Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2021. január 18., hétfő 11:00

Csabi írta:
de ha nem tudsz senkit venni, mert nincsen pénzed senkire, akkor nem a meglévő játékosokhoz kellene alakítani egy rendszert, amiben a játékosaid előnyeit a lehető legjobban megpróbálod kihasználni?
De igen, jogos amit írsz, az a baj viszont hogy ezt nem látni. Semmi változtatás, hogy jobb legyen a jelenlegi helyzetnél.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 18., hétfő 10:49

Vadulnak itt a firkászok, Benzemával jól ellenének :lol:

Chelsea's Olivier Giroud has been offered to Real Madrid for around €5M in the last few days, but Zidane said no. @defcentral

*
Haaland is on the list of many big clubs in Europe including Manchester United and Manchester City, although he prefers a move to Real Madrid. @TheAthletic

*
LV meg wtf, húzzon a francba, biztos kap majd jobb fizut egy Levanténál.

Real Madrid have offered Lucas Vazquez a 3-year contract with the same salary he has now, and he wants a 15% salary increase, the club isn't willing to negotiate and the offer is final. @abc_deportes
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 18., hétfő 10:21

rashidm írta:
raul 4 ever írta:

"ha valaki sz@r akkor ne vegyünk senkit" > igen :D, ha kezdő játékost akarunk, a Realba top játékos kell. ha választanom kell h LV/Ase még 1 év, v. vmi középszint, akkor nézzük meg mi van 2 év múlva.
am. Depay mint lehetőség nekem tetszik, ha Mariano out, ő nálam az a szint, akit évi 60+ meccsből simán lehet használni 20on Benz helyett..

"Jövőre is ezt a bohózatot akarod nézni" -> nem akarom, de lehet ez lesz..

mondom.. ésszerű feltételek között jó bolt egy ingyen Depay, mert jó korban van, motivált, stb.., előrébb lépnénk vele. én azt nem látom benne, h a Hazard-Benz-Memphys lesz a kövi BBC/MSN, ellenben a tökéletes beugró lenne.
Szerintem inkább egy jó rendszer kéne, amibe passzoló embereket kellene venni. Látni, hogy nem mindig a legjobb játékosokkal felálló csapat nyer. Ez a rendszer/szisztéma nincs most a realnál.
de ha nem tudsz senkit venni, mert nincsen pénzed senkire, akkor nem a meglévő játékosokhoz kellene alakítani egy rendszert, amiben a játékosaid előnyeit a lehető legjobban megpróbálod kihasználni?

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2021. január 18., hétfő 9:34

raul 4 ever írta:
Professore írta: Szerinted. Szóval ha valaki sz@r akkor ne vegyünk senkit helyette inkább várjuk a csodát vagy ha igen akkor az WC legyen. Ez még ok is volna ha 1 lyukat kellene betömni a tridenteben de lassan hármat kell. Alternatív valóságból kikapcsolva pénz reálisan nézve 1 WC playara lesz (ha lesz egyáltalán). Jövőre is ezt a bohózatot akarod nézni mert én nem? Depay B polc de ott azért egész jó opció szerintem. Nem zavarja a labda és röviden fogalmazva Benz és Hazardon kívül bárkire lecserélném jelenleg a tamadoinkat nézve. Még jó korban van, valószínű motivált lenne mert kb ez lenne az utolsó dobása neki a top szintén nagy esélyel gazdaságos is volna akkor mi a hús banatért ne lehetne egy jó opció? Aztán ha sikerül WC támadókat hozogatni lenne egy használható cserénk vagy ki is lehetne belőle még szállni. Persze mindennek az alapja egy reális fizu lenne...
"ha valaki sz@r akkor ne vegyünk senkit" > igen :D, ha kezdő játékost akarunk, a Realba top játékos kell. ha választanom kell h LV/Ase még 1 év, v. vmi középszint, akkor nézzük meg mi van 2 év múlva.
am. Depay mint lehetőség nekem tetszik, ha Mariano out, ő nálam az a szint, akit évi 60+ meccsből simán lehet használni 20on Benz helyett..

"Jövőre is ezt a bohózatot akarod nézni" -> nem akarom, de lehet ez lesz..

mondom.. ésszerű feltételek között jó bolt egy ingyen Depay, mert jó korban van, motivált, stb.., előrébb lépnénk vele. én azt nem látom benne, h a Hazard-Benz-Memphys lesz a kövi BBC/MSN, ellenben a tökéletes beugró lenne.
Szerintem inkább egy jó rendszer kéne, amibe passzoló embereket kellene venni. Látni, hogy nem mindig a legjobb játékosokkal felálló csapat nyer. Ez a rendszer/szisztéma nincs most a realnál.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. január 18., hétfő 9:16

https://eurosport.hosszabbitas.hu/foci/ ... U22OFbJAgc

Egy érdekesség a fociban megújuló fizikális dolgokról. Csemege, semmi több.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 17., vasárnap 21:49

Professore írta: Szerinted. Szóval ha valaki sz@r akkor ne vegyünk senkit helyette inkább várjuk a csodát vagy ha igen akkor az WC legyen. Ez még ok is volna ha 1 lyukat kellene betömni a tridenteben de lassan hármat kell. Alternatív valóságból kikapcsolva pénz reálisan nézve 1 WC playara lesz (ha lesz egyáltalán). Jövőre is ezt a bohózatot akarod nézni mert én nem? Depay B polc de ott azért egész jó opció szerintem. Nem zavarja a labda és röviden fogalmazva Benz és Hazardon kívül bárkire lecserélném jelenleg a tamadoinkat nézve. Még jó korban van, valószínű motivált lenne mert kb ez lenne az utolsó dobása neki a top szintén nagy esélyel gazdaságos is volna akkor mi a hús banatért ne lehetne egy jó opció? Aztán ha sikerül WC támadókat hozogatni lenne egy használható cserénk vagy ki is lehetne belőle még szállni. Persze mindennek az alapja egy reális fizu lenne...
"ha valaki sz@r akkor ne vegyünk senkit" > igen :D, ha kezdő játékost akarunk, a Realba top játékos kell. ha választanom kell h LV/Ase még 1 év, v. vmi középszint, akkor nézzük meg mi van 2 év múlva.
am. Depay mint lehetőség nekem tetszik, ha Mariano out, ő nálam az a szint, akit évi 60+ meccsből simán lehet használni 20on Benz helyett..

"Jövőre is ezt a bohózatot akarod nézni" -> nem akarom, de lehet ez lesz..

mondom.. ésszerű feltételek között jó bolt egy ingyen Depay, mert jó korban van, motivált, stb.., előrébb lépnénk vele. én azt nem látom benne, h a Hazard-Benz-Memphys lesz a kövi BBC/MSN, ellenben a tökéletes beugró lenne.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Professore
Hozzászólások: 1972
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. január 17., vasárnap 20:12

raul 4 ever írta:
Professore írta: Már rég elgurult a gyógyszer... AS pont ma hozta le hogy 395m szórtunk el három év alatt és a kezdőbe tartósan csak Courtois meg Mendy került be. Az Atletico több gólt szerez mint mi, jobb a gólkülönbsége is, de nem akarunk hozni értelmes támadót sőt akik itt vannak azokat is szélnek eresztjük. De frankó hogy pl. volt 30 misi Reinierre aki máshol meg a padra se fér felm Depay? Ugyan már nem kell o nekünk nem üti meg a szintet...

Évek óta kérhetjük Bappet mint valami délibábot aztán semmi garancia hogy nyáron sikerül megszerezni (ha igen akkor a teljes keret rámegy kb.). Másfelől meg LV alapember lehet elöl hátul de egy Depay nem kell...
csak azért mert ingyen jönne vki, még nem jó. Depaytól várni a megváltást ugyanakkora lufi, mint Jovic volt.. a helyén kell kezelni. igen, szépen hangzik h valaki nem kerül pénzbe, ahhoz képest meg pláne, h mikre csengettünk komoly dellákat, de csak azért h LV van, nem Depay nem kell a kardokba dőlni, mert Bappé a szint. amíg nem klasszis van egy poszton, igazából mind1 kivel foltozunk, mert sz@r úgy is aki helyette van..
Szerinted. Szóval ha valaki sz@r akkor ne vegyünk senkit helyette inkább várjuk a csodát vagy ha igen akkor az WC legyen. Ez még ok is volna ha 1 lyukat kellene betömni a tridenteben de lassan hármat kell. Alternatív valóságból kikapcsolva pénz reálisan nézve 1 WC playara lesz (ha lesz egyáltalán). Jövőre is ezt a bohózatot akarod nézni mert én nem? Depay B polc de ott azért egész jó opció szerintem. Nem zavarja a labda és röviden fogalmazva Benz és Hazardon kívül bárkire lecserélném jelenleg a tamadoinkat nézve. Még jó korban van, valószínű motivált lenne mert kb ez lenne az utolsó dobása neki a top szintén nagy esélyel gazdaságos is volna akkor mi a hús banatért ne lehetne egy jó opció? Aztán ha sikerül WC támadókat hozogatni lenne egy használható cserénk vagy ki is lehetne belőle még szállni. Persze mindennek az alapja egy reális fizu lenne...

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 17., vasárnap 19:34

nekem még az is bajos, h a 21-22-vel lejáró nevekből nekem ez a 6 végleges távozónak tűnik: Ramos, Modric, Benz, Marcelo, Isco, Bale. ez 6 ember, fele kezdő, fele ide se való. a 23as névsor mind1 ilyen szempontból (még).
nálam 1az1ben Depay nem egyenlő Benz. szóval ha ez a 6 ember megy, kell 3 kezdő, meg 3 (ha jön a hollan, akkor 2) jó csere. pénz is kell (Isco, Bale talán ér együtt 30at :D) de legalább fizukeret tuti szabadul..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. január 17., vasárnap 19:20

Kerlon írta: Szerintem, ha nem tudunk sztárt venni, akkor inkább a fiatalabb vonalból kellene mazsolázni. Dortmundnál is kopogtathatnánk Sanchoért, Napoliban idén Lozano is nagyot megy. Ajaxban is van egy fiatal brazil, Antony. Ballábas tükör szélső. Vinit kéne boltolni bármelyikkel csere alapban.

Bayerntől Comant is megpróbálnám kimozdítani, ha nem lenne annyira sérülékeny.
Ez OK, de az Ajaxos sracon kivul ki lenne olyan aron mozdithato, amit ki is tudunk fizetni? A neveket/teljesitmenyeket/elado klubokat elnezve OK is 70-80-100 millas nevek elsore.
szerk. : azt elfelejtettem, hogy abban is szinte teljesen biztos vagyok, hogy Vini ha lep is, legfeljebb kolcsonbe, de szerintem marad egyebkent.

En erosen tartok tole, hogy nem lesz keret nagy nevre, vagy nagyon igeretes fiatalra. Eladni nem tudom mennyire tudunk majd, igy kutyaszoritoban lehetunk konnyen, foleg, hogy Bale egesz biztosan visszajon es itt is marad. Pedig muszaj frissiteni a kereten, kicsit meg kell mozgatni az allovizet, mert latjuk mit jelent, ha lenyegeben evek ota ugyanaz a 12-14 ember jatszik fixen.

Igy egy Depayt en is beprobalnek realis fizuval. Kepessegei nagyon jok, szerintem O fejben volt keves anno a MU-hoz. Ha keson ero tipus, meg barmi lehet belole. Nyerni nagyot tudnank vele, vesziteni nem olyan sokat, normalis fizu mellett egy top alatti klubba akkor is el lehet adni, ha megint megeg a legmagasabb szinten.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 17., vasárnap 19:17

Több játékos van a keretben akiket elkellene adni lassan, mint akiket meg kellene tartani. Fizetések meg...azt is mi fizetjük aki más csapatban játszik

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 17., vasárnap 19:11

Szerintem, ha nem tudunk sztárt venni, akkor inkább a fiatalabb vonalból kellene mazsolázni. Dortmundnál is kopogtathatnánk Sanchoért, Napoliban idén Lozano is nagyot megy. Ajaxban is van egy fiatal brazil, Antony. Ballábas tükör szélső. Vinit kéne boltolni bármelyikkel csere alapban.

Bayerntől Comant is megpróbálnám kimozdítani, ha nem lenne annyira sérülékeny.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 17., vasárnap 19:05

h3x0r írta: A jelenlegi keret: eletkor + transfermarktos ertek(viszonyitasi pontnak)
Courtois(28-29ev/€75m)

Carvajal(29), Odriozola(25/€10m) - Varane(27-28/€70m), Ramos(34-35/€m), Nacho(31/€10m), Militao(23/€30m) - Mendy(25/€40m), Marcelo(32-33/€10m)

Modric(35/€10m), Valverde(22/€70m), Odegaard(22/€40m) - Casemiro(28-29/€70m) - Kroos(31/€50m), Isco(28-29/€20m)

LV(29/€15m), Asensio(25/€35m)- Benzema(33/€25m), Mariano(27/€10m), Jovic(23/€20m) - Hazard(30/€50m), Vinicius(20/€40m), Rodrygo(20/€45m)

Kolcson: Reinier(19/€22m), Kubo(19/€20m), Brahim(21/€14m), Ceballos(24/€32m)

lejaro szerzodesek:
2021: Ramos, Modric, LV
2022: Carvajal, Varane, Benzema, Nacho, Marcelo, Isco, Bale
2023: Kroos, Casemiro, Asensio, Odegaard, Mariano, Ceballos
Realista24 írta: El kell adni előbb, aztán lehet beszélni vételrol.
Pont ebben latom a problemat, hogy alig vannak piackepes jatekosaink. Esetleg annyi penzt ossze tudunk szedni, hogy a covid miatti kieseseket potoljuk es ezt a szezont is 0 korulire hozzuk ki, de hogy igazoljunk is akar csak egyetlen top tamadot..
Sztem első körben nem az eladabol bejövő pénz a lényeg, hanem hogy szabaduljon fel fizetés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. január 17., vasárnap 19:04

A jelenlegi keret: eletkor + transfermarktos ertek(viszonyitasi pontnak)
Courtois(28-29ev/€75m)

Carvajal(29/€40m), Odriozola(25/€10m) - Varane(27-28/€70m), Ramos(34-35/€m), Nacho(31/€10m), Militao(23/€30m) - Mendy(25/€40m), Marcelo(32-33/€10m)

Modric(35/€10m), Valverde(22/€70m), Odegaard(22/€40m) - Casemiro(28-29/€70m) - Kroos(31/€50m), Isco(28-29/€20m)

LV(29/€15m), Asensio(25/€35m)- Benzema(33/€25m), Mariano(27/€10m), Jovic(23/€20m) - Hazard(30/€50m), Vinicius(20/€40m), Rodrygo(20/€45m)

Kolcson: Reinier(19/€22m), Kubo(19/€20m), Brahim(21/€14m), Ceballos(24/€32m)

lejaro szerzodesek:
2021: Ramos, Modric, LV
2022: Carvajal, Varane, Benzema, Nacho, Marcelo, Isco, Bale
2023: Kroos, Casemiro, Asensio, Odegaard, Mariano, Ceballos
Realista24 írta: El kell adni előbb, aztán lehet beszélni vételrol.
Pont ebben latom a problemat, hogy alig vannak piackepes jatekosaink. Esetleg annyi penzt ossze tudunk szedni, hogy a covid miatti kieseseket potoljuk es ezt a szezont is 0 korulire hozzuk ki, de hogy igazoljunk is akar csak egyetlen top tamadot..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2021. január 17., vasárnap 19:06-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 17., vasárnap 18:59

kiserik írta:
Realista24 írta:
Miből gondolod hogy alacsony a fizu?
A hír szerint ő ajánlotta fel magát, ezt általában nem úgy teszi az ember, hogy közben irreális fizut kér és most is kb 4-5 milliót keres csak (kb ötöd annyit, mint Mbappe). 26 éves, szerintem egy nagyon jó kiegészítő ember tudna lenni.
Én sem vagyok ellene, csak azt hittem olvastál valamit ezzel kapcsolatban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. január 17., vasárnap 18:53

Realista24 írta:
kiserik írta:
Ha ez igaz, akkor nem tudom hogy kinél, de valakinél elgurult a gyógyszer. Nem egy nagy eresztés Depay, de pont ezért vétek lenne kihagyni: egy marék szotyiért hozható lenne, alacsony a fizetése, a támadó harmadban mindenhol bevethető, nagyon jó B kategóriás játékos és ő akar ide jönni, gondolom nem irreális igényekkel. Tökéletes keretember aki jelenleg bármelyik szélre erősítés lenne.
Miből gondolod hogy alacsony a fizu?
A hír szerint ő ajánlotta fel magát, ezt általában nem úgy teszi az ember, hogy közben irreális fizut kér és most is kb 4-5 milliót keres csak (kb ötöd annyit, mint Mbappe). 26 éves, szerintem egy nagyon jó kiegészítő ember tudna lenni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 17., vasárnap 18:31

El kell adni előbb, aztán lehet beszélni vételrol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 17., vasárnap 18:11

Ha nem sikerül leigazolni Mpabbét mert nem lesz della, akkor kit hoznátok? Én ilyen opciót látok egyedül az erősítésre, lejáró szerződésűek. Mpabbéra, Salahra, Manéra etc nem tudunk majd 150-200 milliókat kipengetni most. Maradjon az LV, Asensio, Vini and co. vonal? Sztem hozzájuk képest egy Depay is előrelépés
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. január 17., vasárnap 18:04

Mbappé számait hozza, úgy, hogy nem Neymarok rohangálnak körülötte. Tudom, én elfogult vagyok vele kapcsolatban, nem mondom hogy ő a következő Ronaldo, de nem is vinisösz vackez vonal. Ami szotyiért jönne, meg inkább jöjjön, minthogy ezt a fost kelljen még nézni fél évig. Vagy ha nem lehet Haaland Mbappé pakkot hozni, akkor ezt nézzük még 10 évig?
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 17., vasárnap 18:03

Milyen evek ota hajtjuk Bappet? Amikor a Psg be ment raprobaltunk, nem akart orszagot valtani. Meg mindig iszonyat fiatal es aki akkor azt gondolta h majd tobb eves szerzodesebol tudjuk kivasarolni az se volt normalis. Most fogunk ramenni, ennyi. Ilyen Depayokkal meg mar ne idegesitsetek. Jonne ugyan ugy nagy fizetest akarna, ugyan ugy kozepes lenne

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 17., vasárnap 17:40

Professore írta: Már rég elgurult a gyógyszer... AS pont ma hozta le hogy 395m szórtunk el három év alatt és a kezdőbe tartósan csak Courtois meg Mendy került be. Az Atletico több gólt szerez mint mi, jobb a gólkülönbsége is, de nem akarunk hozni értelmes támadót sőt akik itt vannak azokat is szélnek eresztjük. De frankó hogy pl. volt 30 misi Reinierre aki máshol meg a padra se fér felm Depay? Ugyan már nem kell o nekünk nem üti meg a szintet...

Évek óta kérhetjük Bappet mint valami délibábot aztán semmi garancia hogy nyáron sikerül megszerezni (ha igen akkor a teljes keret rámegy kb.). Másfelől meg LV alapember lehet elöl hátul de egy Depay nem kell...
csak azért mert ingyen jönne vki, még nem jó. Depaytól várni a megváltást ugyanakkora lufi, mint Jovic volt.. a helyén kell kezelni. igen, szépen hangzik h valaki nem kerül pénzbe, ahhoz képest meg pláne, h mikre csengettünk komoly dellákat, de csak azért h LV van, nem Depay nem kell a kardokba dőlni, mert Bappé a szint. amíg nem klasszis van egy poszton, igazából mind1 kivel foltozunk, mert sz@r úgy is aki helyette van..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég