Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. november 30., hétfő 21:43

https://twitter.com/Tonyphatboy/status/ ... 4407744520

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2020. november 30., hétfő 21:28

Remy írta: Perez döntött. Red Bull vagy egy év szünet.
netfli alapján szimpi srácnak tűnt Albon, örültem amikor felkerült, de lehet (még egyenlőre?) túl nagy a kabát. ígéretesnek tűnne egy Perez/Max duo am., ami nekem a nagy kérdés benne, h a nagy gumimágus Pereznek fekszik-e a kocsi? ez is az ő stílusának való gép? valszínűtlen h Albon egyszeűen csak vak és azért lassabb mindig minden körülmény között kemény tizedekkel-másodpercekkel. kicsit inkább Maxra van szabva a kocsi, kicsit kumma nehéz gyorsan vezetni a redbullt, kicsit Verstappen valszeg egy brutál gyors pilóta és máris ott tartunk ahol.. (a Vettel stílusának nem fekvő Ferrariból kiindulva, mert nála is van ez az 1-2 tényező, brutál gyors-precíz pilóta ő is, de van amikor 2 dolog nem működik egymással..)
mindenesetre logikus lépés lenne mind2 féltől egy próbálkozás..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. november 30., hétfő 20:36

Perez döntött. Red Bull vagy egy év szünet.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2020. november 30., hétfő 18:01

lestat írta: Gyerekes felfogas.

"Senkinek sem kívánom az élményt, amely rádöbbenti, mekkorát tévedhet."

Na igen, itt ebben az esetben tudtak utana nemsokkal hogy rendben van.

Ellenkezo esetben pedig soha ne deruljon ki a kis tokos gyerek hogy reagálna.

Lauda is kiszallt Japanban. Nem lett kisebb senki szemeben.
csak annyiban nem értek egyet, hogy nem venném elő Max-ot mert ezt nyilatkozta. ez az f1, az igazság abból áll össze, amit Lewi mondott: bízniuk kell a versenyigazgatóságban (akik ha kell hajnalig flexeltetnek egy veszélyes hurkát), meg az ő agyuk más. 20 CR/MJ a pályán ca. 2 óráig, akik CSAK NYERNI AKARNAK, akinek esélye van az futamot, akinek arra nincs 2mm-t, bármit...
ebből megértem Max-ot, csakazért mert volt 1 (20 év alatt kb a legbrutálabb (bár azért Kubica Montreali bukója sem volt semmi, Alonso Melbourn, Webber Valencia..)) qva nagy bukó, nem mondhatja azt egy VERSENYZŐ, h kösz nem. onnantól az már csak versenyző.

de igen, sose legyen olyan szitu, amiben ki kéne bújnia Maxi-padsből az igazságnak, h tovább, vagy nem továb..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. november 30., hétfő 18:01

lestat írta: Gyerekes felfogas.

"Senkinek sem kívánom az élményt, amely rádöbbenti, mekkorát tévedhet."

Na igen, itt ebben az esetben tudtak utana nemsokkal hogy rendben van.

Ellenkezo esetben pedig soha ne deruljon ki a kis tokos gyerek hogy reagálna.

Lauda is kiszallt Japanban. Nem lett kisebb senki szemeben.
Nyilván, ugyanakkor azt Wéberék is mindig elmondják, hogy ezt addig szabad csinálni, amíg az ember nem fél, mert utána már nem lesz az a teljesítmény sem, és nyilván nem is élvezi úgy a versenyző. Nyilván nekem fogalmam sincs, mert nem vagyok autóversenyző, de ha Michelisz is pl. ezen a véleményen van, akkor lehet, hogy van igazság abban, amit a holland mond. Csak nyilván Norbiék nem ilyen nyersen foglalnak állást.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5113
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. november 30., hétfő 17:37

Gyerekes felfogas.

"Senkinek sem kívánom az élményt, amely rádöbbenti, mekkorát tévedhet."

Na igen, itt ebben az esetben tudtak utana nemsokkal hogy rendben van.

Ellenkezo esetben pedig soha ne deruljon ki a kis tokos gyerek hogy reagálna.

Lauda is kiszallt Japanban. Nem lett kisebb senki szemeben.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. november 30., hétfő 16:42

És Max nyilatkozatához mit szóltok? https://formula.hu/f1/2020/11/30/versta ... ersenyezni Nyers, de végülis igaza van, és én ezért is szeretem, mert keményen megmondja a véleményét, és nem azt mondja, amit más hallani szeretne, hanem amit tényleg gondol.

Másik pedig, Pereznek vélhetően lefőtt a kávé, mert mára ígért bejelentést, míg a Red Bull elvileg szezon végén dönt, hogy ki lesz Verstappen csapattársa. Ezek világi idióták lesznek, ha Albont megtartják. Vagy akkor képbe kerül Hülkenberg mégiscsak? Verstappen azért eléggé beoltotta most Albont: "„Ha az ember 30-40 másodperce lemarad a csapattársától, az nem valami jó, hát nem? Lehetek őszinte? Nagyon sajnálom Checót (Perez), ugyanis nagyon erős futama volt, persze nem rossz, hogy Alex állhatott a dobogóra.”" Teljesen igaza van. Azért az kemény, ha Pereznek nem jut ülés. Akkor miért nem vitte el a Haas? Ha Schumi mellé pénzes pilótát akartak, akkor ő is tudott volna mexikói szponzorokat vinni. Így vélhetően Mazepin-Schumi páros. Hát az elég érdekes. Közben Stroll, Latify, Kvyat félék vannak a mezőnyben. Bár Giovinazzi és Albon sem a legélesebb kés a fiókban, de ők legalább nem a pénz miatt kerültek be.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. november 30., hétfő 16:33

wZoLee7 írta: Akkor neki lényegében ez volt az utolsó F1-es megmozdulása?
a hétvégén nem lesz, viszont állítólag vissza akar ülni. Szóval szerintem a szezonzárón még beül. Mindenkivel pacsizik, a végén csinál két fánkot, ö lesz a nagy visszatérö és úgy hagyja abba. Akárhol is fog versenyezni késöb nagyon fontos, hogy minél elöbb visszaüljön, különben lehet, hogy félni fog.

A kórházban a videón nagyon vigyorgott, lehet, hogy még fel sem fogta ez mekkora bukás volt.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. november 30., hétfő 16:26

Akkor neki lényegében ez volt az utolsó F1-es megmozdulása?

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. november 30., hétfő 15:58

az évek során volt neki már több hajmeresztö megmozdulása is, nem véletlenül rezgett alatta a léc. Itt nem tudom eldönteni, hogy mennyire volt hibás. Vagy inkább máskép foglamazok - az ütközés az ö hibája. Azt nem tudom, hogy ez mennyire volt egy amatör megmozdulás, vagy tényleg a holttérben volt és csak a normál rajt utáni helyezkedésböl eredö apró hiba miatt történt.

Általában ezeknek nem nagyon van következménye, de itt sok minden pont rosszul alakult (nagyobb tempó, és mivel pont nyílás volt a kerítésen ezért befelé hajlott ezáltal:
1.) közelebb volt ak korlát és esélye sem volt menteni,
2.) nem párhuzamosan futott a korlát ezért majdnem merölegesen szállt bele.
itt talán kivehetö amire gondolok:
https://www.google.com/maps/place/Bahra ... 0.5129043 )


Szóval ehhez a hibáján kívül sok pech is kellett, hogy ekkora becsapódás lett belöle, aztán meg sok szerencse, hogy megúszta.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5113
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. november 30., hétfő 14:49

wZoLee7 írta:
lestat írta: Elkepeszto felvetelek.

Par pilota kofogasolta hogy ezeket kozze tettek.
Szerintem meg jobban ertekeli a nezo a pilotak batorsagat es hogy igazabol minek teszik ki magukat.
Meglehet mutatni este, másnap, bármikor, de amikor semmit sem tudsz a pilótáról, akkor is ha maga szált ki, amíg a család nincs ott vele, a pilóta nem jelentkezett be, addig nem illik az ilyen mutogatni. Körözöl ott az égő autó mellett vagy a boxban vársz és reménykedsz a pilótád/férjed/fiad nem szerzett maradandó égési sérüléseket és rendben van a tv-ben meg mutogatják. Értem mind a kettő felet és inkább Ricciardoval értek egyet
Ertem én hogy mit mondasz de szerintem addigra mar tudtak hogy jol van boven.
Ezer sem mutattak elsonek semmifele visszajatszast mert nemtudtak mivan, amint megbizonyosodtak fokozatosan adtak le az infot a nezoknek.
Masik meg hogy barmilyen szarul hangzik de igaza van Vettelnek ez a Show resze :|

Masik meg hogy egyertelmu az ő hibája. Kurva amator hiba volt raadasul,kicsit olyan erzesem volt mintha ugy ment volna be hogy majd elveszi a masik, majd csak beenged, vagy azt tudom elkepzelni hogy ESETLEG nem látta pont holtterben volt. De ez kevesbe valoszinu szerintem.

A lenyeg hogy jol van es remeljuk kicsit atertekeli a dolgokat ezutan hogy milyen manovereket vallal be.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. november 30., hétfő 14:02

alexoxladjackoxi írta: Hálaistennek, hogy Grosjeannak nem lett komoly baja, pláne hogy 3 gyerek várja odahaza, de Michelisz meg is említette a közvetítés során, hogy ez bizony megint az övé volt. Úgy átvágni keresztbe. Komolyan mintha egyedül lenne a pályán... Tényleg nem rossz indulatból mondom, de jobban jár, ha abbahagyja ezt az egész versenyzősdit, mert hihetetlenül felelőtlenül vezet. Fittipaldi vezet egyébként helyette a hétvégén a Haasban.
és akkor elmondta hogy fél az ováltól de F1 után neki az néz ki USA-ban mint folytatás...ott mit művelne?

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2020. november 30., hétfő 13:31

raul 4 ever írta:
lestat írta: Elkepeszto felvetelek.
annyira örülök h nem posztumusz kel leb@szni Grosjeant, hogy vmi hihetetlen. 2 dolog volt bennem futam közben: az az isteni mák, amivel megmenekült, meg h vegyék el a superlicenszét. idióta ökör módjára közlekedik, nem emlékszem, hogy a betonkorlát építése közbeni 2 órában Wéber/MizselNorbi foglaltak-e állást, h versenybaleset vs pilóta hülyesége, de nálam akkora B, hogy kilóg a képernyőről. Pont mint 2 éve a spanyol gp-n, a pályán keresztül burnout-oló baromsága, akkor is ment amerre látott ész nélkül, itt dettó.
igen, tudom, nagy tempó, meg sűrű forgalom rajt után, meg ki vagyok én, nem én ültem ott, stb.. de én csak egy ecceri sofőr vok, ő meg papíron 1 of the finest 20-22 on earth..
neki az a dolga h tudjon.. (bár nekem se azt mondaná a rendőr ha a pályán 140nél ráhúznám a jobbra mellettem haladóra a kormányt, h ejnye-bejnye)
remélem abbahagyja. ökör-borjú-nemnormális..
de mondom, ha elhangzott a 2 szakitól, h ez versenybaleset, akk megkövetem magam (nekem mérvadó amit mondanak) és sorry Romain

ps.: majdnem jött a könny Sid Watkinsért, Isten áldja! :'( :salute:
ha nincs az ő munkássága.. áhh... belegondolni sem merek..


Szerintem szándékosan nem kezdték el boncolgatni részletesen hogy akkor most ki a hibás, elég nagy tahóság lett volna.

A visszajátszásokból nálam egyértelműen Grojean hibája, átakart vágni a belső ívre, de ezt ilyen kamikaze módjára nem lehet.

Év felvétele ahogy előjön a lángok közül, hidegrázós..

Durva egyébként a becsapódáskor nagyságrendileg 55!!! G-t kellett túlélnie Grojeannak, csoda hogy nem szakadt ketté. :(

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. november 30., hétfő 12:55

Hálaistennek, hogy Grosjeannak nem lett komoly baja, pláne hogy 3 gyerek várja odahaza, de Michelisz meg is említette a közvetítés során, hogy ez bizony megint az övé volt. Úgy átvágni keresztbe. Komolyan mintha egyedül lenne a pályán... Tényleg nem rossz indulatból mondom, de jobban jár, ha abbahagyja ezt az egész versenyzősdit, mert hihetetlenül felelőtlenül vezet. Fittipaldi vezet egyébként helyette a hétvégén a Haasban.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. november 30., hétfő 11:16

lestat írta: Elkepeszto felvetelek.

Par pilota kofogasolta hogy ezeket kozze tettek.
Szerintem meg jobban ertekeli a nezo a pilotak batorsagat es hogy igazabol minek teszik ki magukat.
Meglehet mutatni este, másnap, bármikor, de amikor semmit sem tudsz a pilótáról, akkor is ha maga szált ki, amíg a család nincs ott vele, a pilóta nem jelentkezett be, addig nem illik az ilyen mutogatni. Körözöl ott az égő autó mellett vagy a boxban vársz és reménykedsz a pilótád/férjed/fiad nem szerzett maradandó égési sérüléseket és rendben van a tv-ben meg mutogatják. Értem mind a kettő felet és inkább Ricciardoval értek egyet

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2020. november 30., hétfő 10:08

lestat írta: Elkepeszto felvetelek.
annyira örülök h nem posztumusz kel leb@szni Grosjeant, hogy vmi hihetetlen. 2 dolog volt bennem futam közben: az az isteni mák, amivel megmenekült, meg h vegyék el a superlicenszét. idióta ökör módjára közlekedik, nem emlékszem, hogy a betonkorlát építése közbeni 2 órában Wéber/MizselNorbi foglaltak-e állást, h versenybaleset vs pilóta hülyesége, de nálam akkora B, hogy kilóg a képernyőről. Pont mint 2 éve a spanyol gp-n, a pályán keresztül burnout-oló baromsága, akkor is ment amerre látott ész nélkül, itt dettó.
igen, tudom, nagy tempó, meg sűrű forgalom rajt után, meg ki vagyok én, nem én ültem ott, stb.. de én csak egy ecceri sofőr vok, ő meg papíron 1 of the finest 20-22 on earth..
neki az a dolga h tudjon.. (bár nekem se azt mondaná a rendőr ha a pályán 140nél ráhúznám a jobbra mellettem haladóra a kormányt, h ejnye-bejnye)
remélem abbahagyja. ökör-borjú-nemnormális..
de mondom, ha elhangzott a 2 szakitól, h ez versenybaleset, akk megkövetem magam (nekem mérvadó amit mondanak) és sorry Romain

ps.: majdnem jött a könny Sid Watkinsért, Isten áldja! :'( :salute:
ha nincs az ő munkássága.. áhh... belegondolni sem merek..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. november 29., vasárnap 19:51

Stroll az elmúlt 7 futamon 2 pontot szerzett a mezőny 3. legjobb autójával. Ebből egyet hagyott ki covid miatt. Azért ez már ultragáz. Simán tolhatták volna a Vettel Perez párost jövőre, Strollt meg ha annyira odáig van vele az apja, befizethette volna a Haasba vagy a Williamsbe. Kb. lehet ezen úszik el nekik a konstruktőri dobogó.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5113
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. november 29., vasárnap 19:35

Elkepeszto felvetelek.

Par pilota kofogasolta hogy ezeket kozze tettek.
Szerintem meg jobban ertekeli a nezo a pilotak batorsagat es hogy igazabol minek teszik ki magukat.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. november 29., vasárnap 18:36

Itt van a videó, majdnem fél percig bent volt a tűzben baszki..... :| :ozil:
link
mi a fasz.

itt jön ki belőle közelről
itt meg az egész

nagyon beteg.... :|

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. november 29., vasárnap 17:27

Normális világban Hülk és Perez is rendelkezik üléssel.

Aztán jövőre lehet Mazepin is jön a pénzzel... Stroll, Mazepin, Latifi... 3 bohóc, de sok pénzzel. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég