FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. október 30., péntek 13:27

Nekem EZ a csapatom. 4321et,442t,4222t vagy 5212t játszok. Utóbbiban Semedo rcb,Traoré rwb,tökéletes leosztás. Traoré erős,gyors nem para,hogy nem jó a defendingje,mert lefutóm,elnyomom az ellenfelet. Semedo meg M/H,szóval a workrate nem zavar be,cserébe jó biztosíték a sebességével kiugratásoknál. Talisca parádé. Lucast használom többször,még ha Dembele is max chemes,mert valahogy jobban megy vele ha ST. Szélen jobb Dembele. Mondjuk kiszedtem Mukielet,és van untradeable Walkerem is,szóval alakíthatnék bárhogyan :D Varanet lehet beteszem Militao helyett,és Diego Carlos csak 8 chem. egyelőre elégedett vagyok. Allan nem rossz,bár Llorrentével se volt gondom aki előtte volt.Sőt.Most gyűjtök pénzt, meg untradeable játékosokat,aztán 1-2 hétig legalább elleszek ezzel a csapattal.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8413
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. október 30., péntek 13:21

reeed_ati írta:
Galacticos írta:
Ti hol valtoztatnatok? Van 550k coinom.
5kilóból én egy ilyen átalakítást csinálnék:
https://www.futbin.com/21/squad/2159392

Nyilván a chemy miatt kezdenék így, de kezdés után formáció váltás és DE bruyne, mehet cam-ba a csatár mögé. Tavaly nagyon baszó volt, sztem idén sem változott..

A sajátomat szerintem erre alakítom át:
https://www.futbin.com/21/squad/1602167
Ugyanaz, mint előbb, csak nálam benz lesz majd a cam, csatár mögött, aztán később esetleg DE bruyne, vagy kanté is simán előrelépés valamelyik cdm helyére..
De jong gyerek használható?
Tudsz variálni, mert Mendy megadja a chemet Varanenak simán, 2 pirosat is kiüt, mert egy klub, 1 nemzetiség.
https://www.futbin.com/21/squad/2159822
én pl ezt így megcsinálnám, nem is lenne drága, Benzi nem a legnagyobb ász a Fifában sajna, ahogy Laporte se, meg legalább Vardyt is tudnád használni.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. október 30., péntek 13:16

Galacticos írta: En tegnap nyitottam egy vandijkot. :D
ilyen most a csapatom, elol a csatarparos nagyon bevalt.
Varane meg untrade, de amugy 100as a chem az egesz csapatra nezve, o is eleg stabil hatul.
Jobbhatved poszttal nem vagyok kibekulve, ide neztem egy icon zanettit 460k korul megy.
Egyebkent mertens uj spec lapja is jo lehet de nem akarok plusz 400k-t belerakni ugyhogy 2vel lenne magasabb az overallja. Ugyanez nainggolannal.
Ti hol valtoztatnatok? Van 550k coinom. De az esti uj lappkat mindenkepp megakarom varni, illetve mostmar csak dob sbc-be vagy objectivesbe seria a playert is.
Nem szeded ki Mukielet? és mellé Totw Upamecano,Llorris kapuba.(De Courtois is lehet,Upamecanonak nem zavar be,ha mellette Mukiele van.)
Balhátvéd legyen Mendy,és akkor Varane is max chem lesz,de Insignének se zavar be.
Upamecano-Mukiele duo esetén új cm,rm kellhet,vagy maradnak a mostaniak 8 chemen (seriaA ligával edzőnél). Annak egy megoldás,hogy A.Gomez Milinkovic-Savic helyén,baby Makelele RM,és ingame megcseréled.De ez még lehet,hogy drága :D
Egy biztos,Theo helyett legyen Mendy,hogy Varane chemje értelmes legyen.
reeed_ati írta: 5kilóból én egy ilyen átalakítást csinálnék:
https://www.futbin.com/21/squad/2159392

Nyilván a chemy miatt kezdenék így, de kezdés után formáció váltás és DE bruyne, mehet cam-ba a csatár mögé. Tavaly nagyon baszó volt, sztem idén sem változott..
Idén jobban kell pace talán,de inkább a védelmen kéne javítania előbb,nem Mertenséket lecserélni :D Persze mivel idén opció a fejes is,nem árt erősebb csatár se.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. október 30., péntek 13:09

Galacticos írta:
Ti hol valtoztatnatok? Van 550k coinom.
5kilóból én egy ilyen átalakítást csinálnék:
https://www.futbin.com/21/squad/2159392

Nyilván a chemy miatt kezdenék így, de kezdés után formáció váltás és DE bruyne, mehet cam-ba a csatár mögé. Tavaly nagyon baszó volt, sztem idén sem változott..

A sajátomat szerintem erre alakítom át:
https://www.futbin.com/21/squad/1602167
Ugyanaz, mint előbb, csak nálam benz lesz majd a cam, csatár mögött, aztán később esetleg DE bruyne, vagy kanté is simán előrelépés valamelyik cdm helyére..
De jong gyerek használható?

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8413
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. október 30., péntek 13:02

Srácok, én vagyok a Hybrid csapat építés mestere, csak dobjatok be egy összeget meg hogy kik kellenek, kik vannak meg most, azt megoldom, ha meg lehet..... :mrgreen:

Én ilyeneket teszek össze, azt nem is játszok :mrgreen:

Én amúgy Hakimit jobbhátvédbe ajánlom, 7es chemen teljesen rendbe van és többre mész vele hátul, mint elől.

Jobbszélső kínálat nagyon gyászos a játékban újfent, viszont az az IF Lozano elég jó.
Én egy ilyet tennék össze, ha költeni akarnék.
https://www.futbin.com/21/squad/2158822
Ha olcsóbb verziót akarsz, akkor egy Carrasco, Marcos Llorente, Renan Lodi baloldal is elég masszív vagy Alba is jónak tűnik, azt harmadannyi, mint Mendy.

Ugye ez csak a kezdő, ingame taktikával át lehet variálni a csapatot, ki hol legyen.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. október 30., péntek 12:00

En tegnap nyitottam egy vandijkot. :D
ilyen most a csapatom, elol a csatarparos nagyon bevalt.
Varane meg untrade, de amugy 100as a chem az egesz csapatra nezve, o is eleg stabil hatul.
Jobbhatved poszttal nem vagyok kibekulve, ide neztem egy icon zanettit 460k korul megy.
Egyebkent mertens uj spec lapja is jo lehet de nem akarok plusz 400k-t belerakni ugyhogy 2vel lenne magasabb az overallja. Ugyanez nainggolannal.
Ti hol valtoztatnatok? Van 550k coinom. De az esti uj lappkat mindenkepp megakarom varni, illetve mostmar csak dob sbc-be vagy objectivesbe seria a playert is.
reeed_ati írta: Szerintetek megérné átalakítani?
Csak mert Salah és Martial cserék egyelőre a chemy miatt, viszont kb. a legjobb támadóim..
En is spanyol csapattal mentem az elejen, foleg untrade varane miatt. En siman valtanek a helyedbe, varanet kitudod bekkelni laportetal es llorissal.

Egyebkent ez a ben yadder meg mindig ki..ott irritalo lap :lol:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. október 30., péntek 10:38

Nem tudom mi lehet, vmi hiba történt Íénél :D , mert én is nyitottam egy Varane, Salah, Martial, Kroos, VArdy 5-öst, nyilván nem egy pakk-ból, kár hogy untrédek.. :mrgreen:
Ami meglep, hogy nekem eddig Kroos egész használható, hiába csiga lassú, poénból beraktam és benn ragadt a kezdőben..
Spanyol csapatom van, viszont lehet megérné elkezdeni átalakítani, PL-francia hibrdre, csak Ramost nem szívesen adom el, helyette 87 laporte jöhetne képbe, Varane miatt.. :hmmm:
Szerintetek megérné átalakítani?
Csak mert Salah és Martial cserék egyelőre a chemy miatt, viszont kb. a legjobb támadóim..

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2020. október 23., péntek 20:13

gaborz1 írta:
hala real írta: azta kurva, most nyitottam ki totw rashfordot. :lol:
Hozzám csak Varane, Martial, Bernardo Silva, Suárez és Fabinho jöttek 15 csomagból. :mrgreen:

xboxon játszik valaki?
a szerverek se engednek be :lol: :lol:
Jah én ott nyomom.
halálomig madridista leszek

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2020. október 23., péntek 19:53

hala real írta: azta kurva, most nyitottam ki totw rashfordot. :lol:
Hozzám csak Varane, Martial, Bernardo Silva, Suárez és Fabinho jöttek 15 csomagból. :mrgreen:

xboxon játszik valaki?

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. október 23., péntek 19:26

azta kurva, most nyitottam ki totw rashfordot. :lol:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. október 23., péntek 18:46

Galacticos írta:
hala real írta:


silver lounge-t jatszottal?
Azon a szaron kivul mindent. De azt nem irja hogy kifejezetten az kell.
Vagy igen? :lol:
live fut friendly kell, ami jelenleg a silver lounge :D
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. október 23., péntek 18:44

hala real írta:
Galacticos írta: Ps4. Az mitol lehet hogy objectivesnel week2 silver-be van egy olyan hogy :
Live FUT friendly
Play a match in live FUT Friendly

Haromszog: take me there. Atdob a friendly zonaba, jatszottam kb 5 meccset, direkt kulonbozoeket es akk se fogadja el hogy teljesitettem. Ez miert van?

silver lounge-t jatszottal?
Azon a szaron kivul mindent. De azt nem irja hogy kifejezetten az kell.
Vagy igen? :lol:

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. október 23., péntek 18:41

Galacticos írta: Ps4. Az mitol lehet hogy objectivesnel week2 silver-be van egy olyan hogy :
Live FUT friendly
Play a match in live FUT Friendly

Haromszog: take me there. Atdob a friendly zonaba, jatszottam kb 5 meccset, direkt kulonbozoeket es akk se fogadja el hogy teljesitettem. Ez miert van?

silver lounge-t jatszottal?
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. október 23., péntek 18:40

Ps4. Az mitol lehet hogy objectivesnel week2 silver-be van egy olyan hogy :
Live FUT friendly
Play a match in live FUT Friendly

Haromszog: take me there. Atdob a friendly zonaba, jatszottam kb 5 meccset, direkt kulonbozoeket es akk se fogadja el hogy teljesitettem. Ez miert van?

Milestones-nal irja hogy meg egy meccset sem jatszottam. Ez mii?

Szerk: de amikor elkezdem alul kiirja hogy ez kell ehhez az objectiveshez. Aztan megcsinalom es semmi reakcio.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. október 16., péntek 20:58

es kezdodik is...nyertes meccset buktam el, mert a jatekosaim szo szerint kifutnak a palyarol, tobb masodperces button delay. :agree:

akartam par objectivet teljesiteni ma, de igy akkor mindegy. :roll:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. október 16., péntek 10:32

Pro Clubsot nem tol valaki? Tegnap elkezdtem,iden azzal is jatszanek,ha lesz ra idom. Cdmet csinsltam elsore,Fellaini szeru :DDD de lehet valtok,mert nehezkes mozgasu. Viszont pontrugasnal,meccsek vegen,meg par alkalommal eleg nagy elony
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. október 14., szerda 18:32

Nekem is dobott egy relatíve nagyot a fifa, rendesen meg is lepődtem.. :lol:
Hugo Sanchez (87) 640k-ért el is tudtam adni, megboostolja kicsit a csapatépítést az öreg. :mrgreen:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8413
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. október 14., szerda 1:36

BLaZE írta:
Pedig pont pár napja nosztalgiáztam ESL-en milyen faszán ment, ha nem hagyom abba már lehet e-sportoló lennék :lol: Gogetinho aki a Fradinak a fifása nem egyszer megvertem, meg nemzetközi kupákon is olyat vertem, aki pl most a mousesportsban fifázik már :lol:
Ne is mond. 12, 13ban haverral benne voltunk MO top 4be kb, offline versenyeket tekintve. Elég keményen tolták akkor Gogeék is. Előszőr így odamentünk, lenéztek minket aztán kaptak :lol: 14 körül mi abbahagytuk, de tényleg mi lett volna, ha mégse... ESLen is szép idők voltak, akkor még nem ment ennyire a FUT, sima klubcsapatokkal nyomtuk. Na az volt a szép.
Ja hát tudom, beszéltünk akkortájt, nekem se tetszett, hogy bejött az UT, kajak gyorsabb volt sokkal ott a játékmenet, mint a simában, ott kezdődött el az UTban, hogy kezdték el leredukálni mennyit is számít a tudás.
Már csak a Basic Chemistry is olyan boostot adott a playerekre, hogy beszarás, ezért is gyorsult be a dolog.

Jó kis idők voltak, emlékszem az eurofifán volt amikor megnyertem a kövi évi Fifát magamnak :lol: Azt még ott interjúztattak pár kérdéssel írásban a honlapnak :lol:

ESLen kontrollert nyertem, Crysis 3at, azt tudom, többi már nem ugrik be.
Van fenn youtubeon egy meccsen, azt valami belga fifás tette fel, akinek külön face oldala volt már magának anno, ahol írta az eredményeit meg volt pár száz követője azt tette fel a meccseit, már ott is nagy taktikai zseni voltam, Coentrao jobbhátvéd, Varane balhátvéd, Arbeloa CDM, jött is a 4-1es win :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=E0ClpICEXJ0
mondjuk itt nagyon rossz voltam, de az első két gólom az komoly volt.
ágrajz

Ez meg a másik volt amit megnyertem
Itt elődöntőztem a gyerekkel, aki már a mousesportsban tolja
https://www.facebook.com/DasLachsFisch


Gogéval is játszottam párszor, sokszor megfogtam, de el kell ismerni jól tolta nagyon anno is.
Profilkép befigyel azért skacok.... :mrgreen:

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Petr » 2020. október 13., kedd 20:04

Yazid írta: sima offline, manager mód, legendary, angol másodosztály ellenfél kb cselezve közlekedik, mindenki min. dinho freestyle. mi a fasz? ki lehet ezt kapcsolni??

A beallitasokban van egy Competitor Mode nevu csoda, kapcsold ki.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. október 13., kedd 19:57

sima offline, manager mód, legendary, angol másodosztály ellenfél kb cselezve közlekedik, mindenki min. dinho freestyle. mi a fasz? ki lehet ezt kapcsolni??


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég