Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. október 15., csütörtök 10:35

Zsombor írta: Backstage Lakers
part1
part2
part3
Lenyűgöző milyen munka folyik a háttérben.

Bele se gondolunk amúgy, mi nagyon csak a felszínt látjuk.
Kicsit off lesz, de itt van a Patriots esete, ahogy megnyerték a Seattle ellen anno a Super Bowlt... Mi csak annyit láttunk, hogy interception azt kész, közben meg amögött is komoly munka volt.
The Malcolm Butler Interception | Do Your Job: Bill Belichick & the 2014 Patriots | NFL Network
Egyszerűen elképesztő.
Nem is írnék semmi mást a videóhoz, nézzétek meg.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. október 15., csütörtök 9:40

Backstage Lakers
part1
part2
part3
Lenyűgöző milyen munka folyik a háttérben.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. október 14., szerda 13:27

Galacticos írta:
Az oddsban igazad volt, de az hogy semmit se adott hozza a timberwolveshoz oriasi tulzas. 26pont felett atlagolt az utso szezonjaba es 12 pattano felett.
Amikor elcsereltek a cavshez az akkori legutobbi 2db 1/1es ment erte meg meg valaki. Abban az idoszakban love boven sztarkent volt kezelve, vedekezes ide vagy oda.
Jo bennett nem volt nagy durranas, de wiggins (sosem kovettem egyetemi vagy kozepsulis ligakat) de mar a ligaba kerulese elott nagyon fel volt kapva.
24,15,17,26,31,40.Ennyit nyertek a TWolvesos éveiben. Kb utolsó szezonjára volt egy értelmesebb csapata. 12-13ban 18 meccset játszott,nélküle is jobb lett a csapat kb. Nem csak alapstatisztikákból áll a dolog. Hanem tényleges hozzáadott értékből.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. október 13., kedd 20:46

Zsombor írta: Ezt nem tudom felfogni egyszerűen, hogy oké, James idejében jóval gyengébb volt a kelet, de mégis, 22 évesen is döntőbe vitt egy eszméletlen gyenge csapatot, mivel lett volna jobb ha mondjuk elvérez a főcsoportdöntőben?
Nem tudom, szerintem ez fontos hogy nem veszített döntőt, a legyőzhetetlenség mítosza ugyebár.
De mindenki mellett lehet érvelni, Kobe, James, Jordan, bármelyik védhető.

Duncannek is majdnem összejött a hibátlan döntőzés, egy Allen-triplára volt tőle.

Egyébként konkrétan a kérdésedre válaszolva, szerintem a 6/6 értékesebb mint 10 döntő amiből csak 4et nyertél. Ennyi a történet, az én véleményem ez.

Szigorúan a döntőket nézve Jordan James felett van, persze lehet megmagyarázni az ellenkezőjét. Nem lenne rosszabb játékos Jordan a 6/8-al sem, de nem is erről beszéltünk.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. október 13., kedd 20:41

csababarca írta:
Zsombor írta:
Mindig elfelejtik az emberek ha Jordanről van szó, hogy ez egy csapatsport. Nem áll szándékomban eldönteni ki volt a jobb játékos, ő vagy James, de nagyon sokan elfelejtik, hogy Jordan mire ment a prime Pippen és a triangle nélkül. (semmire)
Csapatsport ez, nem vitás, ezért tudott Jordan anno nyerni, James meg szerintem most játszott a legkomplettebb csapatban pályafutása során.

De azzal, hogy Jordan 6ból 6 döntőt megnyert, azzal elég magasra helyezte a lécet, még ha a csapat is kellett hozzá bőven, ezt nem vitatom.

Vitatkozhatunk arról, hogy ki az esélyesebb, vagyis ki volt, de pl ha megkérdezik Jamest, hogy melyik döntőjét bánja legjobban, szerintem a spurs-ös döntőket mondaná. Mert ott azokat meg lehetett volna nyerni, mind a Dallas mind a Spurs ellen.
Cavses-ként túlteljesített, hogy egyszer megverték a Warriorst.

Mindegy, itt ebben nem lesz sose elfogadás, én azt mondom, hogy a 6/6-al nehéz vitába szállni.
Nálam James nem fér Jordan elé sosem, közvetlen szorosan mögötte ott van, liheg a nyakában de ennyi.
Ez a 6/6 persze hogy nagyon beteg stat, de tényleg, mi lett volna ha legyűri a Bulls Shaqet és Pennyt aztán őket is söprik? Vagy ha 88-ban kiütik a Pistonst aztán kikapnak a Lakerstől? Rosszabb játékos lenne Jordan akkor csak mert 6/8 a mérlege? Ezt nem tudom felfogni egyszerűen, hogy oké, James idejében jóval gyengébb volt a kelet, de mégis, 22 évesen is döntőbe vitt egy eszméletlen gyenge csapatot, mivel lett volna jobb ha mondjuk elvérez a főcsoportdöntőben?

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. október 13., kedd 14:45

csababarca írta: Vitatkozhatunk arról, hogy ki az esélyesebb, vagyis ki volt, de pl ha megkérdezik Jamest, hogy melyik döntőjét bánja legjobban, szerintem a spurs-ös döntőket mondaná. Mert ott azokat meg lehetett volna nyerni, mind a Dallas mind a Spurs ellen.
Cavses-ként túlteljesített, hogy egyszer megverték a Warriorst.
Ezzel ertek egyet maximalisan, es foleg az az arcoskodos "not two, not three.." utan volt gaz.
Marci77 írta: Semmit nemadott hozzá a Timberwolveshoz,üres számok voltak,
Az oddsban igazad volt, de az hogy semmit se adott hozza a timberwolveshoz oriasi tulzas. 26pont felett atlagolt az utso szezonjaba es 12 pattano felett.
Amikor elcsereltek a cavshez az akkori legutobbi 2db 1/1es ment erte meg meg valaki. Abban az idoszakban love boven sztarkent volt kezelve, vedekezes ide vagy oda.
Jo bennett nem volt nagy durranas, de wiggins (sosem kovettem egyetemi vagy kozepsulis ligakat) de mar a ligaba kerulese elott nagyon fel volt kapva.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. október 13., kedd 14:35

Zsombor írta:
Mindig elfelejtik az emberek ha Jordanről van szó, hogy ez egy csapatsport. Nem áll szándékomban eldönteni ki volt a jobb játékos, ő vagy James, de nagyon sokan elfelejtik, hogy Jordan mire ment a prime Pippen és a triangle nélkül. (semmire)
Csapatsport ez, nem vitás, ezért tudott Jordan anno nyerni, James meg szerintem most játszott a legkomplettebb csapatban pályafutása során.

De azzal, hogy Jordan 6ból 6 döntőt megnyert, azzal elég magasra helyezte a lécet, még ha a csapat is kellett hozzá bőven, ezt nem vitatom.

Vitatkozhatunk arról, hogy ki az esélyesebb, vagyis ki volt, de pl ha megkérdezik Jamest, hogy melyik döntőjét bánja legjobban, szerintem a spurs-ös döntőket mondaná. Mert ott azokat meg lehetett volna nyerni, mind a Dallas mind a Spurs ellen.
Cavses-ként túlteljesített, hogy egyszer megverték a Warriorst.

Mindegy, itt ebben nem lesz sose elfogadás, én azt mondom, hogy a 6/6-al nehéz vitába szállni.
Nálam James nem fér Jordan elé sosem, közvetlen szorosan mögötte ott van, liheg a nyakában de ennyi.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. október 13., kedd 13:58

Ja, az idő sok mindent megszépít, közel sem voltak toronymagas esélyesek Jamesék, akkor volt kb a Spurs kosárlabda csúcsa(esztétikai szempontból), eszméletlenül szépen játszottak.
Illetve jó az a Ray Allen tripla, meg hogy James rontotta el a dobást előtte, de pont hogy a 4. negyedben egészen elmebeteg módon tolta, ő hozta vissza egyedül a Heatet a meccsbe, de ezt senki sem említi.

Az a helyzet, hogy meg van szépítve ez a Jordan dolog is, már ami a döntőit illeti. Több ízben megállította őt a Bad Boys Pistons illet Shaq és Penny is az újtát állták. Nem értem miért lenne jobb egy korai PO búcsú mint egy döntő. Vagy szerintetek Giannis legacyének jót tett ez a Heat elleni blama, Butlerének meg rosszat csak mert kikapott a döntőben?

Mindig elfelejtik az emberek ha Jordanről van szó, hogy ez egy csapatsport. Nem áll szándékomban eldönteni ki volt a jobb játékos, ő vagy James, de nagyon sokan elfelejtik, hogy Jordan mire ment a prime Pippen és a triangle nélkül. (semmire)

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. október 13., kedd 12:07

csababarca írta: persze hogy esélyesebb volt az a Heat, egyértelmű, csak utólag már az a szöveg, hogy hát papírforma volt, hogy a Spurs nyert.
Galacticos írta: Hat en szerintem a 14es donton is eselyesebb volt az akkori heat. A fogadoirodaknal szinte biztos vagyok benne hogy eselyesebb volt.
Tessék

Galacticos írta: Love nem volt sztar? 2015-ben mikor elment a cavshez nem volt sztar kaliber?
Semmit nemadott hozzá a Timberwolveshoz,üres számok voltak,ezt kb elismerte ő is. Egy hasznos 3.ember volt kb,mint Rodman.Számok alapján allstar volt igen,tényleges teljesítmény alapján csak broderline max. De Pippenhez egyik se mérhető,csak az idei AD,meg talán a 11es Wade. Főleg hogy mindkettő lyuk volt védekezesében.

.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2243
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. október 13., kedd 11:17

Aki akar, talál fogást bőven James karrierjében amibe beleköthet.
Én 2007-ben miatta kezdtem NBA-t nézni, amikor egyedül verte meg a Pistons-t, meg az egész keletet.

A Miami-val 4ből 4-et kellet volna hozni, akkor ma talán mindenki Jordan mellé tenné őt, nagyon nincs kifogás,hogy miért kaptak ki 11 és 14-ben.

A második Cavs éra szerintem védhető, 15-ben esélytelen volt, 16-ban történelmi fordítás, 17-18 megint esélytelen kategória.

Idén kapott egy beast csapattársat, meg elhullott a fő ellenség Clippers,köszönték szépen.

4x bajnok
4x döntő mvp
3 franchise

Nem lehet Jordan-hez hasonlítani mert ő egy pont és clutch gép volt,de a játék több elemében meg James sokkal jobb, a legjobb all around player.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. október 13., kedd 11:06

Galacticos írta: Hat en szerintem a 14es donton is eselyesebb volt az akkori heat. A fogadoirodaknal szinte biztos vagyok benne hogy eselyesebb volt. A bukott dontoi ill a heat korszak szerintem a "not two, not three, not four.." fele interju utan volt iszonyu kinos. Meg ha akkor azt viccnek is szanta.
Es egyebkent a 2013as donto 6.meccsen -3nal kihagyta az egyenlito triplat 10masodperccel a vege elottami utan bosh szedett tamadot, es allen a sarokbol egyenlitett hosszabbitasra. Ott is egy hajszalon mulott hogy az ne legyen bukott donto.
Az hogy ennyiszer bejut a dontobe oriasi teljesitmeny, tobb dontoje van mint egy csomo csapatnak, de biztos nem csak a veletlen muve hogy ennyiszer veszitett is.
Ahogy fel lehet hozni 15ben hogy egyedul maradt, es nem volt irving vagy love, ez most ugyanugy volt butlernel is.
persze hogy esélyesebb volt az a Heat, egyértelmű, csak utólag már az a szöveg, hogy hát papírforma volt, hogy a Spurs nyert.
És igen, Allen tripláján múlt a dolog, ő elrontotta a dobását hozzá.
Azon a véleményen vagyok én is, hogy brutális a 10 döntő, de nem véletlen, és nem csak a csapattársak miatt bukott ennyiszer. Pláne hogy ő vitt minden csapatához koloncokat, ezt a szokását most engedte el a Lakersnél, és most hasznos kiegészítőket hoztak neki, jött is a siker.

Szerintem a Lakers jövőre is esélyes lesz, James mindig favorit, most ha Davis le tud húzni még egy idényt egészségesen a PO-ban, akkor ott lesznek tűz közelben. Persze erősödik a mezőny, lehet a Clippers sem égeti le magát ennyire mégegyszer, meg a Bucks sem.
Jövőre még nyerhet egyet én azt mondom, utána már nem reális, bár ki tudja nála, lehet 40ig top-on lesz.
Szerencséjére a sérülések is elkerülik a pályafutását (maradjon is így), elképesztő szervezete és fizikuma van.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. október 13., kedd 10:45

nmate írta:
Galacticos írta: Ahogy fel lehet hozni 15ben hogy egyedul maradt, es nem volt irving vagy love, ez most ugyanugy volt butlernel is.
Butler meg nem értem hogyan hasonlítható ahhoz a szituhoz, ő egy rendszer része, annak perpill legjobb játékosa, de közel sem Lebron kaliber a csapatban.

Egyébként a Miami óta Lebron szerintem most van először együtt olyan sztárral, aki játszani is akar vele :D Irving mindig is egyedül akarta megváltani a világot, Love nem mondanám, hogy sztár, főleg nem védekezésben.
Butler ugy jon ide hogy neki is leserult a ket mellette levo legjobbjatekosa, es igyis foldontuli teljesitmennyel es perccel hozott ket meccset. Mint lebron "15ben.
Szerintem a sajat csapataban siman van lebron kaliber.

Love nem volt sztar? 2015-ben mikor elment a cavshez nem volt sztar kaliber?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. október 13., kedd 10:24

Galacticos írta: Ahogy fel lehet hozni 15ben hogy egyedul maradt, es nem volt irving vagy love, ez most ugyanugy volt butlernel is.
Butler meg nem értem hogyan hasonlítható ahhoz a szituhoz, ő egy rendszer része, annak perpill legjobb játékosa, de közel sem Lebron kaliber a csapatban.

Egyébként a Miami óta Lebron szerintem most van először együtt olyan sztárral, aki játszani is akar vele :D Irving mindig is egyedül akarta megváltani a világot, Love nem mondanám, hogy sztár, főleg nem védekezésben.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. október 13., kedd 9:44

Hat en szerintem a 14es donton is eselyesebb volt az akkori heat. A fogadoirodaknal szinte biztos vagyok benne hogy eselyesebb volt. A bukott dontoi ill a heat korszak szerintem a "not two, not three, not four.." fele interju utan volt iszonyu kinos. Meg ha akkor azt viccnek is szanta.
Es egyebkent a 2013as donto 6.meccsen -3nal kihagyta az egyenlito triplat 10masodperccel a vege elottami utan bosh szedett tamadot, es allen a sarokbol egyenlitett hosszabbitasra. Ott is egy hajszalon mulott hogy az ne legyen bukott donto.
Az hogy ennyiszer bejut a dontobe oriasi teljesitmeny, tobb dontoje van mint egy csomo csapatnak, de biztos nem csak a veletlen muve hogy ennyiszer veszitett is.
Ahogy fel lehet hozni 15ben hogy egyedul maradt, es nem volt irving vagy love, ez most ugyanugy volt butlernel is.

Pat riley egyebkent durvan osszerakta ezt a csapatot, az pedig felelmetes hogy az emberunk a 70es evek ota valamilyen modon minden evtizedben nba dontot jatszik aktualis csapataval. Szerintem amugy nem lesz komoly valtozas a miaminal, vonzo celpont lesz a szabadugynokoknek de szerintem kivar es jovore lecsapatnak giannisra.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. október 12., hétfő 17:40

_Bushido_ írta: Korábban abszolút nem követtem az NBA-t, az okosoktól az lenne a kérdésem, hogy régebben, amikor LeBron döntőben volt, hogyhogy ennyire nem sikerült neki és csapatának összehoznia a sikert? Nyilván nem mindig rajta múlt, kell köré egy csapat is, amit pl Miamiban összeraktak anno. Most meg 2 brutális teljesítmény + CSAPATként nyertek újra már LAL színben.
GSW-t is összerakták, egyből nyertek is 5/3at.

Kis érdekesség: NSO cikk MJ-LeBron összevetéssel.
GSW minnen idők legjobb csapata volt talán (Csak a 72-10 Bulls említhető velük egy lapon). 2015ös döntőben Love és Irving is sérült volt,de így is elhozott 2 meccset a Cavs. 2016ban Greennek köszönhették,hogy volt még esélyük,a reálisabb az lett volna,ha ők nyernek 15ben,a GSW 16ban. 17ben egy motiváltabb alltime GSW jött szembe,spk esélyük sehogy se lett volna,MJ helyett Jordannel se.18as Cavs egy szarkupac volt,Jamest hja kivesszük bottom3/5 csapat,Teljesen egyedül vitte döntőbe őket LBJ,és az első meccsen talán mindenidők legnagyobb meccsét hozta,amit többek között JRnak köszönhetően elbuktak,de teljesen esélytelenek voltak,így hogy Irving se volt,és Love se volt éppen élete formájában. 2007ben is 22 évesen kb egyedül vitte a csapatát a 4.évében döntőbe,meglepetésre.Simán a Spurs volt az esélyesebb. 2014ben is a Spurs volt az esélyesebb,nem a Heat,az egy brutális csapat volt,ki tudtak állni olyan 5össel ahol mindenki elit passzoló volt a posztján kb,jól is dobtak,Green hihetetlen döntőt hozott. Wade teljesen elfogyott már akkorra,ahogy kb a kiegészítők is Boshon kívül. 2013ban kellett Allen,szoros volt,de meglett. 2012 sima.
Lebron legacyben a 2011 a gáz,mert az nagy choke volt,egy akkor még ténylegesen sztár DWade mellett.
Lebron csapata 2011ben,12ben,13ban és most 20ban volt esélyesebb a fogadóirodáknál,meg kb mindenhol,mint az ellenfele...
Realista24 írta:Jordannek amúgy hány bukott döntője volt?
0,ha marad a 2 év pihenő helyett,akkor lenne :D Már ha döntőbe mennek. így Phil Jackson után,mikor helyretette MJ fejét,csak a visszatérésekori PO az ami nem bajnoki cím.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2020. október 12., hétfő 17:28

Realista24 írta: Jordannek amúgy hány bukott döntője volt?
https://www.michaeljordansworld.com/stats_finals.htm

0. Ha jól látom.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 12., hétfő 17:26

Jordannek amúgy hány bukott döntője volt?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. október 12., hétfő 17:18

_Bushido_ írta: Korábban abszolút nem követtem az NBA-t, az okosoktól az lenne a kérdésem, hogy régebben, amikor LeBron döntőben volt, hogyhogy ennyire nem sikerült neki és csapatának összehoznia a sikert?
Miamival 2szer bukott, pedig esélyesebb volt valamennyivel, főleg az összeharácsolt csapattal (mint a mostani), de kétszer lenyomták.

se az első, se a második Cavs-es időszakában, de főleg az elsőben nem volt reális nyernie, egy csoda Irving performance-nak, meg egy pocsék Barnes-nak köszönhetően nyertek 16ban szürreális módon.

Az idei rendben volt, bár én 2-0 után nem néztem a döntőt, mert nem tudom elviselni James fejét, de nem véletlen húzták be.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. október 12., hétfő 16:55

Korábban abszolút nem követtem az NBA-t, az okosoktól az lenne a kérdésem, hogy régebben, amikor LeBron döntőben volt, hogyhogy ennyire nem sikerült neki és csapatának összehoznia a sikert? Nyilván nem mindig rajta múlt, kell köré egy csapat is, amit pl Miamiban összeraktak anno. Most meg 2 brutális teljesítmény + CSAPATként nyertek újra már LAL színben.
GSW-t is összerakták, egyből nyertek is 5/3at.

Kis érdekesség: NSO cikk MJ-LeBron összevetéssel.

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. október 12., hétfő 12:23

realistahuni írta: Tisztes helytállás a Miamitól, következő szezonra van esélyük sztárt igazolni, úgy hogy mondjuk Butler, Herro és Adebayo közül ne kelljen senkit beáldozni?
Beszélték is a kommentátorok, hogy ez a Miami rendesen beelőzte saját magát, mert nekik nem most volt elvárható, hogy döntőzzenek, hanem 1-2 év múlva.
Nagy potenciál lehet bennük, főleg ha sikerül 1-2 helyen javítani a csapaton.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég