Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. január 4., hétfő 17:31

ziro4vr írta: Azért a jó öreg alabástyát balvédőben szépen meg fogják futni a jesusnavasok, már msot látom az idegeskedést miatta. :mrgreen:
nem hiszem hogy olyan sokszor kiszorítana mendyt onnan. nekem ez hogy alaba jön inkabb ramos helyett mintha a vezetőseg ugy van vele inkabb legyen biztosítek ha meg marad sergio majd lesz vele valami. kb ilyen igazolasokat csinalunk evek ota

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 4., hétfő 17:30

Nekem nincs bajom Alabaval, de jelenleg teljesen felesleges igazolásnak tűnik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 4., hétfő 17:29

Semmi gond, Ramos vagy Varane megy 10 meccsre a padra? :D
Vagy vetésforgóban kéne őket játszani? Tudtommal a védőket nem nagyon szokás cserélgetni, mert attól stabil a védelem, hogy ugyanazok a tagok mosolyognak egymásra a kapus előtt. Ha valaki lesérül, akkor jön képbe a tarcsi.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. január 4., hétfő 17:26

Azért a jó öreg alabástyát balvédőben szépen meg fogják futni a jesusnavasok, már msot látom az idegeskedést miatta. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 17:23

poronty írta:
Karim meg Benzema fogadott fia
Perez?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. január 4., hétfő 17:22

Karim meg Benzema fogadott fia
Perez?
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 17:20

sonic írta: Nem irtam ugy rola mint valami oriasi jatekosrol egyaltalan. Mindossze arra probaltam celozni hogy nem tudjuk hogy az-e vagy nem. Mint ahogy a kovetkezo ilyesmi osszegert igazolt fiatal hatvedrol sem fogjuk tudni amig le nem igazoljuk es nem jatszik jonehany meccset. Addig szerintem nincs ertelme eladni Militaot es hozni egy masik negyedik szamu vedot 50 vagy barmennyi millioert amig a brazilrol ki nem derul hogy nincs itt jovoje. Es reszemrol ami lehetoseget eddig kapott az nem eleg ehhez. Mert az hogy Zidane "kiprobalta" es nem tetszett neki, az szerintem keves.

Anno Mourinho is kiprobalta Benzemat (es nem ugy mint ZZ Militaot), nem tetszett neki. Mondta is hogy o nem akar macskaval vadaszni menni. Perezek meg nem azt mondtak neki hogy jolvan Jose, te vagy a fonok, eladjuk szarer hugyer es hozunk valakit csak mutass ra. Es mielott belekotnel, veletlenul sem akarom Benzemahoz hasonlitani Militaot, csak probalom egy masik iranybol is elmagyarazni hogy mire gondolok.
Nem célom belekötni :D csak tudok azonosulni a francia érveivel. Ő ilyen, és nem annyira ördögtől való.
Azt már hozzá sem teszem, hogy lehet az edzésmunkája egy szar.

Karim meg Perez fogadott fia, Josénak esélye nem volt :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 4., hétfő 17:18

Nem irtam ugy rola mint valami oriasi jatekosrol egyaltalan. Mindossze arra probaltam celozni hogy nem tudjuk hogy az-e vagy nem. Mint ahogy a kovetkezo ilyesmi osszegert igazolt fiatal hatvedrol sem fogjuk tudni amig le nem igazoljuk es nem jatszik jonehany meccset. Addig szerintem nincs ertelme eladni Militaot es hozni egy masik negyedik szamu vedot 50 vagy barmennyi millioert amig a brazilrol ki nem derul hogy nincs itt jovoje. Es reszemrol ami lehetoseget eddig kapott az nem eleg ehhez. Mert az hogy Zidane "kiprobalta" es nem tetszett neki, az szerintem keves.

Anno Mourinho is kiprobalta Benzemat (es nem ugy mint ZZ Militaot), nem tetszett neki. Mondta is hogy o nem akar macskaval vadaszni menni. Perezek meg nem azt mondtak neki hogy jolvan Jose, te vagy a fonok, eladjuk szarer hugyer es hozunk valakit csak mutass ra. Es mielott belekotnel, veletlenul sem akarom Benzemahoz hasonlitani Militaot, csak probalom egy masik iranybol is elmagyarazni hogy mire gondolok.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. január 4., hétfő 17:14

Jovic már ZZ alatt jött és elvileg az ő kérésére (ezt le is nyilatkozta ZZ), mégis az elejétől fogva feleslegnek volt kezelve, elvétve kapott csak lehetőséget. Én Jovicot nem tartottam jobb játékosnak mint Marianot de ha már leigazoltuk akkor illet volna rendes játéklehetőséget biztosítani, hogy bizonyítson.

Militao is 2 havonta kapott 1-2 meccset ha nagyon nem volt más lehetőség. Szerintem egyáltalán nem volt olyan rossz egyszer sem, hogy ne érdemelne több lehetőséget.

Ide venném Reguilon esetét is. A 18/19-es idény egyik legjobbja volt, ennek ellenére ZZ a visszatérésekor egyből kirakta a csapatból és kb úgy kezelte mintha nem is létezne.

Ha ő eldönti valakiről, hogy nem fog játszani akkor az adott játékos lehet bármennyire jó, kb esélyt se fog kapni. Viszont vannak olyan játékosok akikhez ragaszkodik és rendszeresen játszatja őket, úgy hogy akár több éve nem volt normális meccsük.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 17:12

Erre lesz jó Alaba. Nem kell se kh, se bh.

Közbe a tier1-esek lehozták, Alaba fix, done deal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. január 4., hétfő 17:10

Realista24 írta:
sonic írta: Csak nem Zidane korul forog a vilag. A keret kialakitasat , az igazolasokat nem lehet 100%-ig az edzokhoz igazitani, mert egy edzo szavatossagi ideje 2-3 szezon manapsag, egy utokepescsapatot osszeeszkabalni meg 5-10 ev. Nem veletlenul a sportigazgato / altalanos igazgato / direktor of football felel az igazolasokert, mert normalis esetbe nem 1-2 szezonra igazolunk. Ha vannak jeloltek ok, megkerdezed azedzot, hogy figyeljehhezmit szolsz? Johet? Haazt mondja nem akkor esetleg meglehet nezni mas alternativakat. De Militao mar le volt igazolva mikor ZZ idejott, ha jolemlekszek. ZZ-nakmeg mint edzonek az a dolga hogy a legjobb tudasanak megfeleloen hasznaljaa keretet amit atvesz es ha eztmegtette, utana lehet keregetn. Kutya kotelessege legalabb rendesen kiprobalni, szerintem az lenne a minimum. Ilyen nincsen hogy neki nem szimpatikus a jatekos pofaja es adjuk el vegyunk neki masikat. Lof*szt! Aztan jovore kitalalja hogy megy kiprobalja magat a Juvenal, es rajtunk ragad az a spanyol gyerek, a brazilonmeg buktunk egy rakas lovet.

Amugy sok sikert penzen eladni Militaot, szerintem jo ha a feleert elviszi valaki mint amit adtunk erte a portugaloknak.
Kipróbálta, nem tetszett neki. Amúgy, úgy írsz róla, mint valami óriási játékosról, de pl. nekem sem túl jó a benyomásom róla. Szerintem semmi extra, negyedik a sorban, jogosan.

A spanyol hírt meg nem kell rögtön készpénznek venni.
Mondjuk erős túlzás szerintem azt mondta, hogy kipróbálta, igazából kb. esélye sem volt bizonyítani, hogy mire képes. Nagyon kevés játékidőt kapott, és amikor jogosan kerülhetett vna ki Varane a kezdőből, akkor sem dobta be. Nem beszélve arról, hogy azért ezen a poszton idő kell, még összeszoksz a társakkal.
Kivéve, ha egy francia tini vagy, és Varanenak hívnak. :mrgreen:

Ha Ramos hosszabbít, és Nacho marad, akkor mondjuk 1 évet még tényleg várhatnánk, de lassan aktuális lesz még egy khv, Militaotol függetlenül. Az újabb balhátvédes hír jobban felbaszott, valami fura fétise ez ZZnek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 17:03

sonic írta: Csak nem Zidane korul forog a vilag. A keret kialakitasat , az igazolasokat nem lehet 100%-ig az edzokhoz igazitani, mert egy edzo szavatossagi ideje 2-3 szezon manapsag, egy utokepescsapatot osszeeszkabalni meg 5-10 ev. Nem veletlenul a sportigazgato / altalanos igazgato / direktor of football felel az igazolasokert, mert normalis esetbe nem 1-2 szezonra igazolunk. Ha vannak jeloltek ok, megkerdezed azedzot, hogy figyeljehhezmit szolsz? Johet? Haazt mondja nem akkor esetleg meglehet nezni mas alternativakat. De Militao mar le volt igazolva mikor ZZ idejott, ha jolemlekszek. ZZ-nakmeg mint edzonek az a dolga hogy a legjobb tudasanak megfeleloen hasznaljaa keretet amit atvesz es ha eztmegtette, utana lehet keregetn. Kutya kotelessege legalabb rendesen kiprobalni, szerintem az lenne a minimum. Ilyen nincsen hogy neki nem szimpatikus a jatekos pofaja es adjuk el vegyunk neki masikat. Lof*szt! Aztan jovore kitalalja hogy megy kiprobalja magat a Juvenal, es rajtunk ragad az a spanyol gyerek, a brazilonmeg buktunk egy rakas lovet.

Amugy sok sikert penzen eladni Militaot, szerintem jo ha a feleert elviszi valaki mint amit adtunk erte a portugaloknak.
Kipróbálta, nem tetszett neki. Amúgy, úgy írsz róla, mint valami óriási játékosról, de pl. nekem sem túl jó a benyomásom róla. Szerintem semmi extra, negyedik a sorban, jogosan.

A spanyol hírt meg nem kell rögtön készpénznek venni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 4., hétfő 16:50

Csak nem Zidane korul forog a vilag. A keret kialakitasat , az igazolasokat nem lehet 100%-ig az edzokhoz igazitani, mert egy edzo szavatossagi ideje 2-3 szezon manapsag, egy utokepescsapatot osszeeszkabalni meg 5-10 ev. Nem veletlenul a sportigazgato / altalanos igazgato / direktor of football felel az igazolasokert, mert normalis esetbe nem 1-2 szezonra igazolunk. Ha vannak jeloltek ok, megkerdezed azedzot, hogy figyeljehhezmit szolsz? Johet? Haazt mondja nem akkor esetleg meglehet nezni mas alternativakat. De Militao mar le volt igazolva mikor ZZ idejott, ha jolemlekszek. ZZ-nakmeg mint edzonek az a dolga hogy a legjobb tudasanak megfeleloen hasznaljaa keretet amit atvesz es ha eztmegtette, utana lehet keregetn. Kutya kotelessege legalabb rendesen kiprobalni, szerintem az lenne a minimum. Ilyen nincsen hogy neki nem szimpatikus a jatekos pofaja es adjuk el vegyunk neki masikat. Lof*szt! Aztan jovore kitalalja hogy megy kiprobalja magat a Juvenal, es rajtunk ragad az a spanyol gyerek, a brazilonmeg buktunk egy rakas lovet.

Amugy sok sikert penzen eladni Militaot, szerintem jo ha a feleert elviszi valaki mint amit adtunk erte a portugaloknak.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 16:30

sonic írta: Vagy Jovic. :)

Amugy a klub csinalt egy befektetest Militaoval. Nem olcson. A francia meg onkenyesen ugy dont hogy o ezt leszarja, nem szimpi neki, bukjuk be anelkul hogy megneznenk bevalna-e. Basszunk ki ujabb 50 millat egy minden bizonnyal semmivel nem jobb jatekosra. Meg ha Militao felsult volna mint a sz*r 5-10 meccsen, azt mondom ok szalljunk ki belole. De lehetosege se volt ra.

Ez nem ok. En remelem Perez es JAS rabasznak az asztalra, es megkerik Zidane-t hogy jo lenne ha a klub hosszutavu strategiajat is szem elott tartana nem csak a bro-love alapjan hasznalna a keretet.
Vagy eladjuk Militaot árában és abból vehetnek neki olyat, akit játszat is és nem igazolunk úgy, hogy nem egyeztetjük edzőbával, amikor tudjuk, hogy milyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 4., hétfő 16:24

Vagy Jovic. :)

Amugy a klub csinalt egy befektetest Militaoval. Nem olcson. A francia meg onkenyesen ugy dont hogy o ezt leszarja, nem szimpi neki, bukjuk be anelkul hogy megneznenk bevalna-e. Basszunk ki ujabb 50 millat egy minden bizonnyal semmivel nem jobb jatekosra. Meg ha Militao felsult volna mint a sz*r 5-10 meccsen, azt mondom ok szalljunk ki belole. De lehetosege se volt ra.

Ez nem ok. En remelem Perez es JAS rabasznak az asztalra, es megkerik Zidane-t hogy jo lenne ha a klub hosszutavu strategiajat is szem elott tartana nem csak a bro-love alapjan hasznalna a keretet.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. január 4., hétfő 16:24

sonic írta:
Csabi írta: mert militao nem kell neki, ezért tök mindegy hogy itt van-e vagy sem.
Es mi a garancia ra hogy ezt a masikat majd jatszatja? Vagy afddig vesszuk neki az 50-60 millas fiatal vedoket mig valamelyikkel osszehaverkodik, es kiprobalja mondjuk 3 meccsen egymas? Kivalo strategia... :D

Tolem nem kapna masik vedot. Ott van Militao. Semmivel nem rosszabb mint ez a masik Villarealos. Jatszassa Militaot, vagy ha nem akarja akkor van meg masik harom vedo a keretben. Nehogy mar azert basszunk el 50 milliot egy noname spanyol vedore, mert (ki tudja miert) nem akarja a brazilt beepiteni.
Főleg ha nyáron megint feláll a padról...
Én is megkérdezném tőle, hogy mi a baj a katonával?

5-ik sárga: máskor fel kell rúgni valakit úgy rendesen, aztán ennyi. Ha ez így jobban tetszik a spanyol szövetségnek...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 16:10

sonic írta:
Csabi írta: mert militao nem kell neki, ezért tök mindegy hogy itt van-e vagy sem.
Es mi a garancia ra hogy ezt a masikat majd jatszatja? Vagy afddig vesszuk neki az 50-60 millas fiatal vedoket mig valamelyikkel osszehaverkodik, es kiprobalja mondjuk 3 meccsen egymas? Kivalo strategia... :D

Tolem nem kapna masik vedot. Ott van Militao. Semmivel nem rosszabb mint ez a masik Villarealos. Jatszassa Militaot, vagy ha nem akarja akkor van meg masik harom vedo a keretben. Nehogy mar azert basszunk el 50 milliot egy noname spanyol vedore, mert (ki tudja miert) nem akarja a brazilt beepiteni.
Nem garancia, de ha ő kéri, akkor be fog kerülni, lásd Mendy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 4., hétfő 16:06

Csabi írta: mert militao nem kell neki, ezért tök mindegy hogy itt van-e vagy sem.
Es mi a garancia ra hogy ezt a masikat majd jatszatja? Vagy afddig vesszuk neki az 50-60 millas fiatal vedoket mig valamelyikkel osszehaverkodik, es kiprobalja mondjuk 3 meccsen egymas? Kivalo strategia... :D

Tolem nem kapna masik vedot. Ott van Militao. Semmivel nem rosszabb mint ez a masik Villarealos. Jatszassa Militaot, vagy ha nem akarja akkor van meg masik harom vedo a keretben. Nehogy mar azert basszunk el 50 milliot egy noname spanyol vedore, mert (ki tudja miert) nem akarja a brazilt beepiteni.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 15:48

Remy írta: Jó, de akkor ennyi erőből az összes 5. sárga szándékos. WTF. Mert mindenki tudja, hogy eltiltás jön utána. De érdekes, hogy mindig csak minket vesznek elő.
Egyrészt nem mind, mert nem mindegy ki ellen hagyod ki.
Másrészt, ahogy Faust írta, lehet ezt okosan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. január 4., hétfő 15:27

Faust írta: Sosem ertettem ezeket a faszkodasokat, Alonso csinalta jol anno, direkt becsuszott rosszul (de lathatoan figyelt arra, hogy serulest ne okozzon), es kesz. Aztan jott a faszkodas az idohuzassal szabadrugasnal, meg a tobbi...jottek is a hosszabb eltiltasok.

De egyebkent Remynek igaza van, az otodik sargak java resze teljesen szandekos.
Nekem is pont ez járt a fejembe.
Annyiszor beszopódunk vele, hogy valami elképesztő.

Egy szimpla mezrángatás is okosabb lenne, valami félpályától meginduló támadóval.
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég