Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 2., csütörtök 9:48

"Miért akarja mindenki mindenáron eladni Coentraot?"

Mert azt hiszik, hgoy 30 millióért el tudnánk adni, mint amennyiért érkezett. Ha így lenne, én is megválnék tőle. Sokat spórolnánk. Viszont 15-20 milliónál többet nem fognak érte ajánlani, így már elgondolkodnék a maradásán.
Merci Zizou!

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 2., csütörtök 9:47

Nekem is tudnátok válaszolni egy kérdésre?
Miért akarja mindenki mindenáron eladni Coentraot? Szerintem mióta folyamatosan játszik jól nyomja, elég jól védekezik, és támadásokhoz is fölmmegy.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 2., csütörtök 9:45

Fizettünk 8 millát Mourinhoért, hát fizessen a Chelsea is legalább annyit. De ha 20 milla a kivásárlási ár, hát akkor annyit. Nem lesz gondunk az elköltéssel...

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. május 2., csütörtök 9:38

VanillaSky írta:
Ja és Perez papa elengedi José 20 millás kivásárlási árát!
Ez kacsa szerintem. Perez apu sokkal jobban bannik a penzzel ennel

# Koszi a Bales kerdesre a valaszokat sracok!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 2., csütörtök 9:20

Donát írta:Zidane csak olyan bombaigazolásokat ajánlgat, mint Varane (és Hazard)? Biztos jó játékos Bale, mert rengeteg elismerést kap (Angliában!), de 2 kérdésem van(és azért kérdezem, mert őszintén fogalmam sincs a válaszokról):
#1: ha leigazolnák nem a kontrafoci feküdne továbbra is leginkább a csapatnak? tömörült védelemmel szemben is effektíven bevethető játékos?
#2: nyilván a bal oldalon nem szorítaná ki CR-t, ha azonban Ronaldo tovább állna, tiszta sor, hogy jó igazolás lehetne (azt nem tudom, hogy a legjobb-e). Azonban vegyük a (szerintem) valószínűbb lehetőséget, hogy CR hosszabbít, és itt marad még legalább 3-4 évet. Akkor gondolom én Bale Di María helyén játszana. A jobb oldalon ugyanolyan meghatározó játékosa a csapatának? Játszott már ott egyáltalán?
Hi!

nem láttam hétről hétre a fickót, de azért ismerem nagyjából a játékát.
#1: igen, mivel alapvetően a gyorsaságára épül a játéka, illetve angliában amúgy is a hajtós, teljesen őszinte, mindkét csapat részéről győzelemért folyó játék van általában, így területe is van futni.
tömörült védelemnél nekem meggyőződésem, hogy a full kétlábas és übertechnikás játékosok mennek valamire, akiknek ráadásul van agyuk is és kiszámíthatatlanok. bale ismét egy számomra egy darab ballábnak tűnő játékos, bár sztem többet használja a jobbost, mint egy özil, de korántsem készségszinten.
#2: céronaldo nem megy sehova, innentől kezdve bale a jobbszélre jönne (bár lehet én láttam rosszul, de korábban ő játszott balhátvédet is...), 1-2 meccsen láttam teljesen kötetlenül játszani.

összességében a véleményem: hogy bale nem ér ennyit, amennyit akarnak érte, másrészt én gyökeres változást várok a nyártól, amiben őszintén szólva nem szeretném bale-t látni.

de ez az én véleményem.

szerk.: közben látom, hogy Gerr is írta, hogy bhv is volt, akkor jól láttam.
igen, azzal is egyetértek, hogy technikásnak technikás a gyerek, de engem még mindig zavar, hogy túl egylábas.
lucas például jobban tetszik egyértelműen.
Kép
Kép
Kép

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 2., csütörtök 9:18

Ja és Perez papa elengedi José 20 millás kivásárlási árát!
Mi a fenéért? Miért kell nekünk állandóan Máltai Szeretetszolgálat módjára működni? Egy Raul, Guti esetében legyen nagyvonalú a klub, de egy 3 évig ittlévő semmi rendkívülit sem végrehajtó edzővel szemben minek kell kivételezni? Abranak a bőre alatt is pénz van, Mourinho menni akar, csengessenek érte nyugodtan! :vivo:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 2., csütörtök 9:16

hehe írta: tény, de coentrao nem egy nagy eresztés azért, pláne ennyi pénzért, találunk vkit a helyére.
de kit, hogy még minőségi alternatíva legyen Marci mögé?

fölösleges eladni, mert 30 millát senki nem fog adni érte és bőven jobb, mint Arbeloa.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 2., csütörtök 9:09

Donát írta:Zidane csak olyan bombaigazolásokat ajánlgat, mint Varane (és Hazard)? Biztos jó játékos Bale, mert rengeteg elismerést kap (Angliában!), de 2 kérdésem van(és azért kérdezem, mert őszintén fogalmam sincs a válaszokról):
#1: ha leigazolnák nem a kontrafoci feküdne továbbra is leginkább a csapatnak? tömörült védelemmel szemben is effektíven bevethető játékos?
#2: nyilván a bal oldalon nem szorítaná ki CR-t, ha azonban Ronaldo tovább állna, tiszta sor, hogy jó igazolás lehetne (azt nem tudom, hogy a legjobb-e). Azonban vegyük a (szerintem) valószínűbb lehetőséget, hogy CR hosszabbít, és itt marad még legalább 3-4 évet. Akkor gondolom én Bale Di María helyén játszana. A jobb oldalon ugyanolyan meghatározó játékosa a csapatának? Játszott már ott egyáltalán?
Az első kérdésedre nehéz lenne válaszolni, szerintem csak az idő tudja ezt majd eldönteni, de én azt vettem észre, hogy Bale baromira tanulékony játékos, aki szezonról szezonra lépi a szinteket. Eleinte egysíkú volt a játéka, mára viszont kifejezetten komplex játékos lett, és szerintem még mindig nem érte el a csúcsot.
Bale alapvetően baloldali VOLT, manapság már mindenhol feltűnik. Mondjuk én középen többet látom, mint jobboldalon, de néha onnan is megindul. Ha ilyen ütemben fejlődik, két éven belül csatárposzton kívül bárhol bevethető lesz. Védőként kezdte, most pedig már a csapata első számú gólfelelőse. Lenyűgöző a pali.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. május 2., csütörtök 9:00

Zidane csak olyan bombaigazolásokat ajánlgat, mint Varane (és Hazard)? Biztos jó játékos Bale, mert rengeteg elismerést kap (Angliában!), de 2 kérdésem van(és azért kérdezem, mert őszintén fogalmam sincs a válaszokról):
#1: ha leigazolnák nem a kontrafoci feküdne továbbra is leginkább a csapatnak? tömörült védelemmel szemben is effektíven bevethető játékos?
#2: nyilván a bal oldalon nem szorítaná ki CR-t, ha azonban Ronaldo tovább állna, tiszta sor, hogy jó igazolás lehetne (azt nem tudom, hogy a legjobb-e). Azonban vegyük a (szerintem) valószínűbb lehetőséget, hogy CR hosszabbít, és itt marad még legalább 3-4 évet. Akkor gondolom én Bale Di María helyén játszana. A jobb oldalon ugyanolyan meghatározó játékosa a csapatának? Játszott már ott egyáltalán?

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 2., csütörtök 8:57

"Gonzalo Higuaín és a meglehetősen gyenge szezont futó Ángel Di María eladásából finanszíroznák."

Hát ha eddig nem volt világos, mára egyértelművé vált --> Pipitának reszeltek (gyakorlatilag az összes spanyol lap eltemette)! Gyerekek, amennyi osztást ez a pali ma kap a spanyol sajtótól az nagyon kemény (hozzáteszem full jogosan)! --> Kulcspillanatban ismét besült; egyetlen árva gól 8 mérkőzés alatt az idei BL kiírásban, nem az a szám, amelyet elvárna az ember a Real Madrid mindenkori csatárától stb.... (és ehhez hasonlók)! De kapja az ívet Pepe és Xabi Alonso is rendesen; utóbbi esetében ezt a párharcot és annak 2 meccsét madridos pályafutása legrosszabb teljesítményének vélik a spanyol firkászok!

http://www.elconfidencial.com/deportes/ ... id-120059/

http://ecodiario.eleconomista.es/futbol ... -Pepe.html

"A Marca mai címlapján közli, hogy a Real Madrid prioritása Gareth Bale leigazolása lesz idén nyáron. A középpálya megerősítésére Kondogbia a kiszemelt, valamint mellette Verrattit vagy Gündogant is megszereznék. Az újság tényként közli még, hogy a 21 éves jobboldali védő, Dani Carvajal is visszatér a Királyiakhoz a következő szezonban."

Ezt meg hol kell aláírni! Jövőre még Xabi, Khedira out --> Vidal/Pogba in és boldogság van!

"Mourinho se va y Florentino Pérez le perdona los 20 millones de indemnización al club"

Ja és Perez papa elengedi José 20 millás kivásárlási árát!

http://www.elconfidencial.com/deportes/ ... ub-120056/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. május 2., csütörtök 9:02-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 2., csütörtök 8:33

Di Maria helyettese? Annyira adja magát, de annyira. Azt a Reus gyereket meg kell kaparitnani. Nem maradt más. Götze lecserélése után átvette a támadósorban a vezér szerepét, mindig őt keresték a labdával. Di Maria után felüdülés lenne jobb szélen egy játékos, akinek agya is van. Coentrao meg már itt van. Marcelo talán a legjobb bal bekk, de nem lenne jó, ha az alternatívája csak Nacho vagy Arbeloa lenne. Mi van, ha megint kidől pár hónapra?
Nem azt kell nézni, mennyiért vettük, hanem mennyiér tudnánk eladni. Így talán máris nem annyira jó megoldás az eladása.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 2., csütörtök 8:32

Maradjon csak Coentrao. Lehet nem nagy eresztés, de a fizuja sem a vételárat meg már úgy is kifizettük. Amúgy meg teljesen megbízható. Nem kell remegő gyomorral Arbeloa szinttől félni az esetében.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 2., csütörtök 8:08

Csabi írta:aztán meg ha marcelo meg találna sérülni majd jön a sírás, hogy nem mély a keret.
tény, de coentrao nem egy nagy eresztés azért, pláne ennyi pénzért, találunk vkit a helyére.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 2., csütörtök 8:05

aztán meg ha marcelo meg találna sérülni majd jön a sírás, hogy nem mély a keret.

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. május 2., csütörtök 7:56

Kercsó írta: ha Coentraot eladjuk, kit tudunk hozni balosra? aki megint nem lesz 30 millió és legalább van olyan szint, mint a portugál.
nálam tuti helye lenne jövőre is a csapatban.
Adom. Nacho még csak-csak jöhet a padra, de Arbeloa? Marcelo mögé? :lol:
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Avatar
csibi
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 8:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csibi » 2013. május 2., csütörtök 7:53

én is írni akartam már egy keretet a jövő évre, de teljesen felesleges, hogy essien nincs/nem lesz.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 2., csütörtök 7:39

coentraot nyugodtan eladnám, mint ahogy már jópár napja említettem.
nacho vagy arbeloa simán jó lesz a padra marcelo mögé.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 2., csütörtök 7:13

Benzemát nem szabad eladni.
Higuaint ha a Juve igazán akarja, akkor adják érte Vidalt...
ajándékba megkaphatják Khedirat :smile:

ha Coentraot eladjuk, kit tudunk hozni balosra? aki megint nem lesz 30 millió és legalább van olyan szint, mint a portugál.
nálam tuti helye lenne jövőre is a csapatban.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 2., csütörtök 7:06

Jüpp Heynckes hivatalosan is bejelentette: 50 év után befejezi edzöi pályafutását. Köszönünk a németnek mindent, egy legendás trénerrel kevesebb lesz jövöre.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 2., csütörtök 6:25

wenger -> psg? egyre több a hír.

azthiszem eldőlt, jönni fog ancelotti.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég