FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
ferni
Hozzászólások: 8257
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. január 5., kedd 20:41

realistahuni írta: Srácok, idén a pack god velem van, Mbappé, if Kanté után kiugrott az öreg Cé.

Ezt a 3 játékost össze lehetne gyúrni 100-as chemre?
Védelemben van egy Zanetti LB-Varane-Kounde-Atal/Semedo, kapuba courtois.Van még Alessandrini, Mendy, Dembelé, rttf Correa akik még használhatók és 400k.

Esetleg van valami oldal ami, összerak csapatokat játékosok alapján? Futbin nem segített eddig
Kanté, Bappé meg CR is untrade?
Milyen felállásban játszol?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. január 5., kedd 20:21

Srácok, idén a pack god velem van, Mbappé, if Kanté után kiugrott az öreg Cé.

Ezt a 3 játékost össze lehetne gyúrni 100-as chemre?
Védelemben van egy Zanetti LB-Varane-Kounde-Atal/Semedo, kapuba courtois.Van még Alessandrini, Mendy, Dembelé, rttf Correa akik még használhatók és 400k.

Esetleg van valami oldal ami, összerak csapatokat játékosok alapján? Futbin nem segített eddig
Love football, hate antifa.

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2021. január 4., hétfő 17:14

Ez leírja teljesen az idei játékot. Össze vissza megy a cselló. Aztán meg írják a meccs végén, hogy mit képzelek, hogy nem cselezek, és ez egy csoda volt, hogy megvertem... No comment...
halálomig madridista leszek

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2021. január 4., hétfő 15:28

A srác kegyetlenül jól védekezik, az az egyik főkulcsa a sikerének. Egyébként MoAuba-t, a 2019-es világbajnokot is megverte pár hete, ráadásul 7-0-ra, és Huge Gorilla ellen is nyert, 4-1-re, aki szintén top játékos a világon, vagyis a játék legjobbjait is lenyomja. Az is tény, hogy ennek a szériának a stílusa nagyon bejön neki, tényleg kérdéses, hogy mondjuk a Fifa 22-vel tud-e majd olyan sorozatot hozni, mint most.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 4., hétfő 15:08

Pont úgy néz ki a srác mint ahogy elképzelem az ellenfeleimet akik hígfossá aláztak. :D

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. január 4., hétfő 14:49

Azt mondjuk megnézném, hogy a kisgyerek ha nem 30millas csapattal menne oktober ota mi lenne.
https://www.youtube.com/watch?v=-VvqF8s ... orasLegend

Itt még 8 milla körüli csapata volt.
Gondolom a hírverések után elkezdték rohamozni a szponzorok azért nyomja most olyan kártyákkal akivel csak akarja. Meg ott van a Lipcse is.
Love football, hate antifa.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. január 4., hétfő 14:31

Aztán meg lehet nézni, hogy ezek a meccsek mennyire hasonlítanak egy valódi focimeccsre..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 14:12

realbeckham írta: Az lesz. Minden evben a biciklis speedboost op. Független attol, hogy nerfelik. Akkor is az.illetve okosan jatszik, olvas, jol vedekezik. Es szinezi.

Viszont. A profik, vagy hiresebbek kerülik egymast. Ez nyiltan ki is derült nemreg. Alapból az EA nel erdekes a matchmaking, akkor meg pláne, ha az ember rekordot állít eppen fel. Ha meg ne adj isten valami csoda folytan 2 top 100as osszekerul, legutobb pont neztem hashtag harry osszedobta andersel, harry lerakta a joyt. Rugott neki anders vagy 16gol, ezzel is a skill ratinget felbaszta neki... szóval ja. Segitik is valamilyen szinten.

Azt mondjuk megnézném, hogy a kisgyerek ha nem 30millas csapattal menne oktober ota mi lenne. Hashteg gyerekeknek pl hobbija silver, vagy bronz csapattal 30:0 menni. Betegek :mrgreen: szerintem ott anders efogyna.
De jah. Tehetséges gyerek ez. Aki legalább egy wl t lenyomott elete soran, pontosan tudja mekkora dolog az amit elért. Hihetetlen amugy. Nekem az csoda, ha elite 3. at elerem . De ez....ez baszo.

Majd gabo elkapja valamelyik tornán
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy a felét is értem, amit írsz :mrgreen: de nagyjából megvan.
Majd ránézek egy két meccsére. Már többször szembejött vele kapcsolatos hír, aztán így érdekel kicsit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2021. január 4., hétfő 14:07

Az lesz. Minden evben a biciklis speedboost op. Független attol, hogy nerfelik. Akkor is az.illetve okosan jatszik, olvas, jol vedekezik. Es szinezi.

Viszont. A profik, vagy hiresebbek kerülik egymast. Ez nyiltan ki is derült nemreg. Alapból az EA nel erdekes a matchmaking, akkor meg pláne, ha az ember rekordot állít eppen fel. Ha meg ne adj isten valami csoda folytan 2 top 100as osszekerul, legutobb pont neztem hashtag harry osszedobta andersel, harry lerakta a joyt. Rugott neki anders vagy 16gol, ezzel is a skill ratinget felbaszta neki... szóval ja. Segitik is valamilyen szinten.

Azt mondjuk megnézném, hogy a kisgyerek ha nem 30millas csapattal menne oktober ota mi lenne. Hashteg gyerekeknek pl hobbija silver, vagy bronz csapattal 30:0 menni. Betegek :mrgreen: szerintem ott anders efogyna.
De jah. Tehetséges gyerek ez. Aki legalább egy wl t lenyomott elete soran, pontosan tudja mekkora dolog az amit elért. Hihetetlen amugy. Nekem az csoda, ha elite 3. at elerem . De ez....ez baszo.

Majd gabo elkapja valamelyik tornán
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. január 4., hétfő 13:35

Tényleg ennyire jó, de nem biztos hogy más Fifákban is az lesz, mert nagyon a biciklire építi a játékát.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 13:22

Ez a Anders Vejrgang tényleg ennyire jó vagy olyanokkal játszik, mint én? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. december 24., csütörtök 9:09

7 hete folyamatosan nyomom a wl-t (gold 3), es EGY jatekost kaptam a 14-bol, aki akkor meg elfogadhato volt (carrasco).
Hanyinger reward system....
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. december 18., péntek 23:55

Caraway írta: Coint szerintetek lehet ugy atvinni egyik accountrol a masikra, hogy nem bannolnak?

A sajatomon van 200 ezer, viszont mostmar a haveromen toljuk kozosen, mivel tul sok a 30 wl meccs hetvegente, igy egyutt konnyebb.
18-19ben 1-2 millat vittem át 2 account között. Special card discardokat max ár közelében raktam ki aztán vettem meg a másik accountal. Az elején óvatosan csinaltam aztán egy idő után leszartam és csak az nemvette észre,hogy cointransfer van aki nem akarta.1szer sem bannoltak.

Igazából az egészet azért csináltam mert a 3 nagy sbc minimum 2-300kt hozott volt hogy többet. Így volt egy main account és egy masik accounton 4szer törölheted a klubot aztán megcsinálhatod megint a hybrid sbcket. 5 ilyen ujrakezdésből ha leveszem az adót mert elég sokat buksz azzal minimum 1 milliót tisztán simán átlehet vinni.Aztán ha a masodlagos accoubton húzól netán egy prime R9et akkor értelemszerűen maradsz ott és nem próbálsz meg 10 millát átvinni a main accountra. :D

De jó hogy leálltam erről a szarról :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ferni
Hozzászólások: 8257
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 18., péntek 20:22

Caraway írta: Coint szerintetek lehet ugy atvinni egyik accountrol a masikra, hogy nem bannolnak?

A sajatomon van 200 ezer, viszont mostmar a haveromen toljuk kozosen, mivel tul sok a 30 wl meccs hetvegente, igy egyutt konnyebb.
nem hiszem, hogy ilyen kis tétellel foglalkoznak, ha nem vagytok rendszeres coin vásárlók azzal az accounttal.

Pár játékossal oldjátok meg, sztem nem lesz probléma.

Tavaly pár millió zsetont eladott egy srác az accountomról jó pár embernek és utána simán visszakaptam az accountomat, semmi baja nem lett, nem is bannoltak, nem hiszem, hogy ilyen tétellel foglalkoznának.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. december 18., péntek 20:13

Coint szerintetek lehet ugy atvinni egyik accountrol a masikra, hogy nem bannolnak?

A sajatomon van 200 ezer, viszont mostmar a haveromen toljuk kozosen, mivel tul sok a 30 wl meccs hetvegente, igy egyutt konnyebb.

ferni
Hozzászólások: 8257
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 17., csütörtök 16:37

realistahuni írta: Na most hogy Dominik bundesbe fog játszani a national hero kártyáján változni fog a liga? :D
Vagy várni kell későbbi lapokra... :hmmm:
Nem fog változni.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. december 17., csütörtök 16:19

Na most hogy Dominik bundesbe fog játszani a national hero kártyáján változni fog a liga? :D
Vagy várni kell későbbi lapokra... :hmmm:
Love football, hate antifa.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. december 17., csütörtök 9:12

TheBull6 írta:
Berti írta: Nálam idén nagyon kibaszta a biztosítékot.
3 év után visszatértem a PES-hez és inkább eladtam a 21-es FIFAt kevesebb, mint fele annyiért, amiért vettem.
Milyen a PES amúgy? Utoljára a PES 2018-al toltam még PS3-on, az nagyon ott volt. :agree: Ahogy tudom most nem adtak ki újat, csak az adatbázis lett frissítve, tehát az igazi kérdés, hogy milyen a PES 2020 :D

Amúgy szerintem a játékmenet, meg a menedzser mód, meg az "ultimate team" mindig is sokkal f*szább volt a PES-ekben. Basszus ott már 2012-13-ban javában aranylabda ceremóniák, játékos bemutatások voltak. Csak grafikailag nem volt a top-on azért soha.
Úgy mondanám, hogy a FIFA egy focis játék, míg a PES egy foci szimulátor.
Mivel a tavalyihoz jött egy nagy update és az jelenti a 2021-est, így már 8-9 ezerért be lehet szerezni. Ehhez jön egy félórás usb-s patchelés a licenszekhez és már fut is a játék.

Eleinte nehéz volt megszokni, hogy nem adhatsz háttal 50 méteres passzokat meg hasonló finomságok, amiket mindig utáltam a FIFAban. Picit lassabb a játékmenet és nincsenek akkora gólgazdag meccsek, mint a FIFAban, de az én izlésemhez inkább ez való.

A FIFA teljesen felbaszott. Rengeteg bug van benne és az UT meg egy kibaszott vicc. Nem hiába a legnagyobb királyok ilyen 10-14 éves kölykök, akiknek amúgy fingjuk sincs a focihoz.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. december 17., csütörtök 9:02

Berti írta: Nálam idén nagyon kibaszta a biztosítékot.
3 év után visszatértem a PES-hez és inkább eladtam a 21-es FIFAt kevesebb, mint fele annyiért, amiért vettem.
Milyen a PES amúgy? Utoljára a PES 2018-al toltam még PS3-on, az nagyon ott volt. :agree: Ahogy tudom most nem adtak ki újat, csak az adatbázis lett frissítve, tehát az igazi kérdés, hogy milyen a PES 2020 :D

Amúgy szerintem a játékmenet, meg a menedzser mód, meg az "ultimate team" mindig is sokkal f*szább volt a PES-ekben. Basszus ott már 2012-13-ban javában aranylabda ceremóniák, játékos bemutatások voltak. Csak grafikailag nem volt a top-on azért soha.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. december 17., csütörtök 9:00

füst írta:
TheBull6 írta: Ő a fifa isten nálam. :salute: :D
Hát meg amúgyis. :D
Van benne igazság :D :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég