Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. december 12., szombat 15:40

Amúgy ez történt amikor Zz teljes szezont edzősködött nálunk.

2016-17: eu szuperkupa,klub vb,bajnoki cím,bl
2017-18:eu szuperkupa,spanyol szuperkupa,klub vb,bl
2019-20:spanyol szuperkupa,bajnoki cím

Ehhez hozzájön még egy fél év alatt nyert bl, meg mégegy fél év ahol már semmi esély nemvolt semmire amikor érkezett.

Lehet nagyot mondani,de ha még edzősködik egy évtizedet valszeg nagyobb edző kesz mint játékos volt.

Az meg,hogy nincs egy játéka amit rálehet sütni kb a halhatatlanságit jelenti... mert folyamatosan dominálni akkor lehet ha alkalmazkodó vagy, nem pedig belevagy buzulva valamibe amit erőltetsz ha évek óta összevernek akkor is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. december 12., szombat 15:33

Ezek ilyen tipik fogalmatlan premjerleaguebuzik akik szerinte fándájk a legjobb meg hasonlók.meg korszakos csapat az 1bl 1ples liverpool amit még csak nem is egy szezonban nyertek.

Csak tudnám ,hogy pl az agyonszopkodott wenger mit ért el a csodacsapata nélkül,de azokkal is pár bajnoki cím amit feltud mutatni.Ő tudott építkezni?

Tökmindegy amúgy mit mond bárki cr messi viszonylatban is meg bármiben. A számok és a történelem könyvek Zidane Cr és a Real Madrid mellet lesznek. Nekik meg maradnak az ilyen megmagyarázások,hogy de most a zsinórban 3 bl címet hagyjuk meg a 3teljes szezon/2 bajnoki címet :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2020. december 12., szombat 15:19

M1Ö írta: De nem csak ez, hanem amiket mond még. Hogy nevetséges a Real letámadása, főleg az öregecske Modriccsal. Fel is hozza példának a Sevilla elleni meccset, hogy ott mennyire rosszul nézett ki a csapat, csak miután vissza álltak, utána hasonlítottak csapatra. Hát baszki én, aki nem böngészi folyamat minden csapat statisztikáját, láttam, hogy azután lett hányinger a meccs miután vissza álltulnk és őriztük az 1-0-át. Meg ott a Llorrente-Hakimi eset is. Nincsenek képben a csapattal úgy isten igazából, de ilyen nagy szavakat kell durrogtatni, hogy Zidane a francia Solksjaer. Teljesen komolytalan, még ha azzal is védekeznek mindig, hogy ez teljesen szubjektív vélemény.
Ez meg azért vicces, mert nyakra-főre hangoztatják, hogy az újhullámos fotelszakértő-vlogger-blogger trendeknek megfelelően ők statisztikai alapon elemzik a focit. Ez alapján állapították meg ugye, hogy Ramos szar, mer' valami MZ/X mutatói gyengék (funfact: kb. ugyanolyan mutatókat hozott a hivatkozott időszakban mint Virdzsil Besztevör Fandájk).

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. december 12., szombat 10:02

Komolytalanok. Kattintásra mennek. Nem arra hogy èrtelmes tartalmat adjanak le.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. december 12., szombat 9:44

Remy írta: Se a 11 megnyert kupát, illetve azt, hogy egyikőjük se vezeti jelenleg a PL mezőnyét, akkor lehet benne valami.
De nem csak ez, hanem amiket mond még. Hogy nevetséges a Real letámadása, főleg az öregecske Modriccsal. Fel is hozza példának a Sevilla elleni meccset, hogy ott mennyire rosszul nézett ki a csapat, csak miután vissza álltak, utána hasonlítottak csapatra. Hát baszki én, aki nem böngészi folyamat minden csapat statisztikáját, láttam, hogy azután lett hányinger a meccs miután vissza álltulnk és őriztük az 1-0-át. Meg ott a Llorrente-Hakimi eset is. Nincsenek képben a csapattal úgy isten igazából, de ilyen nagy szavakat kell durrogtatni, hogy Zidane a francia Solksjaer. Teljesen komolytalan, még ha azzal is védekeznek mindig, hogy ez teljesen szubjektív vélemény.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2020. december 11., péntek 23:04

az igaz, de az ilyen paraszt csapatok ellen nem árt, ha ő is a pályán van. :hmmm:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. december 11., péntek 18:52

Yazid írta: ez a legesélyesebb holnapra!?

tibo
dani,varane,ramos,mendy
fede,case,kroos
rodry,benz,vini

legerősebb kezdőnk szerintem, hazarddal en mar nem szamolok. modric meg majd jöhet varázsolni 65.körül
valverde sztem nem fog kezdeni, azért csak most tért vissza. amúgy ha legerősebb, akkor modric fede kroos 3-ast nyomatnék, casemiro mostanában eléggé visszaesett.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. december 11., péntek 18:20

ez a legesélyesebb holnapra!?

tibo
dani,varane,ramos,mendy
fede,case,kroos
rodry,benz,vini

legerősebb kezdőnk szerintem, hazarddal en mar nem szamolok. modric meg majd jöhet varázsolni 65.körül

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5149
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. december 11., péntek 16:15

nem akarom védeni mert nem jó hasonlat de a végén azt mondja amit itt is mindenki mond. ZZnek nincs játéka. ezt nem lehet elvitatni. nyilván jobb mint Ole de ez akkor is igaz.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. december 11., péntek 16:05

Remy írta:
M1Ö írta: Zidane a francia Solksjaer?

Kb 19-20 perről érintik a Real-t. Olvasva a hozzászólásokat, kb mindenki egyet ért velük. Én minden esetre rendesen felháborodtam... :lol:
Ha nem számoljuk a BL-eket, ahogy Peet is azt mondta, hogy azt, most ne nézzük. :mrgreen: Se a 11 megnyert kupát, illetve azt, hogy egyikőjük se vezeti jelenleg a PL mezőnyét, akkor lehet benne valami. :mrgreen: :lol:
Az igen. Zidane-t Solskjaerhoz hasonlítani :lol: Majdnem olyan, mint Koplárovicsot Maradonához b+. Ezek szerint legtúlértékeltebb Ramos is, nem? Aztán ott lesz a France Football all time 11-ében :lol: Igazi nímandok
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27365
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. december 11., péntek 15:46

M1Ö írta: Zidane a francia Solksjaer?

Kb 19-20 perről érintik a Real-t. Olvasva a hozzászólásokat, kb mindenki egyet ért velük. Én minden esetre rendesen felháborodtam... :lol:
Ha nem számoljuk a BL-eket, ahogy Peet is azt mondta, hogy azt, most ne nézzük. :mrgreen: Se a 11 megnyert kupát, illetve azt, hogy egyikőjük se vezeti jelenleg a PL mezőnyét, akkor lehet benne valami. :mrgreen: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. december 11., péntek 15:36

Zidane a francia Solksjaer?

Kb 19-20 perről érintik a Real-t. Olvasva a hozzászólásokat, kb mindenki egyet ért velük. Én minden esetre rendesen felháborodtam... :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. december 11., péntek 14:25

Kb 2. évig még lehetne LV-vel számolni jobbhátvédben is, balhátvédet viszont mindenképp kellene nyáron hozni :hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. december 11., péntek 14:16

babaking írta:
kodo írta:

Most latom, hogy Odriozola már hétvégén is a keretben volt.

Lucas jol bearazta, en hosszabbitanek vele. Odri meg pattanhat ahova akar, pénzt ugysem kapunk erte.
Nem hiszem, hogy tartósan LV-vel kellene számolni mint 2. (3.) számú jhv. Jól lehozza, de egy tanult jhv azért hasznosabb. Bár tény, hogy így meg elörejátékban nyújt sokat.

Hosszabbítanék Lucassal, de nem emiatt.
A tanult jhv munchenbol elkergettek es mi is jobban ismerjuk el LVt a posztjan.🙃
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. december 11., péntek 13:16

kodo írta:
ateeemadrid írta: Odriozolánál jóval használhatóbb pl.
Most latom, hogy Odriozola már hétvégén is a keretben volt.

Lucas jol bearazta, en hosszabbitanek vele. Odri meg pattanhat ahova akar, pénzt ugysem kapunk erte.
Nem hiszem, hogy tartósan LV-vel kellene számolni mint 2. (3.) számú jhv. Jól lehozza, de egy tanult jhv azért hasznosabb. Bár tény, hogy így meg elörejátékban nyújt sokat.

Hosszabbítanék Lucassal, de nem emiatt.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. december 11., péntek 12:48

ateeemadrid írta: Odriozolánál jóval használhatóbb pl.
Most latom, hogy Odriozola már hétvégén is a keretben volt.

Lucas jol bearazta, en hosszabbitanek vele. Odri meg pattanhat ahova akar, pénzt ugysem kapunk erte.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. december 11., péntek 12:02

Realista24 írta: Dani Carvajal and Fede Valverde are ready for the Madrid Derby. [@Marca]
Nagyon jó hírek ! :agree: :iszunk: :taps:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 11., péntek 11:27

Dani Carvajal and Fede Valverde are ready for the Madrid Derby. [@Marca]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. december 10., csütörtök 12:16

Fenoo írta: Nem tudom ti hogy vagytok vele de én Carvajalt jelenleg nem raknám vissza a kezdőbe. Amit LV ad nekünk támadásban védőként az most nagyon kell nekünk és a védőmunkája se rossz.
Nálam egyértelmű Carvajal, a sérülése után egyből komoly teljesítményt rakott le, különben is, ha formába jön, akkor össze nem lehet hasonlítani kettejüket. Ettől függetlenül LV-nek is jár a pacsi, Odriozolánál jóval használhatóbb pl.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. december 10., csütörtök 11:47

Nem tudom ti hogy vagytok vele de én Carvajalt jelenleg nem raknám vissza a kezdőbe. Amit LV ad nekünk támadásban védőként az most nagyon kell nekünk és a védőmunkája se rossz.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 133 regisztrált és 0 vendég