Divat

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Divat

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. október 10., szombat 23:43

_Bushido_ írta: Használ, használt itt valaki Skechers márkájú cipőt? Belül memóriahabos a talp alatt.
Nyár elején vettem egyet, de napi kb 5 órás, 2-3 hónapos használat alatt fullra benyomódott a sarok résznél. Most ez vajon normális? Nem gondoltam volna, hogy ez a memóriahabos rész ilyen hamar tönkremegy (még nem volt ilyen cipőm korábban - igaz ez a márkára és a memóriahabos belső részre).
Én utcára csak ilyet használok. Sajnos elég lúdtalpas vagyok, ebbe nem kell betét. Nekem még nem volt velük bajom, de az igazság az, hogy olyan sokat nem is hordom őket. A napi használatú cipőm az túracipő.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. október 10., szombat 23:13

_Bushido_ írta: Használ, használt itt valaki Skechers márkájú cipőt? Belül memóriahabos a talp alatt.
Nyár elején vettem egyet, de napi kb 5 órás, 2-3 hónapos használat alatt fullra benyomódott a sarok résznél. Most ez vajon normális? Nem gondoltam volna, hogy ez a memóriahabos rész ilyen hamar tönkremegy (még nem volt ilyen cipőm korábban - igaz ez a márkára és a memóriahabos belső részre).
Memória habos nem, de volt 3 pár ilyen márkájú cipőm. Hát mit mondjak nem rossz de többet nem veszek tőlük egy darabig. Nekem szélesebb làbfejem van és még így is kényelmes meg a felső rész az bírja a strapát, ezért vettem. A gyenge pont az a belső bélés meg a talpbetét. Mindegyiknél gyorsan kiszakadt az anyag a sarokrésznél, az egyiknek meg a talpbetétjéről egyszerűen kezdett lejönni a szövet borítás, egyiknek meg félév alatt kvázi elkopott a talprésze. A lényeg hogy 2 párt úgy selejteztem le hogy ránézésre (külsőleg) még rendben volt de viselve már kényelmetlen. Kár hogy ezekre nem figyelnek oda mert másképp jó lenne.

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Divat

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. október 10., szombat 21:59

wZoLee7 írta: Nálunk kövi nyártól azt akarják, hogy aki kínából rendel az fizesse a vámot, papírt töltsön ki stb
Ilyen van itthon is, de értékhatáros és nem csak Kínára szól. 22 Euro alatt ingyenes, 22-150 Euro között Áfás, 150 Euro fölött Vám+Áfa. Persze a kínai ráírja a csomagra, hogy 5 dollár, de bármikor bekérhetik a rendelésről és fizetésről szóló visszaigazolást.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. október 10., szombat 20:23

Csabi írta:
Alirol már több száz (már lehet ezer is van) csomagot rendeltem
wtf. a nav tudja hogy nagykereskedokent nyomod az import arut??? :lol:
Nem kereskedek én ezzel. Magamnak ami kell, azt megveszem, meg családtagoknak, ismerősöknek. 5-6 év alatt azért össze tudjonni ez a szám.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. október 10., szombat 16:22

Nálunk kövi nyártól azt akarják, hogy aki kínából rendel az fizesse a vámot, papírt töltsön ki stb

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. október 10., szombat 16:14

Csabi írta:
Alirol már több száz (már lehet ezer is van) csomagot rendeltem
wtf. a nav tudja hogy nagykereskedokent nyomod az import arut??? :lol:
Amúgy egy ideig haveroméknak én is rendelgettem -természetesen nem keresve rajta-, de befejeztem, mert én is arra gondoltam, hogy egyszer csak becsengetnek, hogy mi ez a sok cumó kínából. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. október 10., szombat 16:05

Használ, használt itt valaki Skechers márkájú cipőt? Belül memóriahabos a talp alatt.
Nyár elején vettem egyet, de napi kb 5 órás, 2-3 hónapos használat alatt fullra benyomódott a sarok résznél. Most ez vajon normális? Nem gondoltam volna, hogy ez a memóriahabos rész ilyen hamar tönkremegy (még nem volt ilyen cipőm korábban - igaz ez a márkára és a memóriahabos belső részre).

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. október 7., szerda 23:53

Alirol már több száz (már lehet ezer is van) csomagot rendeltem
wtf. a nav tudja hogy nagykereskedokent nyomod az import arut??? :lol:

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Seraf » 2020. október 4., vasárnap 11:49

szakadjon meg a dhgate :mrgreen: nem fogadják el a kártyámat írtam nekik képpel kártya meg minden, hogy rakják white list-re kb 2 hónapja és azóta se lett engedélyezve :D

Avatar
kistari
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:39
Kedvenc játékosaid: Figo, Zidane, Marcelo, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: kistari » 2020. október 4., vasárnap 11:42

+1 dhgate
Tavaly nem jött meg időre a madridos mez+nadrád szett. Megreklamáltam, majd az eladó írta, hogy küld egy újat. Reklamáció másnapján megjött a csomag. Igy lett egy ingyen szettem 😀
Eddig amit onnan rendeltem ( mezek,melegítők,edzőtáska) mind nagyon jó minőségűek voltak.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. október 4., vasárnap 11:03

Ha abból indulok ki, hogy a dhgate is gyakorlatilag ugyanaz, mint az ali, akkor én is tudom nyugodtan ajánlani. Alirol már több száz (már lehet ezer is van) csomagot rendeltem, de soha nem veszett meg oda pénzem. Dh-rol is rendeltem már sok mezt, melegítőt, pulóvert (realos cuccok mind), de itt sem volt semmi probléma, és a minőség is rendben van.

Szóval csak bátran. Ja, a meretezes miatt nekem sem kellett még nagyobbat rendelnem. Ugyanúgy jo az ottani L-es is, mint az itthoni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. október 4., vasárnap 10:18

Yazid írta: ez erdekel engem is, mennyi rá az esély hogy utalom a penzt és soha nem érkezik meg az áru? :lol: most nem az láttam mar 5ezer ftt de akkor is
Ja és van buyers protection, ha nem jön meg, akkor visszatudod reklamálni. Vagy szart küldenek, stb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Fieldvik
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Fieldvik » 2020. október 4., vasárnap 10:08

Plusz egy szavazat a dhgate-re. Szerintem sem kell nagyobbat rendelni.
Nekem mondjuk van rossz tapasztalatom is, mert volt amiről lejött a felirat pár mosás után, de valószínűleg ha kifordítva kerül a mosáskor a gépbe,ez sem történt volna meg.
Azóta viszont inkább olyat rendelek csak,amin nincs név.
Nekem eddig mindig megérkezett, sosem vertek át, legutóbb pl kb. két hét alatt, pedig a covid miatt azt hittem, lassabb lesz.
Ja és szerintem is melegítőt érdemes,mert azok nagyon fasza minőségűek, van amit kb. 5 éve nyúzok, és 9-10 ezer Ft-ért már megkapod. De ez az idei rózsaszín csíkozás elég ratyi. Nagyon nem jön be nekem sem.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. október 4., vasárnap 10:00

Hozzáteszem, hogy nem kell nagyobbat rendelni szerintem. Nekem teljesen bevált a megadott táblázatok alapja, 180centimhez kb. állandóan jó az M-es méret. Rendeltem már melegítő szettet (jobban megéri, mint a mezek!!!), saját neves mezt, Benzemásat vagy 5-t :mrgreen: és kb. a 4 évvel ezelőtti mezről kezdett el most leválni a felirat, de az is csak az prólékos részeken és túl észrevehető.

Amúgy az idei mezünk az világbajnok lenne, ha nem rózsaszín lenne az adidas retke.

Yazid, nekem mindig megjött pedig szerintem 5-10 melegítőt rendeltem, 10+ mezt...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. október 4., vasárnap 9:58

ez erdekel engem is, mennyi rá az esély hogy utalom a penzt és soha nem érkezik meg az áru? :lol: most nem az láttam mar 5ezer ftt de akkor is

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. október 4., vasárnap 9:56

És tényleg... köszi. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. október 4., vasárnap 9:39

Remy írta: Tudtok olyan oldalt, ahonnan jó minőségű Real mezt lehet venni, egyedi névvel és nem 100 euro? (amúgy Roberto Carlosos kell)
dhgate, eggyel előtted volt csak leírva :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. október 3., szombat 22:26

Tudtok olyan oldalt, ahonnan jó minőségű Real mezt lehet venni, egyedi névvel és nem 100 euro? (amúgy Roberto Carlosos kell)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 23., vasárnap 16:32

el magico írta: Honnan érdemes, vagy honnan lehetne még beszerezni hazai, 2019/20-as mezt, feliratozva, ami nem eredeti, de nem is gagyi minőségű? Mindenféle tapasztalatot, tanácsot szívesen fogadok :)
Dhgate? Ott tuti talasz. Rendelj egy merettel nagyobbat. 50-50 h a minoseg milyen lesz, es ezt a feliratokra ertem, hogy meddig birjak

el magico
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: el magico » 2020. augusztus 23., vasárnap 16:04

Honnan érdemes, vagy honnan lehetne még beszerezni hazai, 2019/20-as mezt, feliratozva, ami nem eredeti, de nem is gagyi minőségű? Mindenféle tapasztalatot, tanácsot szívesen fogadok :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég