Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1988
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. január 20., szerda 21:54

2017 április óta újra legyőzték a Fradit hazai pályán!

Asszem érdemes lesz figyelni a Diósgyőr új edzőjét! Csereként beküldte a nemrég hazaigazolt Suljicot (exÚjpest és exVidi), meglőtte a maga gólját, aztán rá 2 percre lecserélte! :D Ez aztán a taktikai csere! :lol:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. január 17., vasárnap 21:48

lordgabi írta: Fenerbahce: Mesut Özil után hivatalosan is bejelentették Szalai Attila leigazolását.

Sok sikert kicsi! :salute:
Világbajnok csapattársa lett Ati fiamnak :coffee: :coffee:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. január 17., vasárnap 21:44

Fenerbahce: Mesut Özil után hivatalosan is bejelentették Szalai Attila leigazolását.

Sok sikert kicsi! :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. január 16., szombat 2:05

szerintem egy osztrak liga vagy bundesliga alsohazi csapathoz jobban passzolt volna a karaktere (illetve ott a nyelv is elony lenne, mert azt hiszem a rapidban nevelkedett), de nem tunik rossz lepesnek.

van eselye bajnoksagot nyerni, europai kupaporondra kijutni, nincsenek klasszisok a posztjan, raadasul ha az elet visszater a rendes kerekvagasba, azert a jo kis torok rangadok atmoszferaja dobhat rajta mentalisan is.

meg csak 22, belole lehetne alapember a kovetkezo evtized valogatottjaban.


Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 16., szombat 1:24

Szalai Attila a Fenerbe igazolt. Mondjuk ez nem tűnik olyan rossznak, mégis csak az egyik topcsapat ott, nem pedig egy Bursaspor. :lol:

És Özil is a csapattársa lesz valószínűleg.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. január 7., csütörtök 4:10

nem boritekolom, hogy rossz dontes, siman lehet, hogy top 5-os jatekossa novi ki magat par even belul az nb1-ben, ha van benne kraft, itt is ki fog jonni valamennyire.

arra gondoltam, hogy magasabban jegyzett ligak, klubok akademiairol vagy tarcsijabol altalaban nem volt eddig jo omen belecsoppenni az nb1-be valamiert.
nyilvan sosem tudjuk meg, hogy a sok sok hazaterobol lett e volna tobb, ha kinn maradnak, es probaljak tovabb jarni a rogosebb utat, de itthon javareszt kisiklottak.

hamar el fog dolni, azt hiszem a bambgoye, petryak, kiskoko, houri negyessel sok felekeppen lehetne rotalni.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. január 7., csütörtök 1:15

'shutterisland írta: meglatjuk, en is inkabb szkeptikus vagyok.

volt par hasonlo eset amikor igeretesnek tuno fiatalok koran hazajottek kulfoldrol.
hirtelen tajti, schon, szereto, torvund, szatmari lorant vagy a sampos kapus (akinek nem ugrik be a neve mar)

nem sok sikertortenet remlik.
de hatha valakinek eszebe jutnak ellenpeldak.

maskulonben az apja mar lenyilatkozta, hogy ez a fia dontese volt es o mas uton haladt volna.
Ezek a srácok kint se mutattak sokat. Nem azért törtek meg, mert hazajöttek.

Nem szabad elfelejteni, hogy nem minden Bundás debutánsból lesz stabil Bundás játékos.

Kalmárnak is sok volt a Buli, a DAC-ban meg válogatott játékossá dolgozta ki magát. Egyébként a Vidi Káeurópa szinten nem rossz csapat.

Max nem jön össze a nagy áttörés.

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2021. január 6., szerda 21:03

Elég érdekes lenne, ha a Fradiba menne újpesti múlttal, főleg hogy állítólag egyszer lenyilatkozta, hogyha MO akkor Újpest. Bar én ennek annyira nem hiszek, de azért a Fradi az meredek lenne

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 6., szerda 19:24

Kerlon írta: Szalai Ádám
5 perce ·
Megtisztelő, hogy szóba hoznak egy ilyen nagy múltú klubbal, és nagyon örülök a Fradi sikereinek, de nem tárgyaltam soha a klubbal.
Tehát Vidi :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 6., szerda 18:53

Szalai Ádám
5 perce ·
Megtisztelő, hogy szóba hoznak egy ilyen nagy múltú klubbal, és nagyon örülök a Fradi sikereinek, de nem tárgyaltam soha a klubbal.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. január 6., szerda 18:10

Tokmac-ot akkor gondolom gyorsan eladják
amíg van rá vevő :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 6., szerda 18:06

Mondjuk kimaxolta elég durván a karrierjét, simán védhető döntés ez is, meg az is, ha visszavonul.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 6., szerda 18:03

Remy írta: Szalai -> Fradi.

Hmmmm. Erre kíváncsi leszek.
Levezet, annyit játszatják, hogy ne kelljen túl ragozni az EB meghívóját, aztán talán vissza is vonul vagy hasonló.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 6., szerda 18:02

Szalai -> Fradi.

Hmmmm. Erre kíváncsi leszek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. január 6., szerda 9:49

flori írta:

Külföldön még teljesítményorientált a futball, ebben szerintem egyetértünk. Az itthoni közeg meg nulla, egy lélegeztető gépen tartott valami, amit felhúz a Fradi (szintén állami pénzből) mostani teljesítménye. Az előbbi tény, az utóbbi sikereit meg nem lehet elvitatni. Piaci alapon egyiknek sem lenne létjogosultsága. A magyar fiatalok többsége teljesen elégedett az itthoni körülményekkel, ugyanis többet lehet keresni, kevesebb teljesítménnyel, langyos víz az egész, ami egy Bundesliga csapat után biztos szembeötlő lesz majd. Bele lehet ebbe kényelmesedni, láttuk ezt Tajtinál is. Egy év Diósgyőr, és már a lengyel kieső padjára alig fért oda.

Erre mondtam, hogy szerintem nem jó váltás, az én szememben nem lehet úgy feltűntetni a Videotonhoz szerződést egy Bundesliga debütáns fiataltól, hogy előrelépés. Ha tehetséges, akkor egyértelműen megúszós választás, talán az EB miatt. Kifizetődőbb lett volna egy bundes2 csapat, hollandia, vagy ausztria. Láttuk kik jöttek ki onnan az utóbbi években, nagyon nem egy szint a mi bajnokságunkkal. Lehet, hogy nem lenne két éven belül válogatott, de olyan támadóvá fejlődhetne, akire évekig támaszkodhat a válogatott.

Ezzel kifejezett problémám nincs, de tisztán emlékszem mekkora szarzuhatag volt nso poszt alatt, ahol az interjúban azt sugallta, hogy ő ott született és ott is akar majd válogatott lenni, ha úgy van. Ezek után azért nyilván felmerül a kérdés, hogy ha nincs ló, jó a szamár is? Nem vagyok vadmagyar, engem teljesen hidegen hagy ez, csak vicces már így utólag. Orban szituációja meg teljesen más.

A szokásos NSO, index stb. szintű szarmagyarfoci mellett azért pár tényt is jó lenne ha figyelembe vennél.

- A magyar bajnokság idén megelőzte UEFA rangsorban a lengyelt, a szlovákot, szlovént. Hasonlíthatod folyton a bundesligához, de nem tudom mi alapján várod el az ottani szintet. Semmi nem indokolja. Semmi.
- A magyar bajnokság nagy százalékát adta az EB-re, és az A divízióba kvalifikáló magyar válogatottnak. Bundás kettőből hányan voltak? A magyaroknál felhozod, hogy csak a Fradi emeli a szintet. Az osztrákoknál mi lett volna legalább közepes a Salzburgon kívül?
- Azt hallgatja az ember folyton, hogy 21 évesen már kész focistának kell lennie. Akkor hova menjen "fejlődni"? Legyen alapember, lőjje ki a vidit az EL csoportkörbe. Na meg aztán az osztrák bajnokságba tényleg olyan sok támadó fejlődött ki a Salzburgon kívül, hogy öröm nézni. (Azon gondolom nem kell vitatkozni, hogy valószínűleg nem a Salzburg hívta...)
- Azt nem értem, hogy ha egy Sahtar padjáról már valid opció tud lenni a magyar bajnokság, akkor egy Hertha padjáról, kevés felnőtt tapasztalattal ugyan miért ne lehetne az?

És pénzt is keres közben? Miért, te mit csinálsz a munkahelyeden? Neked nem szempont a pénz? Mondhatod, hogy á, neked nem lenne, de ez álszentség, neked is az lenne.

Ugyanúgy ahogy te is küzdenél egy hazai EB rendezés előtt a válogatottba kerülésért, ha lehetőséged lenne rá. Hogy előtte németnek mondta magát? Pont leszarom, csopikörben lőjjön kettőt a németeknek, és senki nem fogja megkérdőjelezni. Nego is "mennyire magyar", aztán többet köszönhet neki a magyar futball, mint a fröcsögő fotelszurkolók 99%-ának.

Nem tudom mi a foglalkozásod, de ha te 21 évesen az ország mondjuk 50 legjobb mérnöke között lettél volna, és valaki azt mondja, hogy pff, miért nem németország 50 legjobb mérnöke között vagy, az az igazi kihívás, az mennyire lenne nevetséges?
21 éves, van még visszaút neki a Bundesligába jó teljesítménnyel, ha meg nem ugorja meg akkor nyugodt lehetsz, nem ugrotta volna meg a bundás kettőből, vagy a Tirolból, Wolfsberger AC-ből se.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. január 6., szerda 3:47

meglatjuk, en is inkabb szkeptikus vagyok.

volt par hasonlo eset amikor igeretesnek tuno fiatalok koran hazajottek kulfoldrol.
hirtelen tajti, schon, szereto, torvund, szatmari lorant vagy a sampos kapus (akinek nem ugrik be a neve mar)

nem sok sikertortenet remlik.
de hatha valakinek eszebe jutnak ellenpeldak.

maskulonben az apja mar lenyilatkozta, hogy ez a fia dontese volt es o mas uton haladt volna.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. január 5., kedd 22:05

Én az öccsére leszek kíváncsi, belőle lehet még komolyabb szint, csak lassan be kéne magát verekednie a kezdőbe.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 21:36

flori írta:
G. V.tinho írta:
Azta! Tök nagy röhögőjelet tudsz. Komoly érv is van a fikázáson kívül?
Leírtam az első kört, lássunk tőled is valamit. Az irigy kártya kilőve, a tipikus magyar még játszhat. :shifty:
A fotelzsenit se felejtsük el.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: flori » 2021. január 5., kedd 21:35

G. V.tinho írta:
flori írta: Bundesliga debütálás után kifejezetten ajánlott az nb1-be igazolni. :lol:
Volt Hollandiából meg Ausztriából is ajánlat, hagyjuk már. Jobb itt a pénz és/vagy nem elég az első osztályba a mostani teljesítmény. Azzal meg ne számoljunk, hogy majd játszhat "nemzetközi porondon", mert két kört sem fog menni ez a vidi, annyira gyenge.
Azta! Tök nagy röhögőjelet tudsz. Komoly érv is van a fikázáson kívül?
Leírtam az első kört, lássunk tőled is valamit. Az irigy kártya kilőve, a tipikus magyar még játszhat. :shifty:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

G. V.tinho
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2021. január 5., kedd 21:28

flori írta: Bundesliga debütálás után kifejezetten ajánlott az nb1-be igazolni. :lol:
Volt Hollandiából meg Ausztriából is ajánlat, hagyjuk már. Jobb itt a pénz és/vagy nem elég az első osztályba a mostani teljesítmény. Azzal meg ne számoljunk, hogy majd játszhat "nemzetközi porondon", mert két kört sem fog menni ez a vidi, annyira gyenge.
Azta! Tök nagy röhögőjelet tudsz. Komoly érv is van a fikázáson kívül?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég