Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. október 5., hétfő 19:17

Akkor ott se lesz stadion egyhamar

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 5., hétfő 16:46

Camp Nou's 2014 renovation estimate of €600m now updated to €725m.

Barça's debt has doubled from €217m in June 2019 to €488m in October 2020.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. október 3., szombat 16:58

dzsi91 írta: Kicsit olyan mintha néhányan azért nem értenék Zidane miért is játssza ezt a csapattal mert pont olyan korlátoltak mint a keretünk.

Elég egyszerű a story pedig. Cr után stadion építés aztán majd jön bappe,addig Zidane a túlélésért küzd. Nem csapatot épít vagy ilyesmi,próbálja a tűzközelben tartani a klubot amíg megnem érkezik a felmentősereg. És tüzközelben előbb maradsz 100 éves exbajnokokkal mint 18 évesekkel. Ezért vannak néha az öregek előnyben részesítve. Na persze ha fiataljaink nem zs kategóriások lennének akkor nyilván kiszorítanák az öregeket de nem.

Hazardal még baszók is lehettünk volna de ez van.
Egyébként az is gyanús, hogy Balet még a mai napig mi fizetjük. Nem tudom van-e erről valami infó. Ami azt jelenti, hogy egy tehetséges játékos árától esünk el a két szezon alatt. A stadion is kiadás, ráadásul bevétel sincs a nézőkből jelenleg. A vírus elmúltával tisztábban fogunk látni, hogy a vezetőség jól döntött-e vagy sem. Most éppen vegetálnak, de szerintem ez jó előjel.

Egyelőre nem vagyok elégedetlen, jó eredményeink vannak. 3 BL jött zsinórban, illetve 4 összesen az elmúlt tíz évben. A bajnokságra jók lehetünk és szerintem ZZ is erre fókuszál. A kupát lehet majd megcélozni még. A BL-ben a top 8 már ajándék lenne.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. október 3., szombat 15:59

Kicsit olyan mintha néhányan azért nem értenék Zidane miért is játssza ezt a csapattal mert pont olyan korlátoltak mint a keretünk.

Elég egyszerű a story pedig. Cr után stadion építés aztán majd jön bappe,addig Zidane a túlélésért küzd. Nem csapatot épít vagy ilyesmi,próbálja a tűzközelben tartani a klubot amíg megnem érkezik a felmentősereg. És tüzközelben előbb maradsz 100 éves exbajnokokkal mint 18 évesekkel. Ezért vannak néha az öregek előnyben részesítve. Na persze ha fiataljaink nem zs kategóriások lennének akkor nyilván kiszorítanák az öregeket de nem.

Hazardal még baszók is lehettünk volna de ez van.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. október 3., szombat 10:33

Szerintem alapjába véve nem rosszul rendeztük a keretet, csak szarul jött ki a lépés.

Hazard itt a legnagyobb buktató, mert ha hozná a szabó formáját, amit a VB-n, akkor nem tinédzser braziloktól kellene a csodát várnunk. Ők mehetnének a kisebb csapatok ellen tehermentesíteni, lendületet hozni a játékba. Jovic szintén besült, bár idén bíztató.

Aztán ott van Asensio, aki szerintem az utolsó esélyét játssza el idén, aztán el kell takarítani, mert semmire sem jó, viszont a tavalyi sérülésével nyert egy évet magának és van jó kifogása, hogy miért egy lófaszjóska.

Marcelo pótolva lett, középső védelem kapott egy fiatal tehetséges tagot, Valverde kinőtte magát a kp-ra, Ödegaard beérett a kerettagsághoz... Nincs itt probléma, csak most kell puzzlezni, hogy kihozzuk a legtöbbet belőle és jövőre kell egy komoly Karim utódott villantani, illetve ha Hazardnak végleg megmekkent a karrierje, akkor érdemes egy potenciális szélsőt is venni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 3., szombat 10:28

___Samy___ írta: Az első CR nélküli szezonnal a második felen szállt be. Ebből a szezonból lement 3 meccs. Az első teljes szezonját meg behúzta. Nem értem ez miért annyira siralmas.
Mert Fati, meg Messi, meg mi nem igazolunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. október 3., szombat 9:48

Az első CR nélküli szezonnal a második felen szállt be. Ebből a szezonból lement 3 meccs. Az első teljes szezonját meg behúzta. Nem értem ez miért annyira siralmas.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

b3tman
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: b3tman » 2020. október 2., péntek 19:08

___Samy___ írta: Egy Ceronaldo nélkül nyertünk bajnokságot. A korábbi, lojunk egy góllal többet taktikát feladta a hurkale támadósor miatt arra, hogy ne kapjunk gólt. Szerintem ezért nem lehet őt elővenni, mert eddig mindent ZZ-t igazolja.

Az egyetlen épkézláb, minőségi támadónk az Benzema. Így nehéz is szép játékot várni.

A 3. szezont kezduk meg CR nelkul. Zz volt az edzo 2 es fel evig. Meg elotte is. A keret ahogy kinez az o sara is. Tehat valamiert csak elo lehet venni.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. október 2., péntek 18:33

MorataMartin írta: Az az igazság, hogyha nem Zidane, hanem egy Benítez, vagy Lopótök féle edzőnk lenne ezzel a kerettel, kb az Európa-ligáért küzdenénk.
mar bocs, de ez szerintem oltari nagy tulzas.
a mi keretunknel sem erzem gyengebbnek a tieteket, csak pont az inverze kb.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8307
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. október 2., péntek 17:34

b3tman írta:
Faust írta: En nem vedtem ZZ-t, de attol meg ez a teny. Nyilvan nem szamolt azzal tavaly nyaron, hogy Hazard egy kurva nagy loszart sem fog erni, es hogy igazolni sem lehet a korona miatt. Ilyen szeleburdi felfocista Viniciusokkal es Rodrygokkal, kiegeszitve az alibi Asensioval ennyit lehet elerni. Az a szornyu, hogy meg ilyen kioregedo kerettel is masszivabbak lehetnenk, ha nem lennenek ennyire szukosek a lehetosegek.
Sry nem is rad ertettem, hanem hogy altalanossagban vedik Zidanet es a keretre fogjuk ha valami szar, azt mondvan nincs tobb ebben a keretben. Bizos ez?
Nem gaz, de szerintem egyebkent nincs. Ha legalabb egyvalaki felerne ott elol Benzemahoz, de nem. Egyebkent ha Jovic elkapna a fonalat (oriasi felteteles mod), akkor azt mondanam, hogy na, igen, van tobb. Mert ha lenne elol meg egy veszelyes ember, az taptalajt biztositana talan a ket brazil suhancnak is. De egy pillanatig nem csodalkozom, hogy ZZ melyen legbelul ugy all hozza, hogy Benzema vagy Ramos villanjon es hozzuk le kapott gol nelkul.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5849
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. október 2., péntek 17:19

Igaz, hogy Zizu makacs és nehezen vàltoztat
de ő és del Bosque az elmúlt 20 évből az a 2 edző
aki a leginkább ide való személyisègben
habitusban szerintem
Én nekik elnézek mindent a jópár bl győzelem miatt még ha nyilván hibák is vannak

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. október 2., péntek 17:02

Egy Ceronaldo nélkül nyertünk bajnokságot. A korábbi, lojunk egy góllal többet taktikát feladta a hurkale támadósor miatt arra, hogy ne kapjunk gólt. Szerintem ezért nem lehet őt elővenni, mert eddig mindent ZZ-t igazolja.

Az egyetlen épkézláb, minőségi támadónk az Benzema. Így nehéz is szép játékot várni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

b3tman
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: b3tman » 2020. október 2., péntek 16:53

Faust írta: En nem vedtem ZZ-t, de attol meg ez a teny. Nyilvan nem szamolt azzal tavaly nyaron, hogy Hazard egy kurva nagy loszart sem fog erni, es hogy igazolni sem lehet a korona miatt. Ilyen szeleburdi felfocista Viniciusokkal es Rodrygokkal, kiegeszitve az alibi Asensioval ennyit lehet elerni. Az a szornyu, hogy meg ilyen kioregedo kerettel is masszivabbak lehetnenk, ha nem lennenek ennyire szukosek a lehetosegek.
Sry nem is rad ertettem, hanem hogy altalanossagban vedik Zidanet es a keretre fogjuk ha valami szar, azt mondvan nincs tobb ebben a keretben. Bizos ez?

b3tman
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: b3tman » 2020. október 2., péntek 16:52

kodo írta:
b3tman írta:
Szomoru ez a felfogas a Real Madridtol. Ahelyett hogy tamado szellemu csapattal allnank fol a meccsekre, ahelyett mindig fogjuk valamire, hogy miert jatszunk annyi vedekezo jatekossal. Stabilabb legyen a kp, a vedekezes stb. De konyorgom, mi nem egy kiscsapat vagyunk hanem a Real Madrid. Es ne vedjuk azzal Zidanet, hogy ebbe a keretbe ennyi van. Elhiszem , hogy neki kenyelmesebb az evek ota bevett taktikat jatszatni, es orulni egy kiszenvedett gyozelemnek, de a tavalyi bajnoki cim ide-oda egy kalap szar a mutatott jatekunk egy ideje.
Miről beszélsz?
Milyen "annyi védekező játékos"?
Milyen evek ota bevett taktika?

Mit vársz ettől a kerettol te hogy jatszatnad a csapatot csupan elméleti sikon?
Evek ota a 433 megy, neha becsuszik a kiserletezgetes de 99% ban az. Es az a 3 kp minden csak nem veszelyes a kapura. Gyengebb csapatok ellen is felkerul egyszerre egy Kroos -Luka-Case-Valverde vagy Isco valaki helyett, es ezzel kb a szeljatekunk el is van intezve.

De nem feltetlen a jatekosokat szidtam, hanem azt a felfogast es hozzaallast ami Zz-t es a csapatot jellemzi. Nem az a baj hogy 1-0 ra nyerunk, hanem az hogy neha ugy vedjuk azt a szaros egy golos vezetest mintha csak szerencsevel vezetnenk es egy kozepes csapat lennenk. Es ez nem csak a jatekosok minosegen mulik.

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2020. október 2., péntek 16:20

Az az igazság, hogyha nem Zidane, hanem egy Benítez, vagy Lopótök féle edzőnk lenne ezzel a kerettel, kb az Európa-ligáért küzdenénk.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8307
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. október 2., péntek 16:06

En nem vedtem ZZ-t, de attol meg ez a teny. Nyilvan nem szamolt azzal tavaly nyaron, hogy Hazard egy kurva nagy loszart sem fog erni, es hogy igazolni sem lehet a korona miatt. Ilyen szeleburdi felfocista Viniciusokkal es Rodrygokkal, kiegeszitve az alibi Asensioval ennyit lehet elerni. Az a szornyu, hogy meg ilyen kioregedo kerettel is masszivabbak lehetnenk, ha nem lennenek ennyire szukosek a lehetosegek.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. október 2., péntek 16:02

b3tman írta:
Szomoru ez a felfogas a Real Madridtol. Ahelyett hogy tamado szellemu csapattal allnank fol a meccsekre, ahelyett mindig fogjuk valamire, hogy miert jatszunk annyi vedekezo jatekossal. Stabilabb legyen a kp, a vedekezes stb. De konyorgom, mi nem egy kiscsapat vagyunk hanem a Real Madrid. Es ne vedjuk azzal Zidanet, hogy ebbe a keretbe ennyi van. Elhiszem , hogy neki kenyelmesebb az evek ota bevett taktikat jatszatni, es orulni egy kiszenvedett gyozelemnek, de a tavalyi bajnoki cim ide-oda egy kalap szar a mutatott jatekunk egy ideje.
Miről beszélsz?
Milyen "annyi védekező játékos"?
Milyen evek ota bevett taktika?

Mit vársz ettől a kerettol te hogy jatszatnad a csapatot csupan elméleti sikon?

b3tman
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: b3tman » 2020. október 2., péntek 15:56

Faust írta:
Dupla D írta: Engem nem érdekel a Barca mennyire nyer, ha nyer. Engem az zavar egyedül, hogy mi rámegyünk az 1 gólos győzelmekre. Persze, ahogy Zidane mindig mondja, ez a legfontosabb (amit alá is írok), de szeretnék néha egy-egy látványos meccset látni, ahol végig dominálunk.

Sajnos ez legalább annyira az impotens támadóknak is köszönhető, mint Zidane-nak, de mintha a vezetés tudatában szeretnénk visszavenni. Mindenki nagyon elégedett a csapatban a Valladolid elleni hazai 1-0-lal, nem elég motiváltak a játékosok, hogy még 2-3 gólt verjenek.

A 8-2-nél ez volt a legszembetűnőbb. A 8. gólra is ugyanúgy hajtottak a Bayernesek - többet is futva, mint a Barca -, mintha az elsőre mennének. Mi rendszeresen kevesebbet is futunk és vissza is veszünk.

Szerintem ZZ orul, ha ez a garnitura beszenved ket golt egyaltalan meccsenkent. Ez a kiindulasi alap, ebbol fakad minden ami miatt szenvedes tavaly ota meccset nezni. Mindegy, ki kell birni ezt az evet, meg talan a kovetkezot is.
Szomoru ez a felfogas a Real Madridtol. Ahelyett hogy tamado szellemu csapattal allnank fol a meccsekre, ahelyett mindig fogjuk valamire, hogy miert jatszunk annyi vedekezo jatekossal. Stabilabb legyen a kp, a vedekezes stb. De konyorgom, mi nem egy kiscsapat vagyunk hanem a Real Madrid. Es ne vedjuk azzal Zidanet, hogy ebbe a keretbe ennyi van. Elhiszem , hogy neki kenyelmesebb az evek ota bevett taktikat jatszatni, es orulni egy kiszenvedett gyozelemnek, de a tavalyi bajnoki cim ide-oda egy kalap szar a mutatott jatekunk egy ideje.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. október 2., péntek 15:24

Istenem... :D
Ezek a bemutatások állandóan visszafelé sülnek el, annyira kínosak.
Most ráadásul üresek a stadionok, nincs az, hogy inkább kirugdosol 5 labdát a közönségnek meg fotózkodsz a gyerekekkel, muszáj mindenkinek egy kicsit járatnia magát :D

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. október 2., péntek 14:48

Petr írta:
Pad'em írta: https://twitter.com/i/status/1312003812262064129

Megtalálták az új Ronaldinhót. :D

Valoban. :D

https://twitter.com/barcacentre/status/ ... 8122109952
100ból egyszer nekem is összejön :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég