FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2020. október 13., kedd 18:26

Pedig pont pár napja nosztalgiáztam ESL-en milyen faszán ment, ha nem hagyom abba már lehet e-sportoló lennék :lol: Gogetinho aki a Fradinak a fifása nem egyszer megvertem, meg nemzetközi kupákon is olyat vertem, aki pl most a mousesportsban fifázik már :lol:
Ne is mond. 12, 13ban haverral benne voltunk MO top 4be kb, offline versenyeket tekintve. Elég keményen tolták akkor Gogeék is. Előszőr így odamentünk, lenéztek minket aztán kaptak :lol: 14 körül mi abbahagytuk, de tényleg mi lett volna, ha mégse... ESLen is szép idők voltak, akkor még nem ment ennyire a FUT, sima klubcsapatokkal nyomtuk. Na az volt a szép.
halálomig madridista leszek

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. október 13., kedd 17:55

kiserik írta:
BLaZE írta: Nekem most dobott a Gold Upgrade egy OTW Suarezt és egy OTW Ake-t :lol: Tényleg nem értem mi folyik itt :D
Vevőcsalogatás. Felhúzták a drop rate-t, hogy aki kételkedik és még nem vette meg, az gyorsan ugorjon bele a jobb loot reményében.
Én azért ennél rutinosabb vagyok :mrgreen:
SBC-n kiéltem most a Fifás vágyaimat :D
Néztem tegnap egy fifás videót, BorasLegend, az a temérdek össze-vissza pattanó labda, leszereled 3szor, de harmadjára is elé pattan.... Hozzá se érsz azt büntetőt kap az ellen..... Hányinger hova fajult ez a játék.
Már a Fifa 14-15ben is besokalltam, pedig akkortájt elég jól kentem, de hát azóta csak még több idegesítő elem lett. De amit nem bír befogadni a gyomrom az a scriptelt random szar, meg hogy maga a játék képes segíteni az ellent direkt ha gondol egyet..... Hát ne vicceljünk már.....
Mikor az ellenfelemhez tapad a labda, tőlem meg elpattan 2 méterre azt jobb játékosaim voltak :lol: 15ször mellérúgom neki meg 2/2 be....
Régen ránéztem az enemyre és megtudtam mondani a játékosaiból 90%ra van-e esélye megverni, most meg.... Random szar az egész. Sokkal kevésbé tud kijönni a tudáskülönbség, mint anno és ez sajnos az UThoz eredezhethető picit, mivel felgyorsult a játékmenet nagyon benne, mikor bejött ez az UT mánia borzasztó nagy különbség volt a sima klubcsapatos meg az UT mód között.
A profik se a pöcsükön pörgetik manapság a labdát, egyszerűen elképesztő módon tudják kontrollálni a játék randomságát és kézben tartják a meccsef.


Pedig pont pár napja nosztalgiáztam ESL-en milyen faszán ment, ha nem hagyom abba már lehet e-sportoló lennék :lol:
Gogetinho aki a Fradinak a fifása nem egyszer megvertem, meg nemzetközi kupákon is olyat vertem, aki pl most a mousesportsban fifázik már :lol:

Bronz csapattal vertem el a sok facebook huszárt, de imádtam :mrgreen:
Jó kis Dortmundot, de adta, Lewa, Auba Reus, Gündogan, Blaszczykowski, Piszczek.


Régi szép idők :mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. október 13., kedd 16:05

BLaZE írta: Nekem most dobott a Gold Upgrade egy OTW Suarezt és egy OTW Ake-t :lol: Tényleg nem értem mi folyik itt :D
Vevőcsalogatás. Felhúzták a drop rate-t, hogy aki kételkedik és még nem vette meg, az gyorsan ugorjon bele a jobb loot reményében.

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2020. október 13., kedd 15:56

Nekem most dobott a Gold Upgrade egy OTW Suarezt és egy OTW Ake-t :lol: Tényleg nem értem mi folyik itt :D
halálomig madridista leszek

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. október 13., kedd 14:49

Egy barátomnak megcsináltam az összes értelmes SBC-t az accountján, az eredmény jó pár 10k-s nyitás mellett egy Random IF+ Zakaria+ Sterling pakk volt, ez így 160k összes PSen, ez volt a 2. pakk amit kiszedtem és bumm.... :D :lol: majd a végén kipattintottam neki egy Allisont (100k) egy 7.5k pakkból..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. október 12., hétfő 21:13

Szerintem is irrealisam sok gol can. 91es oblakom van es semmivel nem ved szinte jobban mimt elotte egy sima 78as kapus a ligabol...

Nekem egy varanet dobott elso nap. :D

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. október 12., hétfő 18:43

amugy tenyleg gyanus, elozo reszben kis tulzassal egesz evben nem nyitottam olyanokat, mint most par nap alatt. :lol:
eddig jott ederson, otw ake, mane es a diego jota egyik feladataert jaro 75+ rated player richarlison volt :lol:

nekem amugy tetszik, hogy jobban mukodnek a beadasok es a szogletek, es hogy sok golos meccsek vannak.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2020. október 12., hétfő 17:32

Nálam egy Kante és Aguero esett. Nem is értem, nem tetszik ez nekem, nagyon gyanúúúús :lol:

De az, hogy minden lövés kb gól, teljesen mindegy milyen kapust raksz be... A szögletekről ne is beszéljünk...
halálomig madridista leszek

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: haszi » 2020. október 12., hétfő 17:12

hala real írta: Csak nem birtam ki, megvettem :shutup:
Es ha mar megvettem, most nyitottam manet a squad battles csomagokbol :mrgreen: :agree:
Nekem leesett egy Grealish és egy Chilwell TOTW kártya is :D Alig hittem el, nem nagyon szokott ilyen mákom lenni rövid időn belül.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. október 12., hétfő 6:17

Csak nem birtam ki, megvettem :shutup:
Es ha mar megvettem, most nyitottam manet a squad battles csomagokbol :mrgreen: :agree:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. október 5., hétfő 22:41

Szerintem legtöbbször nem nyomom folyamat a sprintet, de lehet néha rajta marad az ujjam.. :D
Egyébként az a durva, hogy ellenem néhányan olyan szereléseket mutatnak be, hogy csak pillangózok, kb. pattognak le a támadóim és közben semmit nem fúj le az a féreg spori.. :mrgreen:
FIFA 21 NEW INSTANT HARD TACKLES
A fentit most találtam, ez megint csak új nekem, hogy azzal is lehet szerelni, lehet pont ezt a gombot használják.. :hmmm:

Egyébként jóval komplexebb lett az irányítás, ugye lehet irányítani a labda nélküli játékosokat is, akár rájuk is lehet váltani, keresztbemozgásokat indítani, sokféleképpen lehet beadni, az a középre belőtt beadás, az nagyon baszó, sok gólom lett belőle, érdekes hogy az ellenfelek nem nagyon használták eddig..
Van ez az agile dribbling, Vinyóval az sem tűnt rossznak.. :mrgreen:
Persze rá kell érezni, mert baromi sokszor belehibázok még, de tetszik, hogy több lehetőség van és bonyolultabb picit..
Az sem utolsó, hogyha valaki lesen van, lenyomod elől mind a négyet és akkor kivonhatod a játékból és megy a labdáért az, aki nem volt lesen, régen ez rengeteg akciót megakasztott..
+1 Ami baromi hasznos lehet, hogy visszajátszásnál újra játszhatod az adott szituációt, ahányszor csak akarod, nyilván nem online, de offline, ez baromi jó gyakorlásnak, elcsesztél valamit, akkor gyakorolhatod a kijavítását..

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. október 5., hétfő 20:50

Nagyon nincs meta defense téren, sprint gombot meg a szerelés gombot nem kell nyomkodni folyamat mert akkor mindenki elmegy melletted, emellett el kell tudni találni,hogy mit akar csinálni az ellenfél.. :mrgreen:
Nagyon szokatlan nekem még a játék amúgy, pedig lassan a 10órás trial végére érek, elég pofás csapatom is van,de ami a 20-ban simán ment az itt nagyon nehézkes, élethűbb lett a játék talán túlzottan is. De úgyis visszafogják pecselni olyan fossá mint a 20 volt. :D

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. október 5., hétfő 20:23

reeed_ati írta: Skacok segítsen valaki pliiz..
Tavaly sem voltam valami master a védekezésben, de ez eddig botrányos, hiába lövök 3-4 gólokat, simán kapok ugyanennyit, valami botrányos a védekezésem, holott nevekre egész jó kis védelmem van, a kezdéshez képest..
Volt olyan ellenfelem, aki meg piszok mód jól lépett közbe folyamatosan, na azt kéne kideríteni, hogy azt hogyan csinálta? :D
Ugye sprintet nyomom egyfolytában és L2-vel próbálok közben operálni, de hát na, nem az igazi..
Beállításoknál meg tactical defending van beállítva, ha jól rémlik még van a legacy..
Tippek?
Először is nem kell folyamat sprintet nyomni. Ezzel már sokat segítettem. 😁

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. október 5., hétfő 17:15

Skacok segítsen valaki pliiz..
Tavaly sem voltam valami master a védekezésben, de ez eddig botrányos, hiába lövök 3-4 gólokat, simán kapok ugyanennyit, valami botrányos a védekezésem, holott nevekre egész jó kis védelmem van, a kezdéshez képest..
Volt olyan ellenfelem, aki meg piszok mód jól lépett közbe folyamatosan, na azt kéne kideríteni, hogy azt hogyan csinálta? :D
Ugye sprintet nyomom egyfolytában és L2-vel próbálok közben operálni, de hát na, nem az igazi..
Beállításoknál meg tactical defending van beállítva, ha jól rémlik még van a legacy..
Tippek?

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. október 3., szombat 16:37

Én nyomom az ea play trialt, 10 óra futot belevághatok, amíg ki nem jön a játék pénteken(standard)(ps4).

Szerintem jobb lett a game,remélem nem basszák el utólag, de az megmaradt,hogy lutri,hogy kinek fogja "adni" a játék, az internet kapcsolaton még mindig sok múlik..
Egyébként ilyenkor a legélvezhetőbb, mindenki rare gold playerekkel tolja, kb egy szinten vannak a csapatok. :D

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. október 3., szombat 15:59

Érzek némi kísértést, hogy megvegyem, de most a 20-ban csináltam egy full Real squadot, TOTY Benz, Martin, Kroos, Carvajal, Reguilon, flashback Modric, future stars Rodrygo, gold Ramos, Varane, TBO és egy külsős Overmars személyében. Rivalsba elég jól elvagyok ha nem laggol, karrier módban én túl egysíkúnak érzem az AI-t és a legtöbb csapat csak bekkel legendaryn is, én nagyon hamar meguntam azt.
Love football, hate antifa.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. október 3., szombat 15:31

Ez egész jól hangzik, de majd ha emberi áron áruljak, akkor majd megveszem.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Petr » 2020. október 3., szombat 10:33

___Samy___ írta: En általában azt szoktam tolni, az online módot nem erőltetem. Mik voltak a konkrét változtatások?

- Tobb jatekost tudsz egyszerre tervszeruen edzeni.
- Az edzeseket egesz szezonra be tudod tervezni.
- Tudsz jatekost masik posztra nevelni.
- Tobb info az akademiai jatekosokrol.
- Ha a megfelelo verziot veszed meg, mar egy tehetseg var rad a menteseid elejen.
- Karriered elejen kivalaszthatod, hogy a klubot mecenasok vasaroljak fel.
- Kikerult az EA boltja.
- Loan to buy opcio.
- Az ellenfel mar tud jatekost felajanlani a tiedert, de akar te is kerhetsz jatekost cserebe.
- Interaktiv szimulacio.
- A jatekosok teljesitmenyet befolyasolja, hogy mekkora a ,,Sharpness" ertekuk, ami egy uj tulajdonsag.

Korulbelul ennyi erinti kifejezetten a karrier modot, szerintem sok helyen javitottak az elmenyen. En csak hatodikatol tudok jatszani, nagyon kivancsi vagyok, hogy sikerult-e rontani az eddigi gameplayen.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. október 3., szombat 9:45

dzsi91 írta: Aki szeret offline játszani annak ajánlom,karrier módban vol 1-2 finomítás, amúgy ennyi a tavalyi játék(lényegében a tavaly előtti) megváltoztatták a menü színét azt cső. Játszottam kb 10 rivalsz meccset nonrare szarokkal 70chemistryn volt a csapat, olyan vicc módon vertem el néhány jól kinéző csapatot,hogy én szégyelltem magam.
En általában azt szoktam tolni, az online módot nem erőltetem. Mik voltak a konkrét változtatások?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. október 2., péntek 23:13

Aki szeret offline játszani annak ajánlom,karrier módban vol 1-2 finomítás, amúgy ennyi a tavalyi játék(lényegében a tavaly előtti) megváltoztatták a menü színét azt cső. Játszottam kb 10 rivalsz meccset nonrare szarokkal 70chemistryn volt a csapat, olyan vicc módon vertem el néhány jól kinéző csapatot,hogy én szégyelltem magam.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég