OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. december 29., kedd 12:47

Igen, Pesten is lehetett érezni. 8.-on lakom, egyszer csak elkezdett alattam mozogni a szék, meg a függöny is. Nagyon rossz érzés volt. Pár éve ugyanez volt.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2020. december 29., kedd 12:46

Foldrenges volt, Somogyban nagyon ereztuk.. 10 emeletesekben mentva panik is rendesen. Mas is kapott belole?
joabulicsak

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8519
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. december 28., hétfő 21:20

na es mindenki beregelt mar a hundubra ? :mrgreen:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. december 28., hétfő 21:10

ziro4vr írta: Na csak valaki a cikkel is foglalkozik. :mrgreen: interakció az bármi, komment, like, szív stb.. igazából ennyit akartam ezzel, hogy ezek ketten a világ pénzéből érik el tizedét, amit nagymesterünk organikusan.
Miért OV vagy a fideszes politikusok nem ölnek ebbe komoly pénzeket?
Fura, mert konkrét kimondott startégiát alakítottak ki a közösségi médiában való szereplésükre, nem gondolom, hogy ezt pénz nélkül tervezték.


btw, én már naív dolognak tartom az elmúlt 10 évet nézve, hogy itt kormányváltás lesz. különösen nevetségesnek tartom pl Jakab megnyilvánulását, amiben már 4/5-ről beszél. persze annyiban igaza van, hogy itt 2/3-adot is lehet szerezni nagyon minimális többségi szavazattal.

de majd hiszem ha látom.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4950
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. december 28., hétfő 12:50

Realista24 írta:
BlancoMark írta: Esetleg nekem is tudna valaki meghívót küldeni? Egyszer nem léptem be X ideig és azon kaptam magam hogy törölték a profilom sok-sok év tagság és seedelés után. :roll:
Írj uzit. Elvileg tudok küldeni.
Köszönöm! Először megpróbálom visszakérni ahogy Roli írta, és ha nem megy akkor írok. :)

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. december 28., hétfő 11:58

interakció az bármi, komment, like, szív stb..
Jézusom, hát úgy én is összehoznék 20ezret, a fele pénzből is. Szerintem írok is nekik. Hátha a másik felét meg eltehetem zsebbe' :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. december 28., hétfő 11:39

Na csak valaki a cikkel is foglalkozik. :mrgreen: interakció az bármi, komment, like, szív stb.. igazából ennyit akartam ezzel, hogy ezek ketten a világ pénzéből érik el tizedét, amit nagymesterünk organikusan.

Amúgy a szájer ügy és hasonló számít azért, nem annál a kb 40%nál aki biztos narancs vagy annál a hasonló aránynál aki biztos ellenzéki, hanem a maradéknál. Rajtuk fog múlni, ott számít mennyi fos derül ki még a jobb oldalról vagy ki lesz az ellenzéki miniszterelnök jelölt. Egy klárika esetében bőven találna kapaszkodót az ellenoldal, és máris szerzik a plusz szavazókat.
Nem illik.

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. december 28., hétfő 11:38

Teljesen mindegy, hogy mi tortenik 2022-ben, a tarsadalom nincs keszen egy rendszervaltasra, ezert 2026-ban vissza fog terni a nepvezer egy ujabb fulkeforradalommal.
Egyedul egy 2008-hoz hasonlo gazdasagi godor tudna megborotani a palyat, ami talan el is fog jonni, latva a lakossag eladosodasi mutatoit es a virus kovetkezmenyeit.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. december 28., hétfő 11:32

csababarca írta: A Szájer-Borkai-kaleta trió ügye ha választások előtti hetekben egyszerre robban ki se jelentene sokat.
Szerintem ez így nem igaz, a Borkai ügy azért eléggé megborította az önkormányzati terveket. Nagyon sjanálom hogy nem egy évvel később jött a Szájer ügy, hát nyilvánvalóan látszik minden mérési adatból hogy mennyit jelentett ez. Csak van másfél évük visszajönni belőle, vissza is fognak.

De nem is ez a lényeg, hanem maz, hogy milyen szocmédia menedzsere van klárikának hogy 4 millió forintból sikerült elérnie 26 ezres interakciót? Ez hozzászólásokat jelent? Azért ez elég gyenge teljesítmény.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. december 28., hétfő 10:05

revolver írta:
összehozzák az összefogást és odaállítják klárikát előre.
ha bármelyik gyurcsány helyet kap a kormányban (ha nyernek), az garancia lenne egy újabb fidesz 2/3-adra 2026-ban. végülis 2026-ig szinte az összes fontos pozición ott ül egy fideszes, mnb, ügyészség, alkotmánybírák, médiafelügyelet, gvh, az összes tv-t bebetonozták 2/3addal - 4 évig gáncsolják az új kormányt, és utána visszaveszik amit akarnak. nem hiába írják egyre több helyen, hogy ov nem tartaná katasztrofálisnak, ha kikapnak. odaadnak egy 85%-os adósságot, 10%-os hiányt (szigorúan a járványkezelésre fogva), aztán indulhat a médiahenger. meg egy kis fideszes belharc is érdekes lenne, lázár féle belső ellenzék is berobbanna. :D
OV-t nagyon is érzékenyen érintené a vereség, még ha szinte borítékolhatóan vissza is kapná a szeretett hatalmát. De egy hatalommániás ember, aki szereti is bizonygatni, reprezentálni a hatalmát, még a legjelentéktelenebb ügyekben is. Vereséggel hatalma meg maradna, az általad leírtak miatt, de nehezebben tudná kiélni hivalkodó személyiségét, hogy itt ő a király.

Mindez mellékes, mert 2022-ben sem fog az ellenzék nyerni, és ezen nem változtat, hogy kit raknak oda miniszterelnök jelöltnek.
Esély arra van, hogy esetleg a kétharmadot megakadályozzák. Ilyen ellenszélben, folyamatos össztűz alatt már ez is nagy eredmény lenne.
Aztán majd egyszer lebontani a NERt OV kiválása után majd beletelik a magyar politikának 5-15 évbe legalább.

Lehet itt szajkózni, hogy Szájer ügy, meg Deutsch, meg Borkai, Kaleta, de ez jelentéktelen a fideszesek szemében (mint ahogy az ellenzék szemében is jelentéktelen lenne fordított esetben, csak a képmutatás mértéke ugye egészen más), valószínűleg ezen hírek a szavazóik 80-90%-ához el sem jut, vagy ha igen, valamilyen nagyon módosított, kicsavart formában.
A Szájer-Borkai-kaleta trió ügye ha választások előtti hetekben egyszerre robban ki se jelentene sokat.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: revolver » 2020. december 28., hétfő 9:48

összehozzák az összefogást és odaállítják klárikát előre.
ha bármelyik gyurcsány helyet kap a kormányban (ha nyernek), az garancia lenne egy újabb fidesz 2/3-adra 2026-ban. végülis 2026-ig szinte az összes fontos pozición ott ül egy fideszes, mnb, ügyészség, alkotmánybírák, médiafelügyelet, gvh, az összes tv-t bebetonozták 2/3addal - 4 évig gáncsolják az új kormányt, és utána visszaveszik amit akarnak. nem hiába írják egyre több helyen, hogy ov nem tartaná katasztrofálisnak, ha kikapnak. odaadnak egy 85%-os adósságot, 10%-os hiányt (szigorúan a járványkezelésre fogva), aztán indulhat a médiahenger. meg egy kis fideszes belharc is érdekes lenne, lázár féle belső ellenzék is berobbanna. :D

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2020. december 27., vasárnap 23:44

BlancoMark írta: Esetleg nekem is tudna valaki meghívót küldeni? Egyszer nem léptem be X ideig és azon kaptam magam hogy törölték a profilom sok-sok év tagság és seedelés után. :roll:
szerintem azt vissza tudod kapni. írj nekik, aztán hátha visszaadják. havaromnak is volt ilyen.
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 27., vasárnap 23:39

BlancoMark írta: Esetleg nekem is tudna valaki meghívót küldeni? Egyszer nem léptem be X ideig és azon kaptam magam hogy törölték a profilom sok-sok év tagság és seedelés után. :roll:
Írj uzit. Elvileg tudok küldeni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4950
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. december 27., vasárnap 23:27

Esetleg nekem is tudna valaki meghívót küldeni? Egyszer nem léptem be X ideig és azon kaptam magam hogy törölték a profilom sok-sok év tagság és seedelés után. :roll:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. december 27., vasárnap 23:26

Hú öcsém az mekkora girl power kampány lenne, brüsszelestül, bájdenestül.. :lol:

Csak éppen akkora céltábla lenne, amit még a 2 bites narancs propaganda henger is lazán bedarálna..de mondom ennyire nem lehetnek hülyék, hogy összehozzák az összefogást és odaállítják klárikát előre. :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 27., vasárnap 23:24

ferni írta:
kecsu10 írta: Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy nincs e véletlenül valakinek fölös nCore meghívója? Nagyon megköszönném :)
Kell hozzá prémium tagság, hogy tudj meghívni jelenleg vagy valami baszó nCoreosnak kell lenni, hogy Elite rangod legyen :mrgreen:
Pontom lenne elég, most csak 2000 pont, csak prémium sem vagyok, meg nem vagyok nagyon aktív az oldalon.
100 pont.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. december 27., vasárnap 23:23

ziro4vr írta: Hát én azt gondolom szerény ismereteimmel, hogy akkor van eszük ha Márki-Zayt küldik csatába és a Dobrev klánt minél messzebb tartják..de a narancs gépezet tolja majd a szokásos shitshowt, csakhát az ilyen szájer bácsikkal azért nehéz. :lol:
Pedig Underwood kisasszony lesz a befuto. Hat az lesz az a nap hogy en is elrohanok a fideszre szavazni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. december 27., vasárnap 23:21

Hát én azt gondolom szerény ismereteimmel, hogy akkor van eszük ha Márki-Zayt küldik csatába és a Dobrev klánt minél messzebb tartják..de a narancs gépezet tolja majd a szokásos shitshowt, csakhát az ilyen szájer bácsikkal azért nehéz. :lol:
Nem illik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. december 27., vasárnap 23:12

ziro4vr írta: emélem ezek ketten nagyon csendben maradnak 2021-2022ben, és gyurcsókné fel sem merül mint..
pedig ha lesz a DK-nak miniszterelnök jelöltje, az Klárika lesz. :D

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2020. december 27., vasárnap 23:10

ziro4vr írta: Bocs a témáért, de mint szakmabeli, sírok ezen:

https://telex.hu/belfold/2020/12/27/orb ... -eredmenye

Gyurcsány és főleg a felesége..sírok. :lol: Remélem ezek ketten nagyon csendben maradnak 2021-2022ben, és gyurcsókné fel sem merül mint..
Gyurcsánynak kiemelt szobra lesz a NER legjelentősebb alakjainak panteonjában.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég