Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 2., csütörtök 11:01

Felejtsük már el Kondogbiát. Nem igen ütné meg a szintet.
inkább hozzuk el őt 10-ért, és hátha beválik, minthogy valakit elhozunk 50-ért és cseszhetjük.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 2., csütörtök 10:58

Gabo írta:Felejtsük már el Kondogbiát. Nem igen ütné meg a szintet.
10 millió alatt eltudjuk hozni akkor az nem pénz érte és simán megérné. Szerintem megüti ő a szintet. Nagyon jó fizikuma van és pont egy ilyen kell középre.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 2., csütörtök 10:53

"Olasz lapok szerint a Juventus vezetősége nem csak Higuaín(!!!) és Benzema játékát figyelte. A hírek szerint Di María(!!!) és Coentrao szerződtetése is napirendben van a torinói csapatnál."
Istenem de szeretném én a Juventust ebben az esetben.
Coentrao meg tényleg mehetne, ha valaki perkálni 25 millió aranypetákot, annyiért nekem se fájna a szívem utána.

Kondogbia olcsó, nem lehet vele sokat bukni. Nem kell elfelejteni... Ráadásul elég tehetséges(Varane játszó pajtija volt :mrgreen: )
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. május 2., csütörtök 10:50

Felejtsük már el Kondogbiát. Nem igen ütné meg a szintet.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 2., csütörtök 10:47

Örülök a Juventus érdeklődésének, de okosnak kellene lennünk és belevonni az üzletbe Vidalt és Pogbát is. Bár az előbbit szerintem lehetetlen elhozni. Pogbát pedig szerintem csak-csak elengednék. Coentraot csak abban az esetben engedném el, ha valaki fizet érte 20 milliót. Remekül helyettesíti Marcelot ő.

Ahogy elnézem a Chelseas híreket brutál lesz az ő csapatuk. Jozsé ide miért nem tudott ilyen embereket hozni? Nekünk be kellet érni Khedirákkal, Di Maríákkal. A kivásárlási ár pedig remélem kacsa. Ennyire nem lehet h*lye Perez.

Nagyon örülök, hogy jó irányban gondolkodik a csapat és elhozza Gareth Balet. Az az ember kegyetlen jó. Kondogbia, Verratti, Gündogan névsor is biztató. Carvajal pedig alap, hogy idén visszatér. Mondjuk, ha Higu elmegy kéne vennünk egy csatárt is arról meg nem nagyon cikkeznek mostanában. :roll:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 2., csütörtök 10:46

na, ha igazak a hírek, akkor benzemán kívül mindegyiket viheti a juve :mrgreen:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 2., csütörtök 10:44

"Alapvetően elégedett vagyok egyébként Coentraoval, stabilan teljesített Marcelo helyetteseként, de ha valaki fizet érte 25-öt legalább, akkor el kell adni."

Egyetértek! Személy szerint én sem bánnám, ha maradna; de ha jó áron vinnék, illetve ha az ő eladása kell, ahhoz, hogy jövőre ütőképesebb, jobb csapat legyünk (jó pénz, vagy egy kedvező csereüzlet folytán), akkor nincs miről beszélni és szépen el kell passzolni! Helyére meg azonnal hoznám a Lille nagyon tehetséges balhátvédjét Lucas Digne-t Marcelo mögé azt csókolom!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 2., csütörtök 10:35

A bayern csere balhátvédje Contento...Ők nem 30 millióért vették a cserejátékosaikat, a legtöbbet nem is tudnák eladni annyiért.

Azért merült fel a portugál eladása, mert piacképes játékos, és normál esetben nem kezdő. Az élet meg nem csak játék és mese, fizetni kell a számlákat, meg a fizukat, meg esetleg igazolni kéne olyan helyekre, ahol nem csere kell, hanem konkrétan kezdőbe való játékos. Nem feltétlenül fér bele nekünk se, hogy ilyen emberek üljenek a padon. Cserejátékos szintet szerintem hoz Nacho is, bár vannak hiábi, de ő is fiatzal még, rutinnal bővel elfér itt, és ugye árban nem kérdés a különbség.
A hátvéd poszt meg ugye nem olyan, mint a támadó, hogy gyakran van cserélgetve, akár meccs közben is. A támadóknál belefér az, hogy többen legyenek magas szintűek, ott be lehet osztani úgy az időket, taktika kérdés is, lehet variálni.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. május 2., csütörtök 10:33

"Olasz lapok szerint a Juvetnus vezetősége nem csak Higuaín és Benzema játékát figyelte. A hírek szerint Di María és Coentrao szerződtetése is napirendben van a torinói csapatnál." (Nem működik az idézet gomb,meg a többi sem)

Nah Higu és Di Maria mehet is, onnan meg jöhet Vidal/Pogba!

Coentrao meg maradjon,bőven jó a kispadra!Bár nem tudom neki mennyire felelne meg!

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 2., csütörtök 10:32

Jaj tényleg mostmár beugrott, hogy miért 30.
Akkor a fórum azt mondta, hogy vettek egy vkp-t 10- ér egy balszélsőt 10 ér és egy balbekket is 10.
És akkor mindenki aztmondta, hogy megéri.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27402
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 2., csütörtök 10:21

Azért az eladásokkal is vigyázni kell, mert ha gyenge a pad, akkor lőttek a kövi szezonnak is. Coentraot nem kell eladni, mert kell a minőségi csere is. Nézzük meg a Bayernt. Szinte lényegtelen, hogy ki esik ki a kezdőből, mert minőségileg tudják helyettesíteni poszttól függetlenül.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

jansky
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. május 1., szerda 19:40
Kedvenc játékosaid: Ramos, Ronaldo, CR, Kroos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: jansky » 2013. május 2., csütörtök 10:19

Coentraoval mi a baj, hogy így szabadulnánk tőle ?

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 2., csütörtök 10:15

Mondjuk én személy szerint nem vártam, hogy máshol fog játszani, hiszen szinte mindig bal hátvéd volt, ott ment neki jól, azért akarta bárki megvenni. Mourionho találta ki, jhogy na majd mindenes jéátékos lesz belőle, középpályán, szélen, Marcelo helyén...Aztán 1-2 hónap után egyértelmű lett, hogy egy posztion képes normális játékot nyújtani, és lett egy 30 milliós cserejátékosunk. Óriási ötlet volt már akkor is...

Akármilyen fogalmatlan sokszor védekezésben Marcelo, a támadásban a CR-Marcelo kettős kell, az egyik erősségünk volt. Alapvetően elégedett vagyok egyébként Coentraoval, stabilan teljesített Marcelo helyetteseként, de ha valaki fizet érte 25-öt legalább, akkor el kell adni.


Perez meg nehogymár ingyen elengedje Mourinhot, ez egy vicc!

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 2., csütörtök 9:59

szilamer írta:Miért nem gondolkodtak akkor mikor megvették? Azt hitték, hogy majd jobb lesz mint Marci mi? Persze...

Na de a lényeg, hogy nekem szimpatikus a gyerek, én nem válnék meg tőle.
Marcinak nem volt alternatívája. Mi anno azt hittük, hogy többet fog szerepelni a jobb oldalon vagy a KP-n, mondjuk egy 433-ban. Mourinho máshogy gondolta. Drága volt, ez tény. De hát Mourinho és Mendes (sicc) őt akarta, nem mondjuk egy Alaba féle nem túl ismert tehetséget.
Merci Zizou!

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 2., csütörtök 9:51

Miért nem gondolkodtak akkor mikor megvették? Azt hitték, hogy majd jobb lesz mint Marci mi? Persze...

Na de a lényeg, hogy nekem szimpatikus a gyerek, én nem válnék meg tőle.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 2., csütörtök 9:48

"Miért akarja mindenki mindenáron eladni Coentraot?"

Mert azt hiszik, hgoy 30 millióért el tudnánk adni, mint amennyiért érkezett. Ha így lenne, én is megválnék tőle. Sokat spórolnánk. Viszont 15-20 milliónál többet nem fognak érte ajánlani, így már elgondolkodnék a maradásán.
Merci Zizou!

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 2., csütörtök 9:47

Nekem is tudnátok válaszolni egy kérdésre?
Miért akarja mindenki mindenáron eladni Coentraot? Szerintem mióta folyamatosan játszik jól nyomja, elég jól védekezik, és támadásokhoz is fölmmegy.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 2., csütörtök 9:45

Fizettünk 8 millát Mourinhoért, hát fizessen a Chelsea is legalább annyit. De ha 20 milla a kivásárlási ár, hát akkor annyit. Nem lesz gondunk az elköltéssel...

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. május 2., csütörtök 9:38

VanillaSky írta:
Ja és Perez papa elengedi José 20 millás kivásárlási árát!
Ez kacsa szerintem. Perez apu sokkal jobban bannik a penzzel ennel

# Koszi a Bales kerdesre a valaszokat sracok!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 2., csütörtök 9:20

Donát írta:Zidane csak olyan bombaigazolásokat ajánlgat, mint Varane (és Hazard)? Biztos jó játékos Bale, mert rengeteg elismerést kap (Angliában!), de 2 kérdésem van(és azért kérdezem, mert őszintén fogalmam sincs a válaszokról):
#1: ha leigazolnák nem a kontrafoci feküdne továbbra is leginkább a csapatnak? tömörült védelemmel szemben is effektíven bevethető játékos?
#2: nyilván a bal oldalon nem szorítaná ki CR-t, ha azonban Ronaldo tovább állna, tiszta sor, hogy jó igazolás lehetne (azt nem tudom, hogy a legjobb-e). Azonban vegyük a (szerintem) valószínűbb lehetőséget, hogy CR hosszabbít, és itt marad még legalább 3-4 évet. Akkor gondolom én Bale Di María helyén játszana. A jobb oldalon ugyanolyan meghatározó játékosa a csapatának? Játszott már ott egyáltalán?
Hi!

nem láttam hétről hétre a fickót, de azért ismerem nagyjából a játékát.
#1: igen, mivel alapvetően a gyorsaságára épül a játéka, illetve angliában amúgy is a hajtós, teljesen őszinte, mindkét csapat részéről győzelemért folyó játék van általában, így területe is van futni.
tömörült védelemnél nekem meggyőződésem, hogy a full kétlábas és übertechnikás játékosok mennek valamire, akiknek ráadásul van agyuk is és kiszámíthatatlanok. bale ismét egy számomra egy darab ballábnak tűnő játékos, bár sztem többet használja a jobbost, mint egy özil, de korántsem készségszinten.
#2: céronaldo nem megy sehova, innentől kezdve bale a jobbszélre jönne (bár lehet én láttam rosszul, de korábban ő játszott balhátvédet is...), 1-2 meccsen láttam teljesen kötetlenül játszani.

összességében a véleményem: hogy bale nem ér ennyit, amennyit akarnak érte, másrészt én gyökeres változást várok a nyártól, amiben őszintén szólva nem szeretném bale-t látni.

de ez az én véleményem.

szerk.: közben látom, hogy Gerr is írta, hogy bhv is volt, akkor jól láttam.
igen, azzal is egyetértek, hogy technikásnak technikás a gyerek, de engem még mindig zavar, hogy túl egylábas.
lucas például jobban tetszik egyértelműen.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 222 regisztrált és 0 vendég