Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 20., szerda 18:49

Akármi lesz én dzsivel vagyok ezentúl. :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. január 20., szerda 18:45

Még egy kurva stadionunk sincs de égessünk fel mindent :lol: felbasztok
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. január 20., szerda 18:41

keci mi megy itt :lol: kb a világ legnyomorultabb futbalszezonja fut jelenleg, és küldjük el a klub történelmének legjobb edzőjét mert nem tud a fos keretből csodát tenni. Megy a sírás a nagy fiatalítás után azt akármelyik gyerek lett elküldve hozott egy büdös nagy átlagot az új klubjában. Ödegaar is aztán nagyokat játszott amikor lehetőséghez jutott.

Megint elbassza a média a szurkolók és maga a klub is a jövőjét azért mert egy szurkolóknélküli idióta menetrendű szezonban átlagosat hozunk. Kb az se érdekelne igazán senkit ha idén bl-t nyerünk, de azért basszunk csak el mindent mert nincs futball zártkapuknál.

Mondom rajtam kívül(+1-2 ember a világon) mindenki megérdemelné,hogy Zidane felálljon aztán nézhetitek ahogy nágelsmann aranylabdást csinál ödegáárból meg regulionból...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. január 20., szerda 18:39

Jövő nyáron igazoljon, ahogy akar, bassza ki, akit akar, aztán meglátjuk. Amennyit adott nekünk, ennyi türelmet mindenképp megérdemel (ami nem egyenlő azzal, hogy homokba dugjuk a fejünket a nyilvánvaló faszságaival kapcsolatban). Jelen formájában nem működik ez a dolog, de az tény, hogy ennyi balfasszal jöhet ide bárki. Annak pláne semmi értelme, hogy minden ígéretesebb fiatalt elzavar, aztán lelép, és jön egy új ezdő, aki kezdhet valamit a titáni Asensio Isco Bale hármassal.

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dennson » 2021. január 20., szerda 18:37

Babinho írta: Ennek fényében még érdekesebb lesz milyen szakmai döntéseket fog hozni tavasszal.
Felküldi 4-3-3ban ugyanazt.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. január 20., szerda 18:35

Én bízom Zidaneban.
De ezeknek a keretmenedzselési hibáknak felelősét kell találni. Ha Zidane hozta vissza Odegaardot majd nem játszatta, meg Jovicot, és tavasszal sem használja jól a csapatot akkor mennie kell.
Ha nem ő kérte, hanem a vezetőség döntött, akkor fel kell oldani az ellentmondást. Ha nem sikerül akkor Zidanenak ebben az esetben is mennie kell.
Így azt gondolom 33% esély van a maradásra. Vagy még kevesebb, ha a jövőkép nem egyezik, vagy Zidane megsértődik, hogy ő válik a rosszfiúvá. Mindegy mit gondolnak a szurkolók.
Kiseséllyel lesz csak ő az edző. Itt már mindegy mit nyer a csapat, ezt a kérdést nem ez fogja eldönteni. Ezt ő is tudja. Ennek fényében még érdekesebb lesz milyen szakmai döntéseket fog hozni tavasszal.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Buitre » 2021. január 20., szerda 18:35

Toni Lopeteguiről

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. január 20., szerda 18:17

Nehéz kérdés. Az a baj, hogy balfaszokkal van körülvéve. Idény közben semmiképpen sem küldeném el de az év végén már komolyan megfontolnám. Néha kell az új impulzus.

Egyébként szerintem nyáron önként feláll és távozik.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. január 20., szerda 18:15

Kercsó írta: pl. Ancelotti vagy DelBosque ennél sokkal sokkal kevesebb türelmet kapott a vezetőségtől.
del Bosque-naál nem a türelemmel volt baj, bajnoki címmel távozott :salute: :D
hanem hogy ha jól emlékszem, összekülönbözött az elnökkel, mivel Hierrot nem tartották meg és Beckhamet leigazolta

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. január 20., szerda 18:11

Marad.
Vannak hibai de tulzas amit egy ket ember probal mar az ő nyakaba varrni.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 20., szerda 18:10

Töretlenül! :D

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. január 20., szerda 18:10

Nalam marad. Nyaron is max Nagelsmannra.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 20., szerda 18:01

LiamGallagher írta: Jöhetne egy új szavazás, hogy most mit gondol a nép az edzőkérdésről :mrgreen:
Tess :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2021. január 20., szerda 17:45

Jöhetne egy új szavazás, hogy most mit gondol a nép az edzőkérdésről :mrgreen:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4952
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. január 20., szerda 17:27

Kercsó írta: mást már a második Shaktar meccs után kitettek volna. csak a neve és a BL tripla tartja itt Zidanet. kár, hogy a múltra továbbra sem adnak extra pontokat sehol.

pl. Ancelotti vagy DelBosque ennél sokkal sokkal kevesebb türelmet kapott a vezetőségtől.
Mondjuk azok a keretek a két említett edző alatt jóval nagyobb potenciállal bírtak.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. január 20., szerda 17:19

mást már a második Shaktar meccs után kitettek volna. csak a neve és a BL tripla tartja itt Zidanet. kár, hogy a múltra továbbra sem adnak extra pontokat sehol.

pl. Ancelotti vagy DelBosque ennél sokkal sokkal kevesebb türelmet kapott a vezetőségtől.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2021. január 20., szerda 16:08

Torquemada írta:
tcskhun írta: tudod lehet,hogy idősebb vagyok egy picit itt a többségnél és 8általánosban oroszul tanultam majd ipari suli mellett németül és kb 10 éve költöztem mallorcara szóval itt meg a spanyol jött még mellé es ne haragudj de 46 éves fejjel nekem ennyi idegen nyelv elég....
szóval lehetne egy kis tisztelet is más forumozok felé:kisgyerek
de elengedem ezt a dolgot csak zavarú,hogy mekkora megmondo emberek vannak itt és ha valaki másképp lát oszt meg valamit akkor az azonnal le van hurrogva
továbboi szép napot! SALUDOS
Qrva nagy +1 tcskhunnak. Lassan a "spanyolajkúaknak" kell szégyenkezni egy spanyol csapat szurkolói oldalán, mert autentikus idézeteket tesznek fel. Vagyunk páran, 40+osok, akik így vagyunk, mint az előttem szóló. Ezeket a fennkölt kijelentéseket meg imádom, hogy elvárás angolul tudni meg ilyenek. Tudtommal még a hivatalos nyelv az országban hála istennek nem ez a szar. Sok fontosabb dolgot lehetne sorolni a napi életből, aminek az ismerete meg szerintem lenne elvárás, de kár belemenni. Bocsi, tudom, hogy ez már nagyon "off" (hogy stílusos legyek), de nem tudtam mellette elmenni.
Köszönöm Amigo B-) :salute: :agree:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 20., szerda 9:20

mocsok írta: Azért fura kicsit a dolog, mert a szezon elején meg pár meccsig két csatarral probalkoztunk. Jovic és ode is kapott lehetőséget.

Ebből kiindulva nem gondolom, hogy zidane így tervezte volna ezt a szezont, ahogy most állunk.
Valami változott nála. Mindegy, én továbbra is bizok benne. :D
a hírek szerint a spanok szóltak h nem kellene rotálni, az edző meg engedelmeskedik a játékosoknak...ZZ meg a haverok, ennek nagyon gyorsan véget kell vetni.

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. január 20., szerda 9:14

Szamomra most lett egyertelmu, hogy Zidane ideje lejart. Nem lehet mindent a rovidtavu sikerek erdekeben bealdozni. Eddig lehetett vedeni az ilyen donteseit, Ceballos, Kovacic meg vedheto volt, Modricek a legjobb eveiket toltak es Isco sem volt ertekelhetetlen, de Odegaard palyafutasat most siman kettetori ez a padoztatas.
Hiaba maradunk meg 1-2 evig versenyben, ha utana penz hijan a BL helyezesert kell futni.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mocsok » 2021. január 20., szerda 9:04

Azért fura kicsit a dolog, mert a szezon elején meg pár meccsig két csatarral probalkoztunk. Jovic és ode is kapott lehetőséget.

Ebből kiindulva nem gondolom, hogy zidane így tervezte volna ezt a szezont, ahogy most állunk.
Valami változott nála. Mindegy, én továbbra is bizok benne. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 203 regisztrált és 0 vendég