Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. október 12., hétfő 2:51

chronic írta: Elfáradt a Heat,de hát ez defense bakker.. :lol:
36 pontos félidő ettől a Miamitól,innen mar be kell húzni a James bandának.
Igen, elfáradtak, de látszik a különbség. 5. meccsen nem volt meg a fókusz a Lakers részéről, szerintem már úgy gondolták, hogy zsákban a bajnoki cím, de most mindenki maximális szinten pörög.
ferni írta: Elmebeteg és ami a durva, hogy nem csak Davis meg James hozza a pluszt, hanem az egész csapat.
Pope is a végén a két triplával... Cuki volt, hogy elhitte, hogy bemegy majd a 3. is.... :mrgreen: :lol:
Igen, abszolút így van, Rondo nagyon durva.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8466
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. október 12., hétfő 2:48

Zsombor írta: Ez a védekezés egészen elmebeteg, nem tudom mikor láttam utoljára ilyet.
Elmebeteg és ami a durva, hogy nem csak Davis meg James hozza a pluszt, hanem az egész csapat.
Pope is a végén a két triplával... Cuki volt, hogy elhitte, hogy bemegy majd a 3. is.... :mrgreen: :lol:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. október 12., hétfő 2:47

Elfáradt a Heat,de hát ez defense bakker.. :lol:
36 pontos félidő ettől a Miamitól,innen mar be kell húzni a James bandának.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. október 12., hétfő 2:45

Ez a védekezés egészen elmebeteg, nem tudom mikor láttam utoljára ilyet.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8466
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. október 12., hétfő 2:43

Lakers parádé bakker, elképesztőek, Rondo is extra, nagyon kemények.
A Heat meg mintha máshol lenne, 7 kihagyott büntető.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. október 10., szombat 19:16

En nem erzem ugy hogy fordult.
Butler elmebeteg napjai/percei kellenek hozza hogy nyerjenek. Adebayo is messze a 100%-tol.
Szerintem csak az a kerdes melyik meccsen zarja le a lakers. Viszont azt sajnalom hogy a miami nem tudott kiallni teljes csapattal, ugy maskepp is alalulhatott volna, de ez ha a lakers nyer nyilvan nem von le az erdemeikbol.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. október 10., szombat 16:42

chronic írta: Szerintem hajnalban fordult egyet a döntő.
Innetől a heat-et érzem esélyesebbnek, pláne ha Davis nem tudja kipihenni a sarok/talp bibijét.
Szeretem, imádom Lebront, megint elmebeteget ment, de az utolsó dobást Green kezére bízta, ez nagy baromság volt.
Nem kellett volna betörnie, nyilvánvaló volt,hogy mindenki őt fogja nézni, Lillardosan verni kellett volna egy hármast, ha bemegy jó, ha nem akkor loose,de legalább az ő kezében lett volna,erre kijön Greenre a clutch.. :lol: Fail az az ember, olyan homályokat dobált,hogy nézni is rossz volt.
Nem értek egyet, Lebrontól az volt a tökéletes play(hogy MJ-t felhozzam, volt ott is ugye egy Steve Kerr), Green kihagyta a wide open triplát, ez van(óriási csalódás a szezonban btw), de utána amit Morris csinált, az elképesztő.
Kár ezért, egy elmebeteg Lebron meccs ment a kukába, mert a kisegítő cast dupla nulla volt. AD remélem nem sérült le.

Jó hír, hogy a PO-ban kb csak a vesztes Lakers meccseket nem láttam ilyen-olyan okokból, a vasárnapit már tudom nézni élőben. >:]

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2020. október 10., szombat 10:19

ferni írta:
chronic írta: Szerintem hajnalban fordult egyet a döntő.
Innetől a heat-et érzem esélyesebbnek, pláne ha Davis nem tudja kipihenni a sarok/talp bibijét.
Szeretem, imádom Lebront, megint elmebeteget ment, de az utolsó dobást Green kezére bízta, ez nagy baromság volt.
Nem kellett volna betörnie, nyilvánvaló volt,hogy mindenki őt fogja nézni, Lillardosan verni kellett volna egy hármast, ha bemegy jó, ha nem akkor loose,de legalább az ő kezében lett volna,erre kijön Greenre a clutch.. :lol: Fail az az ember, olyan homályokat dobált,hogy nézni is rossz volt.
Totál nem értettem mi történt.
Aztán azt a homály triplát még visszaszerezték, de az a passz is utána.... :lol:
Pláne, hogy teljesen szabadon volt Lebron az oldalvonalnál, erre a palánk ala próbálja bepasszolni 5 ember közé.. :kivagyhe:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8466
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. október 10., szombat 8:32

chronic írta: Szerintem hajnalban fordult egyet a döntő.
Innetől a heat-et érzem esélyesebbnek, pláne ha Davis nem tudja kipihenni a sarok/talp bibijét.
Szeretem, imádom Lebront, megint elmebeteget ment, de az utolsó dobást Green kezére bízta, ez nagy baromság volt.
Nem kellett volna betörnie, nyilvánvaló volt,hogy mindenki őt fogja nézni, Lillardosan verni kellett volna egy hármast, ha bemegy jó, ha nem akkor loose,de legalább az ő kezében lett volna,erre kijön Greenre a clutch.. :lol: Fail az az ember, olyan homályokat dobált,hogy nézni is rossz volt.
Totál nem értettem mi történt.
Aztán azt a homály triplát még visszaszerezték, de az a passz is utána.... :lol:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. október 10., szombat 8:16

Szerintem hajnalban fordult egyet a döntő.
Innetől a heat-et érzem esélyesebbnek, pláne ha Davis nem tudja kipihenni a sarok/talp bibijét.
Szeretem, imádom Lebront, megint elmebeteget ment, de az utolsó dobást Green kezére bízta, ez nagy baromság volt.
Nem kellett volna betörnie, nyilvánvaló volt,hogy mindenki őt fogja nézni, Lillardosan verni kellett volna egy hármast, ha bemegy jó, ha nem akkor loose,de legalább az ő kezében lett volna,erre kijön Greenre a clutch.. :lol: Fail az az ember, olyan homályokat dobált,hogy nézni is rossz volt.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. október 7., szerda 23:38

Ja, elmebeteg Lebron, mondjuk a tegnapit Davis hozta le, remélem ő lesz a FMVP ha nyer a Lakers.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. október 7., szerda 10:15

LeBron mit jatszott megint es iden mar 36 lesz :ozil: :goat:

Tjacks
Hozzászólások: 2711
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2020. október 5., hétfő 22:51

Nyilván csak formalitás- nem hiszek a Heat győzelemben-, de azért amit most Butler letölt a 3.-ik meccsen az embertelen. Legalább söprés nem lesz.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. október 4., vasárnap 0:23

Amúgy amennyi picket leraboltak Wayoff P-ért, Lakers helyében küldenék még két első köröst Davisért, ha zsákban lesz a bajnokság. Nagyon fáztam ettől a tradetől, Pelicanses évei után nem gondoltam, hogy képes erre AD, de nagyon kellemesen csalódtam. És az, ahogy harcolnak a bajnoki címért (nyilván, ki ne tenné), tényleg azután, ami Kobe-val történt, annyira csodálatos lenne megkoronázni ezzel az egésszel.
főleg, hogy ezt a klasszikust említik lépten nyomon

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. október 1., csütörtök 10:12

Kár azért a Dragic sérülésért, benne van, hogy őt már nem látjuk.
Marci77 írta: Tisztelet Kobe karrierjéért,és amit tett, de túlértékelt,nincs tényleges helye ebben a kérdésben Jordan és James mellett.
Szubjektív topik, hogy ne lenne?
Szerintem Russellnek nincs, azzal a korral összehasonlíthatatlan a mostani kosárlabda.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. október 1., csütörtök 10:07

Realista24 írta: Na, szavazzatok :mrgreen:
Tisztelet Kobe karrierjéért,és amit tett, de túlértékelt,nincs tényleges helye ebben a kérdésben Jordan és James mellett. Kareemnak kéne ott lennie egyértelműen, esetleg a Magic,Bird,Russell duónak először.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Tjacks
Hozzászólások: 2711
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2020. október 1., csütörtök 7:11

Halfkey írta: Azt kevered hogy semleges néző hova húz, meg hogy a csapat szurkolója örül-e. Azthiszem a válasz a lentiek alapján egyértelmű :)
Az eredeti kérdésem volt a lényeg.... Nekem nem érne ugyanannyit, még szaros Knicks rajongóként sem aki csak a PO-ról álmodozik :-( :lol:

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. október 1., csütörtök 6:29

Azt kevered hogy semleges néző hova húz, meg hogy a csapat szurkolója örül-e. Azthiszem a válasz a lentiek alapján egyértelmű :)

Tjacks
Hozzászólások: 2711
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2020. október 1., csütörtök 6:26

Zsombor írta:
Tjacks írta:
Mondjuk Lebron akármelyik csapatot kb min. CF-ig vezetne, Lakers fan-ként ugyanannyit fog érni a bajnoki cím Lebronnal mint nélküle? no offense csak érdekel. :)

Én pl nem vagyok GSW rajongó de a Durant elötti csapatot szerettem + a bajnoki cím sokkal többet ért mint amikor ő vele nyerték meg.
Persze, 10 éve várok erre, akkor még felvételről kellett visszanéznem a meccseket, sok víz lefolyt azóta a Dunán.
Ezt a Durant párhuzamot meg nem értem, mert egy 73 győzelmes csapatot upgrade-eltek effektíve, össze sem lehet hasonlítani a Lakers helyzetével, úgy meg pláne, hogy Kawhi késői döntése miatt pár emberről lemaradt Pelinka.
A durant-es párhuzamot azért hoztam fel, mert ott volt talán a legjobban érezhető a kontraszt hogy egy baromi jól felépített csapatba ahol saját maguk által draftolt játékosok lettek szupersztárok és nyertek gyűrűt az sokaknak volt szimpatikus, erre odamegy Durant és kb ez az érzés eltűnt.


Inkább arra irányult a kérdésem hogy Lebron személye egyértelműen ami még ma is kb tuti CF-ig szállítana bármilyen csapatot. Eljátszottam a gondolattal hogy a Knickshez igazol( never going to happen) kap maga mellé 1-2 All-star játékost + jó kiegészítőket aztán kész vagyunk, instant Eastern Conference Finals.

Olyan a faszi még mindig mintha csalnál egy játéknál valami instant kóddal :mrgreen:

Nem bánom hogy a Lakers nyer, AD-t kifejezetten komázom. Az ilyen szararcú Dwight Howardokkal meg nem kell foglalkozni :D

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. október 1., csütörtök 5:25

csababarca írta:
nem lesz minden meccs ilyen sima, de azért gyorsan jelezte az erőviszonyokat a Lakers.
Persze, ez így van. Nyilván a biztos PO tudatában tartalékolt itt a bubbleben az alapszakasz hátralevő részében a Lakers, de a Portland elleni 1. meccset követően nem gondoltam volna, hogy ez lesz.
Ami fix, hogy eszméletlenül alulértékelt csapat ez a Lakers, és ez most egy abszolút jelzésértékű teljesítmény volt.
Közben már csak 17 a különbség.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég