Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
flori
Hozzászólások: 3867
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2020. december 30., szerda 23:22

Magunkat szopatjuk. Mondjuk aki feltesz egy Marcelo Asensio szelt, annak tenyleg a ..
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. december 30., szerda 23:22

Hát ez brutális, hogy marcelo ennyire -1 ember lett. Tényleg nem szabadna a kezdőcsapat közelébe engedni, a statisztikák nem hazudnak, bekerült újra a kezdőbe és oda a győzelmi széria... röhej.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2020. december 30., szerda 23:23-kor.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. december 25., péntek 8:32

raul 4 ever írta:
R. Carlos írta: Varane-on látszik a leginkább a fáradás. Én Nachonak és Militaonak adnék esélyt. A kp-n Odegaardot és Fedet pedig jobban használnám, hogy Modric és Kroos többet pihenhessen. Megint azaz érzésem, hogy a nyolcaddöntőknél fogunk kipukkadni. Persze nem reális szerintem a BL győzelem, de jó lenne túlküzdeni magunkat azon a körön, így 2 év után.
jajj, Varane tényleg, 2ik percben mit csinált? anyám :D (Perez pacsija bezavart az elején?) igen, helyette Nacho tényleg bármikor kezdhet 1-2 meccssen..

igen, vmit muszáj kitalálni későbbre, mert úgy járunk mint vasárnap, beállnak a cserék, azt csak épül-épül le a játék a "friss" emberektől.. ez a keret jelenleg nem olyan, mint a duplázós banda 17-ben, h van a, meg b kezdő.. itt van 15+- alkalmas ember, mindig végig csak ők nem játszhatnak..
január kemény kaptató lesz, még ezt az elcsét vhogy be kell húzni, aztán Boldog Karácsony után buék is lesz :) :)
Még csak nem is beszéltünk a sérülésekről. Lásd most Rodrygo, nem olyan rég Fede és Odegaard egyszerre, azelőtt Ramos, Militao, Carvajal és Odriozola. De azért itt páran eltakarították volna a kopaszt, pedig ilyen sérüléshullámmal egyszerűen lehetetlen számolni és szépen keresztbe húzza a terveket. A papíron legjobb szélsőnk pedig folyamatosan kiesik, pedig amikor játszik már halovány jelei vannak annak, hogy nem felejtett ő el focizni, csak sajnos üvegből van... így tinikkel kell pótolni és alibi emberekkel.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2020. december 24., csütörtök 14:34

R. Carlos írta: Varane-on látszik a leginkább a fáradás. Én Nachonak és Militaonak adnék esélyt. A kp-n Odegaardot és Fedet pedig jobban használnám, hogy Modric és Kroos többet pihenhessen. Megint azaz érzésem, hogy a nyolcaddöntőknél fogunk kipukkadni. Persze nem reális szerintem a BL győzelem, de jó lenne túlküzdeni magunkat azon a körön, így 2 év után.
jajj, Varane tényleg, 2ik percben mit csinált? anyám :D (Perez pacsija bezavart az elején?) igen, helyette Nacho tényleg bármikor kezdhet 1-2 meccssen..

igen, vmit muszáj kitalálni későbbre, mert úgy járunk mint vasárnap, beállnak a cserék, azt csak épül-épül le a játék a "friss" emberektől.. ez a keret jelenleg nem olyan, mint a duplázós banda 17-ben, h van a, meg b kezdő.. itt van 15+- alkalmas ember, mindig végig csak ők nem játszhatnak..
január kemény kaptató lesz, még ezt az elcsét vhogy be kell húzni, aztán Boldog Karácsony után buék is lesz :) :)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. december 24., csütörtök 14:06

mocsok írta: Hat jim.
Ennyire egysíkú és unalmas tag szerintem meg nem volt ezen a fórumon.
Legalább hű vagyok önmagamhoz, tartom az elveim B-)

Vannak rá mód, hogy ne lásd a hozzászólásaim :mrgreen:
Ha meg Asensio nem lő 7 gólt a szezonban, elmegyek pihenni, megígértem pár hónapja :kalapos:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. december 24., csütörtök 13:31

raul 4 ever írta: minél többet nézek milan meccset, annál kevésbé aggódok a kövi szezon miatt. Luka, Fede, Kroos, Öde és Brahim nagyot szólna sztem.. Luka sérülése megint irtózatosan látszik, mint amikor 14-ben kiesett 2-3 hónapra, azt azt se tudta csapat kb merre van előre, iszonyú fontos játékos és amit láttam Diaztól nekem tetszett. ugyanúgy gyors, robbanékony, benne van, h tud mélységet adni a játéknak (védelmünk elöl hamar átvinni a támadóharmadba). sztem Piolinál is bekerült a Kubo-curse-be -> hiába jó, van helyette saját ugyanolyan *kutya* (tegnap is Maldini állt be 3 percre :D )... lehet akár télen visszajöhetne ő is, ha Isco koccolna..
a meccsről:
ahogy írtam Luka hiányzik, a játékunk olyan is volt..
aztán végre Rodry személyében lett egy 2. veszélyes ember elöl, erre 2-3 hónap off (volt olyan csapattársam asszem 5-6 héttel később már játszott, nyilván a sérüléstől függ), tipikus..
Ase aszisztja arra jó volt, h láttuk, balon legalább egy fél petákot ér..
jobbra jöhet tényleg Kubo vissza Lucas mellé, hátha... így h Rodry kiesett, megint vicc vagyunk elöl. Hazard/Ase-Benz-Lucas? áááá nagyon gyér ismét..
még annyi, h ZZ elkezdhetné használni a keretet, muszáj vóna néha másoknak is 20-30 perceket adni, h aztán túlhajtás-kifáradás miatt elkezdenek majd 2-3 hetekre-hónapokra kiesni a kezdők húzódások/szakadások miatt.
am. 3 pont a fa alatt, Karim megint vert egyet, az ég kék.. jó volt.. van 1 hét kicsit pihenni..
Varane-on látszik a leginkább a fáradás. Én Nachonak és Militaonak adnék esélyt. A kp-n Odegaardot és Fedet pedig jobban használnám, hogy Modric és Kroos többet pihenhessen. Megint azaz érzésem, hogy a nyolcaddöntőknél fogunk kipukkadni. Persze nem reális szerintem a BL győzelem, de jó lenne túlküzdeni magunkat azon a körön, így 2 év után.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. december 24., csütörtök 12:23

mocsok írta: Hat jim.
Ennyire egysíkú és unalmas tag szerintem meg nem volt ezen a fórumon. Mintha valami bot lennel komolyan.
Jimbo(t) :lol:

Amúgy valid, mintha egész nap m1 hiradot meg helyi naplót olvasnék.
Nem illik.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2020. december 24., csütörtök 12:15

Hat jim.
Ennyire egysíkú és unalmas tag szerintem meg nem volt ezen a fórumon. Mintha valami bot lennel komolyan.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. december 24., csütörtök 11:57

raul 4 ever írta: még annyi, h ZZ elkezdhetné használni a keretet, muszáj vóna néha másoknak is 20-30 perceket adni, h aztán túlhajtás-kifáradás miatt elkezdenek majd 2-3 hetekre-hónapokra kiesni a kezdők húzódások/szakadások miatt.
olyat várunk el, ami eddig az évek alatt nem fordult elő :mrgreen:
Zizu makacssága nehezen fog változni...
nem szeret sokat rotálni, csak ha muszáj
és akik nincsenek itt nem véletlenül nincsenek
meglepne, ha később komolyan számolna Reguilonnal Kubóval vagy Brahimmal :shutup:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2020. december 24., csütörtök 11:17

minél többet nézek milan meccset, annál kevésbé aggódok a kövi szezon miatt. Luka, Fede, Kroos, Öde és Brahim nagyot szólna sztem.. Luka sérülése megint irtózatosan látszik, mint amikor 14-ben kiesett 2-3 hónapra, azt azt se tudta csapat kb merre van előre, iszonyú fontos játékos és amit láttam Diaztól nekem tetszett. ugyanúgy gyors, robbanékony, benne van, h tud mélységet adni a játéknak (védelmünk elöl hamar átvinni a támadóharmadba). sztem Piolinál is bekerült a Kubo-curse-be -> hiába jó, van helyette saját ugyanolyan *kutya* (tegnap is Maldini állt be 3 percre :D )... lehet akár télen visszajöhetne ő is, ha Isco koccolna..
a meccsről:
ahogy írtam Luka hiányzik, a játékunk olyan is volt..
aztán végre Rodry személyében lett egy 2. veszélyes ember elöl, erre 2-3 hónap off (volt olyan csapattársam asszem 5-6 héttel később már játszott, nyilván a sérüléstől függ), tipikus..
Ase aszisztja arra jó volt, h láttuk, balon legalább egy fél petákot ér..
jobbra jöhet tényleg Kubo vissza Lucas mellé, hátha... így h Rodry kiesett, megint vicc vagyunk elöl. Hazard/Ase-Benz-Lucas? áááá nagyon gyér ismét..
még annyi, h ZZ elkezdhetné használni a keretet, muszáj vóna néha másoknak is 20-30 perceket adni, h aztán túlhajtás-kifáradás miatt elkezdenek majd 2-3 hetekre-hónapokra kiesni a kezdők húzódások/szakadások miatt.
am. 3 pont a fa alatt, Karim megint vert egyet, az ég kék.. jó volt.. van 1 hét kicsit pihenni..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. december 23., szerda 22:24

petiamadridista írta: Ez a december eddig fullos.
Egy bajom van.
A tico nagyon masszív. Nem akarnak botlani.
Amíg te aggódsz emiatt nem gáz, ez az jelenti, hogy tavasszal simán ledolgozzuk a hátrányt aztán bajnokok leszünk.

Sörös fogadást továbbra se bántam meg.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. december 23., szerda 22:00

Realista24 írta:
RealAsensio írta: “Hát csak rá kell nézni bazmeg, nem épp egy egészséges ember kinézetű ember, a csálé kacsatalpaival, meg az egybevádlijával, a görbe hátával meg azzal a tenyérbemászó fejével.

biztos jószándékú rendes gyerek nagy szívvel, csak geci a hideg kiráz, tipikus redneck hillbilly a hegyről, aki délelőtt a húgát, este meg anyát csapja telibe, miközben vacsorára darabolt filézett turistát eszik.“

By Hehe

Engedjetek mar vissza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nincs kitiltva.
Nem tudtam. Pedig most vannak brazilok a keretben, bar tudjuk, szerinte akkor is Patot kene hozni Haaland vagy Mbappe helyett.
:goat:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. december 23., szerda 21:58

a győzelem a legfontosabb :salute:
Asensio egész vállalható volt ma, ha még ez megkétszerezné, használható játékos lenne :kalapos:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2020. december 23., szerda 21:57

Jajj köszönöm.
Megláttam ma a srácot és azóta ezt próbáltam felidézni. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62790
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 23., szerda 21:56

RealAsensio írta: “Hát csak rá kell nézni bazmeg, nem épp egy egészséges ember kinézetű ember, a csálé kacsatalpaival, meg az egybevádlijával, a görbe hátával meg azzal a tenyérbemászó fejével.

biztos jószándékú rendes gyerek nagy szívvel, csak geci a hideg kiráz, tipikus redneck hillbilly a hegyről, aki délelőtt a húgát, este meg anyát csapja telibe, miközben vacsorára darabolt filézett turistát eszik.“

By Hehe

Engedjetek mar vissza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nincs kitiltva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2020. december 23., szerda 21:55

Ez a december eddig fullos.
Egy bajom van.
A tico nagyon masszív. Nem akarnak botlani.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. december 23., szerda 21:52

Győzelem, 3 pont, kötelező behúzva :iszunk: :taps:

Benz gólt lőtt ,megint, jó lesz a címhez, neki. Bár gőzöm sincs hogy áll a többi játékos, máshol.

Case gól, ez is keleltt mát, szokásos.... B-)

Rodrynak nem örülök, remélem nem komoly. Vini játszott, annak örülök, még Ase is kiosztott egy gólpasszt.

Meccset nem láttam,
Hazard remélem összeszedi magát, jövőre.

Azért Ramos Modric Kroos Benz .... jó az öreg a háznál . Nem semmi kvartett.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. december 23., szerda 21:52

RealAsensio írta: hát csak rá kell nézni bazmeg, nem épp egy egészséges ember kinézetű ember, a csálé kacsatalpaival, meg az egybevádlijával, a görbe hátával meg azzal a tenyérbemászó fejével.

biztos jószándékú rendes gyerek nagy szívvel, csak geci a hideg kiráz, tipikus redneck hillbilly a hegyről, aki délelőtt a húgát, este meg anyát csapja telibe, miközben vacsorára darabolt filézett turistát eszik.
Haha közben megtaláltam én is.. :lol: :D
Nagyon súlyos. :lol:
:wtf: :wtf:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2020. december 23., szerda 21:54-kor.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. december 23., szerda 21:50

“Hát csak rá kell nézni bazmeg, nem épp egy egészséges ember kinézetű ember, a csálé kacsatalpaival, meg az egybevádlijával, a görbe hátával meg azzal a tenyérbemászó fejével.

biztos jószándékú rendes gyerek nagy szívvel, csak geci a hideg kiráz, tipikus redneck hillbilly a hegyről, aki délelőtt a húgát, este meg anyát csapja telibe, miközben vacsorára darabolt filézett turistát eszik.“

By Hehe

Engedjetek mar vissza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:goat:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. december 23., szerda 21:50

Valami sorozatgyilkosnak nevezte :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég