Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 21:36

flori írta:
G. V.tinho írta:
Azta! Tök nagy röhögőjelet tudsz. Komoly érv is van a fikázáson kívül?
Leírtam az első kört, lássunk tőled is valamit. Az irigy kártya kilőve, a tipikus magyar még játszhat. :shifty:
A fotelzsenit se felejtsük el.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: flori » 2021. január 5., kedd 21:35

G. V.tinho írta:
flori írta: Bundesliga debütálás után kifejezetten ajánlott az nb1-be igazolni. :lol:
Volt Hollandiából meg Ausztriából is ajánlat, hagyjuk már. Jobb itt a pénz és/vagy nem elég az első osztályba a mostani teljesítmény. Azzal meg ne számoljunk, hogy majd játszhat "nemzetközi porondon", mert két kört sem fog menni ez a vidi, annyira gyenge.
Azta! Tök nagy röhögőjelet tudsz. Komoly érv is van a fikázáson kívül?
Leírtam az első kört, lássunk tőled is valamit. Az irigy kártya kilőve, a tipikus magyar még játszhat. :shifty:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

G. V.tinho
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2021. január 5., kedd 21:28

flori írta: Bundesliga debütálás után kifejezetten ajánlott az nb1-be igazolni. :lol:
Volt Hollandiából meg Ausztriából is ajánlat, hagyjuk már. Jobb itt a pénz és/vagy nem elég az első osztályba a mostani teljesítmény. Azzal meg ne számoljunk, hogy majd játszhat "nemzetközi porondon", mert két kört sem fog menni ez a vidi, annyira gyenge.
Azta! Tök nagy röhögőjelet tudsz. Komoly érv is van a fikázáson kívül?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 21:22

flori írta:
De milyen semmire kapja a pénzt? Meg milyen halott közeg? Most már azért rendszeresen EL/BL csoportkörösek a csapataink, mire gondolsz?
Külföldön még teljesítményorientált a futball, ebben szerintem egyetértünk. Az itthoni közeg meg nulla, egy lélegeztető gépen tartott valami, amit felhúz a Fradi (szintén állami pénzből) mostani teljesítménye. Az előbbi tény, az utóbbi sikereit meg nem lehet elvitatni. Piaci alapon egyiknek sem lenne létjogosultsága. A magyar fiatalok többsége teljesen elégedett az itthoni körülményekkel, ugyanis többet lehet keresni, kevesebb teljesítménnyel, langyos víz az egész, ami egy Bundesliga csapat után biztos szembeötlő lesz majd. Bele lehet ebbe kényelmesedni, láttuk ezt Tajtinál is. Egy év Diósgyőr, és már a lengyel kieső padjára alig fért oda.

Erre mondtam, hogy szerintem nem jó váltás, az én szememben nem lehet úgy feltűntetni a Videotonhoz szerződést egy Bundesliga debütáns fiataltól, hogy előrelépés. Ha tehetséges, akkor egyértelműen megúszós választás, talán az EB miatt. Kifizetődőbb lett volna egy bundes2 csapat, hollandia, vagy ausztria. Láttuk kik jöttek ki onnan az utóbbi években, nagyon nem egy szint a mi bajnokságunkkal. Lehet, hogy nem lenne két éven belül válogatott, de olyan támadóvá fejlődhetne, akire évekig támaszkodhat a válogatott.
Meg mi a baj azzal, ha valaki magyar válogatott akar lenni, mert nem fér be a németbe? Nézd meg Orbant, betonbiztos pontja a védelemnek, EB-hez is kellett. Nem a játékosok minősége között akarok párhuzamot vonni, de olyanért kapja csóró a fikát, ami számomra érthetetlen.
Ezzel kifejezett problémám nincs, de tisztán emlékszem mekkora szarzuhatag volt nso poszt alatt, ahol az interjúban azt sugallta, hogy ő ott született és ott is akar majd válogatott lenni, ha úgy van. Ezek után azért nyilván felmerül a kérdés, hogy ha nincs ló, jó a szamár is? Nem vagyok vadmagyar, engem teljesen hidegen hagy ez, csak vicces már így utólag. Orban szituációja meg teljesen más.
Irigység a szó, amit keresel.
Ez még érv manapság? :lol: Gondolom a saját életedből merítesz. :)
Abból :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: flori » 2021. január 5., kedd 21:21

De milyen semmire kapja a pénzt? Meg milyen halott közeg? Most már azért rendszeresen EL/BL csoportkörösek a csapataink, mire gondolsz?
Külföldön még teljesítményorientált a futball, ebben szerintem egyetértünk. Az itthoni közeg meg nulla, egy lélegeztető gépen tartott valami, amit felhúz a Fradi (szintén állami pénzből) mostani teljesítménye. Az előbbi tény, az utóbbi sikereit meg nem lehet elvitatni. Piaci alapon egyiknek sem lenne létjogosultsága. A magyar fiatalok többsége teljesen elégedett az itthoni körülményekkel, ugyanis többet lehet keresni, kevesebb teljesítménnyel, langyos víz az egész, ami egy Bundesliga csapat után biztos szembeötlő lesz majd. Bele lehet ebbe kényelmesedni, láttuk ezt Tajtinál is. Egy év Diósgyőr, és már a lengyel kieső padjára alig fért oda.

Erre mondtam, hogy szerintem nem jó váltás, az én szememben nem lehet úgy feltűntetni a Videotonhoz szerződést egy Bundesliga debütáns fiataltól, hogy előrelépés. Ha tehetséges, akkor egyértelműen megúszós választás, talán az EB miatt. Kifizetődőbb lett volna egy bundes2 csapat, hollandia, vagy ausztria. Láttuk kik jöttek ki onnan az utóbbi években, nagyon nem egy szint a mi bajnokságunkkal. Lehet, hogy nem lenne két éven belül válogatott, de olyan támadóvá fejlődhetne, akire évekig támaszkodhat a válogatott.
Meg mi a baj azzal, ha valaki magyar válogatott akar lenni, mert nem fér be a németbe? Nézd meg Orbant, betonbiztos pontja a védelemnek, EB-hez is kellett. Nem a játékosok minősége között akarok párhuzamot vonni, de olyanért kapja csóró a fikát, ami számomra érthetetlen.
Ezzel kifejezett problémám nincs, de tisztán emlékszem mekkora szarzuhatag volt nso poszt alatt, ahol az interjúban azt sugallta, hogy ő ott született és ott is akar majd válogatott lenni, ha úgy van. Ezek után azért nyilván felmerül a kérdés, hogy ha nincs ló, jó a szamár is? Nem vagyok vadmagyar, engem teljesen hidegen hagy ez, csak vicces már így utólag. Orban szituációja meg teljesen más.
Irigység a szó, amit keresel.
Ez még érv manapság? :lol: Gondolom a saját életedből merítesz. :)
Abból :)
Szokásos vitakultúra. Lapozzunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flori 2021. január 5., kedd 21:25-kor.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2021. január 5., kedd 21:05

Süti írta:

De milyen semmire kapja a pénzt? Meg milyen halott közeg? Most már azért rendszeresen EL/BL csoportkörösek a csapataink, mire gondolsz? Meg mi a baj azzal, ha valaki magyar válogatott akar lenni, mert nem fér be a németbe? Nézd meg Orbant, betonbiztos pontja a védelemnek, EB-hez is kellett. Nem a játékosok minősége között akarok párhuzamot vonni, de olyanért kapja csóró a fikát, ami számomra érthetetlen.
Ugy valasztott minket Orban, h akar lehetett volna lengyel valogatott is edesanyai ag miatt. Lengyel a masodik anyanyelve a nemet utan, es a lengyel valogatottnak is nagy szuksege lett volna egy jo kozepsovedore(nem beszelve, h egyutt jatszhatott volna Levaval), tobb kotodese van Lengyelorszaghoz, mint hozzank es megis minket valasztott na ez a nem semmi.
Az biztos, h nagyon jot tett velunk.

Ugyanez akar megtortenhet a Dardai Palkoval is. Lehet, h nem lesz belole egy Sane szintu szelso tamado, de egy jo alapokkal rendelkezo jatekos meg hasznunkra lehet...es nem mellesleg akar a masik ket tesot(kozephatved es csatar) is raveheti, h mi valogatottunkat vallasszak a kesobbiekben.

Kicsit Orbanrol.
Itt jonnek a hirek Upamecanorol, mert lehet hogy tehetseges, de a vedelem Orbannal stabilabb. Meglehet nezni amikor a 2 francia(Konate) kezd Willi nelkul, akkor nincs igazi vezere a vedelemnek. Hiaba fiatalabbak, gyorsabbak es erosebbek nala, de kettojuknek fele annyi eszuk nincs a vedelem leiranyitasahoz, mint a mi Willinknek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 20:25

Süti írta:
flori írta: Kint nem szokás a semmire 5 milliót adni egy 21 éves gyerekek, főleg a német negyedosztályból. Sikerült bemutatkozni az első osztályban, ez jó ajánlólevél lett volna a bundes2-ben is vagy Hollandia/Ausztriaban, soha nem választottam volna ezt a halott közeget, főleg úgy, hogy teljesen más szemléletet kapott odakint. Valószínűleg átbeszélték otthon, hogy semmi esélye egy német behívóra, így kézenfekvő volt "haza" igazolni, ahol jobban szem előtt van, egyben egy visszatáncoló üzenet, hogy mégis lennék akkor magyar válogatott, akár már az eb-re is.
De milyen semmire kapja a pénzt? Meg milyen halott közeg? Most már azért rendszeresen EL/BL csoportkörösek a csapataink, mire gondolsz? Meg mi a baj azzal, ha valaki magyar válogatott akar lenni, mert nem fér be a németbe? Nézd meg Orbant, betonbiztos pontja a védelemnek, EB-hez is kellett. Nem a játékosok minősége között akarok párhuzamot vonni, de olyanért kapja csóró a fikát, ami számomra érthetetlen.
Irigység a szó, amit keresel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. január 5., kedd 20:23

flori írta: Kint nem szokás a semmire 5 milliót adni egy 21 éves gyerekek, főleg a német negyedosztályból. Sikerült bemutatkozni az első osztályban, ez jó ajánlólevél lett volna a bundes2-ben is vagy Hollandia/Ausztriaban, soha nem választottam volna ezt a halott közeget, főleg úgy, hogy teljesen más szemléletet kapott odakint. Valószínűleg átbeszélték otthon, hogy semmi esélye egy német behívóra, így kézenfekvő volt "haza" igazolni, ahol jobban szem előtt van, egyben egy visszatáncoló üzenet, hogy mégis lennék akkor magyar válogatott, akár már az eb-re is.
De milyen semmire kapja a pénzt? Meg milyen halott közeg? Most már azért rendszeresen EL/BL csoportkörösek a csapataink, mire gondolsz? Meg mi a baj azzal, ha valaki magyar válogatott akar lenni, mert nem fér be a németbe? Nézd meg Orbant, betonbiztos pontja a védelemnek, EB-hez is kellett. Nem a játékosok minősége között akarok párhuzamot vonni, de olyanért kapja csóró a fikát, ami számomra érthetetlen.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4956
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. január 5., kedd 20:04

flori írta: Kint nem szokás a semmire 5 milliót adni egy 21 éves gyerekek, főleg a német negyedosztályból. Sikerült bemutatkozni az első osztályban, ez jó ajánlólevél lett volna a bundes2-ben is vagy Hollandia/Ausztriaban, soha nem választottam volna ezt a halott közeget, főleg úgy, hogy teljesen más szemléletet kapott odakint. Valószínűleg átbeszélték otthon, hogy semmi esélye egy német behívóra, így kézenfekvő volt "haza" igazolni, ahol jobban szem előtt van, egyben egy visszatáncoló üzenet, hogy mégis lennék akkor magyar válogatott, akár már az eb-re is.
Jajaja egyetértek, ez jó eséllyel az EB-ről és a válogatottról szólhat. Német válogatottba nyilván esélytelen az aki 21 éves korára nincs minimum egy rotációs, de inkább folyamatosan kezdő játékos státuszában egy Herthában.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: flori » 2021. január 5., kedd 20:01

Kint nem szokás a semmire 5 milliót adni egy 21 éves gyerekek, főleg a német negyedosztályból. Sikerült bemutatkozni az első osztályban, ez jó ajánlólevél lett volna a bundes2-ben is vagy Hollandia/Ausztriaban, soha nem választottam volna ezt a halott közeget, főleg úgy, hogy teljesen más szemléletet kapott odakint. Valószínűleg átbeszélték otthon, hogy semmi esélye egy német behívóra, így kézenfekvő volt "haza" igazolni, ahol jobban szem előtt van, egyben egy visszatáncoló üzenet, hogy mégis lennék akkor magyar válogatott, akár már az eb-re is.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 19:49

flori írta: Bundesliga debütálás után kifejezetten ajánlott az nb1-be igazolni. :lol:
Volt Hollandiából meg Ausztriából is ajánlat, hagyjuk már. Jobb itt a pénz és/vagy nem elég az első osztályba a mostani teljesítmény. Azzal meg ne számoljunk, hogy majd játszhat "nemzetközi porondon", mert két kört sem fog menni ez a vidi, annyira gyenge.
Nem hinném hogy kint ne tudna megkeresni havi 15-20ezer eurót. És akkor már sokat mondtam itthoni bérre a visszaosztasok miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: flori » 2021. január 5., kedd 19:48

Bundesliga debütálás után kifejezetten ajánlott az nb1-be igazolni. :lol:
Volt Hollandiából meg Ausztriából is ajánlat, hagyjuk már. Jobb itt a pénz és/vagy nem elég az első osztályba a mostani teljesítmény. Azzal meg ne számoljunk, hogy majd játszhat "nemzetközi porondon", mert két kört sem fog menni ez a vidi, annyira gyenge.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. január 5., kedd 19:41

Mondjuk azt én személy szerint nem értem, hogy 21 évesen a magyar elsőosztály miért csalódás, meg szégyen. Akiből nem lesz következő Ronaldo, az már kutyaütő... :lol: Sok sikert neki, tehetséges fiatal, remélem válogatott formába lendül majd, a német UP válogatottak azért szerintem nem számítanak rossz ajánlólevélnek.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. január 5., kedd 19:23

azt nyilatkozta, hogy volt érdeklődés ausztriából és hollandiából is
de ő a vidibe akart jönni
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: flori » 2021. január 5., kedd 19:17

Regebben kikerte maganak, hogy nemet, valoszinuleg lesz meg puncsolas egy magyar meghivoert. :lol: Egyertelmu visszalepes, 21 evesen az nb1be igazolni... vagy nem annyira tehetseges, amennyire be volt harangozva. Meg a penz is jobb, mint bundes2ben. B-)
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. január 5., kedd 19:00

dardai palko :arrow: fehervar

ezt nem lattam jonni.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. december 24., csütörtök 0:39

picit nekem is tultolt volt, de adott pluszt.

de inkabb legyen tovabbra is a csapat sportpszichologusa az oltozoben, mint a kezdocsatar a palyan. :agree:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1383
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2020. december 23., szerda 23:34

Bale se vágta ZZ-t a döntőkben, mégis bebaszta. Nego is bebaszta. ezek ilyen csodagyerekek. :agree:

Tultolta szalai, de na. Jo latni, hogy egyben van a gárda.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. december 23., szerda 23:26

pátkán írta: Orban es Nego is ertette vajon ezt a kiabalast? :lol:
"és a padról aki beáll, eldönti a mérkőzést"

Szerintem Nego lehet érett belőle ezt-azt.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: pátkán » 2020. december 23., szerda 23:15

Orban es Nego is ertette vajon ezt a kiabalast? :lol:
joabulicsak


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég