Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 2., csütörtök 11:16

Én most a jelenlegi keretre, projektre értettem. Vicces lenne felhozni, hogy a Zidane féle Real hogyan játszott, mert azóta a teljes Madrid kicserélődött. A Mou féle Madridról és a Pep-Tito féle Barca-ról beszélünk.
Barca az elmúlt 6 évben elődöntőzött
Hat éve itt volt Pep? Itt volt Mourinho? Mert én nem tudok róla.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 2., csütörtök 11:12

Én most a jelenlegi keretre, projektre értettem. Vicces lenne felhozni, hogy a Zidane féle Real hogyan játszott, mert azóta a teljes Madrid kicserélődött. A Mou féle Madridról és a Pep-Tito féle Barca-ról beszélünk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 2., csütörtök 11:06

A Real játékosok nem uralták Európát évekig és nem is érték el a kitűzött célokat. 3x voltak zsinórban elődöntőben, ebből 0 döntő, a Barca az elmúlt 6 évben elődöntőzött, 2x nyert. Emellett 3 bajnoki cím zsinórban, most jön a 4.
Nem kötekedésből, de a focit nem 5-8 éve kezdték el játszani, ezt gondolom tudod.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 2., csütörtök 10:57

akiket csak a pénz érdekel és semmi más úgy kihajtották magukat, ahogy csak tudták, mindent beleadtak
azért ezt túlzónak érzem. maximum a barcelonához képest adtak bele mindent, különben kb. 2x15 percet hajtottak rendesen.
Mikor október óta a BL volt megjelölve (persze kényszerből)
évek óta a bl az első számú célpontunk :roll:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 2., csütörtök 10:55

Quote[Ebbe a kategóriába szerintem mi is beletartozunk.]Quote

Szerintem is. A Real Madrid fele annyi sikert nem ért el az elmúlt 3-4 évben, mégis volt akkora arc akár tavaly, akár idén is, hogy csak néztem. Még a dortmundi első meccs előtt említettem itt meg, hogy el sem kezdődött a párharc, de már a Bayern elleni döntő kezdő 11-ét elemezgetik. Ráadásul ahogy láttuk, ez a fajta gondolkodás átragadt a játékosokra is.
Lehet savazni a Barca játékosokat a tegnapi lélektelen játék miatt, én is ezt tettem, de azt szerintem nem helyes felhozni ellenpéldának, hogy a Real legalább hajtott a visszavágón. Még jó, hogy hajtottak. Mikor október óta a BL volt megjelölve (persze kényszerből) első számú sorozatnak. A Real játékosok nem uralták Európát évekig és nem is érték el a kitűzött célokat. 3x voltak zsinórban elődöntőben, ebből 0 döntő, a Barca az elmúlt 6 évben elődöntőzött, 2x nyert. Emellett 3 bajnoki cím zsinórban, most jön a 4.
Egészen más a két csapat szereplése, a Real játékosok mégis képesek voltak alibizni az első meccsen. (meg úgy egész évben)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 2., csütörtök 10:54

Mindkét csapat nagyon elrontotta az első meccset és a németek könnyedén nyertek, ezzel nem is vitatkoztunk. De viszont a visszavágó képe az ég és föld. A nagy zsoldos Real Madrid játékosok, akiket csak a pénz érdekel és semmi más úgy kihajtották magukat, ahogy csak tudták, mindent beleadtak és láthattuk a lefújás után milyen érzelmek ültek ki a játékosok arcára, ugye Ramos és Di María sírt(bár utóbbi lehet a teljesítménye miatt :Đ ) Ronaldo is a sírás határán volt. Ezzel szemben a katalán játékosok, ahol 10-ből 11 játékos saját nevelés meg szart az egészre, semmi akarás nem látszott rajtuk, csak túl akartak esni az egészen. Ezt nagyon jó volt látni így madridistaként.

A Barca drukkereknek meg csak annyit kívánok, hogy most a Real legyen a csúcson 3-4 évig, nyerjenek meg mindent és utána megnézem a fejüket, hogy mennyire örülnek majd a korszak végének.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2013. május 2., csütörtök 10:44

Igen, kicsit túlpörögtem a dolgot. És valóban ignorálni kell a csak rossz-szándékból íródó hozzászólásokat. Csak tegnap este pár sör, és egy remekbeszabott meccsélmény miatt kissé frusztrált voltam... :lol: Meg egyébként is az elmúlt évek után ezt el kell viselni. Csak pl egy ismerős United drukker kijött múltkor, mikor az MKB meccset néztük a kocsmában. Egész végig a Bayern-Barca 4-0-on pörgött, mi meg néztük volna a meccset. Azt meg nem sikerült megfejtenünk, hogy most azért olyan büszke a csapatára, mert idén legalább a csoportkört túlélték? :mrgreen:

Na mindegy. A Bayern oktatta nekünk a focit a 2 meccsen. Ebbe bele kell törődni, volt ez már rosszabb is.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 2., csütörtök 9:26

most akkor viseld már el, hogy van pár gyerek/ember, aki visszatapos és leköpi a sírotokat.
Ebbe a kategóriába szerintem mi is beletartozunk. Mármint elég megnézni az elődöntő első meccsét megelőző hozzászólásokat már itt is. Elég sokan a döntőn való ilyen meg olyan felállásokat taglalták, a Dortmund elleni kisiklásokat meg az Ő malacuknak tulajdonították be. Aztán persze akkora "bravúrra" a fiaink nem voltak képesek mint a katalán kollégák, de összességében azért nekünk is sikerült könnyedén kipottyanni a BL-ből. Még szerencse, hogy viszonylag kevés a Dortmund szurkoló a honi netes fórumvilágban (eddig). :-)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 2., csütörtök 8:31

quote és nem qoute :-)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 2., csütörtök 8:28

ilyenkor az elődöntő is számolva van.

plusz katalán kupa döntő az espanyol ellen
real ellen spanyol szuperkupa második hely
blben meg bronzérem.(ugye ők estek ki később.)
(idézni se lehet!)

Na azért a BL-bronzot ne adjuk oda nekik: -1>-7; 1 nyert 1 vesztett> 2 vesztett meccs. :mrgreen:

(a mosolygók is beszartak.)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 2., csütörtök 8:23

off: nem működik vmiért az új hsz-nél a felső gombsor (vastag, dőlt, aláhúzott, idézet, stbstbstb gombok, meg a smiley-k). nálam van a bibi?

on:

Henke: te nem tudom hol voltál az elmúlt hmm idestova 4-5 évben, amikor jött a sok faszfej csicska hungarokatalán tizenéves és itt (vagyis még ott) verte magát. évekig. messi aranylabda, valaha volt legjobb csapat, überbarca, 6 kupás barca, stbstb.

most akkor viseld már el, hogy van pár gyerek/ember, aki visszatapos és leköpi a sírotokat.
pl biztos van rendes cigány is, de mégis a nagyrészük szutyok. te is biztos normális voltál, amikor fent hordhattad volna az orrod, de attól még nem ez volt a jellemző a barcások nagy részére.
ha nem tetszik, pont ezek azok a napok, amikor zárkózz el, és ne olvasd.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 2., csütörtök 8:14

nyugodt lehetsz henke, a következő meccsen messi megint ott lesz és megalázza soron következő spanyol kiscsapatot. elmúlik az a fránya sérülés. :ike:

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. május 2., csütörtök 1:00

Azzal reagálok, hogy Messi valószínűleg sérültebb volt az odavágón, mint nálatok CR a visszavágón.
Előszeretettel használjátok a százalékokat (labdabirtoklás, mennyit adott ki magából aznap este a Barca), így kíváncsian várom, hogy hány százalékos volt Messi az odavágón és hány százalékos volt C. Ronaldo a visszavágón.
Megaláztak minket, és én ezt vállaom.
Kétlem. Jössz vagánykodni, gyártod a kifogásokat, aztán elkezdesz panaszkodni a csúnya Realosokra, amiért örülnek annak, hogy kiesett a Barcelona. Ráadásul nem szimplán kiesett, hanem megalázták őket mindkét meccsen.
Komolyan nem értem, hogy vallhatja igazi szurkolónak magát az, aki a rivális botlásának jobban örül, mint a saját csapata sikerének, mindenkire értem, nem csak rátok.
Örülök, hogy belelátsz az itteniek fejébe, ahogy annak is, hogy el tudod dönteni, hogy ki minek örül jobban.
Amúgy ma este ez a Messi-s "imidzsezés" és nem akarták megalázni a legalja.
Igen? Pedig nem tűnik akkora baromságnak. A Bilbao ellen beállt, jól mozgott, a Barcelonának pedig gyakorlatilag a tegnapi meccs, illetve az esetleges BL-finálé maradt volna a szezonból. Az első 20 percben neki kellett volna ugrani a Bayernnek, aztán ha a bajorok rúgják az első gólt, akkor félidőben lejön Messi, aztán mehet a lötyögés a hátralevő időben. Ezzel szemben feltartott kézzel, ötlettelenül ment ki a Barcelona a pályára, a fogadkozásoknak pedig nyoma sem volt.


Na mindegy, a szurkolóknak a kifogások gyártása továbbra is nagyon jól megy, ellentétben a világverő tikitakával.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2013. május 2., csütörtök 0:51

Amúgy ma este ez a Messi-s "imidzsezés" és nem akarták megalázni a legalja.
Nyugi, az igazság néha fáj. :shifty:

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2013. május 2., csütörtök 0:47

Kisfiu írta:
Azért 1 apróság: nálatok a visszavágón a 10-ik percben megsérült Götze, nálunk meg 4 alap kezdő ember nem játszott, köztük Messi.
Egy másik apróság: A Real Madridnál Cristiano Ronaldo sérülten vállalta a játékot, ahogyan az egész Real Madrid akarta a továbbjutást, míg a Barcelonánál inkább leültették a sérült Messit, nehogy ismét abban a megaláztatásban legyen része, hogy momentuma sincs a mérkőzésen. Ráadásul a Barcelona még csak meg sem próbálta szorosabbá tenni a párharcot...

Arra egyébként mivel reagálsz, hogy az odavágón a csodálatos Leo Messi, a csodálatos Jordi Alba és a csodálatos Busquets is a pályán volt? 0-0-ról indulva kapott a Barca egy négyest.


Amúgy a VESSZŐ helyett az ÉS szerencsésebb lett volna.
Azzal reagálok, hogy Messi valószínűleg sérültebb volt az odavágón, mint nálatok CR a visszavágón.

Megaláztak minket, és én ezt vállaom. De hogy nálaok páran jobban örülnek ennek, mint egy esetleges Real döntőnek, az szánalmas. Mindig fikázzátok az eurobarcát, talán érdemes lett volna a tegnapi meccsetek után olvasgatni a hozzászólásokat. Mert ott is megvoltak a csodás hozzászólások, de ma ti ezt übereltétek. Komolyan nem értem, hogy vallhatja igazi szurkolónak magát az, aki a rivális botlásának jobban örül, mint a saját csapata sikerének, mindenkire értem, nem csak rátok. De az ilyeneknek kívánom, hogy az ilyen alkalmak legyenek életül legboldogabb pillanatai.

Jövőre remélem 2 nagyon más mentalítású csapat fog megküzdeni egymással.

Amúgy ma este ez a Messi-s "imidzsezés" és nem akarták megalázni a legalja.

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. május 2., csütörtök 0:38

míg a Barcelonánál inkább leültették a sérült Messit,
Egyébként nekem a hétvégén Messi nem tűnt annyira sérültnek...da ha katalánék azt mondják biztos úgy is van. :|
Amúgy CR hétfőn végzett először teljes értékű edzés munkát az odavágó után, mégis vállalta a játékot, látszott is a játékán h k :cens: ra nem 100%-os, de oda tette magát a csapattal együtt.
A Barcánál meg szépen feladták, ill. Messi be se állt, mert fontosabb volt az imidzse.

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. május 2., csütörtök 0:30

Nagyon kíváncsi vagyok a holnapi katalán lapok rityirötyiznek-e ezen a csodálatosan nagy blamán, vagy csak az a fontos, hogy a Madridot lehessen kiröhögni. Akik mellesleg valóban mindent megtettek...
Szánalmas volt az a tehetetlen tökömlökömködés amit bemutattak ezek... a Bayern am. sztem lesimázza a Dortmundot.

0-7
Mehet a címlapra :)
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. május 2., csütörtök 0:29

Azért 1 apróság: nálatok a visszavágón a 10-ik percben megsérült Götze, nálunk meg 4 alap kezdő ember nem játszott, köztük Messi.
Egy másik apróság: A Real Madridnál Cristiano Ronaldo sérülten vállalta a játékot, ahogyan az egész Real Madrid akarta a továbbjutást, míg a Barcelonánál inkább leültették a sérült Messit, nehogy ismét abban a megaláztatásban legyen része, hogy momentuma sincs a mérkőzésen. Ráadásul a Barcelona még csak meg sem próbálta szorosabbá tenni a párharcot...

Arra egyébként mivel reagálsz, hogy az odavágón a csodálatos Leo Messi, a csodálatos Jordi Alba és a csodálatos Busquets is a pályán volt? 0-0-ról indulva kapott a Barca egy négyest.


Amúgy a VESSZŐ helyett az ÉS szerencsésebb lett volna.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2013. május 2., csütörtök 0:26

Spanyol kupa VESSZŐ BL elődöntő...

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 2., csütörtök 0:24

Erős lenne azt mondanom, hogy sajnálom őket, de azért ennyire nem rossz alakulat ez, legalábbis jóval többre lenne képes. Nem csak madridi oldalon vannak komoly problémák.

A két elődöntő alapján spanyol-német 3-11. Nem jó érzés leírni. :roll: A döntőben valahogy remélem összejön Kloppéknak és felülnek a trónra, persze a bőrnacisok is megérdemelnék de köpedék egy alakulat. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég