Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 2., csütörtök 16:08

Messi was not injured, says Vilanova
na, akkor erre is pontot lehet tenni. igazam volt. :salute: :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 2., csütörtök 14:39

hehe írta:az a baj, hogy akár mi, akár a barca erősíthet akárhogy, a spanyol bajnokság 30-valahány darab edzőmeccs mindkét csapatnak. így meg lehetetlen felkészülni a béellre, ahol 1-1 meccsen kell eldőlnie a dolgoknak.

Miert a Bayernnek nem az? nekik is az osszes bajnoki himbi-limbi, vmelyiken galaznak vmelyiknem meg szarnak bele es nyernek egy szerencses gollal.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 2., csütörtök 14:35

a szemléletváltásnak akkor azzal kellene kezdődnie, hogy tito szépen feláll a padról
Pontosítok. A Barca-nak inkább felállásbeli változtatást kellene végrehajtani. Valóban bűn lenne Messit visszaküldeni a kp-ra. Inkább azt mondanám, hogy a 4-3-3-at (ami igazából náluk egy 4-6-0) le kellene cserélniük egy 4-2-3-1-re.
Szóval a csatárposzt visszahozatalát nem egy csatár igazolásával, hanem egyszerűen egy olyan felállás alkalmazásával kellene visszahozni amiben egyáltalán van csatár. És akkor ebben a rendszerben Messit helyezném a csúcsra, és mögé mehetne Iniesta, vagy akár Fabregas aki ezzel visszakerülne abba a pozícióba ahonnét kiemelkedett. Mert látszik rajta, hogy nagyon nem fekszik neki ez a több szerepkörös középpályás dolog.
szerintem ez sem lenne számotokra megfelelő
eleve, ha messi lenne a legelső ember/csatár, akkor őt megennék a védők a darálóban, mert ugyebár nem léphet visszább, hisz csatár, ez a dolga
messinek ez a szerepkör tökéletesen megfelel, a többiekkel kell kezdeni vmit
meg ebben a felállásban a szélsők szerepköre is valamennyivel hátrébb tolódna, szóval ez sem egy pozitív dolog
Biztos vagyok benne, h mukodne.
ibrával sem ment
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 2., csütörtök 14:34

Szerintem azzal nem lenne gond, h Messi ele betennenek egy kozepcsatart. Biztos vagyok benne, h mukodne.
Viszont ez 4-2-3-1 mar nem bitos, h eleg lenne a ket belso kp. Gondban vagytok abbol a szempontbol, h Messinek hogyan csinaljatok helyet. Szerintem maradhat a 3 kozepso kp, viszont Messi es Neymar szabadon jatszhatna olyan 4-3-2-1ben elott egy szenyoval. Ebben a szisztemaban elkell felejetni Buskecet oda mar egy 3 tudeju feka vkp kell aki tud gurizni a 2 tkp helyett es ki tud segiteni a 2 szelso vedonek. + Thiago es Ininek is nagy mezonymunkaban kell resztvenniuk.
A ket szelsot be kell aldozni egy szenyora, szelso vedok ugyis betudjak jatszani az egesz szelt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 2., csütörtök 14:34

Jester: mar nem tudtam szerkeszteni. Eselytelennek tartom hogy valtson a Barca 433-rol tovabbra is. A keret 90%-a 3 eves kora ota ezt jatsza. Nem latom ertelmet a valtasnak. Akkor inkabb hehe valtozata a valoszinubb.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 2., csütörtök 14:29

az a baj, hogy akár mi, akár a barca erősíthet akárhogy, a spanyol bajnokság 30-valahány darab edzőmeccs mindkét csapatnak. így meg lehetetlen felkészülni a béellre, ahol 1-1 meccsen kell eldőlnie a dolgoknak.
Kép
Kép
Kép

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 2., csütörtök 14:25

hehe írta:sztem elég simán meg tudná oldani a barca a gondjait, a mára már kiismert játékát megújítva:
neymart hozzák, alexis másik szélen, középen messi, és a lényeg, hogy a kreatív, cselezni tudó embereknek nagyobb szabadságot adni.
itt kell változtatni a taktikán, hogy ne +1 biztonsági passz legyen, hanem akár labdavesztés, akár nem, de tessék felvállalni a védelem megbontását. messin, alexisen és iniestán kívül nincs ilyen játékos a csapatban, aki 1-az-1ben mutathat vmit, ráadásul alexissanchez be is van fenyítve, teljesen idegenül mozog, amikor a kutya nem gondolta volna, hogy nem ezért vették meg.
Ez igy is van. Viszont ehhez a legkevesbe sincsen szukseg centerre. Minden marad a regiben, csak nem szolgalelku zsoldoskatonakent viselkednek majd a szelsok mint most... Mukodne. Lehetne meg sokkal kemenyebb is a jatek mint annak idejen a Ronaldinhos idoben az altalad emlitett harmassal elol. Csak annyira be van mar gyepesedve ez a jatek ebbe a csapatba hogy itt mar gyokeres szemleletvaltas kene hozza, meg akkor az ilyen semmirevalo sajatnevelesek mint Pedro meg Tello nem fognak labdaba sem rugni kb a szelso poszton ha mast is kell csinalni mint lyukrafutni, ugyhogy az megint problema.

Raadasul latom magam elott ahogy Tito probalja osszerakni a kirakos darabjait, de sehogy nem alakul ki belole uj taktika...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. május 2., csütörtök 14:19

En ertem hogy Messi falskilences, nem vagyok azert vak. Csakhogy vagy center van a palyan, vagy falskilences van a palyan. A ketto egyutt nincs a palyan, mert akkor a falskilences ertelmet veszti, eltunik/atalakul a szerepkore. A ketto uti egymast. Ugyhogy a kerdesem tovabbra is az: Ha beraksz egy Levandowskit a palyara, akkor hova teszed Messit, merthogy AZ O HELYET FOGJA FOGLALNI. Es ez a lenyeg, nem az hogy eppen centernek vagy fals9-nak hivjuk.


En meg emlekszek arra amikor ottvolt egy Ibra. Pep inkabb kitessekelte a csapatbol a svedet, hogy berakhassa az argentint a helyere. Es mint utolag kiderult igaza is volt.

Kotve hiszem hogy a Barca a 433-rol hirtelen atallna barmi masra, ezt nekem senki nem is fogja bemagyarazni. Mashol meg hol hasznalod ki Messi elkepeszto adottsagait? Hatrarakod a kozeppalyara? Tul messze lenne a kaputol, ilyen tamadopotencialrol, ennyi golrol egyik csapat se mond le magatol. Meg Tito sem ilyen hulye. Ki a szelre? Az a barcaban egy jomunkas robot szerepkor. Egy szolga poszt. Egy vegletekig lebutitott kiszolgalo szemelyzet. Raadasul tulsagosan elszigetelt a jatek centrumatol, a kozeppalyatol. Messit oda ki lehet tenni, es atalakitani kicsit a szerepkort, de akkor is sok potencial be lesz aldozva abbol ami Messiben van, mert neki kozponti szerep kell, a palya kozepso reszen.


Kivancsi vagyok a velemenyedre, hogy te hogy kepzeled el a barca jatekat igazi pozicios centerrel. Mondjuk egy Levandowskival. Szoval ha van hozza kedved/idod akkor fejtsd ki legy szives.

En mar tavaly sem ertettem mikor a Barca szurkolok rebesgettek, hogy dejo lesz majd ha jon egy Van Persie... Hat hova ferne be a jelenlegi jatekba egy Van Persie tipusu csatar? Mint annak idejen Villa... A vilag egyik legveszelyesebb centerebol lett egy k*rvagyenge szelso.

(Sanchezzel mit muveltek, az is meger egy miset hogy milyen szerepkorbe kenyszerult es mire hivatott. Abba mar bele se megyek hogy milyen jovot vizionalok egy Neymarnak a jelenlegi jatekrendszerben, mert az mar egy kulon tortenet lenne.)
Pontosítok. A Barca-nak inkább felállásbeli változtatást kellene végrehajtani. Valóban bűn lenne Messit visszaküldeni a kp-ra. Inkább azt mondanám, hogy a 4-3-3-at (ami igazából náluk egy 4-6-0) le kellene cserélniük egy 4-2-3-1-re.
Szóval a csatárposzt visszahozatalát nem egy csatár igazolásával, hanem egyszerűen egy olyan felállás alkalmazásával kellene visszahozni amiben egyáltalán van csatár. És akkor ebben a rendszerben Messit helyezném a csúcsra, és mögé mehetne Iniesta, vagy akár Fabregas aki ezzel visszakerülne abba a pozícióba ahonnét kiemelkedett. Mert látszik rajta, hogy nagyon nem fekszik neki ez a több szerepkörös középpályás dolog.
sztem elég simán meg tudná oldani a barca a gondjait, a mára már kiismert játékát megújítva:
neymart hozzák, alexis másik szélen, középen messi, és a lényeg, hogy a kreatív, cselezni tudó embereknek nagyobb szabadságot adni.
itt kell változtatni a taktikán, hogy ne +1 biztonsági passz legyen, hanem akár labdavesztés, akár nem, de tessék felvállalni a védelem megbontását. messin, alexisen és iniestán kívül nincs ilyen játékos a csapatban, aki 1-az-1ben mutathat vmit, ráadásul alexissanchez be is van fenyítve, teljesen idegenül mozog, amikor a kutya nem gondolta volna, hogy nem ezért vették meg.
Igen, tulajdonképpen az is megoldaná a Barca gondjait, ha nem posztidegen embereket játszatnának a széleken.
Messi az egyetlen egy ember akire felkapja a fejét az ellenfél védelme. Más nincs, csak ahogy fentebb fogalmaztak: a "rabszolgák a széleken". Egyszerűen csak unalmas vízhordók vannak ott.
A Bayern esetében láthatjuk, hogy mennyire szétcseszi a védelmet ha két klasszis támad a szélekről, teljesen széthúzza a védelmet.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 2., csütörtök 14:16

sztem elég simán meg tudná oldani a barca a gondjait, a mára már kiismert játékát megújítva:
neymart hozzák, alexis másik szélen, középen messi, és a lényeg, hogy a kreatív, cselezni tudó embereknek nagyobb szabadságot adni.
itt kell változtatni a taktikán, hogy ne +1 biztonsági passz legyen, hanem akár labdavesztés, akár nem, de tessék felvállalni a védelem megbontását. messin, alexisen és iniestán kívül nincs ilyen játékos a csapatban, aki 1-az-1ben mutathat vmit, ráadásul alexissanchez be is van fenyítve, teljesen idegenül mozog, amikor a kutya nem gondolta volna, hogy nem ezért vették meg.
Kép
Kép
Kép

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 2., csütörtök 14:01

En ertem hogy Messi falskilences, nem vagyok azert vak. Csakhogy vagy center van a palyan, vagy falskilences van a palyan. A ketto egyutt nincs a palyan, mert akkor a falskilences ertelmet veszti, eltunik/atalakul a szerepkore. A ketto uti egymast. Ugyhogy a kerdesem tovabbra is az: Ha beraksz egy Levandowskit a palyara, akkor hova teszed Messit, merthogy AZ O HELYET FOGJA FOGLALNI. Es ez a lenyeg, nem az hogy eppen centernek vagy fals9-nak hivjuk.

En meg emlekszek arra amikor ottvolt egy Ibra. Pep inkabb kitessekelte a csapatbol a svedet, hogy berakhassa az argentint a helyere. Es mint utolag kiderult igaza is volt.

Kotve hiszem hogy a Barca a 433-rol hirtelen atallna barmi masra, ezt nekem senki nem is fogja bemagyarazni. Mashol meg hol hasznalod ki Messi elkepeszto adottsagait? Hatrarakod a kozeppalyara? Tul messze lenne a kaputol, ilyen tamadopotencialrol, ennyi golrol egyik csapat se mond le magatol. Meg Tito sem ilyen hulye. Ki a szelre? Az a barcaban egy jomunkas robot szerepkor. Egy szolga poszt. Egy vegletekig lebutitott kiszolgalo szemelyzet. Raadasul tulsagosan elszigetelt a jatek centrumatol, a kozeppalyatol. Messit oda ki lehet tenni, es atalakitani kicsit a szerepkort, de akkor is sok potencial be lesz aldozva abbol ami Messiben van, mert neki kozponti szerep kell, a palya kozepso reszen.


Kivancsi vagyok a velemenyedre, hogy te hogy kepzeled el a barca jatekat igazi pozicios centerrel. Mondjuk egy Levandowskival. Szoval ha van hozza kedved/idod akkor fejtsd ki legy szives. :-)

En mar tavaly sem ertettem mikor a Barca szurkolok rebesgettek, hogy dejo lesz majd ha jon egy Van Persie... Hat hova ferne be a jelenlegi jatekba egy Van Persie tipusu csatar? Mint annak idejen Villa... A vilag egyik legveszelyesebb centerebol lett egy k*rvagyenge szelso.

(Sanchezzel mit muveltek, az is meger egy miset hogy milyen szerepkorbe kenyszerult es mire hivatott. Abba mar bele se megyek hogy milyen jovot vizionalok egy Neymarnak a jelenlegi jatekrendszerben, mert az mar egy kulon tortenet lenne.)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. május 2., csütörtök 13:26

Nemet stilust kepviselo kozepsovedo a Barcaba? Persze, pont az hianyzik oda...
Egyértelműen Hummelsre gondolt, akit már régóta kinézett a Barca. Mellesleg ellenetek is kurva jól nyomta.
A kozepcsatart sem ertem. Hova? Messi a kozepcsatar a Barcaban. O akkor hol fog jatszani?
Úgy látszik, hogy a hokis srác jobban érti a Barca taktikáját mint te. Messi legfeljebb annyiban csatár, hogy a felállásban ő van legelöl. De a pályán való helyezkedéséből kiindulva inkább egy támadó középpályás/falskilences. Messi visszamegy a kp-ra és onnan próbálja bejátszani a két szélsőnek Pedro-nak és Villa-nak. De mivel az egyik nem szélső, a másik pedig totál impotens 1v1-ben, nemcsoda, hogy Messinek is előre kell mennie néha. Egy olyan jellegű középcsatárra céloz a srác mint pl: mint Lewandowski, aki a 16-oson belül helyezkedik, mert lássuk be a Barca idei töketlenkedéseinek legnagyobb oka az, hogy nincs ilyen játékosuk. Csak megy az unalmas baromkodás a kp-n, és amikor a 16-os előterébe érnek elkezdenek pánikolni mint a túrista aki nem találja a helyet a térképen.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 2., csütörtök 13:13

sonic, lehet hogy egy kis lavinát elindítasz, de minden egyes szavaddal egyet értek. Nem is tudok hozzátenni semmit.
Merci Zizou!

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 2., csütörtök 13:00

Nemet stilust kepviselo kozepsovedo a Barcaba? Persze, pont az hianyzik oda...

A kozepcsatart sem ertem. Hova? Messi a kozepcsatar a Barcaban. O akkor hol fog jatszani?

Erdekes egyebkent hogy milyen konnyeden tovaszallt a "mi kineveljuk a jatekosokat, nem igazoljuk oket" mentalitas, (ami egyebkent is csak egy maszlag volt). Az elso kiados veresig tartott.



Meg annyit szeretnek megjegyezni a tegnapi meccsel kapcsolatban, hogy ez annyira jellemzoen Barcas volt hogy az valami hihetetlen. Nem is ertem a nagy csodalkozast. Tipikus... Amig szalad a szeker addig nagy a melleny, akkor van kedv jatszani meg utana nagyokat nyilatkozni alazatrol meg klubhusegrol, meg katalan ontudatrol, de amint van egy hangyanyi bokkeno, egy kis nehezseg, akadaly, az egesz garnitura osszeszakad mint egy darab sz*r. (mar elnezest) Ez a kulonbseg a ket klub kozott. A Real legalabb megprobalta, legalabb az akaras latszott hogy orvosoljak azt a csufos teljesitmenyt, hiaba remenytelen volt a helyzet, mentek es hajtottak az eredmenyt az utolso percig. Es majdnem ossze is jott... A Barca meg nem is akarta? Ennyi tartas van abban a csapatban? Hat ez milyen hozzaallas? Vesztes hozzaallas! Meg is erdemlik.

Nem akarok ezzel lavinat inditani, de en igy gondolom. Nem kotelezo egyeterteni, stb...


Az is erdekes, hogy ha ugyanezt a Real csinalja meg, akkor mire reggel felkelek kb az 50000. gunyos hangvetelu lejarato cikk jelenik meg.... Na mindegy.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. május 2., csütörtök 12:23

Újabb hidegzuhany. Ezeket a gondokat nem tudja a Barca házon belül megoldani. Sőt talán pont amiatt vannak részben szarban mert mindent onnan akarnak. A "zsoldoshadseregmadrid" szenvedélyesebben játszott mint a "patriótakatalánnevelések". Idén nyáron igenis kurvára a zsebükbe kell nyúlni és megvenni Pique mellé Hummelst és előre egy Neymart. Xavit a kispadra száműzném de sürgősen, és Thiagot betenni már végre helyére, nem pedig a 80. percben beállítani amikor már 3-0-ra vezetnek. A tiki-taka haláláról én még nem beszélnék. Ameddig ilyen emberekből áll ez a keret, addig ez lesz. Egyszerűen vissza kell hozni a tempósabb, intenzívebb változatát ami még a Pep éra elején volt.
És az szerintem még nézhető is volt.

Egy érdekes Twitteres hozzászólás:

"Cesc, ez komoly, hogy eltelt 65 perc, és még mindig nem futottál?" - írta Twitterén az ibériai hokis. "Nem érzed a gránátvörös-kék színek jelentőségét. Szégyen, hogy ilyen viselkedéssel a Barcelona játékosa vagy. Játékosok kellenek, olyanok, akikre valóban szükség van, nem a média nyomására kell vásárolni. És bátran ki kell rúgni azokat, akik azt gondolják, hogy sétálgathatnak a pályán."
"Mindenki Alexis Sánchezt kritizálja, de ő legalább minden meccsen megjátszható. Mások meg sem izzadnak..." - fogalmazott Tubau a lefújás után. "Szerződtetni kell egy szélsőt, egy befejezőcsatárt, és egy német stílust képviselő, magas, erős középső védőt. A sztárocskák, vagy akik azt képzelik magukról, távozzanak!"

Szerintem nagyon jól látja a helyzetet ez a hokis.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 2., csütörtök 12:19

HENKE:Most nem értem...Én egy hsz-ből sem vontam le azt,hogy itt a real szurkerek jobban örülnének annak,hogy tegnap taccsravágták a barcat,mint hogy mi kesütn...
Az hogy odaszurkálnak,az meg benne van,a másik oldalon is ez menne ha mi zártuk volna a párharcot 0-7tel.Pont te szoktad volt írni,hogy a normális szurkolásban benne van egy kis zrika is.Hát most itt ez van.Csak téged kicsit érzékenyebben érint most.
Mert mi történt?Elverték a barcat?Igen.Mindent megtett a barca a továbbjutásért,vagy egyáltalán a tisztes helytellásért?Nem.Többet tett meg a real azért hogy sikerüljön megfordítani a dortmundi csúfos 4-est?Igen.Tito tett hozzá érdemben a meccshez?Nem.Méltó ilyen hozzáállás ilyen negymultú klubhoz?Nem.

Ami meg Messi imidzsét illeti,könnyen eltudom képzelni,hogy kereken kijelentette Vilanovának,hogy ő márpedig nem járatja le magát.Ès EZ az amit Guardiolanal nem tehetett volna meg....ha ez így volt persze...

Off:nem csak az a gomb nem működik nekem amit hehe mond,hanem az idézet gomb se,meg az ikonokat se jeleníti meg,smile stb...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 2., csütörtök 11:38

"Hat éve itt volt Pep? Itt volt Mourinho? Mert én nem tudok róla."

Nem, de tudod, hogyan értettem. :)

...nem tudok idézni...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 2., csütörtök 11:23

___Samy___ írta:hát engem elég erősen meglepett ez a tegnapi meccs
bár nem láttam, csak mikor hazajöttem akkor néztem meg az eredményt, el sem hittem
ennyire szar volt a barca? vagy milyen volt a játék képe?
Kb olyan, mint nekünk a bajnoki meccseken, egy szóval semmilyen, tiszta helyzetre nem is emlékszem a Barcától.


Rossel: ,,Nem foglalkozunk a játékvezetőkkel, még ha igaz is, hogy ebből a szempontból nem voltunk szerencsések az elmúlt évben" :lol: imádom. a végére csak odaszúrja, hogy ellenük voltak. több, mint egy klub. :salute:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 2., csütörtök 11:19

hát engem elég erősen meglepett ez a tegnapi meccs
bár nem láttam, csak mikor hazajöttem akkor néztem meg az eredményt, el sem hittem
ennyire szar volt a barca? vagy milyen volt a játék képe?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 2., csütörtök 11:16

Én most a jelenlegi keretre, projektre értettem. Vicces lenne felhozni, hogy a Zidane féle Real hogyan játszott, mert azóta a teljes Madrid kicserélődött. A Mou féle Madridról és a Pep-Tito féle Barca-ról beszélünk.
Barca az elmúlt 6 évben elődöntőzött
Hat éve itt volt Pep? Itt volt Mourinho? Mert én nem tudok róla.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 2., csütörtök 11:12

Én most a jelenlegi keretre, projektre értettem. Vicces lenne felhozni, hogy a Zidane féle Real hogyan játszott, mert azóta a teljes Madrid kicserélődött. A Mou féle Madridról és a Pep-Tito féle Barca-ról beszélünk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég