Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6653
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. február 10., szerda 10:19

Nekunk ikeas indukcios fozolapunk van, ami messze nem premium minoseg, megis imadjuk! Ugyhogy csak ajanlani tudom. :) az uj hazunkban is az lesz, csak nem ikeas, hanem whirlpool, es joval nagyobb, mint a mostani.
:goat:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 10., szerda 10:08

TheBull6 írta:
Csabi írta:
mi arra valtottunk (Electrolux) költözés utan, gázról. szemelyszerint soha nem térnék vissza mar masra. a feleségem tartott tőle, de neki is nagyon bevált
+1
Asszony nálunk is ellene volt nagyon, csak a gáz. Aztán mikor elé álltam, hogy már pedig ez lesz, akkor meg azon ment a hiszti, hogy de ő AEG-ot akar, meg aminek van az élén fém, nem kell neki ekkora, stb-stb.
Azóta meg mindig azt hallgatom, hogy milyen jó. Mondjuk tényleg egy csoda. 5 edényt/serpenyőt még nem raktam rá egyszerre, de 4-et kb mindig amikor komolyabb főzés/sütés van. De bőven elférne az ötödik is. Én se mennék vissza, már csak a takarítás könnyűsége miatt se.
Nekünk pont ugyanez a cucc van (mmint a whirlpool), asszony nagyon csípi, én nem tudom, én csak kávézni járok a konyhába.
@sonic: ez érdekes, nekem gázszerelő haverom mondta, hogy felejtsem el a gázos cuccokat, ő annyival többre tartja az indukciós vonalat.

Az biztos, amit Bull is írt, hogy takarítani pl. könnyebb, de a vizet is hamarabb felforralja, jó a fokozatkiosztás, stb., szerintem okos cucc. Ez a szatén szín meg még jól is mutat (fehér munkapult van), megvetted végül Prof?
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. február 10., szerda 9:48

Nekunk a mostani lakasban ilyen uveg teteju fozolap van. Gondolkodas nelkul cserelnem egy rendes gazegosre ha enyem lenne a lakas. (De csak berlem.) Szerintem katasztrofalisan szarok ezek.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. január 21., csütörtök 13:49

Csabi írta:
Professore írta: Indukciós főzőlap vásárlása előtt állok. Hogy jobb legyen az asszony csak fehér/ezüst színűt akár (na igen nők :D ). Szétneztem kicsit a felhozatal között és akad egy akciós Whirlpool gép. Ez lenne a kiszemelt lap... Nem innen lenne a vásárlás így az ára nem érdekes csak a speckok miatt tettem be...

Van valakinek tapasztalata Whirlpool indukciós főzőlappal (esetleg pont ezzel a szériával)? Esetleg melyik márka jobb választás? A keret az egy felső közép kategóriás cucra van belőve...
Igazság szerint van még egy Electrolux is amivel szemezek de az drágább kb 30 ezerrel...
mi arra valtottunk (Electrolux) költözés utan, gázról. szemelyszerint soha nem térnék vissza mar masra. a feleségem tartott tőle, de neki is nagyon bevált
+1
Asszony nálunk is ellene volt nagyon, csak a gáz. Aztán mikor elé álltam, hogy már pedig ez lesz, akkor meg azon ment a hiszti, hogy de ő AEG-ot akar, meg aminek van az élén fém, nem kell neki ekkora, stb-stb.
Azóta meg mindig azt hallgatom, hogy milyen jó. Mondjuk tényleg egy csoda. 5 edényt/serpenyőt még nem raktam rá egyszerre, de 4-et kb mindig amikor komolyabb főzés/sütés van. De bőven elférne az ötödik is. Én se mennék vissza, már csak a takarítás könnyűsége miatt se.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 21., csütörtök 12:51

Professore írta: Indukciós főzőlap vásárlása előtt állok. Hogy jobb legyen az asszony csak fehér/ezüst színűt akár (na igen nők :D ). Szétneztem kicsit a felhozatal között és akad egy akciós Whirlpool gép. Ez lenne a kiszemelt lap... Nem innen lenne a vásárlás így az ára nem érdekes csak a speckok miatt tettem be...

Van valakinek tapasztalata Whirlpool indukciós főzőlappal (esetleg pont ezzel a szériával)? Esetleg melyik márka jobb választás? A keret az egy felső közép kategóriás cucra van belőve...
Igazság szerint van még egy Electrolux is amivel szemezek de az drágább kb 30 ezerrel...
mi arra valtottunk (Electrolux) költözés utan, gázról. szemelyszerint soha nem térnék vissza mar masra. a feleségem tartott tőle, de neki is nagyon bevált

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. január 18., hétfő 12:51

Indukciós főzőlap vásárlása előtt állok. Hogy jobb legyen az asszony csak fehér/ezüst színűt akár (na igen nők :D ). Szétneztem kicsit a felhozatal között és akad egy akciós Whirlpool gép. Ez lenne a kiszemelt lap... Nem innen lenne a vásárlás így az ára nem érdekes csak a speckok miatt tettem be...

Van valakinek tapasztalata Whirlpool indukciós főzőlappal (esetleg pont ezzel a szériával)? Esetleg melyik márka jobb választás? A keret az egy felső közép kategóriás cucra van belőve...
Igazság szerint van még egy Electrolux is amivel szemezek de az drágább kb 30 ezerrel...

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2021. január 18., hétfő 10:41

reeed_ati írta: Honor 20 lite telónál olyan probléma lenne, hogy fülest rádugva, futás közben, gondol csak egyet és leáll a zenelejátszás..
Teló vissza lett állítva alaphelyzetre, nem segített, illetve több lejátszót is kipróbáltunk, de azok sem oldották meg a gondot..
Valakinek van ötlete, hogy mi lehet a gond?
Köszi előre is! :)
Szerintem a jack csatinál keresd a problémát. Nem érintkezik rendesen, és a telefon úgy érzékeli már hogy te kihúztad, ezért áll meg a zene. Takarítsd ki, vagy másik füles.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62778
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 18., hétfő 6:59

Kercsó írta:
_Bushido_ írta: Nem hiszem azt, de kabát, pulcsi, póló alá most minek okosóra? mire kihámozom... Amikor már nem kellenek a téli göncök sokkal hasznosabb egy ilyen. szerintem.
:lol: ok.
_Bushido_ írta: jó, aránylag közel álltam a bolthoz. XD

beálltál a roki helyre? :shifty:
Mondjuk nem tudom hol hordod az oradat, de ha már a póló alól is ki kell hamozni, lehet nem is akarom tudni :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62778
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 18., hétfő 6:58

Dupla D írta: Én is Apple watch-csal szemezek egy jó ideje, de sajnálok egy olyan dologra ennyi pénzt, ami csak egy extra. Félek, hogy nem tudnám kihasználni. Győzzetek meg. :kalapos:
Koltsd másra. Szívesen :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3896
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. január 17., vasárnap 23:34

_Bushido_ írta: Nem hiszem azt, de kabát, pulcsi, póló alá most minek okosóra? mire kihámozom... Amikor már nem kellenek a téli göncök sokkal hasznosabb egy ilyen. szerintem.
:lol: ok.
_Bushido_ írta: jó, aránylag közel álltam a bolthoz. XD

beálltál a roki helyre? :shifty:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. január 17., vasárnap 23:16

Faust írta:
Realista24 írta: Tél és az óra, mint kizaro tényező. Ma is tanultam valamit.
Hat telen nem kell tudni, mennyi az ido. :lol:

De lehet azt hiszi, a csajok az okosorara buknak. Vagy nem tudom.
Nem hiszem azt, de kabát, pulcsi, póló alá most minek okosóra? mire kihámozom... Amikor már nem kellenek a téli göncök sokkal hasznosabb egy ilyen. szerintem.

Én világ életembe a klasszikus órákat csíptem, de vettem egy stratos 2-t futás trackingre, és "rajta maradt" a karomon, nagyon megszerettem. Persze kinek mi, de én egyszerű fitnesztrackerként kezdtem vele, és engem megtérített.
én is így vagyok vele. kisgyerekként voltak digitális óráim, de hamar leszoktam róluk. aztán kb 20 évig semmi. tavaly vettem egy okoskarkötős aktivitásmérőt, azóta a kezemen van. Teló a kocsiban maradt, fizettem a kasszánál, s kijelezte, hogy épp hív valaki :D hirtelen nem tudtam hova tenni - jó, aránylag közel álltam a bolthoz. XD

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3896
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. január 17., vasárnap 23:06

mocsok írta: Decemberben én is vettem egy Apple watchot (akkor meg nem tudtam hogy télen órát venni buzis).
Elsősorban azért vettem, mert volt pár ajulasom, meg hasonló rosszulletem amit nem fejtettek meg az orvosok aztán reméltem, hogy egy ilyen cumo segíthet. De a többi funkcióját is adom. Kicsit mondjuk birhatna többet az aksi. :D
egy órától várod a választ arra, amit a dokik nem tudtak megfejteni? :mrgreen:
mondjuk az bizonyított tény, hogy pár embert már megmentett az almás óra...
az üzemidő aggasztó. a legújabb verzió is max 2 napot bír.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8294
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. január 17., vasárnap 22:15

Sierra írta:
Faust írta: Minek? Ha ranezel, felvillan. Semmire nem jo szvsz az always on display, max hogy meritse az akksit.
De ahhoz mindig meg kell mozgatni a karodat. Ha meg csak ráakarsz nézni akkor rá kell koppintani.
De nem. :lol: Mintha megnezned az oradat, es felvillan. Soha nem kell rakoppintani. Vagy van valaki aki megnezi ugy az orajat hogy fel sem emeli a kezet? Ez esetben valoban nagy hianycikk, meger +60 ezret. :mrgreen:

Viccet felreteve, nyilvan megvan az elonye, de szerintem nem annyira szamottevo. Ha 100%-osan kihasznalod az ora funckioit, akkor max, de olyan ember nincs a bolygon, akarmit is mondanak.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. január 17., vasárnap 22:11

mocsok írta: De a többi funkcióját is adom. Kicsit mondjuk birhatna többet az aksi.
Amúgy ez az egyik ami rohadtul idegesítő benne. Naponta kell tölteni ezt is. :lol: Amazfit GTR ugyanúgy oled kijelzővel kibír kb 25 napot. :D Igaz nincs is annyi funckiója, de elég sok mindent lehet rajta csinálni, hát ég és föld.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. január 17., vasárnap 22:11

Én is Apple watch-csal szemezek egy jó ideje, de sajnálok egy olyan dologra ennyi pénzt, ami csak egy extra. Félek, hogy nem tudnám kihasználni. Győzzetek meg. :kalapos:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: mocsok » 2021. január 17., vasárnap 22:08

Decemberben én is vettem egy Apple watchot (akkor meg nem tudtam hogy télen órát venni buzis).
Elsősorban azért vettem, mert volt pár ajulasom, meg hasonló rosszulletem amit nem fejtettek meg az orvosok aztán reméltem, hogy egy ilyen cumo segíthet. De a többi funkcióját is adom. Kicsit mondjuk birhatna többet az aksi. :D

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. január 17., vasárnap 22:03

Jó az always on, az kell néha.
Huawei gt 2 mondom. 4gb tarhelye is van zenére, na ugyan nem spotify, de jó. Csak teló tárhelyből behúzod alkalmazásba és már mehet, ehhez nem kell kábel. Jó üzemidő, edzéshez oké, elegánsabbnak is oké a bőrszíjjal, többi funcio meg alap. Hívást is tudja, de azt csak bluetoothon keresztül. De néha használom. Nekem nfc nem kell órába, azt rizikosnak érzem, elég a telefon erre.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. január 17., vasárnap 21:59

Honor 20 lite telónál olyan probléma lenne, hogy fülest rádugva, futás közben, gondol csak egyet és leáll a zenelejátszás..
Teló vissza lett állítva alaphelyzetre, nem segített, illetve több lejátszót is kipróbáltunk, de azok sem oldották meg a gondot..
Valakinek van ötlete, hogy mi lehet a gond?
Köszi előre is! :)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. január 17., vasárnap 21:53

Faust írta: Minek? Ha ranezel, felvillan. Semmire nem jo szvsz az always on display, max hogy meritse az akksit.
De ahhoz mindig meg kell mozgatni a karodat. Ha meg csak ráakarsz nézni akkor rá kell koppintani.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8294
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. január 17., vasárnap 21:48

Sierra írta:
Faust írta: Series 3-at mar kapsz olcson es teljesen kurvajo, nekem is az van.
néztem, de nincs rajta always on display, ami viszont kéne.
Minek? Ha ranezel, felvillan. Semmire nem jo szvsz az always on display, max hogy meritse az akksit.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég