Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. december 8., kedd 12:46

őszintén kinek hiányozna Bottas? se íze se bűze. persze lehet neki helyet találni de ha nem lenne a Merciben észre se venném. a Williamsben volt topon azóta meg kis szürke pincsi lett. jöhet az új generáció.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. december 8., kedd 11:54

Egy ideális világban lenne helye a mezőnyben, de hát ugye se Pereznek, se Hülkenbergnek nincs ülése. Amúgy szerintem Williams lenne belőle.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. december 8., kedd 11:51

Helycsere lenne szerintem. Bottast is fizetne a merci eleg zsirosan szoval ellene ott, aztan ha nincs jobb ajanlat, marpedig nem hiszem h lenne mehetne rallyzni

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. december 8., kedd 11:39

Tsunodát adom, nagyon gyorsnak tűnik. Kobayashit is nagyon bírtam, iszonyú keményen versenyzett a pali.

Egyébként Bottasnak szerintetek hol jutna hely, ha tényleg meglépné a Merci a váratlant? Nincs is már hely a rajtrácson, csodálkoznék, ha elmenne a Williamsbe bohóckodni. Vagy menne a Red Bullba kutyáskodni? :lol: Ugyanakkor meg Bottasnak szerintem bőven helye lenne a mezőnyben, esetleg 1 év kihagyás után, visszajönne? Tudom, én is csesztetem, mert vannak nála sokkal pengébb versenyzők, lásd akár Russell, akik jobban megérdemelnék a Merci ülést, de azért az túlzás, hogy hulladék pilóta, ülést mindenképp érdemelne valahol. Persze kérdés, hogy bevállalna-e bármilyen kiscsapatot. A középcsapatoknál nem látom a helyét, Ricciardo-Norris, Alonso-Ocon, Vettel-Stroll. Kit tennének ki érte? Jó, nyilván Stroll helyett mehetne, de ismerjük a szitut. Hozzáteszem, én Norrist és Ocont nem biztos, hogy jobb versenyzőnek tartom, de ők fiatalok, 2 rutinos pilóta lesz mellettük, nem látom azt, hogy bármelyiket is beáldoznák egy 30+-os Bottasért.

Tjacks
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2020. december 8., kedd 11:26

alexoxladjackoxi írta:
Remy írta: Na, Red Bull elv vinné Russell-t. :mrgreen: Adnám, ha komoly lenne az érdeklődés, és akkor a mercinek lépnie kéne, aztán lehet idő előtt kiraknák Ham...Bottast. :D
Áhh, csodálkoznék, ha nem pletyka lenne. A Red Bullnál ott van Verstappen , nyilván rá építenének, fura lenne ha a 3 TOP-tehetségből 2 náluk taposná egyszerre a gázt jövőre, mikor ott van egy Perez, akinél tökéletesebb másodikszámút nem is találhatnának, és még pénzt is hoz. Meg lehet Russell is úgy van vele, hogy jó neki a Mercinél, ott ő lehet majd a vezér, és azért én még mindig csodálkoznék, ha '22-re nagyon visszaesnének, simán lehet hogy ők maradnak az első számú erő. De tényleg fasza lenne, ha lenne valami ez mögött, és Bottast kitennék egyből Russell kedvéért.
Perez szerintem is fit lenne Verstappen mellé,néha megis lepné B-) Remy mellett vagyok a kis japánt hozni kell az F1be, van nála gyengébb pilóta...

Valteri meg mehet a levesbe, ultragáz hogy Russelltől kikapott, még gázabb a magyarázkodása.....

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. december 8., kedd 10:57

Remy írta: Túl szép lenne. :'(

Tsunoda meg tesztelni fog Abu Dhabiban a Taurival. Remélem megkapja Kvyat helyét. Okozhatna kellemes meglepetést a japán.
Valamit le, mert ha nem ok akkor valaki mas viszi majd

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. december 8., kedd 10:45

Túl szép lenne. :'(

Tsunoda meg tesztelni fog Abu Dhabiban a Taurival. Remélem megkapja Kvyat helyét. Okozhatna kellemes meglepetést a japán.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. december 8., kedd 10:28

Na meg is indultak a talalgatasok, lehet meg a szezon utan helyet cserel Russel es Bottas. Nincs is kerdes, ha kivitelezheto akkor kell

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. december 7., hétfő 20:00

Remy írta: Na, Red Bull elv vinné Russell-t. :mrgreen: Adnám, ha komoly lenne az érdeklődés, és akkor a mercinek lépnie kéne, aztán lehet idő előtt kiraknák Ham...Bottast. :D
Áhh, csodálkoznék, ha nem pletyka lenne. A Red Bullnál ott van Verstappen , nyilván rá építenének, fura lenne ha a 3 TOP-tehetségből 2 náluk taposná egyszerre a gázt jövőre, mikor ott van egy Perez, akinél tökéletesebb másodikszámút nem is találhatnának, és még pénzt is hoz. Meg lehet Russell is úgy van vele, hogy jó neki a Mercinél, ott ő lehet majd a vezér, és azért én még mindig csodálkoznék, ha '22-re nagyon visszaesnének, simán lehet hogy ők maradnak az első számú erő. De tényleg fasza lenne, ha lenne valami ez mögött, és Bottast kitennék egyből Russell kedvéért.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. december 7., hétfő 19:44

BLaZE írta:
Kercsó írta: Amúgy 22-től milyen szabálymódosítások várhatók? :hmmm:
https://youtu.be/epdmatdvSzk

Értelemszerűen nem 21-re vonatkozik 😅
köszi! :mrgreen:

jól néznek ki a tervek, hátha újra felpörög az F1 láz és nem kell a szezononkénti 2-3 FUTAM-mal jól lakni.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2020. december 7., hétfő 18:54

Kercsó írta: Amúgy 22-től milyen szabálymódosítások várhatók? :hmmm:
https://youtu.be/epdmatdvSzk

Értelemszerűen nem 21-re vonatkozik 😅
halálomig madridista leszek

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. december 7., hétfő 18:51

Amúgy 22-től milyen szabálymódosítások várhatók? :hmmm:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. december 7., hétfő 18:32

Na, Red Bull elv vinné Russell-t. :mrgreen: Adnám, ha komoly lenne az érdeklődés, és akkor a mercinek lépnie kéne, aztán lehet idő előtt kiraknák Ham...Bottast. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. december 6., vasárnap 21:41

chronic írta: hogy amíg látja az esélyt további vb címre addig maradni akar.
Szerintem Hamilton szobrát túl fényesre csiszolták ahhoz, hogy megkockáztasson egy bukást. Igazából 8 címmel a zsebében megtehet mindent. Hova kockáztasson? Igazából bármennyire is jó pilóta, ki tudja mennyire tudna felpörögni egy olyan pilóta ellen, aki éhesebb, mint ő. Többiek határon túl autóznak most is, Hamiltonnak ez nem kell. Helyében simán visszavonulnék és nem kockáztatnék meg egy bukott címet. Egy Alonso-McLaren-féle küszködést meg pláne nem és ugye 22-től bármi lehetséges.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. december 6., vasárnap 21:35

alexoxladjackoxi írta: Szerintem sem mer majd kiállni már Russell ellen.
Nem tudni mennyire motivált, a 8x vb cím kb garantált neki, simán vissza is vonulhatna tényleg a jövő évi szezon után, de elvégre is brit, lehet van olyan arrogáns( :mrgreen: ),hogy amíg látja az esélyt további vb címre addig maradni akar.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. december 6., vasárnap 21:19

Remy írta:
alexoxladjackoxi írta: Russell ha így ment elsőre random beülve, szerintem lehet meg tudná verni Hamiltont. Miért ne? Gondolom fokozatosan egyre jobb lenne csak.
3 pilóta a mezőnyből fixen tudna Hamiltonnal versenyezni a VB címért, ha a csapattársaik lennének. Russell az egyik, a másik kettő meg Lec és Max.

De ezt úgysem fogjuk megtudni. Jövőre szerintem visszavonul az angol 8 VB címmel.
Szerintem sem mer majd kiállni már Russell ellen. Sajnos.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. december 6., vasárnap 21:18

Remy írta:
alexoxladjackoxi írta: Russell ha így ment elsőre random beülve, szerintem lehet meg tudná verni Hamiltont. Miért ne? Gondolom fokozatosan egyre jobb lenne csak.
3 pilóta a mezőnyből fixen tudna Hamiltonnal versenyezni a VB címért, ha a csapattársaik lennének. Russell az egyik, a másik kettő meg Lec és Max.

De ezt úgysem fogjuk megtudni. Jövőre szerintem visszavonul az angol 8 VB címmel.
Egyetértek, Leclerc, Verstappen és Russell a jövő.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. december 6., vasárnap 21:16

alexoxladjackoxi írta: Russell ha így ment elsőre random beülve, szerintem lehet meg tudná verni Hamiltont. Miért ne? Gondolom fokozatosan egyre jobb lenne csak.
3 pilóta a mezőnyből fixen tudna Hamiltonnal versenyezni a VB címért, ha a csapattársaik lennének. Russell az egyik, a másik kettő meg Lec és Max.

De ezt úgysem fogjuk megtudni. Jövőre szerintem visszavonul az angol 8 VB címmel.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. december 6., vasárnap 21:13

Russell ha így ment elsőre random beülve, szerintem lehet meg tudná verni Hamiltont. Miért ne? Gondolom fokozatosan egyre jobb lenne csak.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. december 6., vasárnap 20:54

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5FF1AA7F
Russell amikor rájött, hogy mehet vissza a talcsika Williamsbe
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég