Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2005
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. november 14., szombat 16:10

Ez a két NL meccs azért így húzósabb lesz, mint kellene. A kapus + a komplett védelem OFFos, egyedül Botka maradt az izlandi meccsről.
Gulácsi Péter és Willi Orbán kisebb sérülés miatt elhagyták a válogatott edzőtáborát, Sallai Rolandnak a német karanténszabályok miatt kellett visszautaznia klubjához. Szalai Attila és Fiola Attila eltiltás miatt nem játszhat Szerbia ellen.
Ebből gondolom Botka-Lang belső kettős lesz. Dibusz lesz a kapus az tuti.
Lovrencsics + Nego kettőst játszatnám a két szélen.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. november 13., péntek 22:04

füst írta: Amúgy a csoport nekem sem tetszik, lévén az EB-n a végső győzelemre esélyes csapatok közül elsősorban a németeknek szurkolok, másodsorban a portugáloknak. A többi csapat érdektelen számomra.
Az igen combos, és számomra ellenszenves franciák miatt vélhetően legalább az egyikük elvérzik a csoportkörben, és ehhez hozzájön hogy a mieink miatt eleve -1 mérkőzésen tudok szorítani a németeknek.
Akárhogy zárul a csoportkör, 2 számomra kedves csapat búcsúzni fog, mert nem feltételezem, hogy a franciák kieshetnek, utána 1 csapat miatt fog érdekelni a torna hátralevő része... nem ez lesz életem EB-je. :D
A 4 legjobb csoportharmadik is továbbjut. Szerintem itt lehetnek olyan körbeverések, hogy a nagyok mind továbbmennek, mert ellenünk szinte biztos, hogy mindegyik nyerni fog, és utána még egy pont kell, mert általában 4 ponttal már tovább lehet jutni a 16 közé.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. november 13., péntek 21:43

A 3 középső védő teljesen jó volt, passzolnak a rendszerbe, ez Rossi érdeme. Fiola helyett egyértelműen Lovrencsics kell, balra sajnos nincs nagyon értelmes opciü Holender helyett, ez van.
Nem illik.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2005
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. november 13., péntek 20:54

Emellett, sajnos Fiola már nem olyan jó, mint volt korábban. Állandóan rossz megoldásai voltak, rengeteg eladott labda, amiből baj - vagy madjnem baj lett. Szerencsere ezt Rossi is látta, s lehozta őt.
Holander szerintem nem oda való, 5 védős rendszerben szélső "védő". inkább támadó középpályás volt, vagy ha van egy 4 védős rendszer mögötte, úgy szerintem kihasználhatóbb lenne a tudása. Sőt, talán csatárt is játszott anno.
Nego és a vidi legutóbbi meccseit nem láttam, lehet ekkor került belülre. (MTK ellen szélen játszott, Fradi ellen középen. Előtte meg össze-vissza. Gondolom próbálgatta az edző. DE lényeg a lényeg, hogy a kezdőben lenne a helye valahogy, valahol! :)


Menet közben többször is ki akartam nyomni, a korábbi rossz tapasztalatokból kiindulva. De mondom, ez egy rohadt fontos meccs, maradok már. Kitartok. Háát nagyon jól tettem! :mrgreen:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. november 13., péntek 17:55

Botk nagyon megbízható volt, amikor láttam játszani, tegnap is remekül játszott. Érdemes megnézni, hogy milyen felpasszai voltak elsősorban Szalai felé. Gondolom ez Rossi utasítása volt, és ezt ő oldotta meg a hátsó emberek közül a legjobban.
Emellett érett, magabiztos és értelmes játékosnak tűnik.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. november 13., péntek 17:12

Nekem is emiatt ment 200 MB fölé a ma elhasznált adatmennyiség. :lol: :sziv:

Igen: Botka és legfőképp Szalai Attila előtt le a kalappal. Elöl-hátul, elképesztő mezőnymunkát tolt tegnap is. :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2020. november 13., péntek 12:03

Botka is jó volt szerintem.
A második gól pedig onnan indult, hogy ő rúgta el az érkező izalndi elől. :salute:

Én csak ma hallottam, hogy mit mond Hajdú B. Szoboszlai gólja után. :lol:
Mondjuk legalább 20x. :iszunk: :zoldsalas:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 284
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2020. november 13., péntek 11:49

Süti írta: Meglep hogy Szalai Attilát fel se hozza senki. Az a srác idén a válogatottban igazából európai klasszis szintet hozott. Elképesztő.


bár várható volt, Puskás nevelés.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tényleg nem károgni akarok, de a passzjátéka előrefelé tegnap rossz volt. Sok labdát elpasszolt, ez az elem még sok fejlesztést igényel a játékában, ellenben az dicséretes hogy próbálkozik előre játszani, nem csak a kapusnak adja, illetve védekezésben nekem is tetszett az ütemérzéke jónak néz ki a szerelésekhez.
Szerencsére fiatal, remélem hamar erősebb ligába kerül Ciprusról, mert potenciál tényleg van benne, de ahhoz kell a terhelés.

Nekem a Holender nem tetszett, alig vállalt 1v1-et pedig azzal lehet érvényesülni bármilyen védekezés ellen ha gyorsabb/technikásabb egy szélső játékos.
Nego-t én hiányolom a kezdőből, bár amit mondott a kommentátor hogy a Vidiben is középső kp-t játszik az nekem újdonság, előző években szélen láttam játszani és ott kiemelkedő volt többször is.
Szalai Ádámmal kapcsolatban értem amit Rossi mond, hogy ő tud letámadást irányítani elölről meg harcol a védőkkel végig, mégis úgy tűnik nézői szemmel hogy keveset tesz hozzá a birkózáson kívül, így akár a Könyvest akár Nikolicsot belehetne tenni néha, hátha odaérnek jobban a kapu elé.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. november 13., péntek 10:45

sebydani írta: Nem tudom ti, hogy vagytok vele de én 10 percenként újranézem Dominik gólját. :mrgreen: :salute:

Detto.

Hajdu B hangja ahogy elcsuklik. Nem birom ki, mindig megkonnyezem. :'(
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. november 13., péntek 10:36

Nem tudom ti, hogy vagytok vele de én 10 percenként újranézem Dominik gólját. :mrgreen: :salute:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. november 13., péntek 10:31

Kíváncsi voltam ki figyel. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: el magico » 2020. november 13., péntek 10:27

Süti írta: Meglep hogy Szalai Attilát fel se hozza senki. Az a srác idén a válogatottban igazából európai klasszis szintet hozott. Elképesztő.




bár várható volt, Puskás nevelés.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Eljött a flex ideje: gimiben egy osztályba jártunk, bár ő magántanuló volt, szóval évente egyszer láttam :D egyébként abban az időben a Rapid Wienben focizott, szóval nem hinném, hogy Puskás nevelés.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 13., péntek 10:22

Amúgy a csoport nekem sem tetszik, lévén az EB-n a végső győzelemre esélyes csapatok közül elsősorban a németeknek szurkolok, másodsorban a portugáloknak. A többi csapat érdektelen számomra.
Az igen combos, és számomra ellenszenves franciák miatt vélhetően legalább az egyikük elvérzik a csoportkörben, és ehhez hozzájön hogy a mieink miatt eleve -1 mérkőzésen tudok szorítani a németeknek.
Akárhogy zárul a csoportkör, 2 számomra kedves csapat búcsúzni fog, mert nem feltételezem, hogy a franciák kieshetnek, utána 1 csapat miatt fog érdekelni a torna hátralevő része... nem ez lesz életem EB-je. :D

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. november 13., péntek 10:14

Az AS cimlapjan Szoboszlai! B-)

Szerk: bocsanat, mar korabban irtatok itt. Nagyon megorultem, ez nem semmi dolog!
:goat:

MVPP
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: MVPP » 2020. november 13., péntek 10:07

M1Ö írta: Ja... és az, hogy lehet, hogy a selejtezőbe is mi kaptuk a legerősebb ellenfelet, míg volt egy Grúzia-Észak-Macedónia meccs? Meg ez a csoport? Már nincsenwk kalapok, vagy mi a picsa? 3 ilyen válogatott, hogy kerülhetett egy csoportba?
Tanulmányozd a nemzetek ligáját, sok szerencsét :mrgreen:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. november 13., péntek 9:38

Meglep hogy Szalai Attilát fel se hozza senki. Az a srác idén a válogatottban igazából európai klasszis szintet hozott. Elképesztő.




bár várható volt, Puskás nevelés.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. november 13., péntek 9:25

Realista24 írta: Meglátszik a fejlődésén, hogy játszott ellenem. B-) :kalapos:
Akkor azért lett ekkora arca meg önbizalma, volt kit alázni. :mrgreen:

Btw, fejben meg lábbal nagyon erős a gyerek, meglátszik az osztrák iskola és az a plusz munka, amit a faterjával beletettek. Fizikumon és döntési sebességen/automatizáción lehet még dolgozni, erre a legjobb Lipcse lenne és Nagelsmann.

A formációt és a védelmet nagyon odatette Rossi, plusz nagyon jó a csapategység, korrekt kis csapat ez. Nego mondjuk nálam fixen játszana és kéne még egy csatár.
Nem illik.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. november 13., péntek 7:36

Realista24 írta:
flori írta:


Érdekes a futball, ha nincs ez a gól és lecsorog a meccs 0-1-gyel, akkor vizeslepedőt húznak a Szoboszlaira, hogy a fal adja a másikat. Tényleg fantasztikus a futball, zero to hero.
Ez is egy remek tulajdonsága Szobinak és Rossinak is. 90 perc bújócska után képes eldönteni a meccset, erre a "legnagyobbak" képesek, mert a 90. percben a hígfos után is megvolt az önbizalma, hogy megcsinálja.
Rossi meg tudta, hogy bármikor lehet egy ilyen helyzet, egy szabi, bármi, ahova odateszed a Kicsit és beveri, ahogy kell.
És így is lett.

Meglátszik a fejlődésén, hogy játszott ellenem. B-) :kalapos:
Ellened szerzett onbizalmat? :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. november 13., péntek 7:08

flori írta:


Érdekes a futball, ha nincs ez a gól és lecsorog a meccs 0-1-gyel, akkor vizeslepedőt húznak a Szoboszlaira, hogy a fal adja a másikat. Tényleg fantasztikus a futball, zero to hero.
Ez is egy remek tulajdonsága Szobinak és Rossinak is. 90 perc bújócska után képes eldönteni a meccset, erre a "legnagyobbak" képesek, mert a 90. percben a hígfos után is megvolt az önbizalma, hogy megcsinálja.
Rossi meg tudta, hogy bármikor lehet egy ilyen helyzet, egy szabi, bármi, ahova odateszed a Kicsit és beveri, ahogy kell.
És így is lett.

Meglátszik a fejlődésén, hogy játszott ellenem. B-) :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. november 13., péntek 7:02

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 065907.jpg
Márciusban láttam először, de csak itt ezen a helyen Óbudán, kétszer is ki van írva (olyan mint egy pecsét).
Ezzel mégis mi volt a célja a szerzőnek? Vagy kapcsolódik hozzá valami sztori?
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 154 regisztrált és 0 vendég