Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. október 21., szerda 0:18

Számomra ami döbbenet, hogy ilyen totál random akciókkal harcoskodnak egy ilyen klubbbbb élén. :ozil:

Ezek az össze-vissza megkötött hosszú,aránytalan szerződések, még vosszaüthetnek. Dob valaki egy Balet aztán meg fizeted..

Érdekes a menedzselés ott. :hmmm:

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Petr » 2020. október 21., szerda 0:10

Csabi írta: barsza meghosszabbította piké, lenglet, ter stegen és de jong(!!!!!!!) szerződésést. a holland kisgyereket 1 éve vették és még 4 éve volt :lol: :lol:

piké 34 lesz pár hónap múlva. kapott egy 4 éves szerződést ajándékba. itt van a nagy tisztítótűz. :lol: :lol: :lol:

már csak messit kell bejelenteni.

Gyanitom ezzel kompenzaltak a fizucsokkentest azoknak, akik eddig belementek. Ha nem es igy hosszabbitottak, hatalmas allatok. Meghagyhattak volna a kovetkezo garnituranak.

szerk.: Ugy tunik kompenzaltak.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. október 21., szerda 0:00

barsza meghosszabbította piké, lenglet, ter stegen és de jong(!!!!!!!) szerződésést. a holland kisgyereket 1 éve vették és még 4 éve volt :lol: :lol:

piké 34 lesz pár hónap múlva. kapott egy 4 éves szerződést ajándékba. itt van a nagy tisztítótűz. :lol: :lol: :lol:

már csak messit kell bejelenteni.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. október 21., szerda 0:00

RealAsensio írta: Nagyon fiatal meg, lehet belole vilagsztar, de nekem Fati egyelore nagyon hypolt, mint anno Krkic. “Uj Messi”... hat majd meglatjuk. Trincaoban tobbet latok, de hat meg o is csiszolatlan. Ha ekkora nyomast helyeznek rajuk, akkor nem lesz beloluk semmi.
ez a dest, araujo, puig, pedri, trincao, fati fogat egesz jo anyagnak tunik a jovore nezve, bar szuk elit szvsz inkabb destbol es fatibol nez ki.
ha hozzavesszuk, hogy de jong es dembele is fiatalok, egesz pozitivnak tunne a jovokep, de valami miatt ugyis bedol. :kalapos:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. október 20., kedd 23:47

Realista24 írta:
Olvastam olyat is, hogy mi nem veszünk igénybe állami támogatást ennek köszönhetően, míg Bartóék keményen felveszik azt is.
Melyik államtól? A katalántól vagy a franciától?

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. október 20., kedd 23:32

Nagyon fiatal meg, lehet belole vilagsztar, de nekem Fati egyelore nagyon hypolt, mint anno Krkic. “Uj Messi”... hat majd meglatjuk. Trincaoban tobbet latok, de hat meg o is csiszolatlan. Ha ekkora nyomast helyeznek rajuk, akkor nem lesz beloluk semmi.
:goat:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. október 20., kedd 13:54

füst írta:
Messi maradni se akart a Barcában, ő a Citytől kapna évente 50M €-t, ha a Barca eladta volna.
Ebben az esetben a Barcának lenne pénze arra hogy az utolsó kis alkalmazottig mindenkit tisztességesen kifizessen.
És Messi megkapná a teljes fizetését, ezesetben már a Citytől.

A Barcának volt választása, mert volt egy mély zsebű érdeklődő Messire. És ők azt választották, hogy megtartják Messit akkor is, ha nem fér bele a büdzsébe, akkor is ha nem akar maradni. És 1 hónapra rá azt várják, hogy ezt a döntést mindenki a saját béréből támogassa meg. Ezzel megrövidítve Messit és az összes játékost. Ha nem lett volna más választás, akkor azt mondom köcsög a banda, hogy ragaszkodnak a sokadik milliójukhoz. De ugye volt választása a Barca vezetésének, elkerülhették volna ezt a szituációt....

Igen, én is így gondolom, csak nem tudtam ennyire normálisan leírni.
Realista24 írta:

Itt a játékosok belementek tavaly is, és idén is, és elvileg ezzel elérték azt is, hogy az irodai és egyéb dolgozók béréhez nem kellett nyúlni.

Olvastam olyat is, hogy mi nem veszünk igénybe állami támogatást ennek köszönhetően, míg Bartóék keményen felveszik azt is.
ezt nem tudtam, respect.
sajnos itt is arra tudok visszautalni, ha normális viszony van a vezetőség-játékosok között, akkor egy ilyen jellegű dolog nem probléma.
nálunk rohad a közeg, öltözői szinten és vezetőségi szinten pláne.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2020. október 20., kedd 13:44

De furcsa egy Magyar csapatot látni a Bl ben a El Clásico előtt :lol: :lol: szépen beékelődött ide a Ftc :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. október 20., kedd 13:22

Realista24 írta: Itt a játékosok belementek tavaly is, és idén is, és elvileg ezzel elérték azt is, hogy az irodai és egyéb dolgozók béréhez nem kellett nyúlni.
A kulonbseg annyi, hogy mi nyaron 100 millioert adtunk el jatekosokat, hogy penzugyileg a klub ne keruljon veszelybe, ezert a jatekosoknak csak a fizetesuk 10%-arol kellett lemondaniuk.

Nekik is meglett volna erre a lehetoseguk Messi eladasaval (100-150 milliot kaptak volna erte, a megsporolt fizeteserol nem is beszelve), viszont inkabb azt meregettek, hogy kinek nagyobb a farka, most pedig 30%-ot kernek a jatekosoktol. Nem hinnem, hogy a barca jatekosok ne mondananak le a fizetesuk 10-15%-arol. De azert a mi 10 es az o 30 szazalekuk kozott igen nagy a kulonbseg. (mint ahogy a 2 elnok munkaja kozott is)

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Petr » 2020. október 20., kedd 13:05

Babinho írta: De ezt nem feladata egy játékosnak megítélni, hogy a megspórolt kiadást mire költik. Egyéként semmire nem KÖLTIK. A kiesett bevételhez, kiadást kell faragni...Nem adja le a fizuját, nehogy depayra költsék???? :lol:

Nem ezt irtam.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. október 20., kedd 13:04

Petr írta:
Realista24 írta: Szóval te megérted, hogy egy olyan helyzetben, ahol a klub bevételei százmilliókkal csökkennek, akkor Messi mondjuk ne menjen bele abba, hogy évi 40-50 millió helyett 10-15 millióval kevesebbet kapjon? Egy évre.

Az elvet? Miutan Bartoek lemuveltek a nyari paradet es en bloc az elmult par evet, persze. Nem mondtam, hogy egyet is ertek, lasd az utolso bekezdest.

Nem gondolom, hogy barmelyikunk olyan helyzetben lenne, hogy kivulrol ramutasson, mi a legjobb megoldas. Nyilvan mondhatod, hogy az, amelyikkel penzt lehet sporolni, de ha a levagott fizeteseket megint baromsagokra koltik (lejaro szerzodesu Garcia, Depay es meg tudja a franc, hogy milyen simlissegeik vannak), mivel is vagyunk beljebb?
De ezt nem feladata egy játékosnak megítélni, hogy a megspórolt kiadást mire költik. Egyéként semmire nem KÖLTIK. A kiesett bevételhez, kiadást kell faragni...Nem adja le a fizuját, nehogy depayra költsék???? :lol:
Bumm a fejbe, van gond odaát.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 20., kedd 12:48

csababarca írta:
Realista24 írta: Egy érvet nem tud senki írni, amiért ezt el tudnám fogadni tőlük. Aki meg tud győzni, vendégem egy tálca sörre.
nekem az az érvem, hogy a klub nem a covid miatt van szar helyzetben, hanem az egész politikájuk 2015 óta ide vezetett.
ezért nem kell ekkora fizetéseket adni, mert oké Messi keres amennyit, mellette meg a harmadvonalas játékosok is többet tesznek zsebre, mint máshol. Ilyen Griezman a nulla teljesítményére 20 milliót, vagy Piqué-Busquetsék 10 milliókat a nullára.
Vagy nem kellett volna elverni 400 milliót 3 játékosért, akik közül egyik se volt, van, lesz meghatározó. (ebből Griezmanon már leigazolásakor tudva levő volt, hogy bukta.)

ettől függetlenül igen, bele kellett volna menni, de akkora gyökér a vezetés, hogy egyék meg amit főztek.

egyébként nálatok van szó ilyenről? mert nem hallottam.
azért mert nem arról szólt az elmúlt 5 évetek, hogy ennyi pénzt elköltötök, meg ekkora fizetéseket dobáltok.
Itt a játékosok belementek tavaly is, és idén is, és elvileg ezzel elérték azt is, hogy az irodai és egyéb dolgozók béréhez nem kellett nyúlni.

Olvastam olyat is, hogy mi nem veszünk igénybe állami támogatást ennek köszönhetően, míg Bartóék keményen felveszik azt is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: füst » 2020. október 20., kedd 12:38

Realista24 írta:

Szóval te megérted, hogy egy olyan helyzetben, ahol a klub bevételei százmilliókkal csökkennek, akkor Messi mondjuk ne menjen bele abba, hogy évi 40-50 millió helyett 10-15 millióval kevesebbet kapjon? Egy évre.

Ugyanakkor a back office és minden egyéb alkalmazottnak ez a lehetősége nincs meg, mert ha nem mennek bele, akkor kalap kabát, majd lesz más aki dolgozik helyettük.

Gusztustalan szar az összes. Egy érvet nem tud senki írni, amiért ezt el tudnám fogadni tőlük. Aki meg tud győzni, vendégem egy tálca sörre.
Szeretem a sört, ezért megpróbálnám;

Messi maradni se akart a Barcában, ő a Citytől kapna évente 50M €-t, ha a Barca eladta volna.
Ebben az esetben a Barcának lenne pénze arra hogy az utolsó kis alkalmazottig mindenkit tisztességesen kifizessen.
És Messi megkapná a teljes fizetését, ezesetben már a Citytől.

A Barcának volt választása, mert volt egy mély zsebű érdeklődő Messire. És ők azt választották, hogy megtartják Messit akkor is, ha nem fér bele a büdzsébe, akkor is ha nem akar maradni. És 1 hónapra rá azt várják, hogy ezt a döntést mindenki a saját béréből támogassa meg. Ezzel megrövidítve Messit és az összes játékost. Ha nem lett volna más választás, akkor azt mondom köcsög a banda, hogy ragaszkodnak a sokadik milliójukhoz. De ugye volt választása a Barca vezetésének, elkerülhették volna ezt a szituációt....

petiamadridista
Hozzászólások: 5273
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2020. október 20., kedd 12:23

El kellett.volna engedni Messit és most nem.kéne foltozni a fizetéssket.
150ért ment volna, és kb bruttó 50-60 körüli fizuja van.
Az 200.
Csaknugye ez már poltika, hogy inkább mégse...
De ebbe már nem kezdek bele.

Mindegy ma Barca - Fradi 0-1.

:lol:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. október 20., kedd 12:08

Realista24 írta: Egy érvet nem tud senki írni, amiért ezt el tudnám fogadni tőlük. Aki meg tud győzni, vendégem egy tálca sörre.
nekem az az érvem, hogy a klub nem a covid miatt van szar helyzetben, hanem az egész politikájuk 2015 óta ide vezetett.
ezért nem kell ekkora fizetéseket adni, mert oké Messi keres amennyit, mellette meg a harmadvonalas játékosok is többet tesznek zsebre, mint máshol. Ilyen Griezman a nulla teljesítményére 20 milliót, vagy Piqué-Busquetsék 10 milliókat a nullára.
Vagy nem kellett volna elverni 400 milliót 3 játékosért, akik közül egyik se volt, van, lesz meghatározó. (ebből Griezmanon már leigazolásakor tudva levő volt, hogy bukta.)

ettől függetlenül igen, bele kellett volna menni, de akkora gyökér a vezetés, hogy egyék meg amit főztek.

egyébként nálatok van szó ilyenről? mert nem hallottam.
azért mert nem arról szólt az elmúlt 5 évetek, hogy ennyi pénzt elköltötök, meg ekkora fizetéseket dobáltok.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Petr » 2020. október 20., kedd 12:06

Realista24 írta: Szóval te megérted, hogy egy olyan helyzetben, ahol a klub bevételei százmilliókkal csökkennek, akkor Messi mondjuk ne menjen bele abba, hogy évi 40-50 millió helyett 10-15 millióval kevesebbet kapjon? Egy évre.

Az elvet? Miutan Bartoek lemuveltek a nyari paradet es en bloc az elmult par evet, persze. Nem mondtam, hogy egyet is ertek, lasd az utolso bekezdest.

Nem gondolom, hogy barmelyikunk olyan helyzetben lenne, hogy kivulrol ramutasson, mi a legjobb megoldas. Nyilvan mondhatod, hogy az, amelyikkel penzt lehet sporolni, de ha a levagott fizeteseket megint baromsagokra koltik (lejaro szerzodesu Garcia, Depay es meg tudja a franc, hogy milyen simlissegeik vannak), mivel is vagyunk beljebb?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Petr 2020. október 20., kedd 12:09-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 20., kedd 11:59

Petr írta: Leo ment volna, a City pedig fizetett volna 150 millio euro korul a hirek szerint, ha ingyen nem engedik el. Barto valasza erre az volt, hogy szerzodese van, pengessek ki a kivasarlasi arat.

Egyszer mar csokkentettek a fizeteseken, ismet szeretnenek. Szerintem teljes joggal mutogatnak a szerzodesukre, plane az argentin a nyari drama utan. Szoval megertem a jatekosokat, akik ebbe nem mennenek bele, viszont ott a masik oldal is, hogy ezzel nem csak a vezetoseget, de a klubot szivatjak. Ennek is van viszont egy arnyoldala, mert tudja a franc, hogy ezek az allatok mire koltik a megmaradt penzt. Leo a csapatkapitany, ki alljon ki a jatekosok erdekeiert, ha nem o? Ezt nem kene felroni neki, ertsunk vele egyet vagy sem.
Szóval te megérted, hogy egy olyan helyzetben, ahol a klub bevételei százmilliókkal csökkennek, akkor Messi mondjuk ne menjen bele abba, hogy évi 40-50 millió helyett 10-15 millióval kevesebbet kapjon? Egy évre.

Ugyanakkor a back office és minden egyéb alkalmazottnak ez a lehetősége nincs meg, mert ha nem mennek bele, akkor kalap kabát, majd lesz más aki dolgozik helyettük.

Gusztustalan szar az összes. Egy érvet nem tud senki írni, amiért ezt el tudnám fogadni tőlük. Aki meg tud győzni, vendégem egy tálca sörre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. október 20., kedd 11:32

Es akkor az arsenal a kabalan akart sporolni :lol:

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Petr » 2020. október 20., kedd 10:51

Leo ment volna, a City pedig fizetett volna 150 millio euro korul a hirek szerint, ha ingyen nem engedik el. Barto valasza erre az volt, hogy szerzodese van, pengessek ki a kivasarlasi arat.

Egyszer mar csokkentettek a fizeteseken, ismet szeretnenek. Szerintem teljes joggal mutogatnak a szerzodesukre, plane az argentin a nyari drama utan. Szoval megertem a jatekosokat, akik ebbe nem mennenek bele, viszont ott a masik oldal is, hogy ezzel nem csak a vezetoseget, de a klubot szivatjak. Ennek is van viszont egy arnyoldala, mert tudja a franc, hogy ezek az allatok mire koltik a megmaradt penzt. Leo a csapatkapitany, ki alljon ki a jatekosok erdekeiert, ha nem o? Ezt nem kene felroni neki, ertsunk vele egyet vagy sem.

Az viszont teny, ha tenyleg ennyire szarban van penzugyileg a klub, el kellett volna engedni, pedig en aztan itt tartanam foggal korommel. Allitolag nem Barto szeretett volna lenni az elnok, aki eluldozi a klubtol, de legalabbis ilyen korulmenyek kozott eladja. Az mas kerdes, hogy az eddigi akcioi utan megis mit erdekli ot a hagyateka...

Szoval tenyleg nem fekete-feher, kivulrol szerintem nem is tudunk okosak lenni, legfeljebb nagyokat mondani. Konkluzionak helyes, hogy mindent sikerult szetkurni, remeljuk jol valasztanak jovore a sociok.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: füst » 2020. október 20., kedd 10:26

Én sem gondolom hogy ingyen kellett volna elengedni, de volt fizetőképes érdeklődő, Bartóék pedig elzárkóztak a tárgyalástól.
Persze nem aggódok értük, akármi lesz velük nyugodtan alszok. De mint megállapítás, tartom; ezt csúnyán elcseszték.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég