Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. december 20., vasárnap 20:00

Dzsúdló - Fotofóbia


eddig még soha nem is hallottam róla, így az ajánlást köszönöm. :)
(ez a Dzsúdló van az a szög (vagy sörmennyiség) hogy hasonlít a Szabó Kimmel Tamásra :D)

engem nem vett meg. nem vitt magával a flow. egy lebutított vagy kezdő byealex az ami nekem visszaköszön a zenéből. viszont Alexnél a dallam és a szöveg mégis jobban átjön, lehet ez majd idővel Dzsú-nál is meglesz, de ez még nekem nem az a szint.

5/10
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. december 19., szombat 15:10

Dzsúdló - Fotofóbia

Jól bepromóztátok a srácot :D
Szerintem itt van a legnehezebb dolgom megfogalmazni, hogy végül is miért nem tetszett összességében az album. Az alapok rendben vannak (még ha kicsit egy kaptafára készültek is), indokolatlan trágárkodás nincs, adná magát, hogy jó legyen, de valamiért mégse tetszett.
Egyrészt a csávó hangja nem nagy szám, és ahogy használta az egyáltalán nem jött be, talán ez az ami elrontotta nekem az élményt. Persze megkövetelte a stílus, hogy nem kell leénekelni a csillagokat az égről, vagy valami reszelőt alátolni, de nekem helyenként már erőltetettnek tűnt ez az erőtlen éneklés.
Aztán vannak olyan húzások, amik kifejezetten nem jók pl. a Hiszti-ben ez a kamuvisszhang a refrénben, szerintem sokkal jobb lenne anélkül a szám. Illetve a már lent említett "NEMONDJATOKLERÓLAMLÉGYSZI"-kántálás, meg a Lej refrénjében az ismételgetés.
És ha már Lej... Én nem tudom honnan jött ez a vendégsrác, de komolyan az egyik legrosszabb szöveget hozta amit valaha hallottam. Egyetlen rímje nem működött, nyugtassatok meg, hogy nem velem van a baj :D

Valahogy nekem az egész album kicsit geil-re, műanyagra sikerült, tényleg nem igazán tudom szavakba önteni, hogy miért, de igyekeztem, remélem valamennyire érthető volt

Ami talán a leginkább tetszett: Nyugi, Minden és a Spanom, ez nekem is ismerős volt valahonnan.

4,5/10

Köszi az ajánlást, egyáltalán nem hallottam még a srácról. Nem tartom kizártnak, hogy ha pár év múlva kijön egy új albummal, akkor annak adjak még egy esélyt, mert van potenciál ebben a vonalban.
Amúgy ez minek számít? Lofi-trap-hiphop-pop? Tudom, nem lehet bedobozolni a srácot, de mégis.

babaking-gel pedig szerintem várjuk meg az én ajánlásomat, ha arra 10 pontot ad, akkor felőlem is jöhet :D

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. december 16., szerda 19:07

babaking írta:
Más: pontot nem adok, mert hivatalosan nem vagyok benne. Viszont ha még bevesztek akkor beírom magam a táblázatba és lepontozom visszamenöleg is (az elözöröl írtam is egy szösszenetet, igazából csak a legelsö az amit nem hallgattam még meg). Ha már késö az sem baj akkor kibicelek tovább :mrgreen:
ha majd nekem jó pontot adsz, jöhetsz. :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. december 16., szerda 15:47

Dzsúdló - Fotofóbia

nem kenyerem a rap 1-2 szám van amit szeretek, plusz Eminem múltkori albuma jött be (ott sem minden), leginkább azért mert általában nem sikerül azonosulnom a témával amiröl a számok többsége szól. Ezáltal nem is értek ilyenekhez, hogy flow stb. (pedig sokáig zenéltem, alap müvészvizsgám is van de az itt nem segít).

És egy picit itt is ezt éreztem - volt 1-2 szám ami a felnövésröl/ megkomolyodásról szólt, de a többi arról, hogy buliznék de nem lehet, innék de nem bírom a másnapot. (Aztán lehet, hogy annyira nem értek hozzá, hogy félreértettem az egészet)

MIndenesetre köszönöm az ajánlást szívesen próbálkozom olyan stílusokkal ami nem annyira áll hozzám közel.

Más: pontot nem adok, mert hivatalosan nem vagyok benne. Viszont ha még bevesztek akkor beírom magam a táblázatba és lepontozom visszamenöleg is (az elözöröl írtam is egy szösszenetet, igazából csak a legelsö az amit nem hallgattam még meg). Ha már késö az sem baj akkor kibicelek tovább :mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. december 15., kedd 22:15

Bocsi,összefolytak a dolgok zhk miatt,de most hozom mindkettőt,mert dzsúdlót ismerem,hallgatom is. :D

Buena Vista Social Club - Buena Vista Social Club

Tetszett,kicsit tényleg összefolyt,inkább háttérzene nekem is,de hangulatos. Szeretem a latin (hangzású),spanyol nyelvű zenéket,bár legtöbbet reggaetont hallgatok meg Santanat,ez se áll messze. :D
Kiemelni a De Camino a La Vereda-t és a Candelat tudom,ezek tetszettek legjobban. Nyugodt körülmények között tökéletes nekem leginkább,de elrakom,jó "vibe" :mrgreen:
Viszont mint album, ahogy írtam összefolyt kicsit,emaitt nálam egy 6,5re elég most ez.


Dzsúdló - Fotofóbia

Kis kitérő,mivel említetted ByeAlexet akinek talán méginkább örültem volna,eredetileg ő dolgozott Temboval,Senkise név alatt,jöttek is ki jó számaik,1 koncert is volt asszem, de aztán szétváltak(?),és Tembo vele kezdett dolgozni. Ha hallgatjátok,hasonlít is a kettő.
Az utóbbi évek egyik legjobb új előadója,pl AKC Misi mellett szerintem.
Kedvenceket nem tudok kiemelni mert mindet szeretem. De a Minden talán a top. 21gyel vegyesen vagyok,mert egy részét nagyon szeretem,de van amit nagyon nem ( A ne mondjatok le róla létszi rész nekem nem adja ki valahogy)

7,5/10
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. december 15., kedd 17:28

Dzsúdló - Fotofóbia

5/10


bakker. mindenevőnek tartom magam zenei izlést tekintve, de ahhoz képest az eddig feldobott 4 albumból 1 volt, ami tényleg tetszett.

Dzsódló hallgatható, és van érzéke a zenéhez a srácnak. de én mindig úgy gondolkozok, hogy újra hallgatnám-e vagy hallgatnám-e egyáltalán, ha a zeneklub nem lenne. a válaszom pedig egyszerű ebben az esetben, nem...

nekem tökre úgy hangzik, mint egy modernebb hangzású Children of Distance, csak nem annyira depresszív. sőt sokszor CoD még jobban is bánt a szavakkal.
pl. a Hajnal számnál ez a "tiktik-taktak" nekem nem adja ki, sehogy se. és még vannak ilyen szófordulatok, melyek számomra rontják az összhangot.
A Spanom cimű hallottam már. Ha ki kell emelni egy dalt az albumról, akkor ez lesz az :)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. december 15., kedd 16:04

Buena Vista Social Club

Nem volt rossz. Kar, hogy a nappaliban kellett meghallgatnom, nem pedig egy tengerparton gyonyoru leanyzokkal es finom koktelokkal karoltve. :mrgreen:

Szeretem az ilyen kis lagy muzsikakat, nagyon feelingesek. Nekem az album kozepe tetszett a legjobban, kb a 7-10. szamok kozott, viszont az utolso 3 szam mar szamomra eleg gyengere sikeredett.

Szovegileg nyilvan semmit nem ertettem, a hangzas es a hangszerek kivaloak, csak ugy, mint az ajanlas.

Koszi szepen, nalam ez egyelore 7/10.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. december 15., kedd 9:05

El Sie7e írta: Süti, soadroli, Marci77, és Caraway vannak elmaradva a Buena-val
az első kettő kör teljes
sztem jöhet a következő, a 4 elmaradás nem olyan vészes eddig :D

Buena Vista Social Club - Buena Vista Social Club



Azt hiszem tényleg az a legtalálóbb rá, hogy tökéletes háttérzene, ahogy többen is írták. Viszont talán pont ezért én hosszúnak se éreztem, nem olyan anyag, amire kifejezetten koncentrálni kellene. Műfajában kiváló, nem öncélú, és tényleg szórakoztató. :agree: Nagyon jó ajánlás, tényleg olyan, amivel nem kell birkózni, beteszed, lepörög, és már mész is a repeatre.

10/7, de nem zárom ki, hogy felfelé módosítok a végén, pláne ha még előkerül az időszakban.

Király volt, köszönöm. :cheers:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2020. december 14., hétfő 22:56

Nekem is tervben volt az ajánlás, zseni az ember, zsenik a számok. Nálam hatalmas 10/10. De majd bővebben is írok. :D
.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. december 14., hétfő 21:32

ferni írta: Sokat gondolkoztam mit hozzak.
Viszont ami alapján kerestem, hogy mint album mi tudna a legjobban működni, mi van zeneileg egybe, mi olyan, ami nem egy órás, hogy a végére lelankadjon a figyelem és nem is akartam olyan igazi magyar rap albumot hozni, próbáltam valami mást hozni.

Írnék egy kicsit, hogy mik kerültek terítékre nálam. Magyar rap albumban a Day - Atlantisz volt rám a legnagyobb hatással, jókor jött ki, rengeteget segített rajtam és egy olyan korszakomat éltem, ahol azok a dolgok, amik benne voltak még sokat jelentettek, mai szemmel 7 évvel később érettebb fejjel nem ad már annyit, de sokat jelentett az az album számomra, de nem akartam egy 19 trackes albumot nektek, így letettem róla.

Gondolkoztam külföldi rapperen, itt aki egyértelmű lett volna az Joyner Lucas, elképesztő szinten tolja az emberünk és az albumai is erősek egyben is, nem csak az 1-1 számai, csak ajánlani tudom.

Rap-témát félretéve két jelöltem maradt, az egyik ByeAlex, lehet róla rosszat mondani, de a mai magyar zeneiparban nagyon egyedi és nagyon minőségi munkákat ad ki sokszor a kezéből, mikor komolyabb témákat feszeget. A kedvesem óta követem és elképesztő honnan hova fejlődött és menyire sikerült megtalálni saját magát és a saját stílusát. Nagyon szeretem a zenéjét, nagyon jó előadó szerintem és több elismerést érdemelne, mert sokan csak legyintenek, hogy ByeAlex és letudják ennyivel. Csak ajánlani tudom, a most megjelent új albumán is van jó pár nagyon erős track.


Viszont az én ajánlásom egy idén számomra nem olyan rég felfedezet előadó lett, még pedig

Dzsúdló - Fotofóbia című albuma

Volt egy kb 20 perces LIveSessionje, amit feltöltött és rengetegszer végighallgattam, aztán mikor jött a Zeneklub nem tudtam mit ajánlhatnék és gondoltam meghallgatom az albumot, amikről szerepeltek a számok ezen a fentebb említett LiveSession-ben és a legnagyobb megdöbbenésemre azt tapasztaltam, hogy friss, újonc előadóként egy olyan első albumot tett össze az emberünk, hogy nem hittem el, 30 percig tudta tartani a színvonalat és nem tudok róla olyan számot mondani, ami kilógna a sorból, minden számnak meg van a helye az albumom és egy kerek egészet alkotott számomra.
Nem is tudom, milyen stílusba lehetne besorolni Dzsúdló-t, elég egyedi new wave cumó és aki be tudja fogadni ezt a fajta zenét, annak szerintem tetszeni fog.
Nemaaaar. :-( En is ot akartam ajanlani, de tudtam, hogy valaki megeloz. :mrgreen:

2020 kedvenc eloadom, spotyn ot hallgattam a legtobbet az evben, szoval szamomra ez egy konnyu kor lesz, nagy kedvenc a srac. :mrgreen:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 14., hétfő 21:20

davi10 írta: Már a művésznevétől szekunder szégyenem támadt, de igyekszem ezt félretenni, holnap szerintem neki is tudok ugrani. Amúgy nem is hallottam még a csávóról, kíváncsi leszek.

Ezektől a magyarosított angol nevektől meg falra mászok, van még a Ricsárdgír, az is nevetséges.
Igazából Juhász Márton a becsületes neve, innen jött a Dzsú (Ju), a maradékot egy részeg estén az egyik haverja tette hozzá :lol:
Slam Poetryzett is régebben, szimpatikus figura amúgy, teljesen tisztában van magával, full normális, van vele egy csomó interjú.
Persze megértem a nevét illetően az első reakciókat, de azt el kell engedni. :D

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. december 14., hétfő 21:06

Már a művésznevétől szekunder szégyenem támadt, de igyekszem ezt félretenni, holnap szerintem neki is tudok ugrani. Amúgy nem is hallottam még a csávóról, kíváncsi leszek.

Ezektől a magyarosított angol nevektől meg falra mászok, van még a Ricsárdgír, az is nevetséges.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. december 14., hétfő 21:05

ferni írta: Dzsúdló - Fotofóbia
Elöljáróban csak ennyit :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 14., hétfő 20:28

Sokat gondolkoztam mit hozzak.
Viszont ami alapján kerestem, hogy mint album mi tudna a legjobban működni, mi van zeneileg egybe, mi olyan, ami nem egy órás, hogy a végére lelankadjon a figyelem és nem is akartam olyan igazi magyar rap albumot hozni, próbáltam valami mást hozni.

Írnék egy kicsit, hogy mik kerültek terítékre nálam. Magyar rap albumban a Day - Atlantisz volt rám a legnagyobb hatással, jókor jött ki, rengeteget segített rajtam és egy olyan korszakomat éltem, ahol azok a dolgok, amik benne voltak még sokat jelentettek, mai szemmel 7 évvel később érettebb fejjel nem ad már annyit, de sokat jelentett az az album számomra, de nem akartam egy 19 trackes albumot nektek, így letettem róla.

Gondolkoztam külföldi rapperen, itt aki egyértelmű lett volna az Joyner Lucas, elképesztő szinten tolja az emberünk és az albumai is erősek egyben is, nem csak az 1-1 számai, csak ajánlani tudom.

Rap-témát félretéve két jelöltem maradt, az egyik ByeAlex, lehet róla rosszat mondani, de a mai magyar zeneiparban nagyon egyedi és nagyon minőségi munkákat ad ki sokszor a kezéből, mikor komolyabb témákat feszeget. A kedvesem óta követem és elképesztő honnan hova fejlődött és menyire sikerült megtalálni saját magát és a saját stílusát. Nagyon szeretem a zenéjét, nagyon jó előadó szerintem és több elismerést érdemelne, mert sokan csak legyintenek, hogy ByeAlex és letudják ennyivel. Csak ajánlani tudom, a most megjelent új albumán is van jó pár nagyon erős track.


Viszont az én ajánlásom egy idén számomra nem olyan rég felfedezet előadó lett, még pedig

Dzsúdló - Fotofóbia című albuma

Volt egy kb 20 perces LIveSessionje, amit feltöltött és rengetegszer végighallgattam, aztán mikor jött a Zeneklub nem tudtam mit ajánlhatnék és gondoltam meghallgatom az albumot, amikről szerepeltek a számok ezen a fentebb említett LiveSession-ben és a legnagyobb megdöbbenésemre azt tapasztaltam, hogy friss, újonc előadóként egy olyan első albumot tett össze az emberünk, hogy nem hittem el, 30 percig tudta tartani a színvonalat és nem tudok róla olyan számot mondani, ami kilógna a sorból, minden számnak meg van a helye az albumom és egy kerek egészet alkotott számomra.
Nem is tudom, milyen stílusba lehetne besorolni Dzsúdló-t, elég egyedi new wave cumó és aki be tudja fogadni ezt a fajta zenét, annak szerintem tetszeni fog.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2020. december 14., hétfő 20:01

Buena Vista Social Club - Buena Vista Social Club

Első 1-2 számot még élveztem, de aztán nagyon ellaposodott. Nem volt rossz, háttérzenének tökéletes. Hangulatos, néha a breaking bad ugrott be hallgatás közben :D
A számok nagyon hasonlítanak egymásra, így olyan mintha 1 nagy track lenne az egész.
De amúgy kellemes kis muzsika, bár nem szoktam ilyesmit hallgatni. Jó ajánlás volt.
6/10
Kép

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. december 14., hétfő 18:55

El Sie7e írta: Süti, soadroli, Marci77, és Caraway vannak elmaradva a Buena-val
az első kettő kör teljes
sztem jöhet a következő, a 4 elmaradás nem olyan vészes eddig :D
Tolem is johet a kovi, holnapra tudom hozni a buenat!

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. december 14., hétfő 18:30

Süti, soadroli, Marci77, és Caraway vannak elmaradva a Buena-val
az első kettő kör teljes
sztem jöhet a következő, a 4 elmaradás nem olyan vészes eddig :D
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. december 14., hétfő 18:29

Buena Vista Social Club - Buena Vista Social Club

8/10

imádom a zenéjüket. megnéztem pár elő felvételt is, nagyon értenek a muzsikához. szerintem nagyon minőségi amit csináltak az öregek. sajnálom, hogy ők lassan kihalnak


nekem alapból a kubai kultúra és a kubai zene nagy kedvenc. ez az album pedig jó kis bevezető a karibi világba.

a végére kicsit elfáradt az album és veszített a kezdeti lendületből. de attól függetlenül nálam sokszor pörgött már akár vezetés közben, akár háttérzeneként a munka mellett.

ha valaki kedvet kapott hozzá, ajánlom megnézni a hasonló című dokufilmet. B-)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 14., hétfő 18:04

Buena Vista Social Club - Buena Vista Social Club

Az elején jó volt, meg volt az újdonság hatása, aztán a hossza miatt a végére kezdett leülni.
Zeneileg kimagasló album, magas szinten űzik ezt, de engem nem tudott elvinni, de igazából ezeket mind leírták előttem.

Fasza volt, tényleg egy háttérzenének bárhol elmenne órákig, köszi az ajánlást.
6/10



Valaki összeírná ki mivel hiányzik?
Make Them Suffer van mindenkinél?
Ha gyűlik még pár értékelés hajnalban hozom az újat, de jól lenne látni mi a helyzet.

Filmklub is elcsúszott pont most ahogy láttam.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2020. december 14., hétfő 16:32

Buena Vista Social Club - Buena Vista Social Club


Én is úgy voltam vele, hogy pár szám igazán jó volt, tetszett. A többi, viszont mintha egyetlen hosszú szám lett volna.

Sokat nem tudok írni róla, inkább tetszett, mint sem.

6/10
"And my heart will leave you never."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég