Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 2., csütörtök 16:27

GT37 írta:Na most fogom fülhallgatóval, full hangerőn meghallgatni az Escape The Fate-lemezt, holnap jövök az értékeléssel, de tényleg.
Escape The Fate - Dying Is Your Latest Fashion
Barça-meccs után nagyon jó volt, aztán hideg fejjel meghallgattam még egyszer, akkor már nem tetszett annyira, igaz, ez nem egyáltalán az én műfajom. Azért volt rajta egy-két meglepően jó szám.
Legyen egy 5/10.

Ferni, többiek, hallgatjátok a muzsikákat? :-)

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. május 2., csütörtök 16:01

Escape The Fate - Dying Is Your Latest Fashion
Hát eléggé felemások az érzéseim az albummal kapcsolatban. Kétszer hallgattam meg, először odafigyelve akkor annyira nem tetszett az ének, a zenei aláfestés viszont bejött. Második nekiesésre háttérzenének volt betéve és közbe beszélgettünk haverommal, így sokkal jobban tetszett.
Eléggé bajban vagyok a pontozással. Mivel nem fogott meg róla egy szám sem amit szívesen újrahallgatnék, viszont rossznak semmiképp nem hívom a lemezt legyen 6,5/10
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 2., csütörtök 1:38

AFC - Methamorphosis

Na már vasárnap meghallgattam, de most jutok el idáig. Azóta egyszer kétszer újrázva is volt. Nagyon király album, kb minden egyes szám tetszik. Jó az énekes hangja, jók a szövegek, nem bánom én az érzelgősséget egyáltalán, sőt szerintem dob is rajta egyet. Most is épp azt hallgatom :mrgreen:
Lehet elkezdek majd ismerkedni a többi albumukkal is, de hogy ez jó párszor még lemegy az biztos. Egyszerűen nagyon össze van rakva, nem csak egyénileg, hanem egyben is nagyon el van találva.
A beleremeg a földet-t, a Lesz ami lesz-t, a Mennem kell-t, a Jégvirágot, a Marad-e még levegő-t, a Kötéltáncot, a Nincs elérhetetlen cél-t, a Viszlát-ot, a Vezessen a vágyat tudom leginkább kiemelni az albumról. :mrgreen:
A mennyország meg egyszerűen csodálatos. Elkezdtem hallgatni az albumot, és annál a számnál legyökereztem, egy csomószor meghallgattam mire tovább. Nagyon megtalált akkor, nagyon megfogott, nagyon király, még most is. Iszonyat jó, annyira durván!
Király az egész album, köszi fiore!!

9/10
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 1., szerda 22:47

Bocs a dupláért.

Na most fogom fülhallgatóval, full hangerőn meghallgatni az Escape The Fate-lemezt, holnap jövök az értékeléssel, de tényleg.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 1., szerda 9:27

messideco írta:GT: szerintem nyílttá kellene tedd a megtekintését a dokumentumnak, sajnos engedélyt kér a megtekintéséhez :(
Kösz, hogy szóltál, erre nem figyeltem, most már elvileg megtekinthető akárki által. :-)

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. április 30., kedd 20:56

GT: szerintem nyílttá kellene tedd a megtekintését a dokumentumnak, sajnos engedélyt kér a megtekintéséhez :(
Asszem meg van az egyik lehetséges ajánlásom :D
"And my heart will leave you never."

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. április 30., kedd 11:02

anti fitness club - metamorphosis

kellemes meglepetés volt, a srácnak jó a hangja, de... hiányoltam belőle a zúzást, kicsit erősebb albumra számítottam. mindemellett tetszett, 7.5/10.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. április 30., kedd 6:47

AFC - Methamorphosis

6,5/10
a zenekar nem volt ismeretlen számomra, mikor úgy igazán berobbantak a köztudatba -valamikor 2007-2008 körül- akkor bevallom még én is hallgattam pár számukat...Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!sőt van olyan dal, amit mai napig kívülről tudok :lol: :lol: -habár ez lehet nem vicces...sőt-

az új albumról, eddig még nem hallottam egy dalt sem...most viszont végig nyomtam az egészet egyhuzamban; fejlődtek a srácok, már nem azt az emos zenét nyomatják, mint anno...viszont úgy őszintén azt hittem, hogy sokkal többet fejlődtek/felnőttek az elmúlt 5-6 év alatt...
na de azért van pár dal, aminek szövege tetszett és egész hallgatható zene.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. április 30., kedd 5:14

AFC - Methamorphosis
Ha nem lenne a fele homár nyáladzás, jó is lenne... Erőltetett hajlításokat csinál az énekes, ami nekem egyáltalán nem tetszett. Van pár jó szám benne, a Mennyország meg egyenesen a legjobb a lemezről. Az első pozitív kritikák után többre számítottam.

6/10

Escape The Fate - Dying Is Your Latest Fashion
Örültem a lemeznek, de nem tetszett miután végighallgattam. A hörögős részeket simán skippeltem, alapvetően szeretem a rock/metal zenét, de ez nem jött be.

3/10
"And my heart will leave you never."

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. április 29., hétfő 21:50

Anti Fitness Club - Metamorphosis

Mindenevő vagyok, de ezzel a stílussal sikerült megtalálni a "Kryptonitomat" :D Igen sok erőt kellett gyűjtenem, hogy nekiálljak AFC-ot hallgatni és ezután sem fogok soha többet, de be kell vallanom FÉRFIASAN (if you know what i mean :lol: ), hogy nem volt rossz a lemez. Az már eleve egy hatalmas fegyvertény, hogy megszakítás nélkül végig hallgattam, sőt volt 1-2 szám amire vissza is pörgettem.

Ha a stílusból adódó -10 pontot nem számítom 7/10 pontot megérdemel.
(6-öt kapott volna, de a "Marad-e levegő" szám feljavítja)
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. április 29., hétfő 17:23

Anti Fitness Club - Metamorphosis

Régen utáltam őket.(bár akkor is volt 2-3 jó számuk,és elismertem,hogy Tominak nagyon jó hangja van) De ez odavág. Nagyon jó lett. Jó hogy elvetkőzték az emos stílusukat.Mennyország a kedvenc,de több ütős szám is van,és a maradék is hoz egy jó szintet.

Legyen 8/10

Köszi fiore,jó ajánlás volt :-)

A másikat majd szerdán valszeg.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. április 29., hétfő 17:15

Anti Fitness Club - Metamorphosis
Messze áll tőlem ez a stílus, viszont a Mennyország számuk fent van telómon régóta, azt szeretem nagyon. Kellemes meglepetés volt ez a lemez. Van rajta pár jó szám, bár a Mennyországot egyik sem közelítette meg, de a Nincs elérhetetlen cél, Kötéltánc, Vezessen a vágy... ezek tetszettek még. 1-2 pörgősebb számot csinálhattak volna, de összességében meglepően tetszett.
6,5/10

A másik albumról szerintem holnap fogok írni értékelést.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 29., hétfő 16:45

Na gyorsba meghallgattam mindkét albumot amíg van időm. :D

Anti Fitness Club - Metamorphosis

Engem annyira nem lepett meg,mert a Mennyország című dalt jó párszor meghallgattam már.A többi szám is hozta a minőséget,szép tiszta hang és az aláfestés is rendben volt.Simán végig hallgattam elsőre,nem kellett megállnom.

7.5/10


Escape The Fate - Dying Is Your Latest Fashion

Ahhoz képest,hogy nem favorizálom ezt a stílust,bejött.Ezt is végig toltam elsőre...az énekes hangja nagyon rendben van, valamint a muzsika is jól szól alatta.Egy számot emelnék ki az albumról ami nagyon tetszett,az pedig a Friends And Alibis cimű dal.

7/10

Thanks fiore..jó választások voltak. :-)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 29., hétfő 16:15

Hoppá.. Ez meglepett, sokkal rosszabbra számítottam. Az énekesnek remek hangja van, a hangzásvilág nagyon megfogott, abszolút pozitív meglepetés az egész album. A Mennyország kiemelkedően jó, rengetegszer meghallgattam, és meg is fogom még nem egyszer. Ezen kívül a Beleremeg a föld, a Jégvirág és a Kötéltánc is tetszett.
8-ast akartam adni, de a Mennyország miatt legyen 8,5/10.
én mondtam. a régebbi számok közül érdemes azért a Lélekzetet, a Hetediket, az Angyalt, Más ölel átot mindenképp meghallgatni. élőbe még egyedibb, rekedtebb hangja van és sok scream is elhangzik hálaég :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 29., hétfő 16:08

Anti Fitness Club - Metamorphosis
Hoppá.. Ez meglepett, sokkal rosszabbra számítottam. Az énekesnek remek hangja van, a hangzásvilág nagyon megfogott, abszolút pozitív meglepetés az egész album. A Mennyország kiemelkedően jó, rengetegszer meghallgattam, és meg is fogom még nem egyszer. Ezen kívül a Beleremeg a föld, a Jégvirág és a Kötéltánc is tetszett.
8-ast akartam adni, de a Mennyország miatt legyen 8,5/10.

Holnap jövök a másikkal, ezt meg köszönöm, fiore. :-)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 29., hétfő 9:27

remélem, nem baj, hogy közbe szólok, de:
tényleg érdemes meghallgatni az afc számait, mert nagyon jó hangja van a gyereknek, jó kis rockos számokat játszanak, és minden számuk teli van érzelemmel.
én már tévedtem 1x koncertjükre, és élőben valami fenomenális, amit lenyomnak. sokkal jobb, mint a felvétel, kristálytiszta hangja van az énekesnek, és annyira látszik rajtuk, hogy imádnak (és tudnak is) zenélni, hogy az hihetetlen.

úgy hogy, mint sok helyen, sok témában, itt is azt mondom: LE AZ ELŐÍTÉLETEKKEL, rengetegre viheti ez a banda még.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2808
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. április 28., vasárnap 17:26

Anti..Fitnesss..Club... oh god, why? :( :mrgreen:
Kép

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 28., vasárnap 15:49

RealRaúl77 írta:Igen, igen, igen! :lilasalas:

Az életben nem gondoltam volna, hogy az Anti fitness clubtól akár egy darab számot is meg fogok hallgatni valamikor is, de még az album feléig sem értem el, de már találtam egy számot, amit most hallgatok harmadszor, annyira király, annyira leírja azt kb ami bennem zajlik. És a többi szám is faja eddig.

Szóval köszönöm fiore, és köszönöm GT37, hogy rábeszéltél erre, már megérte, akármi is lesz az elkövetkezőkben. :-)
Na, ennek örülök. :-)

Amúgy a többiek felé jelzem, hogy a blogra felraktam két linket is, amely segítségével le tudjátok tölteni a két albumot, szóval nem kell feltétlenül a youtube-on meghallgatni az ajánlást.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. április 28., vasárnap 15:45

Igen, igen, igen! :lilasalas:

Az életben nem gondoltam volna, hogy az Anti fitness clubtól akár egy darab számot is meg fogok hallgatni valamikor is, de még az album feléig sem értem el, de már találtam egy számot, amit most hallgatok harmadszor, annyira király, annyira leírja azt kb ami bennem zajlik. És a többi szám is faja eddig.

Szóval köszönöm fiore, és köszönöm GT37, hogy rábeszéltél erre, már megérte, akármi is lesz az elkövetkezőkben. :-)
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 28., vasárnap 15:04

RealRaúl77 írta:A pontok hogy lesznek láthatóak? Gondolom van egy táblázat, azt nem töltöd fel a blogra?
Ja, feltöltöm hamarosan, fiore ajánlásával egyetemben. :-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég