Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 21., hétfő 3:32

Én imádom Casht, szóval nekem élmény volt. Pláne, hogy egyik kedvenc színészem pengette szerepében a húrokat. Így nem kérdés, jobbnak is tartom, mint a Rayt.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. október 21., hétfő 0:26

Elkezdtem fogyasztani a watchlistemet, méghozzá az egyik legrégebben rajta lévő darabbal.

A nyughatatlan
(Walk the line, 2005)


Standard életrajzi film, annak minden előnyével és gondjával. Csípem Cash zenéjét, bár rajongó nem vagyok, de az élete, ha hihetünk a filmnek, nem igazán kívánkozott celluoidszalagra. Unalmas, és érdektelen, mint általában Mangold filmjei, akit egy igazi középszerű direktornak tartok. Épp ezért figyelemreméltó, hogy Phoenix így is képes a tőle megszokott erejű alakításra (néhány kivétellel), és a film így is leköt, de nekem végig hiányzott valami plusz, a zene és Phoenix önmagában nem elég egy 2 és fél órás filmnél. Kisebb csalódás.

6,5/10

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 21., hétfő 0:03

5 Wesley Snipes film, amit látnod kell
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 20., vasárnap 23:56

A Kolibri-kód
Az egyik újabb Statham film. Háát ez csalódás volt a számomra. Megszoktam egy minőséget tőle. A legjobbak a Szállítós filmek, de vannak még bőven kiemelkedőbb filmjei is a f*szinak. Ez szerintem egy full átlagos mindenkit agyonverek és igazságot osztok film volt. Egyszer megnézhető, de semmi extra. Remélem az újabb (Homefront) jobb lesz. =====> 6/10


Érdekességek a Jurassic Parkról B-)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. október 20., vasárnap 22:43

Szerettem volna ebben a TOP10-es szavazásban részt venni, mert imádom a filmeket, de rájöttem, hogy csak a saját szívemet fájdítanám ezzel a listával, mert kb. DiCaprionak volt 2001-től majdnem 10 olyan filmje amit tuti ki nem tudtam volna hagyni a listából (Tégla, Véres gyémánt, Viharsziget, A szabadság útjai, Eredet, Kapj el ha tudsz... oké, ez csak hat, de akkor mi lesz a többi nagy kedvenccel, mint pl: Egy csodálatos elme, David Gale élete, Ütközések, Tökéletes Trükk, A rém, TDK, Millió dolláros bébi, Pillangó hatás, Donnie Darko, Sziget, Édes november (tudom, ez csak nekem), Mementó, Bourne, Gran Torino stb...). SZÓVAL NEM, NEM ÉS NEM! Nincs lista nah. :D
10. A beautiful mind
Örülök, hogy valaki írta, óriási film. Óriási. :salute:

Gravitáció

Moziban néztem meg 3d-ben és nagyon adta. Mondjuk otthon a tv előtt már nem lenne akkora szám, mert ez tényleg az a film, amin nagyot dob a látvány, de a hangulata is nagyon jó. A történet egy mondatban összefoglalható, de attól még izgulhatunk a főszereplőkért, és az egész annyira átjön a moziba ülve, mintha mi magunk is lebegnénk. Sandra Bullock, pedig zseniális mint mindig. 9/10
But he is a good boy...

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. október 20., vasárnap 22:29

Pipita írta:Az Exam egész jó, a Mr Nobodyról nem mondok semmit, mert csak túlhypeolnám. :mrgreen: A vérző olaj meg szvsz borzasztó.

Első kettőt nézem akkor most már tényleg. :D
Kár, hogy a Fountain-t már láttam.. meg nézem még, hogy mi a tököm az a Prestige.. de rájöttem, hogy a Tökéletes trükk.. :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. október 20., vasárnap 22:03

Az Exam egész jó, a Mr Nobodyról nem mondok semmit, mert csak túlhypeolnám. :mrgreen: A vérző olaj meg szvsz borzasztó.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. október 20., vasárnap 21:57

Remy írta:
Tádám írta:ez az Exam, Mr. Nobody, meg Vérző olaj hármas tényleg megér egy misét? :D
Első kettő igen, az utóbbi nem :D

Jól van, hiszek neked most! :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 20., vasárnap 21:43

Tádám írta:ez az Exam, Mr. Nobody, meg Vérző olaj hármas tényleg megér egy misét? :D
Első kettő igen, az utóbbi nem :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. október 20., vasárnap 21:38

ez az Exam, Mr. Nobody, meg Vérző olaj hármas tényleg megér egy misét? :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. október 20., vasárnap 21:33

1. The fountain (minden toplista élén, atyaég ez a film...na mindegy.)
2. Mr Nobody
3. The curious case of Benjamin Button
4. Black Swan
5. Blow
6. Shutter Island
7. The perks of being a wallflower
8. The prestige
9. The damned United
10. A beautiful mind

asszem. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 20., vasárnap 20:27

sonic írta:: Ha ez tenyleg igaz tortenet, akkor az emberisegre az orok karhozat var! :lol:
Méghozzá magyar érintettekkel. Amúgy igen. Nagy film :D

Croodék

Az idei évben az animációs filmek nem durrantak akkorát, mint korábban. Hiányzott belőlük az eredetiség, a lélek és az egyéb olyan alkotóelem, ami miatt tényleg felhőtlenül tudunk szórakozni rajtuk. Végigolvasva a címeket, három filmre tudnék rámutatni, amik megállják a helyüket, bár ezek sem tökéletesek. Gru 2, Szörny Egyetem, és a Croodék. Előbbi kettős ugyebár folytatás, míg utóbbi eredeti, de nem minden tekintetben.

Croodék úgy próbálják túlélni a nehéz napokat, hogy a barlangjukban dekkolnak. Kerülik a veszélyt, és az új dolgokat. Számukra még a tűz sem létezett. Eep, a fiatal lány azonban más, mint a család többi tagja. Ő szeretne felfedezni, így egyszer elszökik otthonról, és körülnéz a barlang tájékán. Ekkor találkozik a megszállottan kísérletezgető Guy nevezetű fiúval, aki elmeséli neki, hogy veszély közeleg, és mihamarébb lépniük kell, ha életben szeretnének maradni…

Megmondom őszintén, hogy az előzetes nem igazán fogott meg anno. Azt nem mondom, hogy rossz volt, de nem éreztem azt, hogy nekem rohanni kell rá a moziba. Ugyanakkor a film végeztével mégis kellemesen csalódtam, és egy hajszálnyival ugyan, de jobbnak találom, mint a Gru 2-t. A Croodékban megvolt az újítás, hiszen egy nagyszerű világot hoztak létre, amiben néhol már elképesztő élőlényeket fedezhettünk fel, de ennek ellenére azt éreztem, hogy már láttam ezt a filmet. (Meg nem mondom miért, de végig a Jégkorszak járt a fejemben)

Ötletesnek és aranyosnak találtam az ősembereket, akik nagyszerű kalandok során fedezték fel a környezetüket, de sajnos nem volt meg azaz áttörés, ami alapján elismerően csettinthetnék a film után. Számomra hiányzott az a csoda, azaz élmény, amit csak úgy szoktak ábrázolni az efféle filmekben, hogy tágra nyílik a pupilla és csillog az örömtől az adott karakter szeme. A világot megteremtették hozzá, de nem használták ki a benne rejlő varázst.

Ehelyett az apa-lánya konfliktust hegyezték ki, ami meglepően sablonos, és unalmas. Azt nem mondom, hogy elrontották ezzel a filmet, de nem is léptek vele előrébb. Nem volt meg benne az a bizonyos plusz.

Ettől függetlenül persze simán nézhető a Croodék és a kicsiknek és nagyoknak is jó kis szórakozás lehet egy nehéz nap után, mert poénos, kalandos, és szórakoztató, de semmi több. Egyszeri megtekintésre mondhatni tökéletes, de utána keressünk egy másik filmet. 7,5/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 20., vasárnap 20:25

Én mondtam b'szod, hogy nézd meg :lol:

Mondjuk nekem ennyire nem tetszett, a végére igencsak megártott nekem a "jóból" a sok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2013. október 20., vasárnap 20:28-kor.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. október 20., vasárnap 20:23

Pain and gain:

Hat b+ nem erre szamitottam, es ilyen pozitivan nagyon regen csalodtam filmben. Qrvajo volt. :mrgreen: Az utobbi idok legjobb vigjateka nalam. Amit ez a harom idiota lemuvel az nagyon kemeny. Kicsit amugy olyan mintha a diszkopatkanyokat es mondjuk az ocean's elevent osszekevernenk... Eleg morbid massza, de oda is basz rendesen. :salute: Ha ez tenyleg igaz tortenet, akkor az emberisegre az orok karhozat var! :lol:

8/10
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 20., vasárnap 17:17

Így más. Nem tudtam hova tenni ezt a hsz-t :lol:

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. október 20., vasárnap 17:03

Igazából nem tudtam volna 10-et mondani, így benyomtam az elsőt A sötét lovagot, mert az a No.1 és a többit csak emlékezetből. Mert, amire emlékszünk az valamit alkotott ugye. :D :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 20., vasárnap 16:30

nmate írta:
Anyaka írta: 1. Álom.net
.
.
.
10. A sötét lovag
Tisztelettel kérdezem, de normális vagy? :lol: Valamelyik nem stimmel a listán - akár viccnek indult, akár nem.
Igazából én is reagálni akartam már rá, mert nem tudtam hová tegyem a listát, hiszen Álom.nettel kezdődik, - ami ugyebár egy top fos listán helyet kaphatna -, de ott volt a végén a Sötét lovag is, ami meg a top legjobbak listáján kapna helyet az emberek 99%-ánál :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 20., vasárnap 16:17

Anyaka írta: 1. Álom.net
.
.
.
10. A sötét lovag
Tisztelettel kérdezem, de normális vagy? :lol: Valamelyik nem stimmel a listán - akár viccnek indult, akár nem.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. október 20., vasárnap 15:41

1. Álom.net
2. Rémjárás
3. Támadóerő
4. Gyilkos hangyák
5. Vakvágányon
6. Ikertúra
7. Marmaduke
8. Démoni álca
9. Rollerball
10. A sötét lovag

Semmiképp ne hagyjátok ki ezeket! Klasszikusok!

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. október 20., vasárnap 15:28

Remy írta:
mocsok írta:
talán. sose bírtam ilyen toplistát összeállítani.
Mocsok, te filmeket is nézel :D meglepő, miután 10-est adtál arra a szar bulizós filmre :mrgreen:
Random kiválasztott pár filmet imdbről. Még mindig szépség és a szörnyeteg a kedvence.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég