Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 3., vasárnap 15:19

reeed_ati írta:
Babinho írta:
Illetve a kettőt jómadar árát összeadni és a góljaik számával elosztani? :lol: Az valami 93 milla gólonként eddig :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha már így belejöttél, mennyibe került egy madridi Céer gól?? :mrgreen:
nagyjából 210000 euró :mrgreen:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. január 3., vasárnap 15:08

Babinho írta:
Illetve a kettőt jómadar árát összeadni és a góljaik számával elosztani? :lol: Az valami 93 milla gólonként eddig :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha már így belejöttél, mennyibe került egy madridi Céer gól?? :mrgreen:

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2021. január 3., vasárnap 14:56

raul 4 ever írta:
Realista24 írta:
Nettó 10, bruttó 20.
50% az szja? Lol, azért tart ott az az ország. Én kb 30cal számoltam, vmiért ennyire emlékeztem..
https://hu.campwaltblog.com/4317701-wha ... s-in-spain
kb 45% AZ adó

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 3., vasárnap 14:49

Azért kemény lesz, ha veszünk még egy 10 milliós fizetésű játékost a padra...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. január 3., vasárnap 14:49

Csabi írta:
Babinho írta: Alaba ingyen jön. Hagyjuk hogy a fizujával mennyibe fog kerülni jó? Még mielőtt valaki elkezdi ezt is hozzászámolni, Hazardnál vagy Jovicnál :lol: azt hallani nem akarom, mennyi tokkal vonóval :lol:
jovic 60 + nettó 6 - 6 évre = kb 96 millió
hazard 120 + nettó 12 körül 5 évre = kb 180.

még vmi? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
1. Rohadj meg :mrgreen:
2. Szeretem ha fáj. Lehetne bruttóban? :mrgreen: :lol:
Illetve a kettőt jómadar árát összeadni és a góljaik számával elosztani? :lol: Az valami 93 milla gólonként eddig :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 3., vasárnap 14:47

Papíron megoldható, gyakorlatilag is látjuk, hogy valami hasonló van, csak LV ül a képletben.
Ezért mondtam, hogy a Nacho,Aalaba,LV trió, védelembe és középpályára is tuti beugrós lehet, és ahogy ZZ csinálja...még elég is lehet,(Valverdevel) így aztán felesleges jó pár játékos, pláne a fiatalabbak. Ez a generációváltásnak sztm nem nagyon kedvez, de ez nem az én gondom, ha van értelme meccset nézni !
Bár sztm a támadó alakzatban nagyobb a defekt, Hazard és a kölcsönjátékosok kapcsán, meg azokat tekintve, akiket megvettünk, itt vannak. De minek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. január 3., vasárnap 14:50-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5864
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. január 3., vasárnap 14:41

Mickey írta: Gyakorlatilag mindhármat szélnek lehet ereszteni, mert a Nacho-Aalaba-LV lehozza a védelmet, felesleges itt maradni, ha másokat preferál az edző.
ezt írtam én is korábban
akkor jó húzás Alaba, ha Zizu marad az edző, sok játékos úgysem kell neki...
Nacho és Alaba mivel univerzálisak, hátul megoldják minden poszton a helyettesítést :kalapos:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 3., vasárnap 14:39

kiserik írta:
Csabi írta: papíron így van. amit meg zz csinál a kerettel teljesen máshogy néz ki. reguilonra nem számít akármi lesz is, militao szintén. középre marad 3 ember. úgy hogy ramos egyáltalán nem bitzos, hogy itt lesz augusztusban.
Amíg nem írja alá Ramos a szerződését én ebben látom az Alaba biznisz értelmét. Nyáron Ramos out, Alaba in. Bízzunk R24-ben, hogy nem így lesz.
Kizártnak tartom. Eleve ha Ramos megy, akkor sanszosan Zidane is. Sztem csak lecsapunk egy minőségi játékosra, akiért nem kell atig.dijat fizetni, ennyi
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 3., vasárnap 14:38

___Samy___ írta: Ha Militaót eladjuk, az ugy elég érdekes lesz. Sok van abban a srácban, nem értem mivel vágta el ennyire magát O is a franciánal...
Gondolom azzal amivel a tobbi jatekos aki semmit nem jatszik. Nem tagja a zidane es a haverok elit csoportnak.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 3., vasárnap 14:37

___Samy___ írta: Ha Militaót eladjuk, az ugy elég érdekes lesz. Sok van abban a srácban, nem értem mivel vágta el ennyire magát O is a franciánal...
Én is ezt fejtegettem lentebb....

Militao, Marci, Odri is mehet akár. Egyszerre is. Marci remélem innen bukik ki profi labdarúgásból, de ez már csak egyéni.
Gyakorlatilag mindhármat szélnek lehet ereszteni, mert a Nacho-Aalaba-LV lehozza a védelmet, felesleges itt maradni, ha másokat preferál az edző.
De még középpályára is bezavarhat, lehet előbb kerülne majd be, mint Isco Odegaard...itt CKM+Valverde van, más nem nagyon. Iscot nem sajnálom, jó is lenne .

Ramos esete érdekes, egyelőre úgy veszem, hogy kizárt a távozása. Ebben bízok a végletekig.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. január 3., vasárnap 14:39-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5837
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. január 3., vasárnap 14:36

Csabi írta: papíron így van. amit meg zz csinál a kerettel teljesen máshogy néz ki. reguilonra nem számít akármi lesz is, militao szintén. középre marad 3 ember. úgy hogy ramos egyáltalán nem bitzos, hogy itt lesz augusztusban.
Amíg nem írja alá Ramos a szerződését én ebben látom az Alaba biznisz értelmét. Nyáron Ramos out, Alaba in. Bízzunk R24-ben, hogy nem így lesz.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. január 3., vasárnap 14:32

Ha Militaót eladjuk, az ugy elég érdekes lesz. Sok van abban a srácban, nem értem mivel vágta el ennyire magát O is a franciánal...
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 3., vasárnap 14:32

papíron így van. amit meg zz csinál a kerettel teljesen máshogy néz ki. reguilonra nem számít akármi lesz is, militao szintén. középre marad 3 ember. úgy hogy ramos egyáltalán nem bitzos, hogy itt lesz augusztusban.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 3., vasárnap 14:31

___Samy___ írta: Én meg mindig nem értem hova jön. Azért Reguilon ennyire nem kutyaszar, hogy Marcelo esetleges távozása után nem rá számítunk, hanem veszünk egy Alabat, aki fejben ki tudja milyen állapotban van.

A védelem közepe szinten megvan, kp-n meg úgy hallom nem valami meggyőző.
Zidanenak nem kell Regu. Sztem ennyi a történet, Alabát meg elvileg kedveli. Mendy mögé második opciónak kicsit luxus, de ha meg használni fogja több poszton, pláne ha eladjuk Nachot/Militaót akkor elég jó deal lesz.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. január 3., vasárnap 14:28

Én meg mindig nem értem hova jön. Azért Reguilon ennyire nem kutyaszar, hogy Marcelo esetleges távozása után nem rá számítunk, hanem veszünk egy Alabat, aki fejben ki tudja milyen állapotban van.

A védelem közepe szinten megvan, kp-n meg úgy hallom nem valami meggyőző.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 3., vasárnap 14:27

Csabi írta:
Babinho írta: Alaba ingyen jön. Hagyjuk hogy a fizujával mennyibe fog kerülni jó? Még mielőtt valaki elkezdi ezt is hozzászámolni, Hazardnál vagy Jovicnál :lol: azt hallani nem akarom, mennyi tokkal vonóval :lol:
jovic 60 + nettó 6 - 6 évre = kb 96 millió
hazard 120 + nettó 12 körül 5 évre = kb 180.

még vmi? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ha kell a kopasznak alaba azonnal hozni kell. mai fociban klasszis játékosnak 10 millió belefér. a másik dolog meg, hogy focizzanak a játékosok. ne azzal foglalkozzanak, hogy ki mennyit keres. alaba elvégre nem egy nímandként jön, hanem top csapat top játékosaként.
money well spent :D :D baszki, főleg Jovics a durva...... váááááá

am. sztem a pénz a többieknél is másodlagos, tele vannak.. meg gondolom ha lesz pénz, azért a tavaszi csökkentéseket majd kompenzálja így-úgy a klub..
meg örüljünk, h nem dunnarummákat akarunk ingyé hozni, fejlődik az átig. politikánk..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 3., vasárnap 14:21

Babinho írta: Alaba ingyen jön. Hagyjuk hogy a fizujával mennyibe fog kerülni jó? Még mielőtt valaki elkezdi ezt is hozzászámolni, Hazardnál vagy Jovicnál :lol: azt hallani nem akarom, mennyi tokkal vonóval :lol:
jovic 60 + nettó 6 - 6 évre = kb 96 millió
hazard 120 + nettó 12 körül 5 évre = kb 180.

még vmi? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ha kell a kopasznak alaba azonnal hozni kell. mai fociban klasszis játékosnak 10 millió belefér. a másik dolog meg, hogy focizzanak a játékosok. ne azzal foglalkozzanak, hogy ki mennyit keres. alaba elvégre nem egy nímandként jön, hanem top csapat top játékosaként.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 3., vasárnap 14:19

Felolem johet az osztrak, de ha jon es utana is be-be rakja Marcelot a kezdobe akkor nagyon pipa leszek.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5864
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. január 3., vasárnap 14:15

Ha jön Alaba, és megy Militao Marcelo Odriozola még spórólunk is sokat :kalapos:
mindenképp pozitív lesz az egyenleg

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. január 3., vasárnap 14:10

Alaba ingyen jön. Hagyjuk hogy a fizujával mennyibe fog kerülni jó? Még mielőtt valaki elkezdi ezt is hozzászámolni, Hazardnál vagy Jovicnál :lol: azt hallani nem akarom, mennyi tokkal vonóval :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég