Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. január 14., csütörtök 22:42

Nehogy lehozd vmeik vedot es tedd be marianot.
Tok8 h 1 2 vagy 1 3 ra kapsz ki hazdmeg
ZIDANE

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. január 14., csütörtök 22:33

így, hogy nála a név számít, nem a teljesítmény, nem fog tudni új csapatot építeni...
mikor visszajött, nem lett megbeszélve vele, hogy építsen be a csapatba 1-2 fiatalt? :hmmm: :mrgreen:

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. január 14., csütörtök 22:24

Hiba volt Solarit felállítani amikor elkezdett egy folyamatot...
Talán érdemes lett volna kicsit várni hogy mi lesz a dologból.
Ehelyett inkább bohócot csináltak belőle...

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2021. január 14., csütörtök 22:23

Sajnos csatlakozok én is az előttem szólókhoz. Mindenkinek az lesz a legjobb ha ZZ év végén feláll a padról. Ő nem képes új csapatot építeni, ez már bebizonyosodott. Biztos, hogy ő a legjobb motivátor de taktailag sehol nincsen, pedig most erre lenne szüksége a csapatnak. Sajnos már nincsenek olyan egyéni villanások amik megoldják a meccseket, mostmár előre begyakarolot figurák és mozgások kellenének, ennek nyomát se látni.
Az, hogy ki jöjjön helyette nagyon jó kérdés, de én mostmár ott tartok, hogy jöhetnek a németek, ennél csak jobb lehet.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3913
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. január 14., csütörtök 22:19

egy del Bosque kaliber már rég ki lenne picsázva a csapattól...


ideje belátni, hogy Zidane egy fék lett a csapat számára. mondom ezt úgy, hogy imádom a kopaszt. de senki nem lehet érinthetetlen.

itt ha valamit is akarunk, ZZ és a haverok out. kell valaki aki külsős, akinek van töke beépíteni/használni a fiatalokat, elhajtani az Asensisco féle csürhét és adni egy új fazont a csapatnak.


hiba volt visszajönnie Zidanenak.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. január 14., csütörtök 22:19

ateeemadrid írta: Pochettino várhatott volna még kicsit.
Nagelsmann a név amit keresel, ő meg majd pont időben jön :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. január 14., csütörtök 22:16

Pochettino várhatott volna még kicsit.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. január 14., csütörtök 22:14

a saját szobrát dönti le a kopasz. megmagyarázhatatlan döntések sorozata.
amikor volt egy olyan op csapata, akkor könnyen hozta a bl címeket. plusz ott voltak a tökéletes kiegészítő emberek mint LV, Ase, Kova/Marcos stb. minden összeállt abban az időszakban. nem szerencsésen dobott a gép, hanem egy remek csapatunk volt, akiket csak megfelelően kellett motiválni. ez ment is ZZ-nek. nem volt túl sok nagy taktikai húzása, néha jól váltott hadrendet, de semmi eget rengetőt nem újított. most pedig egy teljesen más irányba ment el, amivel saját magát szúrja tökön, mert ennek csak csúnya válás lehet a vége.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. január 14., csütörtök 22:08

Ha nem akarunk hosszú évekre a süllyesztőbe kerülni, akkor ZZ-t minél hamarabb el kell távolítani a csapat éléről.
Ha mégvárja a klub amíg a jelenlegi generációból mindenki kiöregszik/kiég, akkor kB ott fogunk tartani ahol Mou előtt. Onnan pedig megint évekbe fog telni mire talpra állunk.

Zidane nem fog új csapatot építeni ez elég egyértelmű az eddig látottak alapján.
Amikor egy top Marcelo, Benzema, CR, Kroos, Modric, Ramos van a csapatodban akkor nem nagyon lehet hibázni. De ők már vagy nincsenek itt, vagy elindultak a lejtőn. Így, már lehet kellene némi taktika is az helyett hogy "oldjátok meg". Ez pedig szintén nem erőssége.

Kár, mert amit játékosként alkotott az alapján teljesen más játékfelfogást vártam tőle.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. január 13., szerda 22:22

Jelzésértékű a Real játékosok száma ezen a listán. Zidaneball

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. január 13., szerda 15:24

rashidm írta: Azt nem értem, ha Zizu úgyse játszatja a teljes keretet, miért nem hoznak fel Castilla-s játékost. Úgyse játszanának, de legalább fizujuk alacsonyabb :lol:
Hát ez csak egy merész feltételezés lesz: mert két év múlva nincs itt azt le se kakalja mennyi a fizu és kire megy el. Feltételezem legalábbis hogy ez az alapvető különbség manager és coach között közre játszik.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2021. január 13., szerda 15:20

Azt nem értem, ha Zizu úgyse játszatja a teljes keretet, miért nem hoznak fel Castilla-s játékost. Úgyse játszanának, de legalább fizujuk alacsonyabb :lol:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. január 13., szerda 15:07

:mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. január 13., szerda 9:50

Nyilván nem fogják a komolyabb részleteket a nyilvánosság elé tárni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2021. január 13., szerda 9:48

Nézem ezeket az edzés videókat már hónapok óta, és nálunk a szlovák 4-ben komolyabb gyakorlatok vannak. Jó oké, tudom profi szakemberek, ők tudják, de kicsit érdekes ez számomra.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. január 11., hétfő 11:48

Én semmiképpen nem vagyok az edzőcsere híve most.

Nyáron egy projekttel és új, minőségi játékosokkal ok.

ZZ hibáit látom én is, több dologgal nem értek egyet, vagy nem értem, de ez van. Mégnagyobb káosz nem hiányzik, elég ez a teszkógazdaságosReal.


Viszon azt kell mondjam ez a hóra, pályára való mutogatás nem jött be. Nem észak-szibériába mentek egy ott edző csapat ellen játszani. Az Osasunara uúgy hatottak a körülmények. Szerintem ez nem volt jogos, bár fogjuk rá erre és akkor ez le van tudva.

Tovább kell lépni (most is) és a focira kell fókuszálni. Láttuk ezt a csapatot is sokkal-sokkal jobban játszani, letámadással, pazar passzokkal, jó játékkal. Szóval nem igaz, hogy a kieső jelölt csapat szintjén vannak és egy döntetlenre futja csak a kieső jelölt csapat ellen.

Össze kell szedni magukat. Perezéknek meg normális embereket kell már most keresni, mert ezek az igazolások nagyon kevesek voltak, nem is olyan olcsón.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pátkán » 2021. január 10., vasárnap 20:29

ha lesz pénz lóvéra
?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
joabulicsak

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 10., vasárnap 20:04

Mickey írta: Isco meg Ase is elszállhatna már, jó messzire a csapattól....még iszonyTATÓBB mint Vini.
Egyébként, ha elhagyom az itteni igazmondást, jósdát meg mindenki is tud mindent dolgokat, még az is meglehet, hogy 1-2 év, és egy darab csikó sem lesz nálunk.
Ahogy kinéz Zidane, meg a szitu....Ode,Vini,Rodry,Kubo,Brahim,Reiner is mehet a levesbe. Világot egyik sem váltja meg, jelenleg. Remélem nem hagytam ki senkit, követni sem tudom már őket....

Jelenleg, én csak Valverdet mondanám, aki talán megragad, hosszabb távon...de ez is csak feltételezés.

Jó kis fifázás lesz itt a későbbiekben, ha lesz pénz lóvéra.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. január 10., vasárnap 19:56

Fenoo írta: Nekem az az érzésem, hogy ha Kubo és Brahim lenne itt és a két brazil kölcsönben akkor meg a két brazilt követelné vissza mindenki. Egyszerűen a kölcsönben lévő játékosok megmozdulásait felnagyítják egyesek. Semmivel se jobbak mint az ittlévők. Jelenleg egyikőjüket se hoznám vissza, maximum akkor ha Vinit vagy Rodrygot kölcsönadnánk de véleményem szerint ugyan ott lennénk. Egyik se szint jelenleg a 4 közül.
lehet így van, de amíg itt nem kapnak igazán lehetőséget nem tudjuk meg :hmmm:
az, hogy valaki máshol nem teljesít, még nem garancia arra, hogy itt sem fog és fordítva
ha már úgysem lesz sok pénz igazolni, mindenki kapja meg a lehetőséget hozamosabb ideig, akkor már lehet mondani, hogy megfelelt/ nem felelt meg

jövőre Kubo Brahim vissza, a 2 brazil kölcsönben, és meglátjuk ki bizonyít :mrgreen:
(persze erre kevés sajnos az esély...)

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 10., vasárnap 19:54

Isco meg Ase is elszállhatna már, jó messzire a csapattól....még iszonyTATÓBB mint Vini.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég