Utánpótlás

Kosárlabda szakosztály és az utánpótlás részlege.
Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. november 17., vasárnap 13:17

Realista24 írta:Narváez, a kolumbiai gólvágó részt vett élete első felnőttcsapatos edzésén. Zidane rajta tartja a szemét.
Láttunk már ilyet Alipiótól is..a srác most valahol cipruson vagy andorrán kergeti a labdát? Remélem Narvaezből több lesz. Ilyenkor olyan szívesen kölcsönadnám egy kis portugál elsőosztályú csapathoz kupálódni. A Castillanál a szememben bármi jobb.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 17., vasárnap 1:09

A spanyolok ellen beállt Rubén Belima (21 éves, kp), aki a Castilla keretének tagja. Idén még egy percet sem játszott. Tavaly ősszel a C-ben játszott, tavasszal passz (lehet visszatették a Juvenil A-ba? majd az uccsó két fordulóban újra a C-ben kapott szerepet).
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 14., csütörtök 12:51

http://www.youtube.com/watch?v=ZxPfTLh8gM4
Nos ha erről a fiatal emberről beszélünk,akkor bizony belőle még akár mi is lehet :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 14., csütörtök 12:49

Például a Real C keretében már tavaly is volt egy Marc Vales nevű srác, aki 31x-es andorrrai válogatott. Tudom, hogy no name csapat, de mégis csak válogatott.
gondolom azt vágod, hogy az andorrai válogatott kis túlzással nagyjából szalagmunkásokból meg postásokból áll.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 14., csütörtök 12:45

Realista24 írta:Narváez, a kolumbiai gólvágó részt vett élete első felnőttcsapatos edzésén. Zidane rajta tartja a szemét.
Nagyon gyors léptekkel haladt eddig a srác: 9-12.fordulóban a Real C-ben kapott csereként 66 percet összesen, utána egyből felvitték a Castillához bár ott még csak 1 percet kapott, most meg már a nagyokkal edz. Bár tudom, hogy ez nem jelent semmit sem, de nagyon remélem, hogy lesz belőle (is) valaki a klubon belül. (stabil kerettag az első csapatnál). És még a C csapatnál is a fiatalabbak közé tartozik.

Amúgy pár hete olvastam egy blogbejegyzést valahol, és van benne valami: ezt a Real C csapatot meg kéne szüntetni. Elég sok csapatnál nem is létezik ez az állomás és ott is a 20-23 éves játékosok játszanak. Ez azért luxus. Ha nem mutatkozik meg valakiben hogy 20-23 éves korára elférne a castillában is az mehet amerre lát. Ez a c csapat felesleges lépcsőfok - nemhiába jönnek páran már a Juvenil A csapattól a Castillába. Például a Real C keretében már tavaly is volt egy Marc Vales nevű srác, aki 31x-es andorrrai válogatott. Tudom, hogy no name csapat, de mégis csak válogatott. Ha jó vigyék fel, ha nem akkor adios. Idén még egy percet sem játszott.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 14., csütörtök 11:49

Narváez, a kolumbiai gólvágó részt vett élete első felnőttcsapatos edzésén. Zidane rajta tartja a szemét.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 13., szerda 18:13

https://fbcdn-photos-h-a.akamaihd.net/h ... 8661_n.jpg
Az új CR7??? :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 30., szerda 21:22

A Real Madrid C 3-2 re megverte a meccs elott masodik helyen allo Fuenlabrada-t.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. október 23., szerda 19:35

Juan José Narváez

Ez a négy gól + egy gólpassz a Juvának jól hangzik, nem tudom, mennyire veszik komolyan az olaszok ezt a tornát. Majdnem 19 éves, ilyenkor már illene legalább a castillában játszani, de ez még pont határeset. Valaki látta már, vagy tud róla valami első kézből valót? Wikipedia szerint Zizou kifejezett kérésére jött a kolumbiai gyerek... :)

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 21., hétfő 18:09

GT37 írta:1. Kiko mennyi lehetőséget kap?
3-4-5.fordulóban 90 perceket játszott, 9.ben csereként 38at és ennyi. = 308
GT37 írta:Erről a Pol Roigé Rodríguez gyerekről tudtok valamit? Ő volt az, aki egy-két éve hirtelen átigazolt tőlünk hozzátok. Ha jól emlékszem, csatár a srác.
soha nem hallottam róla, de így rákeresve, 2011ben jött át, kedvence neymar, 20 éves lesz januárban.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 21., hétfő 13:26

Akik követik a Castilla meccseit,
1. Kiko mennyi lehetőséget kap? Hogy játszik?
2. Erről a Pol Roigé Rodríguez gyerekről tudtok valamit? Ő volt az, aki egy-két éve hirtelen átigazolt tőlünk hozzátok. :lol: Ha jól emlékszem, csatár a srác.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. október 21., hétfő 7:11

Én nem tudom mi van a Castillával, sajnos a meccseket nem tudom nézni, de nem sok jót jósolok nekik... :/

Egyébként az előttem lévő hozzászólásban leírtak a baj minden forrása, csak kérdés, időben össze tudnak-e szokni, és ha összeszoknak, mennyire lesz ütős a csapat...? hát nem tudom...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 8., kedd 17:24

Elég sokat mondó szerintem:

2012 - 2013
Mejias/Jesus - Casado-Iván-Mateos-Fabinho - Casemiro/Alex-Mosquera-Juanfran - Jesé-Borja/Morata-Denis
még a többet játszó játékosok: Nacho első 8 fordulóból 7x90, majd tavasszal is 11x90

most pedig:
kapus új: Pacheco, védelemből egyedül Casado maradt meg és jött 3 új védő, középpályán José és Omar vannak akik bár játszottak tavaly is pár meccset, de inkább kiegészítőemberek voltak, utóbbi pedig sokat játszott vissza a C csapatba, és a komplett támadószekció is új.

Remélem, hogy ezzel a győzelemmel elindulnak felfelé, tavaly is azt mondtam idény elején, hogy csak maradjanak bent, de aztán nagy meglepetésre majdnem a rájátszás is meglett volna (tudom, h nem juthatnak fel). Viszont idén ez lehet a célkitűzés: mindenáron bent maradni!

A Castilla sikertelenségének legnagyobb oka természetesen, hogy kb csak Casado maradt a kezdőből, de mindemellett az is, hogy az érkezők a nyár legvégén jöttek (és nem készülhettek együtt).
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 8., kedd 16:18

Nézem a Csatilla - Lugo meccset a sport2-őn... Hát nagyon meglátszik rajtuk, hogy meg lettek zilálva. Nagyon hiányoznak a gólerős játékosok :S

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 7., hétfő 10:12

OFF:
Gascoigne írta:
'shutterisland írta:nem tudom, hogy mi a valóságalapja, de korábban olvastam valahol, hogy általában a tehetség ki szokott hagyni egy lépcsőt.
semmi, népi megfigyelés, szólásmondás. sokkal inkább arról lehet szó, hogy az, amit mi tehetségnek tartunk, nem örökölhető, nincs kódolva a génekben
Mintha biobol anno valami olyasmit tanultunk volna, hogy minden tulajdonsagunk bele van kodolva a DNS-unkbe: hajszin, szemszin, fejforma vagy tehetseg a zenehez, focihoz, bizonyos betegsegekre valo hajlam. Ezek sok esetben aparol fiura oroklodnek, de van hogy kihagy egy szintet. Peldaul ismerek is olyan csaladot, ahol a nagypapa tehetseges zenesz volt, a fia is probalta, de nagyon nem ment neki, viszont az unoka tehetseges. Attol is fugg hogy 1-1 tulajdonsag az apanal es anyanal mennyire dominans.
(persze ha nem igy van, javitsatok ki. sose erdekelt annyira a biologia)

ON: Elegge meglepodtem a Lugo elleni gyozelmen. Statisztikak alapjan teljesen kiegyenlitett volt a merkozes. Azert remelem minel hamarabb osszeszoknak es jonnek a jo eredmenyek is.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 7., hétfő 0:03

abból fakadhat, hogy a régi időkben 5-6 gyerek mellett egy nagyszülőnek akár 20-30-40 unokája is lehetett. ha a nagyszülő tehetséges volt valamiben, a számolatlan unoka között már akadhatott valaki, aki megintcsak kiemelkedett egy, akár a nagyszülőétől teljesen eltérő területen.
jó a gondolatmenet, meg hát azért attól is függhet, hogy ki az anyuci, és neki milyen génjei vannak.
tehát yaya toure és serena williams gyerekével valószínűleg nem kell kötöszködni az iskolában. :lol:

kicsit tényleg off, de enzo esetére vonatkoztatva azért megállapítható, hogy tehetséget örökölt (hiszen azért eljutott egy szintre, amire nagyon sok fiatal nem, és még lehet belőle ismert játékos) de semmi garancia nincs rá, hogy 50 sztárfocista csemetéből akár csak egy is klasszis lehet.

nálunk például messi,pique,cesc,neymar,pedro hasonló korú csemetével rendelkezik, míg puyol és tello is hamarosan apa lesz, ennek ellenére még sincs szerintem sok esély arra, hogy majd közülük akár csak egy is a jövő barcájának tagja legyen.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. október 6., vasárnap 23:43

'shutterisland írta:nem tudom, hogy mi a valóságalapja, de korábban olvastam valahol, hogy általában a tehetség ki szokott hagyni egy lépcsőt.
semmi, népi megfigyelés, szólásmondás. sokkal inkább arról lehet szó, hogy az, amit mi tehetségnek tartunk, nem örökölhető, nincs kódolva a génekben, milliónyi tényező összhatásán múlik, és egyszerűen az esélytelenséggel határosan valószínűtlen, hogy ugyanabban a vérvonalban rögtön megismétlődjön. szerintem az eredeti szólás is inkább abból fakadhat, hogy a régi időkben 5-6 gyerek mellett egy nagyszülőnek akár 20-30-40 unokája is lehetett. ha a nagyszülő tehetséges volt valamiben, a számolatlan unoka között már akadhatott valaki, aki megintcsak kiemelkedett egy, akár a nagyszülőétől teljesen eltérő területen.

kicsit elkanyarodtam, de összességében szerintem az elmúlt évszázad futballja azt bizonyítja, hogy az igazi tehetséghez rengeteg összetevő kell, amiből csak pár öröklődik. :)

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 6., vasárnap 23:28

nem tudom, hogy mi a valóságalapja, de korábban olvastam valahol, hogy általában a tehetség ki szokott hagyni egy lépcsőt.
pont ezért várják, hogy maradona unokája (aki ugye aguero fia egyébként) mire lesz hivatott.

máskülönben nem tudom, mennyi igaz ebből, mert a gyakorlatban több olyan focistát ismerek, akinek az apja volt ismert focista. (thiago,busquets,forlan,maldini,blind,stb.)

érdekes téma egyébként.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 6., vasárnap 22:36

egyébként azt kellett volna, Ronaldo, Guti, Robi Carlos, Raúl, minél több gyerek, a pelenkájukra kézzel a szerződés, aztán sok belga csokival meg babbal etetni őket és valamelyik csak jó lesz

Ercé mondjuk nem tétlenkedett anno(talán még most sem), lehet, hogy egy komplett csapatot ki lehetne most állítani a mini Robicarlosokból. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. október 6., vasárnap 22:27

realistahuni írta: Viszont Zizounak van még két kissebb fia, akik nyomják az alacsonyabb korosztályokbban, egyikükre csak ragad valami. :mrgreen:
egyébként azt kellett volna, Ronaldo, Guti, Robi Carlos, Raúl, minél több gyerek, a pelenkájukra kézzel a szerződés, aztán sok belga csokival meg babbal etetni őket és valamelyik csak jó lesz :lol:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég