Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 11., hétfő 9:53

fogalmam sincs :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 11., hétfő 9:50

Azt írjátok már, hogy kiről van szó :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 11., hétfő 9:38

klubot buktattak resz a legjobb amugy :D edzot...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. január 11., hétfő 8:55

Realista24 írta:
SzB írta: Leigazoljuk az angol liga egyik legsemmirekellőbb középpályását? Hazard is, ő is buktattak már klubot, most jövünk mi? Ez egyre kilátástalanabb...
Kit? Leírás alapján Pogbára tippelek :mrgreen:
Nem hinnem, akkor írta volna hogy afrikai.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 11., hétfő 8:52

SzB írta: Leigazoljuk az angol liga egyik legsemmirekellőbb középpályását? Hazard is, ő is buktattak már klubot, most jövünk mi? Ez egyre kilátástalanabb...
Kit? Leírás alapján Pogbára tippelek :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2021. január 11., hétfő 8:41

Leigazoljuk az angol liga egyik legsemmirekellőbb középpályását? Hazard is, ő is buktattak már klubot, most jövünk mi? Ez egyre kilátástalanabb...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 11., hétfő 8:03

A klub kölcsönadta a városnak a felújításához használt gépek egy részét a hó elleni küzdelemhez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 10., vasárnap 17:31

Nyilván az sem számít, hogy az Atma pihent, nem utazott, nem ulttrepulon éjjel 5 órát, fele annyit kell repulniuk, stb.
:agree:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27403
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 10., vasárnap 17:28

Hál' Istennek a fair play szelleme átjárja a ligát. :agree: Olcsó kifogás az időre meg a pályára fogni, ha buksz, de na... valakinek elmarad a meccs, másnak meg le kell játszania... :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 10., vasárnap 17:25

Na, elvileg ott alvás Pamplonában és egyből utazás Malagára.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 10., vasárnap 11:26

Én megértem Lucast. Mindig egy kis másodhegedűs volt, aki tudta a helyét. Elmúlt 1,5 évben meg egyre nagyobb szerep hárult rá és most joggal egy utolsó zsírosabba szerződést próbál elkapni. Viszont azt nem látja, hogy csak azért, mert nincs más ő még nem ér többet, mint egy jó kiegészítő ember.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 10., vasárnap 11:19

h3x0r írta:
kiserik írta: Ramos azért szerintem nem lett hirtelen főgonosz. Persze, hogy a legjobbat akarja magának. Elvileg fizu emelést nem is kér, csak ragaszkodna a mostanihoz. Lukitával összehasonlítani meg sok értelme nincs. A horvát örül, hogy hasznára van a csapatnak és tudja, hogy nem képes végig játszani egy szezont. A teste nem bírja. Nem ezt, már az előzőt sem. Ramos még nyomja. Végig.
Lukaval mar tenyleg mindenki ugy szamolt, hogy kioregedoben van, nem birja annyira, megvan az utodja is, ez lesz az utolso eve. Kozben lerakott egy extra teljesitmenyt, ami miatt nyilvan megerdemli a hosszabbitast.

Pont ezert nem ertem Vazquezt, a semmibol az olebe pottyant egy 3 eves szerzodes, a helyeben rohannek alairni, azert nem akkora nev o, hogy tele legyen az email fiokja jobbnal jobb ajanlatokkal. Ugy jar majd mint Pepe, az ugynoke elhitette vele, hogy Liverpool meg Juventus, PSG, majd lett belole egy torok bajnoksag.
Es Pepe sokkal jobb jatekos volt mint Lucas.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. január 10., vasárnap 10:43

kiserik írta: Ramos azért szerintem nem lett hirtelen főgonosz. Persze, hogy a legjobbat akarja magának. Elvileg fizu emelést nem is kér, csak ragaszkodna a mostanihoz. Lukitával összehasonlítani meg sok értelme nincs. A horvát örül, hogy hasznára van a csapatnak és tudja, hogy nem képes végig játszani egy szezont. A teste nem bírja. Nem ezt, már az előzőt sem. Ramos még nyomja. Végig.
Lukaval mar tenyleg mindenki ugy szamolt, hogy kioregedoben van, nem birja annyira, megvan az utodja is, ez lesz az utolso eve. Kozben lerakott egy extra teljesitmenyt, ami miatt nyilvan megerdemli a hosszabbitast.

Pont ezert nem ertem Vazquezt, a semmibol az olebe pottyant egy 3 eves szerzodes, a helyeben rohannek alairni, azert nem akkora nev o, hogy tele legyen az email fiokja jobbnal jobb ajanlatokkal. Ugy jar majd mint Pepe, az ugynoke elhitette vele, hogy Liverpool meg Juventus, PSG, majd lett belole egy torok bajnoksag.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2021. január 10., vasárnap 10:28

Zz nem nagyon tett meg ilyen nyilatkozatot, mint most.
Meglepődtem.

Ideges vagy mi? :ozil:

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. január 8., péntek 19:40

Bale-t szidni mindig is fölösleges volt. Ő csak élt a lehetőséggel, minden megtett, amit a szerződése tartalmazott és kihasználta a lehetőséget. Ott a vezetőséget kellett/kell szidni, mert nem adták el, mikor Carlo megmondta, hogy semmi helye nincs a csapatban sok sok évvel ezelőtt. Ugyan ez a helyzet Hazarddal is. Tőle is addig kellene szabadulni, míg lehet, de persze a vezetőségünk hosszú ideig számol vele.

Ramos azért szerintem nem lett hirtelen főgonosz. Persze, hogy a legjobbat akarja magának. Elvileg fizu emelést nem is kér, csak ragaszkodna a mostanihoz. Lukitával összehasonlítani meg sok értelme nincs. A horvát örül, hogy hasznára van a csapatnak és tudja, hogy nem képes végig játszani egy szezont. A teste nem bírja. Nem ezt, már az előzőt sem. Ramos még nyomja. Végig.

Én ebbe sokkal többet nem látok bele, mint már írtam: nincs pénz igazolni, megértette ZZ is, a játékosok is, le is mondtak a fizu 10%-áról. Ha viszont lesz pénz odaadni csúcsgázsit egy kölyöknek, akkor legyen a 10%-ra is keret. Nem lehet szembeköpni mindenkit aki itt van (tudom, ha elhisszük, hogy mindenkit) csak azért, mert az az egyszerűbb.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. január 8., péntek 19:26

Realista24 írta: Bytheway az is érdekes, hogy korábban minden hír arról szólt, hogy csont nélkül átment a bércsökkentés.

Most, hogy Ramos szarakodik a szerződésével, hirtelen az van, hogy nem mennek bele.

Illuminati confirmed.
A piszkos anyagiak... :-(
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 8., péntek 18:54

sonic írta: En nem neheztelek Bale-re hogy vedte az erdekeit. Bosszanto ugyan de megteheti. Viszont Bale szituaciojat se hasonlitanam azert ehhez. Csak ismetelni tudom magam, nem ugyanaz a ketto. :mrgreen:
De valamilyen szinten muszáj mindegyik között párhuzamot vonni. De továbbra is érdekes számomra, amit írtam még utána.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 8., péntek 18:22

En nem neheztelek Bale-re hogy vedte az erdekeit. Bosszanto ugyan de megteheti. Viszont Bale szituaciojat se hasonlitanam azert ehhez. Csak ismetelni tudom magam, nem ugyanaz a ketto. :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 8., péntek 18:12

Bytheway az is érdekes, hogy korábban minden hír arról szólt, hogy csont nélkül átment a bércsökkentés.

Most, hogy Ramos szarakodik a szerződésével, hirtelen az van, hogy nem mennek bele.

Illuminati confirmed.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 8., péntek 18:10

sonic írta: Csak nem ugyanaz hogy a 35 eves Modric meghosszabitja a szerzodeset 1 evvel 10%-al kevesebb fizetesert, vagy hogy az aktiv szerzodessel rendelkezo jatekosnak 10%-al csokkenteni akarod az elotte leegyeztetett es szerzodesben megallapitott beret.
Ez így van, de korábban is belementek. Illetve csak arra reagáltam, hogy nem mindenki pénzéhes és tudja, hogy milyen időket élünk.

De ha itt mindenki ilyen megértő a játékosokkal, akkor nem tudom, hogy Bale-t miért szidták annyian :mrgreen: ő is csak az élő szerződésében megállapított bérét vette fel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 252 regisztrált és 0 vendég