Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. január 21., csütörtök 9:51

Tegnapi győztes gól

Keményen Lucas és Case nyakába varrható..

Lucas fogja a vonalat, aztán ráeszmél, hogy basszus itt egy kettőslétra akit fogni kéne, Case meg jön az emberrel, aztán szépen abbahagyja a futást vele/utána a 16-osnál és sasszézik párat és nézi ahogy berúgja.

És aztán a legjobb az egészben, hogy Lucas integet a többieknek.

:lol: :fpalm:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. január 21., csütörtök 9:44

Én a játékosokat nem értem. Oké, hogy semmi kedvük, mert amúgy sem játszanak többet, ha jól is nyomják, de így a mestert igazolták, hogy joggal nem játszatja öket.

Ilyenkor nem felszántom a gyepet, hogy nyomást helyezzek az edzöre, és kapja a kellemetlen kérdéseket á lá " Brahim eltett 3 gólt, miért nem játszik többet?". De nem.

Valverde és Lucas ment és csinálta, de ketten kevesek voltak. Isco csak cipelte állandóan a labdát 0 haszna volt. Odriozola meg ment mint a gyorsvonat de egyetlen értékelhetö beadása nem volt. Aki még tetszett, mert ment mint a tank az Chust volt, de ö is inkább lelkes volt mint kiemelekedö. Az meg, hogy Marianot le kell hozni 65 perc után nehogy kiszórják az röhej.

És még így is meglett volna ha Vini Juni nem szotyizik.

Nem baj, lehet pihenni figyelni a bajnokságra és a Bl-re. Az összes nagy csapat szenved Europában, pláne akik Blt játszottak. Hiányzik a pihenés, meg a felkészülés. A Bayern is a tavaly ürfoci után teljes taktikai káoszban van. Így, hogy nem kell többet a kupában játszani talán csökken a teherlés, lehet jobban a többire koncentrálni.

Ha Zizu marad szombatig akkor elvárom, hogy a játékosok a pályán foglaljanak állást, mert akkor Zizu állásáért fognak játszani. Csak és kizárólag a gyözelem elfogadható.

Már a múltkor mondtam, hogy mennyire hiányzik a Bernabeu. A közönség ott sokkal könnyeben tud véleményt nyílvánítani, akár 1-1 játékosról is. Enélkül, hogy zárt kapuk elött lötyögnek a di Stefanoban, mindenki belekényelmesedik. Egy kis füttyszó kellet volna és akkor talán nem fajul idáig a dolog.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 21., csütörtök 9:39

a probléma akut
tehát NEM akut. Még mielőtt. :)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 21., csütörtök 9:38

Realista24 írta: Abban hibás volt, hogy lehetőséget adott ezeknek a srácoknak. Ha nem adott volna, most azért lenne fikázva.
En maskepp latom. Abban hibas hogy ugy menedzseli a keretet, hogy amikor berakja a harmadik ligas csapat elleni kupameccsre az addig egyebkent telibeszart fringe playereket akkor ugy tunnek az amugy aranylabu world class alcoyano jatekosok ellen mintha a 80% kutyauto lenne erre a szintre. Egyebkent ez nem meglepo. Nem volt hibas hogy lehetoseget adott a "sracoknak" abban hibas hogy ilyen pocsek szinten vannak.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2021. január 21., csütörtök 9:23

Bizom benne, hogy ZZ es Perez megbeszeltek, hogy nyaron jon a kivansaglistarol 2-3 jatekos es amiatt marad ZZ. Ha nem igy van, akkor jobb lenne egy uj edzo. Mondjuk, ha igy is van, kivancsi leszek, hogy valik meg Zidane a Marci, Isco, Ase sortol.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 21., csütörtök 9:23

Ha jól sejtem tegnap nem sok cserejátékosunk játszotta be magát a kezdőbe.
Szépen elvágták maguktól a játékperceket, pedig ha lett volna esélyük valahol villogni, az a kupa volt.
A hosszabbításnál szállt el a stream, addig láttam a meccset. Lucas és Valverde volt a két játékos akiken lehett látni hogy tényleg az elsőosztályban fociznak, meg Isco mókolt valamit.
A többiek a másik csapat mezét is felvehették volna akár, fel se tűnt volna a különbség.

Az szemmel látható hogy ZZ elvesztette a játékosai egy részét, és ez ellen nem tud mit tenni.
Teszem hozzá, ezek a játékosok szerintem már el is engedték ezt a dolgot, majd a következő edzőnek megmutatják, és ilyen szempontból még jó is nekik a tegnapi eredmény, így azért biztosabbá lehet tenni az edzőváltást, akár még siettetni is.

Egy nagyon egészségtelen szituációból indult ez az egész, mert ZZ azzal a feladattal jött ide hogy meg kell újítani a csapatot. Na de hogy?
Amit én láttam, hogy az átigazolási szezonban elmondta 1-1 játékosnak hogy menjen el, nem számol vele, játszon máshol. Ezek a játékosok azt mondták: nem.
Az előző szezon előtt kapott egy Jovicsot, Hazardot, Militaót. Közülük Hazard volt fixen a kezdőbe szánva.
Velük kellett volna a nagy megújulást véghez vinni, mert ugye a mostani szezon előtt már nem kapott senkit, a peremjátékosok pedig ugyanúgy azt mondták hogy inkább maradnak.
Magyarul 2 év alatt a 0. lépést nem sikerült teljesíteni, nyáron ugyanaz lesz a probléma mint tavaly meg tavaly előtt. Bale, Mariano, Isco, stb.
Tavaly megmentette a szezont az öreg rókákkal, idén ez már kérdéses lesz. De ha sikerül is,a probléma akut, jelenleg nincs az edző kezében olyan eszköz amivel meg tudná oldani.
Merthogy páros lábbal kellett volna megszabadulni a létszámon felüliektől, és a helyükre újakat igazolni. De a klub nincs abban a helyzetben hogy ezt megtegye, így viszont úgy fest hogy eléggé elszabadult a rossz légkör az öltözőn belül.

Mit lehet tenni?
Egyetlen konstruktív megoldás jut eszembe, minél hamarabb üljön válságstábot ZZ és Perez. És vizsgálják meg mik a lehetőségek nyáron. Ha van arra erőforrás, hogy ZZ eltakarítsa az összes olyan játékost akiket elvesztett, és helyükre kaphat újakat, valamint az ő részéről van elég ambíció arra, hogy végigcsinálja, akkor van értelme a folytatásnak.
Ha Perez nem tudja ezt biztosítani számára ami elég sanszos, vagy pedig ő már nem biztos magában, akkor kár is belevágni, kezdődjön az utódkeresés.
ZZ felelőssége vitathatatlan, mentségére szóljon, hogy ez a 2 év egyáltalán nem volt általánosnak mondható. Sokat gyengült a klub érdekérvényesítő ereje a játékosokkal szemben, és az edző ezt nem tudta jól kezelni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 21., csütörtök 9:22

sonic írta:
Realista24 írta: Zidane hibája már ez is, hogy a Real Madrid első keretének tagjainak nehézséget okoz egy harmadik ligás csapat legyőzése emberelőnyben?
Ezt most nem ertem. Nem o az edzo? Nem o iranyitja a csapatot? Vagy ki felelossege ha a Real Madrid nem tud elverni egy harmadik ligas csapatot - nem az edzoje?

Ha megy a szeker akkor Zidane knows, ha kikapunk az Alcoyanotol akkor meg nem az o hibaja. Nekem ez furcsa.

Az hogy a jatekosok ugy teljesitenek ahogy azt elsosorban maganak koszonheti. Nem erdekel a kupameccs igazabol, meg az se hogy kiestunk, de ne mosdassuk mar ki belole az edzot.
De, ő az edző, de mit csináljon, ha botlábú volt a 80%, aki pályán volt? Ráadásul a 80% 50%-a bele is szart. Hát beleszart Zidane is, ő már csak ilyen.

Abban hibás volt, hogy lehetőséget adott ezeknek a srácoknak. Ha nem adott volna, most azért lenne fikázva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. január 21., csütörtök 9:14

ziro4vr írta: Itt nem arról van szó hogy nincs benne felelőssége ZZnek, de a játékosoknak nincs? Mert te meg a játékosokat mosdatod ki belőle. Egy harmadik ligás, tele 40es fószeres csapatot akkor is meg kéne verniük ha Remy az edző.
Akkor eladod nyáron a keret 90%-át, és veszel 20-22 játékost?
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 21., csütörtök 9:12

ziro4vr írta: Egy harmadik ligás, tele 40es fószeres csapatot akkor is meg kéne verniük ha Remy az edző.
A tegnapi pelda azt mutatja hogy megse ez tortenik. O kesziti fel a jatekosokat a meccsre taktikailag es mentalisan. O motivalja oket. O valasztja ki hogy ki jatszik ki nem. A ket csapat kozt ket osztaly kulonbseg van. Nalam az o felelossege az eredmeny es a jatekosok teljesitmenye is.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. január 21., csütörtök 9:01

Itt nem arról van szó hogy nincs benne felelőssége ZZnek, de a játékosoknak nincs? Mert te meg a játékosokat mosdatod ki belőle. Egy harmadik ligás, tele 40es fószeres csapatot akkor is meg kéne verniük ha Remy az edző.
Nem illik.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 21., csütörtök 8:56

Realista24 írta: Zidane hibája már ez is, hogy a Real Madrid első keretének tagjainak nehézséget okoz egy harmadik ligás csapat legyőzése emberelőnyben?
Ezt most nem ertem. Nem o az edzo? Nem o iranyitja a csapatot? Vagy ki felelossege ha a Real Madrid nem tud elverni egy harmadik ligas csapatot - nem az edzoje?

Ha megy a szeker akkor Zidane knows, ha kikapunk az Alcoyanotol akkor meg nem az o hibaja. Nekem ez furcsa.

Az hogy a jatekosok ugy teljesitenek ahogy azt elsosorban maganak koszonheti. Nem erdekel a kupameccs igazabol, meg az se hogy kiestunk, de ne mosdassuk mar ki belole az edzot.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. január 21., csütörtök 8:52

hétvégén jön egy idegenbeli új edzős alaves meccs :shifty: ingyen pénz
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4462
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. január 21., csütörtök 8:06

Latom sikerult elbukni az utolso lehetőséget is egy címre idén, ggwp. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 21., csütörtök 7:59

Dupla D írta:
Realista24 írta: Na aztán itt a többség ezekért a jatekosokert sír hogy nem játszanak :mrgreen:

Mondtam már, engedjétek el a szezont. Év végén hard reset aztán jobb lesz.
Ne idegeskedjetek, árt a szépségnek.
Évek óta hard resetet várunk, ami csak nem következett eddig be. Én nyáron se számítok rá, mert nem állunk jól anyagilag, és szinte nincs játékosunk, akit el kéne adni, és van komolyabb értéke.

Ugyanaz a fos felállás, 0 elképzelés. Ezeken szar kerettel is lehet változtatni. Csak nem történik meg.
Maximum két éve, ami valóban évek, de tavaly csak bajnokok lettünk, szóval értem én a nagy elégedetlenséget, de ahogy írod is, megvannak az anyagi korlátaink.

De gondolom sokaknál (nem nálad) ZZ meg Perez a felelősek a Covid miatt is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. január 21., csütörtök 7:56

Realista24 írta: Na aztán itt a többség ezekért a jatekosokert sír hogy nem játszanak :mrgreen:

Mondtam már, engedjétek el a szezont. Év végén hard reset aztán jobb lesz.
Ne idegeskedjetek, árt a szépségnek.
Évek óta hard resetet várunk, ami csak nem következett eddig be. Én nyáron se számítok rá, mert nem állunk jól anyagilag, és szinte nincs játékosunk, akit el kéne adni, és van komolyabb értéke.

Ugyanaz a fos felállás, 0 elképzelés. Ezeken szar kerettel is lehet változtatni. Csak nem történik meg.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. január 21., csütörtök 7:43

Realista24 írta: Zidane hibája már ez is, hogy a Real Madrid első keretének tagjainak nehézséget okoz egy harmadik ligás csapat legyőzése emberelőnyben? :mrgreen:

Vinicius nagyon elégedett magával és a helyzetével és a hatására a csapattal. Duzzad az önbizalomtól.
Mariano, ő is akkora ásznak gondolja magát, hogy derogál neki eligazolni, mert ő Real Madrid szint. Hát megmutatta tegnap is :lol:
Isco mindig is elkötelezett volt Zidane iránt, az már más kérdés, hogy közben aputestet gyúrt magának :kalapos:
Egy ember nevét hallottam kb. percenként amíg néztem, LV. Neki nem derogált menni, fel-alá, pedig nem hosszabbít elvileg, mert nem azt kapta, amit szeretne.
Újrafogalmazom, csalódás a szezon ígyis-úgyis. Ez a téma ami a Martinos hír óta megy, hogy ZZ képtelen elengedni a kiöregedő haverokat és szarik bele a generációváltásba egyre jobban dühít. Az tesz az egészre egy lapáttal, hogy total adhoc játékunk van, ami a motiválatlan-telibeszarom játékosokkal teljesen nézhetetlen.

Amennyiben nem jutunk egy BL elődöntőig és nem farkaljuk meg a nagyokat a bajnokságban, úgy én ZZ-t engedném el a nyáron. Hogyha össze tudja szedni a csapatot és tud egy élvehezető játékot játszatni, úgy még lehet gondolkodni azon, hogy maradjon. Akkor is ha szart se nyerünk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 21., csütörtök 7:20

R. Carlos írta:
Realista24 írta: Na aztán itt a többség ezekért a jatekosokert sír hogy nem játszanak :mrgreen:

Mondtam már, engedjétek el a szezont. Év végén hard reset aztán jobb lesz.
Ne idegeskedjetek, árt a szépségnek.
Mondjuk az nagyban Zidane hibája, hogy teljesen motiválatlan a cseresorunk. Lunin mostmutatkozott be. A védelemben tegnap nem volt olyan játékos, akinek a lábában 90. perc lett volna ebben a szezonban, Marcelon kívül. Isco 20 perces csere és olyan hírek járják, hogy nem akar maradni már, Vinícust és Marianot pedig kitette gyakorlatilag a csapatból meccsek óta. Ezek a játékosok nem fognak hajtani ezért a projektért, amiben mellőzve vannak. Legalább egy-egy meccsre berakta volna őket, hogy higgyenek abban, hogy van itt helyük, de teljesen jegelve vannak.

Persze nem nagy kár értük, mert menni fognak, de ebben a szezonban a kupa és a szuperkupa volt az egyetlen reményem. Márciusban kb. véget is fog érni nekünk a szezon az Atalanta ellen...
Zidane hibája már ez is, hogy a Real Madrid első keretének tagjainak nehézséget okoz egy harmadik ligás csapat legyőzése emberelőnyben? :mrgreen:

Vinicius nagyon elégedett magával és a helyzetével és a hatására a csapattal. Duzzad az önbizalomtól.
Mariano, ő is akkora ásznak gondolja magát, hogy derogál neki eligazolni, mert ő Real Madrid szint. Hát megmutatta tegnap is :lol:
Isco mindig is elkötelezett volt Zidane iránt, az már más kérdés, hogy közben aputestet gyúrt magának :kalapos:
Egy ember nevét hallottam kb. percenként amíg néztem, LV. Neki nem derogált menni, fel-alá, pedig nem hosszabbít elvileg, mert nem azt kapta, amit szeretne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 21., csütörtök 7:16

Berti írta:
Realista24 írta: Na aztán itt a többség ezekért a jatekosokert sír hogy nem játszanak :mrgreen:

Mondtam már, engedjétek el a szezont. Év végén hard reset aztán jobb lesz.
Ne idegeskedjetek, árt a szépségnek.
És akkor mire ment el az év?
Ha trófeákat nem nyerünk, akkor legalább..beépítünk valami új taktikai elemet vagy egy tehetséges játékost?

Részemről, ha nem jutunk BL elődöntőig, úgy csalódás ez a szezon.
A nagy szarra Berti :) Csalódás, de ez már látszott pár hét után. Csodálom a kitartásotok :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. január 21., csütörtök 7:09

Realista24 írta: Na aztán itt a többség ezekért a jatekosokert sír hogy nem játszanak :mrgreen:

Mondtam már, engedjétek el a szezont. Év végén hard reset aztán jobb lesz.
Ne idegeskedjetek, árt a szépségnek.
És akkor mire ment el az év?
Ha trófeákat nem nyerünk, akkor legalább..beépítünk valami új taktikai elemet vagy egy tehetséges játékost?

Részemről, ha nem jutunk BL elődöntőig, úgy csalódás ez a szezon.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1413
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. január 21., csütörtök 6:57

Realista24 írta: Na aztán itt a többség ezekért a jatekosokert sír hogy nem játszanak :mrgreen:

Mondtam már, engedjétek el a szezont. Év végén hard reset aztán jobb lesz.
Ne idegeskedjetek, árt a szépségnek.
Mondjuk az nagyban Zidane hibája, hogy teljesen motiválatlan a cseresorunk. Lunin mostmutatkozott be. A védelemben tegnap nem volt olyan játékos, akinek a lábában 90. perc lett volna ebben a szezonban, Marcelon kívül. Isco 20 perces csere és olyan hírek járják, hogy nem akar maradni már, Vinícust és Marianot pedig kitette gyakorlatilag a csapatból meccsek óta. Ezek a játékosok nem fognak hajtani ezért a projektért, amiben mellőzve vannak. Legalább egy-egy meccsre berakta volna őket, hogy higgyenek abban, hogy van itt helyük, de teljesen jegelve vannak.

Persze nem nagy kár értük, mert menni fognak, de ebben a szezonban a kupa és a szuperkupa volt az egyetlen reményem. Márciusban kb. véget is fog érni nekünk a szezon az Atalanta ellen...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég