Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2020. december 29., kedd 7:43

Ma este írok a két utolsó lemezről.
"And my heart will leave you never."

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. december 28., hétfő 19:07

Közben én bepötyögöm az ajánlásomat, aztán szépen lassan majd megérkezik mindenki az előzővel illetve ezzel :)

Nehéz helyzetben voltam egyébként, nagyrészt én elektronikus zenét hallgatok, azon belül is leginkább house és techno pont emiatt ilyet akartam nektek hozni viszont ebben a kategóriában kifejezetten sok a remix amit önmagában ugye nem lehet ajánlani plusz a kislemezek is rendkívül gyakoriak viszont ha egy adott producer ki is ad egy teljes albumot az sanszosan 15-20 számot tartalmaz és lehet akár 1,5- 2 óra is, amit azért nem akartam így bedobni. Igazából az utolsó 10 percben döntöttem el, mit is hozzak nektek, 3 album között vacilláltam de végül is a következőre esett a választásom:

Jan Blomqvist - Disconnected

Egy 12 dalos, összességében 49 perc hosszú albumot hoztam nektek. Külön öröm szerintem, hogy nem igazán vannak rajta 7-8 perc hosszúságú számok, amik egyébként alapnak számítanak ezekben a stílusokban. Az album megtalálható egyébként Spotify-on live verzióban is, egy müncheni bulin vették fel de természetesen én a stúdió verziót ajánlom kezdésnek.

Jan egy német zenész. Ő énekel a dalokon és ő a producer is. Fellép bandával illetve soloban is nyomja a dj pultok mögül. Stílusában az album talán soul/deep/tech/alternative-house vonulatba illik bár én kivagyok az ilyen kategorizálásoktól viszont lehet érdekel valakit.

Élőben a legzseniálisabb a fazon, ott énekel miközben mixeli a számokat. Többször is járt az években Budapesten és nyilván én elfogult vagyok, de végig libabőrös-hidegrázós bulikat csinált. Rengeteg live szettje megtekinthető egyébként YouTube-on, ha valakinek tetszene esetleg próbáljon rá erre , elég hangulatos kis bulinak tűnik.

Jó hallgatást mindekinek :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
fiore
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2020. december 28., hétfő 12:46

Én pár nap türelmet szeretnék kérni a francia lemezzel. :D
.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. december 28., hétfő 12:02

Calogero - Les Feux d'Artifice

Fu, ezt nem egyszerű pontozni. Alapjában véve tök kellemes kis album, kétszer pörgettem végig de mindkét alkalommal időnként elkezdtem közben olvasni, pakolászni, nem kötött le teljesen de tökéletes kis háttérzene volt. Egy szám volt ami kifejezetten tetszett, a J'ai le droit aussi, a többi igazából nálam a közepes kategória, nem tudnék olyat mondani ami nagyon ne jött volna be viszont úgy igazán egyik sem ragadott magával viszont az album második fele jobb szerintem mint az eleje. A nyelvvel úgy nem volt igazán gondom, nyilván jó lett volna érteni miről is van szó, de helyenként még plusz is volt, hogy kivételesen nem angol nyelvű éneket hallgatok.
Nekem is volt egy kis Muse vagy Kings of Leon beütése a daloknak egyébként.

Pontokban kifejezve ez nálam 5,5/10, kompakt kis alkotás de engem nem igazán vett meg magának, viszont jó ajánlás szerintem, sose találtam volna rá magától. Köszi Petr :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 27., vasárnap 22:17

off
doncsontos írta: jó az ízlésed :D a döntőnek és a Sétának is én írtam az alapját
Elmész akkor a picsába, hogy ezt itt eddig titkoltad.... :mrgreen:
Én Gegétől tuti az Út albumát hoztam volna, alapokban nagyon durván fejlődött az az album és itt találta meg sztem azt a stílust és hangzásvilágot, ami nagyon jól áll neki és ebben nagyon nagy szerepe van az alapoknak, de ezt írtam is, hogy jobbak és letisztultabbak az újabb zenéi.

Gratula, jó kis albumot tettetek össze, mert ahogy látom kb a felét az alapoknak te hoztad arra az albumra, szerencsére StackOne alapjai is erősek és így együtt ez nagyon telitalálat volt, mint album.

Hát a Döntő című szám meg, ember, nagyon nagy kedvencem, az a track szétvisz folyamat, hát mi az az alap.... :lol: zseniális :D
Szóval így tovább.... :mrgreen:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. december 27., vasárnap 16:22

Nekem is szokásos hétfő lesz az értékeléssel.

Ha megvan az ajánlásod, szerintem bedobhatod, maximum 2 hétig pöröghet, ha mégis szünetelnénk.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. december 27., vasárnap 14:43

Srácok, én igyekszem legkésőbb holnap estig hozni az értékelést, bocsi a csúszásért. Legyen majd 1 hét szünet vagy hozzam holnap este az ajánlásom? Ha jól rémlik én jövök. :hmmm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2020. december 27., vasárnap 12:21

ferni írta: Én szeretem Gegét, de én biztos valami újabb cuccot ajánlottam volna tőle. Sokkal jobbak és letisztultabbak az újabb zenéi. Nem kiforott eléggé a cucc, sokszor nagyon visszajön a Rímbiózisos illetve ez az NB-s stílus, amit NB továbbvitt a szóló zenéibe is, de Gegénél nekem annyira nem adja át, de szerencsére jó irányba ment el Gege a későbbiekben.

Vannak nagyon jó számok az albumon, viszont ha kiad egy 20 számos albumot abba bele fog csúszni jó pár olyan, ami nem tartja a szintet és sajnos itt is ez a helyzet. Nagyon nehéz ám egy 20 trackes albumot a megfelelően végigvinni ugyanazon a színvonalon.
Engem nem tudott elvinni végig ez a 20 szám sajna.

Szeretem személy szerint Gegét, főleg van 2 közreműködése az elmúlt kb 1 évből, amit nagyon imádok tőle.
Sör És Fű - Döntő ft. Gege (Official Video)
Dé:Nash - Gyár ft. Gege

De mint album ez kevés lett sajna, nem állt össze egy kerek egésszé, de szerencsére sikerült azóta fejlődnie, de azért nem tartozik sajnos így se a legjobbak közé a szcénában, érdekes, próbál is egyedi lenni, egy ilyen stílusban mozgó embereknek bármikor beajánlanám, de azoknak akiknek ez a stílus idegen egy teljesen mellément ajánlás, ami látszani is fog a pontokon, mert ők ezt egyáltalán nem tudják értékelni, amit Gege nyújtani tud egy megszokott rapperhez képest.

6/10

Itt egy újabb cucc tőle, ezt pl nagyon szeretem.
Gege - S É T A

jó az ízlésed :D a döntőnek és a Sétának is én írtam az alapját
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. december 27., vasárnap 10:31

Calogero - Les Feux d'Artifice
Már az album felénél éreztem, hogy ezt nehéz lesz pontozni. Alapvetően nem zavar, hogy francia, helyenként még ad is hozzá. Szerintem maga az album nagyon kellemes, és úgy éreztem, hogy hattérzenének autoban vezetés közben bármikor elmenne. Viszont van 2 szám ami nekem nagyon bejött. A címadó szám a végén nagyot ütött illetve a Le Portrait is nagyon bejött - szeretem ha valakinek szép énekhangja van és ez át is jön.

A Jimmy viszont nálam lefelé húzza.

Szóval osszességében legyen 7/10 leginkább a fent említett két szám hatására

Köszönöm az ajánlást, megint nőtt 2 számmal a playlistem.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. december 26., szombat 18:33

Calogero - Les Feux d'Artifice

Kicsit bátor egy francia albumot ajánlani, gondolom nem vagyok egyedül, aki ki nem állhatja a nyelvet :D
Sajnos nálam a nyelv kicsit le is húzta az élményt, viszont másrészről legalább megadta az érzést, hogy nem egy tucat angol zenekart hallgatok, mert zeneileg nagyon az volt az érzésem, hogy ezt már hallottam itt-ott. Nekem sokszor beugrott a Muse, főleg az album második felére, amikor fel-felment a csávó hangja magasabbra. Valahogy az album második része jobban is tetszett.

Ami nekem felfelé lógott ki: L'éclipse, J'ai le droit aussi, és a bónusz duett, a Jimmy.
Nagyon lefelé nem lógott ki semmi, a maradék stabilan "középszer", csak ugye franciául.

Egy szó mint száz, nálam inkább az "elment" kategória, mint a "jó", de rossznak semmiképp nem mondanám. Nyilván helyenként bevérzik az ember füle a francia nyelvtől :D

5,5/10

Köszönöm az ajánlást, magamtól nem hallgatnék franciául semmit :D

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. december 22., kedd 14:13

Dzsudlo - Fotofobia

Na megjottem Dzsudloval.

“Bocsi, hogy kestem, de igy nagyobb lesz a hatas.” :mrgreen:

Nalam 2020 number1 eloadoja. En is a Lejjel ismertem meg, es pont akkor jott ki a Fotofobia albuma, szoval teljesen rafuggtem. Akkor meg nem is volt valami nagy nezettseg a Lejen, talan 400 ezer korul ha jol emlekszem, most meg 9 milla. :D
Egyszeruen annyira illenek a szamai ram, teljesen magaval ragadtak, tenyleg teljesen beszippantott.
Erdekesseg, hogy legtobbeteknek a 21 cimu szama nem tetszett, nekem meg az az abszolut kedvencem. “Nem tanult eleg illemet a kereszteny kiscsaladban.” “Kialudni magamat azt de adnam, bar ne hinnem hogy 16 vagyok.”
Amugy en 23 vagyok. :mrgreen: De tenyleg minden szamaban vannak GOLD sorai, amik egy az egybe illenek ram.

Akik Alexhez hasonlitjak, az valoszinuleg azert lehet, mert jelenleg Temboval dolgozik egyutt Dzsudlo, aki korabban Alex-szel csinalta a Senkise formaciot.

Ami az Ennyi es a Para szamait illeti: elobbi eloszor nem tetszett, viszont mostmar nagyon sokat porog, abba is rengeteg jo szoveg van. A Para viszont nekem sem igazan tetszik, Tembo ott kisse tultolta az alapot. :mrgreen:

Amugy akik szeretik, ismeritek a Füst cimu szamat? Szerintem az egyik legjobb, ha nem vagnatok, keressetek ra spotyn.

Tenyleg nagy jovo all elotte, nem veletlen allt be a Welhello, Follow the Flow, stb managementje.

En is valoszinuleg ezt ajanlottam volna, viszont vannak masok is a tarsolyomban, szoval egyertelmuen ez pontszamban nalam is 10/10.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. december 21., hétfő 22:09

Dettó. :lol: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 21., hétfő 21:56

soadroli írta: Valahogy azt éreztem hogy én ehhez öreg vagyok már a kemény 26 évemmel :mrgreen: Talán ha 10 évvel fiatalabb lennék én is erre csapatnám a spanokkal, bár nehéz eképzelni.
26 vagyok....... :mrgreen: kösz :mrgreen:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2020. december 21., hétfő 21:26

Dzsúdló - Fotófóbia

Nem igazán tudom mit írhatnék :hmmm:
Nekem minden szám szinte ugyanaz volt. Szövegileg volt 1-2 jó pillanata, zeneileg meg elég nullácska. Azok a mozgások a klippekben, beállva... :lol:
Csávó hangja elég monoton, végig egy hangon nyomja. Valahogy azt éreztem hogy én ehhez öreg vagyok már a kemény 26 évemmel :mrgreen: Talán ha 10 évvel fiatalabb lennék én is erre csapatnám a spanokkal, bár nehéz eképzelni.
Annak örültem hogy a számok rövidek voltak, és nem volt sok belőlük :mrgreen:
Bocsánat de semmi érdemlegeset nem tudok róla írni sajnos, annyira messze áll tőlem, de azért köszönöm az ajánlást. Jude Lawt amúgy bírom :D
3/10
Kép

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. december 21., hétfő 19:18

Baszki en nagy Dzsudlo fan vagyok, annyira egyertelmunek vettem, hogy nekem nem kell megegyszer meghallgatni az albumot, hogy elfelejtettem irni rola. :lol: Bocsi, holnapra hozom az ertekelest.

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Petr » 2020. december 21., hétfő 19:08

Süti írta: Bepötyögtem az egészet, aztán bezártam a böngésző fült. Jól nyomom. :lol:

Ctrl/Cmd + Shift + T es visszajon. :)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. december 21., hétfő 18:57

Bepötyögtem az egészet, aztán bezártam a böngésző fült. Jól nyomom. :lol:

Szóval, újra.

Dzsúdló - Fotófóbia

A legjobban valamelyikőtök leírása foglalta össze nekem: Műanyag. A háttér. a minőség, az alapok, mind kikezdhetetlen minőséget hoznak, de én nagyon futószalagon készültnek érzem az egészet. Mindennek megfelel amit most elvárnak a hallgatók, de én valahogy nem érzem benne a "lelket", hogy a zene/műfaj/alkotás szeretete miatt készült. Mint termék egyébként rendben van, de a fent leírtak miatt egyszerűen nem tudott behúzni.

10/4,5, sajnos semmit nem váltott ki belőlem, pedig lelkesen vártam, és ennek futottam neki a legtöbbször, a könnyű fogyaszthatósága miatt.

Az ajánlást viszont köszönöm, minden egyes ajánlás jól indítja a hetet, gyorsabban pörög a munka. :agree: (Ezért is hozom őket mindig hétfőn. :kalapos: )
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Petr » 2020. december 21., hétfő 18:05

Akkor azt hiszem az en korom jon. :)

Baromi sokfele zenet hallgatok, nagyon szeles spektrumon mozog az izlesem. Ami talan a kedvenceimben kozos, hogy van bennuk valami igazan egyedi. A hangszereles, a hangszin, az osszhatas. Valami, ami igazan megfog es elvarazsol vagy beszippant.

Zeneklub reven szeretnek hozni valamit, ami szerintem konnyen fogyaszthato (filmklubosoknak felnyogni nem er :D) es biztos ritkan talalkozik vele az ember. Egy francia albumot.

Tehat szeretnem ajanlani Calogerotol a Les Feux d'Artifice albumot, remelem inyetekre lesz, esetleg uj elmennyel gazdagodtok. Nekem az Un Jour Au Mauvais Endroit es a La Portrait nagy kedvenceim, de a tobbit is barmikor elhallgatom.

YouTube-on itt tudjatok elerni:
https://www.youtube.com/watch?v=k0IsLr- ... hf&index=1

Spotifyon is konnyen megtalaljatok, de ne essetek csapdaba, nem a tizennyolc szamot tartalmazo Deluxe verziorol van szo, hanem a 13 dalt tartalmazorol. A YouTube listan 12-vel talalkozhattok, itt talaljatok az utolsot (illetve a plusz egyet):
https://www.youtube.com/watch?v=-OcNAib5Zl0

Jo elmenyt kivanok, remelem valakinek ujdonsagot ad!

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. december 21., hétfő 15:04

El Sie7e írta: Süti, Roli, gúnár, fiore és cara értékelését még várjuk dzsódlóra :)

babaking te meg akkor mindenről amiről még nem írtál értékelést pötyögd majd be plusz a pontszámokat is nyomasd :)
Make Them Suffer - How To Survive A Funeral

Nem kenyerem sem a hörgés, sem az üvöltés, itt valahogy elvitt az elsö perctöl kedve a ütösrészlege a számoknak szóval egyik sem volt zavaró. Egyetértek, hogy balladát azoktól az együtesektöl kell hallgatni akinek nem az a fö stílusuk. És nem tudom, hogy a "The Attendant" mennyire illik ebbe a kategóriába, de nekem magasan ez a szám viszi a prímet - ha csak ezt kellene értékelni sima 8/10.

A végére kicsit elfárad a monoton reszeléstöl az ember (talán ezért is esett olyan jól az "The Attendant") így összességében nálam 6/10

Dzsúdló - Fotófóbia értékelés lásd lejjeb 5,5/10
Buena Vista Social Club - Buena Vista Social Club értékelés lejjebb, nagyon kellemes 8/10

Gege - Dokumentum

hát ez nem az én stílusom. Próbáltam aktívan hallgatni, de így nagyon fárasztó lett. Az "Ez más"-nál kicsit fellélegeztem, az nagyon üdének hatott, de utána már nem jött olyan ami hasonlóan feldobott volna. A minöségéröl nem merek niylatkozni, mert nem vagyok eléggé otthon a müfajban de amikor magyarosított kiejtéssel használ angol szavakat, hogy kijöjjön a rím az egy picit fáj. 4/10 És nem hiszem, hogy kap még egy esélyt - a többivel ellentétben ahol legalább 1-2 szám felkerült a listámra.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
fiore
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2020. december 21., hétfő 15:02

Dzsúdló - Fotófóbia - 10/10

Sajnos nem tudok nem szubjektíven nyilatkozni az albumról.

RItkán van rám ekkora hatással zene/előadó, mint Dzsúdló. Bizonyára mindenkinek van itt olyan album, ami valamilyen okból kifolyólag különleges és nem tud róla - a hibái ellenére - elfogultság nélkül beszélni. Nekem ez az. :D

Nem tudom pontosan elmondani, hogy mi az, amitől ennyire megszerettem, de azért megpróbálom. Minden számában vannak számomra relatable, mélyreható sorai. Elég egzaktak a szövegei, ennek ellenére szerintem többféle módon is értelmezhetőek attól függően, hogy a hallgatónak épp milyen a hangulata vagy a jelenlegi lelkiállapota. Többször kérdezték őt is, hogy mire gondolt mikor ezt vagy ezt a sort megírta, mindig azt válaszolta rá, hogy nem szeretné ezzel befolyásolni a hallgatót, ettől szép, hogy ahány ember, annyi változata lehet magának az értelmezésnek is.

A hangszerelést imádom, tembo-t nagyon szerettem a senkise-ben is, szerintem itt is elég egyedi hangzást sikerült elérnie. Szeretem, ahogy sokszor keveredik az elektronikus hangzás az igazi hangszerekkel. Pont ettől élvezhető szerintem élőben is - mint pl. a Live session-ben.

Maga az énekhangja nem egy hatalmas bravúrénekesé, de ehhez nem is az kell. :D

Hatalmas tehetségnek tartom, én egyelőre nem nagyon tudom hasonlítani egyik előadóhoz sem (nekem pl. ByeAlex teljesen más) a hangzást, a "vibe"-ot, amit hoz a hazai színtérre. Nagyon várom, hogy tud-e még villantani a következendő években.
.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég