Meg reklamálni se reklamált utána... Hogyan védekzel, ha háttal állsz?? Meg eldobod magad előre felé... :lol:

De gondolom Emerson lökése ellenben nem szabálytalan nálad.... :lol: Ott se tudom mit sírnak, Jovic okosan keresztbe vezette előtte, beállt eléje őnmeg borította, lökött rajta, volt egy kevés láb kontakt is.
Ok. :mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. szeptember 27., vasárnap 9:07

Fakk yeah !

3 pont a Villamarínból nem kis fegyvertény, így a szezon kezdetén pláne jól jön.

Végre valami jól is alakult nekünk, más csapatok háza táján, elég gyakoriak az ilyen minőségű történések.

:agree:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 27., vasárnap 9:00

Mintha az eurobarcat olvasnám.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. szeptember 27., vasárnap 8:53

LiamGallagher írta:
El Sie7e írta:

Bebefogsz egy ilyet az előző egy oldal alapjan semmi érv kíséretében :mrgreen: :mrgreen: jár a keksz

de miért is nincs? Sztem lökés volt?vagy nem kéz? Vagy mi azisten? :lol:
Lazíts bástya :D
Tisztán látszik, hogy Mayoral a jobb kezével löki el Bartrát és úgy esik el, megelőzte ez a szabálytalanság a kezezést. Ha ezt fordított helyzetben fujják be szétverem a tv-t.
Fa..t. Beforgatta Bartrat, aki lépni nem bírt vele és bedobta magát. Meg reklamálni se reklamált utána... Hogyan védekzel, ha háttal állsz?? Meg eldobod magad előre felé... :lol:

De gondolom Emerson lökése ellenben nem szabálytalan nálad.... :lol: Ott se tudom mit sírnak, Jovic okosan keresztbe vezette előtte, beállt eléje őnmeg borította, lökött rajta, volt egy kevés láb kontakt is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2020. szeptember 27., vasárnap 8:36

El Sie7e írta:
LiamGallagher írta: Ennél kamubb tizi a világon nincs kb.
Bebefogsz egy ilyet az előző egy oldal alapjan semmi érv kíséretében :mrgreen: :mrgreen: jár a keksz

de miért is nincs? Sztem lökés volt?vagy nem kéz? Vagy mi azisten? :lol:
Lazíts bástya :D
Tisztán látszik, hogy Mayoral a jobb kezével löki el Bartrát és úgy esik el, megelőzte ez a szabálytalanság a kezezést. Ha ezt fordított helyzetben fujják be szétverem a tv-t.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 27., vasárnap 8:32

Odegaardnak szerintem ilyen Vinicius féle arc(ok) kell(enek), aki dinamikus, brutál indulója van, stb.

Jovicot hogyan ugrassa ki? Karim sem a leggyorsabb, de legalább helyezkedéssel és gondolkodással kompenzálja, lásd tegnap Kroos filléres passzánál.

Szerintem egyébként tegnap támadásban is jók voltunk, mármint sok lövés volt, egy tucat les, stb. 4-5 gól benne volt a játékunkban, ami bőven előrelépés a korábbiakhoz képest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2020. szeptember 27., vasárnap 8:21

Két forduló után 4 pont két nehezebb ellenfél, én elégedett vagyok. A játék a tavalyinál érdemben nem hiszem hogy jobb lenne, Hazard bokája remélem picit stagnál majd, akármit mondtok én azért egy 10+gólt várok tőle.

Ödegaard egyenlőre idegen test, sztem nagyon meg akarja mutatni. Mondjuk az első félidőben a félpályánál átlépett egy labdát amiből ha jól emlékszem majdnem labdavesztés lett, ilyet azért inkább a pálya utolsó harmadába vállaljon be, mert agyf#szt kapok.

Azt nem értem hogy mi történt tegnap a középpályán, mert addig oké hogy Jovic kezdett és konkrét szélsőnk nem volt, de Valverde kezdett Modric helyett és gondolom pont azért hogy így stabilizáljuk a védekezést.

Ramoson sok fog múlni és nem feltétlenül a gólok tekintetében hanem hogy maximálisan tüzelje a srácokat, tegnap egy kicsit a testbeszéde fura volt, két esetben is pocsékul fejezte be a támadást.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. szeptember 27., vasárnap 8:04

Gondoltam irok par mondatot de latom meg tolunk is vitatjak paran a gyozelmet :lol: inkabb elengedtem, 3 pont es kesz B-)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. szeptember 27., vasárnap 8:00

Kezdjuk ott,h a betis leszophat mert minden evben kihajtjak a belunket ellenunk,szo szerint. Sztem par jatekosnak kellett a lelegezteto az oltozoben.

Kedd este belenezek mit muvelnek a getafe ellen,de van egy kisebb tetem ra,h barna gatyesszal mennek fel es 0 ponttal mennek haza.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. szeptember 27., vasárnap 7:11

LiamGallagher írta: Ennél kamubb tizi a világon nincs kb.
Bebefogsz egy ilyet az előző egy oldal alapjan semmi érv kíséretében :mrgreen: :mrgreen: jár a keksz

de miért is nincs? Sztem lökés volt?vagy nem kéz? Vagy mi azisten? :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. szeptember 27., vasárnap 0:24

problémák vannak ellenben 2 nehéz idegenbeli meccs 4 pont. mehet tovább a munka

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2020. szeptember 26., szombat 23:59

Ennél kamubb tizi a világon nincs kb.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. szeptember 26., szombat 23:35

El Sie7e írta: Amugy 2 eset allhat fenn
Ha lökött akkor tuti piros mivel nem a labda megszerzesere iranyult a mozdulat
Ha labbal szabalytalankodik akkor viszont csak sarga, utolso emberkent (na persze nem egy fede fele hentelesre kell gondolni :lol: )
De már volt neki, szóval úgyis piros :D

Nagyon túlelemeztük ezeket a szitukat, aztán tök egyértelmű volt mind. Grat a bírónak, jöhet többször :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég