Martin Ødegaard - 21

Archívum
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 20., szerda 12:24

Egyedül a szurkoló a hibás, amiért mindig többet és többet akar és irreális elvarasai vannak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 20., szerda 12:19

Hiba 5 évben gondolkodni. CRig kell csak visszamenni.. ott lett elbaszva minden. És azóta csak egyre nagyobb a szar.

De a legrosszabb az egészben, h covid ide vagy oda, saját magunkkal basztunk ki.. Egyedül a Real a hibás azért, ami most a csapatnál van.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: mocsok » 2021. január 20., szerda 12:19

kiserik írta: ZZ 5 év alatt senkit nem tudott venni/beépíteni a támadni nem tudó Mendyn kívül. Milyen kérdés van egyáltalán?
Ha ennyire leegyszerusited a dolgokat azzal eléggé megolod a vitat. Erre simán lehet úgy válaszolni hogy “3bl zsinórban, milyen kérdés van egyáltalán.”

És igen. Szerintem is elvesztette a fonalat zz, de kicsit úgy állítjátok mostmár be hogy öt éve csak szetbassza az egész csapatot és dögöljön meg a lova is.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. január 20., szerda 12:12

nekem zidane az alfa és az omega, de most ebben az esetben nem lehet védeni őt, érdekes lesz mit hoz még a jövő. ha marad edzőnek és nem lesz lóvé, könnyen ugyanez a 13-14ember fog kezdeni aug-ban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 20., szerda 12:12

kiserik írta:
Realista24 írta:

Beszélsz hülyeségeket.


Mondjuk, ha a kérdésre válaszolnál, hogy ki jött, akinek ott kéne lennie, akkor sokat segítene a diskurzoson.
Lehet azzal jönni, hogy nem jött ilyen meg olyan kaliber, meg ez a Real Madrid, ahol az edzőnek nincs beleszólása semmibe, de akkor is az ő felelőssége, hogy ide senki nem jó, csak a régi gárda. Felsoroltuk már milliószor Kovacictól Regun át Odegaardig, volt pár játékos, aki még a csere szintet sem ütötte meg nála, csak a kispadmelegítésig meg beugrósig jutottak. Ott van a középpálya: Kovacic, Ceba, Llorente, Odegaard. Kit választ rendre? Iscot. Az 5 perces cserékről meg ne is beszéljünk. Vannak, akik már húzták a belüket ( tavaly pl Lukita), de nem hozna be helyettük rendre fiatalokat 30 percre. Majd a végén 2 percre. Tavaly jött Mendy, Hazard, Jovic, elvileg most ZZnek van beleszólása az igazolásokba, mégis csak Mendy az aki beépült, mert Marcelo kb nulla. Mindegy.

Ui: kiemeltem, mert sokan keverik a dolgokat. Beépít nem egyenlő kezdőbe rák.
Ki az a Kovacic? Amióta elment se hallottam róla :lol:
Ceballos? Karaktert is kár pazarolni rá.
Llorente? Pár meccsen dobott neki a gép, mint Viniciusnak.
Regu elment, fejlődni, visszavehetjük.

Hazard nyilván nem tudott beépülni, mert folyamat sérült, de biztos ez is Zidane hibája.
Jovicot most felhozod érvként, holott eddig azt nyomattad, hogy te két összevágott videóból megmondtad, hogy kevés. De most ZZ nyakába varrod. Ügyes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. január 20., szerda 12:10

Szerintem itt megint elcsúszott a dolog a végletekbe.

Azért, ha öt évet veszünk nagyító alá akkor teljesen más a történet. A csapat jól volt igazgatva..igaz, hogy mint tudjuk “szerencsés” Zidane, de azért csak foci történelmet írt egy jó csapattal.

Az gond lehet, hogy ehhez kötődik.

Viszont az is tény, hogy olyan emberek is jöttek ide akinek semmi keresnivalójuk nem lenne ezen a szinten.

Ezért én a játékosok helyzetét csak enyénenként nézném!

Ha a norvég topikjában, Ødegaardról beszélünk csak akkor szerintem igen, őt lehetett volna jobban kezelni, használni. Szerintem ő egy tehetséges srác, aki nem csak két összeollózott jutyúb videoval bizonyított.

Viszont vannak játékosok akiket totál megértek, hogy nem lettek használva.
Szóval szerintem érdemes nem mindent egybemosni, éveket, játékosokat, szituációkat és ezzel pozitív, vagy negatív irányba megítélni ZZ munkásságát.

Vannak hibák amiket ki lehet javítani. Befeketíteni a múlt eredményeit viszont számomra felháborító. Ezzel azért vigyázni kellene.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. január 20., szerda 12:07

füst írta: És azt se feledjük hogy a sérülések mennyire ették idén a keretet, Valverde és Ödegaard is bajlódott hosszantartó sérüléssel. Hogy miben sérült le a 0 perces Öde az számomra rejtély, de még ebben a rövidke 4 hónapban sem volt végig hadra fogható.
Akkor itt jön be a képbe, hogy ki küldte el sértettségében Pintust. :mrgreen:

Egyébként ilyen 5 éves távlatokban kár gondolkozni, egyrészt nem nagyon kellett beépítenie senkit, mert ment a szekér, és jóval minőségibb volt a pad is. De tudta, mit vállal, amikor visszajött. Legalábbis úgy tűnt. Aztán jött a meglepetés, a dolog, amivel senki nincs tisztában a futball világában, pláne nem Zinedine Zidane, hogy a Realnal egyébként eredménykényszer van. :lol:

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. január 20., szerda 12:07

Realista24 írta:
kiserik írta:

5 év az 5 év. Tbohoz max annyi köze van, hogy nem tudta Luca fiát lenyomni Perez torkán. A
Beszélsz hülyeségeket.
többi az elnök biznisze volt és kicserélte Navast a belgára. Valverde meg beépült a padba. Ha sérülés van, akkor játszik. Nem normális, hogy egy edző 5 év alatt nem tud beépíteni a csapatba senkit.
Mondjuk, ha a kérdésre válaszolnál, hogy ki jött, akinek ott kéne lennie, akkor sokat segítene a diskurzoson.
Lehet azzal jönni, hogy nem jött ilyen meg olyan kaliber, meg ez a Real Madrid, ahol az edzőnek nincs beleszólása semmibe, de akkor is az ő felelőssége, hogy ide senki nem jó, csak a régi gárda. Felsoroltuk már milliószor Kovacictól Regun át Odegaardig, volt pár játékos, aki még a csere szintet sem ütötte meg nála, csak a kispadmelegítésig meg beugrósig jutottak. Ott van a középpálya: Kovacic, Ceba, Llorente, Odegaard. Kit választ rendre? Iscot. Az 5 perces cserékről meg ne is beszéljünk. Vannak, akik már húzták a belüket ( tavaly pl Lukita), de nem hozna be helyettük rendre fiatalokat 30 percre. Majd a végén 2 percre. Tavaly jött Mendy, Hazard, Jovic, elvileg most ZZnek van beleszólása az igazolásokba, mégis csak Mendy az aki beépült, mert Marcelo kb nulla. Mindegy.

Ui: kiemeltem, mert sokan keverik a dolgokat. Beépít nem egyenlő kezdőbe rák.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 20., szerda 12:03

füst írta: Kicsit túlzásnak és enyhén demagógnak érzem ZZ-n az 5 évet számon kérni.
Az első etapban ugyan kit kellett volna beépítenie? A védelem kész volt, a kp-n Kroos Modric alap, a BBC szintén. Akkor felépítette Casemirót a kezdőbe, ami azért vicces mert akkor az volt a baj. :D
És akkor váltak értékes kisegítő játékosokká Ase és Lucas, de Isco, Kova és Morata szintén használva voltak. Azon a kezdőn nem nagyon volt mit módosítani, fejben kellett rendberakni a Benítez-ámokfutás után. És az 5* lett. Azért a 3 BL-ért én 10 Ceballost is feláldoztam volna.

És a másik ámokfutás akkor volt amikor ZZ felállt. Bale, Isco szerződéshosszabbítás, Mariano idehozása, CR elengedése, a készen kapott brazil tinik, Lopetegui életképtelen elképzelései.
Ne fedje jótékony feledés ezeket, mert ezekből gyűrűzik a foshalmaz amiben ülünk. Mert olyan játékosok lettek akkor bebetonozva a keretbe, akiket nem kért Zé.
Egy csomó erőforrás ment el feleslegesen, olyanok vannak itt akik sose kellettek az edzőnek, de elküldhetetlenek. Cserébe az általa kért játékosokból nem érkezett a kezdőbe egy sem, Legutóbb meg már abszolút nem kapott erősítést, csak jövő reménységeit, akiket úgy kéne beépítenie, hogy a gálakezdő sem tud meccseket eldönteni, a legegyszerűbbeket sem.
És azt se feledjük hogy a sérülések mennyire ették idén a keretet, Valverde és Ödegaard is bajlódott hosszantartó sérüléssel. Hogy miben sérült le a 0 perces Öde az számomra rejtély, de még ebben a rövidke 4 hónapban sem volt végig hadra fogható.
+1, különösen
Bale, Isco szerződéshosszabbítás, Mariano idehozása, CR elengedése, a készen kapott brazil tinik, Lopetegui életképtelen elképzelései.
Ne fedje jótékony feledés ezeket, mert ezekből gyűrűzik a foshalmaz amiben ülünk.
számomra a foci még mindig tök egyszerű, kell egy jó edző (pipa), meg jó játékosok (pipa), aztán meg bízni kell a jó edzőben, h a jó játékosaival nyerni fog..
közepes/még olyan se játékosok vannak a kezdő 11-en túl (jobbszélen, meg max egy 0,75/0,50-öt érő Rodry/LV), aztán amikor vki kiesik, vagy pihentetni kéne, nincs kihez nyúlni -> a realnal meg a győzelmet is magyarázni kell ->nem pihentet.
az egész nálam ott kezdődik, h bízok ZZ-ben, a meglátásaiban. innen úgy tűnik jó lenne Öde-t többet játszatni, de ha ahogy Realista is írta:
viszont ehhez neki is tennie kellene valamit, amit gondolom nem tesz meg.
ha meg nem teszi meg, akkor tényleg a bye-bye (a sokadik bye-bye) amit meg kell lépni ->mert bízok ZZ-ben.
én is azt a tábort erősítem, h ha rinya van, csá.
ha meg a kölyök lelkét-belét kiteszi edzésen, de ZZ így is csak ennyit ad neki, a kopasz a hibás és Öde jobban jár máshol.. (viszont az meg hatalmas kritika ZZ-re nézve, ha nem használja a rendelkezésre álló gyémántot és Isco előrébb van a sorban, az hatalmas hiba (csak én bízok benne, h ő tudja))
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 20., szerda 11:54

Pad'em írta:
Realista24 írta: "Csicskagyerek", "punci", "egyből elkezd rinyálni", "lányokat lássak a pályán"
Nem apróztad el ezen a reggelen :D
Mert felidegesített :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 20., szerda 11:51

Kicsit túlzásnak és enyhén demagógnak érzem ZZ-n az 5 évet számon kérni.
Az első etapban ugyan kit kellett volna beépítenie? A védelem kész volt, a kp-n Kroos Modric alap, a BBC szintén. Akkor felépítette Casemirót a kezdőbe, ami azért vicces mert akkor az volt a baj. :D
És akkor váltak értékes kisegítő játékosokká Ase és Lucas, de Isco, Kova és Morata szintén használva voltak. Azon a kezdőn nem nagyon volt mit módosítani, fejben kellett rendberakni a Benítez-ámokfutás után. És az 5* lett. Azért a 3 BL-ért én 10 Ceballost is feláldoztam volna.

És a másik ámokfutás akkor volt amikor ZZ felállt. Bale, Isco szerződéshosszabbítás, Mariano idehozása, CR elengedése, a készen kapott brazil tinik, Lopetegui életképtelen elképzelései.
Ne fedje jótékony feledés ezeket, mert ezekből gyűrűzik a foshalmaz amiben ülünk. Mert olyan játékosok lettek akkor bebetonozva a keretbe, akiket nem kért Zé.
Egy csomó erőforrás ment el feleslegesen, olyanok vannak itt akik sose kellettek az edzőnek, de elküldhetetlenek. Cserébe az általa kért játékosokból nem érkezett a kezdőbe egy sem, na jó Mendy. De nem a védelemben van az égető probléma. Legutóbb meg már abszolút nem kapott erősítést, csak jövő reménységeit, akiket úgy kéne beépítenie, hogy a gálakezdő sem tud meccseket eldönteni, a legegyszerűbbeket sem.
És azt se feledjük hogy a sérülések mennyire ették idén a keretet, Valverde és Ödegaard is bajlódott hosszantartó sérüléssel. Hogy miben sérült le a 0 perces Öde az számomra rejtély, de még ebben a rövidke 4 hónapban sem volt végig hadra fogható.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára füst 2021. január 20., szerda 11:55-kor.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 20., szerda 11:46

Realista24 írta: "Csicskagyerek", "punci", "egyből elkezd rinyálni", "lányokat lássak a pályán"
Nem apróztad el ezen a reggelen :D

Én is imádom amit véghez vitt Zizou, mindig védtem mikor a sok gyökér szapulta, de most sztem nagyon fordítva ül a lovon. Az a baj, hogy a klubnak tesz rosszat ezzel. Jovic 60 m, Militao 50 m, Ödegaard piaci értéke is 50 millió volt mikor visszahoztuk, Hakimi, Regu, itt van Valverde. Őket simán a jövő csapatának gerinceinek szántuk, erre egyiket se tudta/tudja használni. Ki se próbálja őket és ez a legnagyobb baj. Ha kiderül, hogy kevesek, küldjük őket tovább, ha bukó bukó. De basszus, hát hány percet játszott Ödegaard mióta visszajött? Vagy Militao az elmúlt másfél évben? Jovic? Benz, Ramos, Kroos, Modric mindnek nem sok van hátra a legmagasabb szinten, mind kifinganak majd egyszerre, aztán kamillázunk, hogy covid után itt maradunk lófasszal a kezünkben pénz nélkül.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: rashidm » 2021. január 20., szerda 11:15

Szerintem egy-két gyengébb csapat ellen be lehetett volna tenni Modric/Kroos helyett, vagy akár jobb szélre. De mondhatnám Valverde-t is jobb szélre, néhány meccsen simán elvolt ott is. De mindegy is, sose tudjuk meg, miért nem játszatja.

Mondjuk meg tudom érteni. Látja, hogy ilyen Vinicius, Asensio, Isco félék vannak a támadó harmadban és semmi hasznuk, de akkor se állítják be. Rosszabbul teljesítene ha mondjuk ki lett volna próbálva a jobb szélen? Sose tudjuk meg. De valószínű, hogy rosszabb nem lenne.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. január 20., szerda 10:52

Realista24 írta:
ziro4vr írta: Bocsi már srácok a lustaságomért de segítsetek pls, most akkor azért nincs keretben, mert betelt nála a pohár és jelezte hogy menni akar? ZZ-től meg akkor ez a jel hogyha menni akar akkor lelátó?

Nehéz visszaolvasni ennyi értelmetlen vitát. :mrgreen:
Most vált csak igazán értelmetlenné :mrgreen:
Szerintem ez most egy tök jó vita amúgy.

Nyilván van aki így is, úgy is elzavarná Zidanet, biztos van olyan aki mindenáron támogatná.

Vitatkoztunk itt már szerintem olyan játékosokon akiknek nehézség labdát levenni, vagy kapura lőni ezen a szinten..az talán fölösleges.

De most szerintem egy fiatal tehetségről beszélünk, aki bizonyított egy nagyobb csapatban, kokolyabb szinten és ott lett vezéregyéniség, a csapat motorja. Ezt hiányoljuk mindig, hogy először bizonyítson utána jöjjön vissza a Realba.

Ezt Ødegaard megtette. Azt gondolom ha visszahoztuk és valóban egy ügyes srácról van szó akkor igenis be kell építeni, ha már a jövőre akarunk gondolni. Vagy mi az elvárás, hogy menjen nyerjen máshol 2db BL-t utána lesz elég jó ide?

Az meg, hogy nem játszik eg percet sem, vagy az utolsó 5percre bejöhet, az ilyen fiatalon tönkre teheti a karrierjét. Nyilván nem ülhet szezonokat a padon.

És akkor az ember nem említi azt, hogy pl bújócska Asensio már hány ezredik lehetőséget és folyamatos lehetőséget kapja.(reméljük lassan eljut Asensio egy Real támadó szintre, mert már a kapufákig eljutott és bíztató volt legutóbb..én szurkolok neki is).

Szóval szerintem a norvég helyzete teljesen jogosan megkérdőjelezhető.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 20., szerda 10:47

kiserik írta:
Realista24 írta:

Hogy ki az aki jött az elmúlt 5 évben és kezdőben lenne a helye?
Mendy meg védő, nem támadó.

Mondjuk Courtois is beépült, Valverde is beépült, majd most leépült kicsit.
5 év az 5 év. Tbohoz max annyi köze van, hogy nem tudta Luca fiát lenyomni Perez torkán. A
Beszélsz hülyeségeket.
többi az elnök biznisze volt és kicserélte Navast a belgára. Valverde meg beépült a padba. Ha sérülés van, akkor játszik. Nem normális, hogy egy edző 5 év alatt nem tud beépíteni a csapatba senkit.
Mondjuk, ha a kérdésre válaszolnál, hogy ki jött, akinek ott kéne lennie, akkor sokat segítene a diskurzoson.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. január 20., szerda 10:47

Az nem normális, hogy mennyi bl-t nyertünk alatta. Akkor nem volt ezzel gond. Számon lehet kérni, főleg az idei évért, de vicc hogy hirtelen 5 években gondolkodunk meg hogy az alatt mennyi mindent cseszett el.
Nem illik.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. január 20., szerda 10:45

Realista24 írta:
kiserik írta: ZZ 5 év alatt senkit nem tudott venni/beépíteni a támadni nem tudó Mendyn kívül. Milyen kérdés van egyáltalán?
Hogy ki az aki jött az elmúlt 5 évben és kezdőben lenne a helye?
Mendy meg védő, nem támadó.

Mondjuk Courtois is beépült, Valverde is beépült, majd most leépült kicsit.
5 év az 5 év. Tbohoz max annyi köze van, hogy nem tudta Luca fiát lenyomni Perez torkán. A többi az elnök biznisze volt és kicserélte Navast a belgára. Valverde meg beépült a padba. Ha sérülés van, akkor játszik. Nem normális, hogy egy edző 5 év alatt nem tud beépíteni a csapatba senkit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 20., szerda 10:37

kiserik írta: ZZ 5 év alatt senkit nem tudott venni/beépíteni a támadni nem tudó Mendyn kívül. Milyen kérdés van egyáltalán?
Hogy ki az aki jött az elmúlt 5 évben és kezdőben lenne a helye?
Mendy meg védő, nem támadó.

Mondjuk Courtois is beépült, Valverde is beépült, majd most leépült kicsit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. január 20., szerda 10:28

ZZ 5 év alatt senkit nem tudott venni/beépíteni a támadni nem tudó Mendyn kívül. Milyen kérdés van egyáltalán?

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. január 20., szerda 10:27

Ha ZZ-t sokáig hagyják ténykedni, akkor megint szűkös évek következnek.
Amit most csinál azzal már a következő edző munkáját teszi napról napra nehezebbé. Neki megvolt a lehetősége, hogy fokozatosan építsen be fiatalokat. A következőnek már nem biztos.
Amikor megint egyszerre 6-7 játékost kell leváltani a csapatban akkor nem lesz egy fényes időszak. Főleg, ha esetleg az eredménytelenség miatt majd egy újabb edzőkeringő is jön...
Most a sikerek után lehetett volna "nyugodtan" dolgozni, de 2-3 sikertelen év után nem így lesz.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég