Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 8., péntek 17:24

igen, kellenek a nagy nevek, az tartja fenn a csapatot, régi apacs/navao közmondás, h a legdrágább játékosok a legolcsóbbak.. (gazdaságilag még neadjisten lehet a Bale projekt sem totál bukó) a nuevo Bernabeuba nem megbízható Lucast megy majd nézni a beoltott nép..

abban osztom Padre véleményét, h a periférián lévő embereknek (akik most hiába játszanak fontos(abb) szerepet, ha normál esetben ott van a helyük) tényleg kuss van, mert képességekben van 10 hozzájuk hasonló bármelyik bokorban (mondjuk Lucas hozzáállású embert nemtom honnan akasztanánk másikat), az epizodistának le kell tudnia nyelni, h csak az.. de mindenkit viszont nem lehet csak úgy kiszórni a keretből, csak mert nem seggel veszi le a labdát és nem pörgeti a p**sén álmában is :D egészséges egyensúly kell
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 8., péntek 17:21

Cama pedig még távol is áll a nagy igazolástól....
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 8., péntek 17:14

Iden nyaron legalabb egy kort kell futni MBappe es Camavinga megszerzeseert. Rmelemhetoleg jatekos ugynok mindenki azon lesz h ide jojjenek, teszunk egy jo ajanlatot aztan meg is vagyunk. A tobbit hazon belul is megoldjuk ha kell. Ahogy R24 irja, ha nem igazolunk eltununk majd

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 8., péntek 16:34

kiserik írta: Azért ne felejtsük el, hogy a srácok simán belementek a csökkentésbe, ha jól tudom. Nincs pénz, a klub nem igazol, a játékosok kevesebb bért kapnak. Pipa. Ha a klub igazol (és nem sima igazolásokról van szó, hanem nagy igazolásokról magas fizuval), van pénz rá (a fizetésüket) , akkor az itt lévő játékosokéra miért nincs?

Megfordítom: nyáron jönne Mbappe. Fizu igénye 20 millió. Hogy hangzana, ha azt mondaná a klub, hogy ha itt akarsz játszani, elégedj meg 10 millióval mínusz 10%, majd később emelünk? Röhejesen nem?
Nem.
Mert a nagy igazolasok kellenek ahhoz hogy a Real a helyén maradjon.
Ha nem marad a helyén, kevesebb BL pénz, kevesebb tv pénz, kevesebb szponzor, stb.
Ez olyan mint a való életben, ha olyan pozícióra vesz fel valakit egy cég, ami jó a cégnek, hiába van létszám stop, fel kell venni, mert jó a cégnek.

Akinek nem tetszik, mehet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2021. január 8., péntek 16:10

raul 4 ever írta:
Csabi írta: kubo - getafe official.
hátravan még 22 meccsük, kelleni fog jövőre a laliga rutin :)
van vmi ösztönös a mozgásában.. 3-4 éven belül Rodry - Haaland - Take? :D
Nagyon szimpatikus gyerek, remelem, nem vesztegetjuk el. Nem bizok Zizouban, amikor fiatal tehetsegek beepiteserol van szo.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 8., péntek 15:39

wZoLee7 írta:
kiserik írta: Azért ne felejtsük el, hogy a srácok simán belementek a csökkentésbe, ha jól tudom. Nincs pénz, a klub nem igazol, a játékosok kevesebb bért kapnak. Pipa. Ha a klub igazol (és nem sima igazolásokról van szó, hanem nagy igazolásokról magas fizuval), van pénz rá (a fizetésüket) , akkor az itt lévő játékosokéra miért nincs?

Nem pont az van most, hogy nem mennek bele a 10% csökkentésbe már?
Egyszer már volt ilyen kollektív, most lenne megint...ez ellen "ágaskodnak".

De lehet nem jól tudom...
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 8., péntek 15:36

kiserik írta: Azért ne felejtsük el, hogy a srácok simán belementek a csökkentésbe, ha jól tudom. Nincs pénz, a klub nem igazol, a játékosok kevesebb bért kapnak. Pipa. Ha a klub igazol (és nem sima igazolásokról van szó, hanem nagy igazolásokról magas fizuval), van pénz rá (a fizetésüket) , akkor az itt lévő játékosokéra miért nincs?

Nem pont az van most, hogy nem mennek bele a 10% csökkentésbe már?

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 8., péntek 15:15

Csabi írta: kubo - getafe official.
hátravan még 22 meccsük, kelleni fog jövőre a laliga rutin :)
van vmi ösztönös a mozgásában.. 3-4 éven belül Rodry - Haaland - Take? :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. január 8., péntek 14:56

Azért ne felejtsük el, hogy a srácok simán belementek a csökkentésbe, ha jól tudom. Nincs pénz, a klub nem igazol, a játékosok kevesebb bért kapnak. Pipa. Ha a klub igazol (és nem sima igazolásokról van szó, hanem nagy igazolásokról magas fizuval), van pénz rá (a fizetésüket) , akkor az itt lévő játékosokéra miért nincs?

Megfordítom: nyáron jönne Mbappe. Fizu igénye 20 millió. Hogy hangzana, ha azt mondaná a klub, hogy ha itt akarsz játszani, elégedj meg 10 millióval mínusz 10%, majd később emelünk? Röhejesen nem?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 8., péntek 14:50

Csabi írta: kubo - getafe official.
Csak legyen kezdő, aztán had szóljon. :lilasalas:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 8., péntek 14:47

kubo - getafe official.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 8., péntek 14:38

Én még mindig azt mondom, ne Ramos vagy LV döntse el ki mennyit keressen és ne is Ők sírjanak rajta. Én sem kritizálom mennyit keresnek a kollégáim, nekik ez a munkájuk, nem tetszik lehet menni, de igazolnunk kell

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 8., péntek 14:36

kiserik írta:
_Bushido_ írta:
Itt csak épp azt felejtik el, hogyha nincs pénz nagy játékosokra, akkor ez a "sz*r", összetákolt, levitézlett keret megy tovább, amivel már egyre inkább semmi komoly siker nem érhető el - nemzetközi porondon főleg nem. Nem tudom mit gondolnak egyesek. Oké, hogy aláírták a szerződésüket anno X pénzért, és az jár nekik. Csakhogy a vírus miatt sokminden megváltozott. TV-jogdíj bevétel van, viszont a nézők részéről semmi - holott az is rengeteg pénz, lenne. Ha okosak lennének, főleg akik hosszabb távra terveznek itt, belemennének a csökkentésbe, hogy aztán 1-2 év múlva újra teljes bért kapjanak, s trófeákért mehessenek.
Azért nem ilyen egyszerű az. Ott van pl Hazard, aki simán felmarkolja a nettó 20 millióját havonta, de pl LV, aki kB 5-ször annyit játszik, engedjen még a 3-ból is. Ugyan ez az elv az igazolásokkal. Most mindenki engedjen 10%ot csak azért, hogy nyáron odaadja a klub egy új játékosnak, akit nem fog érdekelni a Covid meg a klub helyzete. Konkrétan nem hinném hogy Mbappe nettó 20 alatt jönne, míg nálunk az átlag szerintem 5-6 körül ha van.
Ennyibol minden kezdo keressen ugyanannyit? Hagyjuk mar... arrol nem is beszelve, hogy a fizetesi keret egy elkulonitett dolog. A nyari tavozok bere is valtoztatja, rohadtul semmi koze hozza senkinek jelenleg,bhigy mi varhato nyaron.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. január 8., péntek 14:23

_Bushido_ írta:
A Real Madrid céljai 2021-re írta:Azonban a legutóbbi találkozón a játékosok kollektíven visszautasították a 10%-os csökkentést, mondván ha van pénz nagy játékosokat igazolni, akkor az ő teljes bérüket is ki tudják fizetni.
Itt csak épp azt felejtik el, hogyha nincs pénz nagy játékosokra, akkor ez a "sz*r", összetákolt, levitézlett keret megy tovább, amivel már egyre inkább semmi komoly siker nem érhető el - nemzetközi porondon főleg nem. Nem tudom mit gondolnak egyesek. Oké, hogy aláírták a szerződésüket anno X pénzért, és az jár nekik. Csakhogy a vírus miatt sokminden megváltozott. TV-jogdíj bevétel van, viszont a nézők részéről semmi - holott az is rengeteg pénz, lenne. Ha okosak lennének, főleg akik hosszabb távra terveznek itt, belemennének a csökkentésbe, hogy aztán 1-2 év múlva újra teljes bért kapjanak, s trófeákért mehessenek.
Azért nem ilyen egyszerű az. Ott van pl Hazard, aki simán felmarkolja a nettó 20 millióját havonta, de pl LV, aki kB 5-ször annyit játszik, engedjen még a 3-ból is. Ugyan ez az elv az igazolásokkal. Most mindenki engedjen 10%ot csak azért, hogy nyáron odaadja a klub egy új játékosnak, akit nem fog érdekelni a Covid meg a klub helyzete. Konkrétan nem hinném hogy Mbappe nettó 20 alatt jönne, míg nálunk az átlag szerintem 5-6 körül ha van.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 8., péntek 14:21

micsoda gondolat menetek
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. január 8., péntek 14:19

ha lelép idény végén, rögtön leültetik raúlt.

G. V.tinho
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2021. január 8., péntek 14:12

KAG írta: Az a baj, ha most lép nyáron, akkor megint nincs ember a helyére.
Pochettino épp elment Párizsba.
Klopp nem hozható


Szvsz, Allegri jönne. Ha jól tudom, neki most nincs is csapata.
De rá annyira nem vágynék.
Tuchelt szintén el kell felejteni.
Carlot szerintem nincs értelme visszahozni és Mourinhot sem hoznám. Bár utóbbi lehet most nem is jönne. Tham-be épp elkezdte felépíteni magát, szerintem nem kockáztatna.
Julian Nagelsmann

Őt kellene elhozni. Talán a legnagyobb jövő előtt álló, de már bizonyított edző.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2005
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. január 8., péntek 14:04

A Real Madrid céljai 2021-re írta:Azonban a legutóbbi találkozón a játékosok kollektíven visszautasították a 10%-os csökkentést, mondván ha van pénz nagy játékosokat igazolni, akkor az ő teljes bérüket is ki tudják fizetni.
Itt csak épp azt felejtik el, hogyha nincs pénz nagy játékosokra, akkor ez a "sz*r", összetákolt, levitézlett keret megy tovább, amivel már egyre inkább semmi komoly siker nem érhető el - nemzetközi porondon főleg nem. Nem tudom mit gondolnak egyesek. Oké, hogy aláírták a szerződésüket anno X pénzért, és az jár nekik. Csakhogy a vírus miatt sokminden megváltozott. TV-jogdíj bevétel van, viszont a nézők részéről semmi - holott az is rengeteg pénz, lenne. Ha okosak lennének, főleg akik hosszabb távra terveznek itt, belemennének a csökkentésbe, hogy aztán 1-2 év múlva újra teljes bért kapjanak, s trófeákért mehessenek.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. január 8., péntek 13:37

Az a baj, ha most lép nyáron, akkor megint nincs ember a helyére.
Pochettino épp elment Párizsba.
Klopp nem hozható


Szvsz, Allegri jönne. Ha jól tudom, neki most nincs is csapata.
De rá annyira nem vágynék.
Tuchelt szintén el kell felejteni.
Carlot szerintem nincs értelme visszahozni és Mourinhot sem hoznám. Bár utóbbi lehet most nem is jönne. Tham-be épp elkezdte felépíteni magát, szerintem nem kockáztatna.
ZIDANE

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. január 8., péntek 13:18

Jim írta:
numberone1 írta: En is inkabb Pau Torrest hoznam es Regu is visszajohet, h Jim is oruljon.
:mrgreen: köszi
Pau Torresnek akkor van értelme Ramos maradása mellett, ha Zizu hajlandó néha rotálni hátul is
Reguilón esetében pedig én is úgy érzem, hogy Zizu nem számol vele...
Az okra nem jöttem rá :hmmm:
Így felesleges lenne visszahozni

A következő szezonra jó lenne, ha csak azok maradnának, akiket játszat is edzőbá
Most sok játékosnak alig vannak percei...
Közel sem biztos, hogy egyáltalán edző bá marad.

Ha a mostani helyzet megy tovább a szezonban (és perpill eléggé úgy néz ki, valamint aki eddig makacs volt, az nem fog megváltozni), akkor én továbbra is úgy vagyok vele, hogy inkább menjen.

Neki én nekünk sem jó ez a házasság már.

Mondom ezt továbbra is úgy, hogy tartanám a véleményem akkor is ha bajnokságot-blt nyernénk pl. Nagyobb mértékben lenne a 12-13 haverjának az érdeme az, mint az övé. Aztán továbbra sem egy sz*r keretünk van most sem. Csak mondjuk lehetőséget kéne adni embereknek és nem 5-10 percekre, meg teljesen felforgatott csapatokban.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 196 regisztrált és 0 vendég