Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 21., csütörtök 8:40

En nem kuldenem el. Ovabbra is ev vegeig varnek hogy hogyan alakulnak a dolgok. Majusban raerunk szerintem merlegelni.

A meccset nem lattam, de amugy nem is nagyon erdekel. Kupa meccs, ezeken azert rendszeresen szarok vagyunk, nincs itt semmi latnivalo.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. január 21., csütörtök 8:40

Realista24 írta:
___Samy___ írta:
Mondjuk én speciel nem emiatt ultetnem le Gutit, hanem mert nem voltak rosszak a csapatok a kezei alatt. Meg szerintem nem aggodna túl a dolgokat, nem olyan jellemnek tűnik.
Focistának is elég hektikus volt, ahol meg korábban ült, mint edző, nálam nem mérvadó.
En arrol beszélek, ha most azonnal kell egy edző. Idény végéig mar innen nem bukhatunk nagyobbat. A nyáron meg lehetne mérlegelni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. január 21., csütörtök 8:40

Zidane: “No, I don’t think this is a disgraceful result”
Hát tesó, de, eléggé.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. január 21., csütörtök 8:33

Inkabb Guti, mint Raul, de főképp egyik sem.


Úgysem lesz váltás.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 21., csütörtök 8:32

___Samy___ írta:
Realista24 írta:

Mert a világ focija is átment a magyar "csodába", hogy aki korábban focizott, legyen edző, mert biztos jó lesz :lol:
Mondjuk én speciel nem emiatt ultetnem le Gutit, hanem mert nem voltak rosszak a csapatok a kezei alatt. Meg szerintem nem aggodna túl a dolgokat, nem olyan jellemnek tűnik.
Focistának is elég hektikus volt, ahol meg korábban ült, mint edző, nálam nem mérvadó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. január 21., csütörtök 8:31

Tavalyi bajnoki menetelést én a 3 bl alatt a bl-ben mutatott játékhoz hasonlítanám. Minden meccs döntőnek volt kezelve, komolyan vettük őket és b*szattuk. Ebben volt jó a kopasz mindig is, leírtuk többször, ilyen meccsekre, pillanatokra, jól tudja motiválni azt a 12-13 embert akivel számolt az adott meccsen. Ancelotti mellett is motivátorként már kumma jól működött. Taktikailag meg keretmenedzselés ügyileg van nagyon sok gond vele. Ebben nem léptünk előrébb mióta visszajött, sőt inkább szerintem elindultunk hátrafelé. Foghatjuk itt tegnap a csikókra, de a becserélt kedvencek se raktak semmit a meccshez és azért nem csak 5 perceket kaptak. Benzema "csele" az alapvonalnál sokat elárult a mostani helyzetről..

Lassan arról kell beszélünk hogy 5-6 ember kell a kezdőbe, arra meg aligha lesz pénzünk.

Én nem várnám meg a nyarat, miért ne kaphatna egy másik edző is "ingyen" pár hónapot, mint ahogy ő kapott most amikor visszajött?! Jöjjön valaki, ismerkedjen a csapattal, építse ki a taktikáját stb. Aztán arra már keményen rálehet alapozni a nyártól. Az hogy valaki nyáron jöjjön csak és legyen 1 hónapja megcsinálni a dolgokat, azzal megint nem leszünk sehol.

Számomra pl az is sokatmondó, hogy Kroos, aki kb a legnagyobb profi és a legértelmesebb ember a keretben, mit nyilatkozott Lope-val kapcsolatban. Sokan meg itt semmibe veszik a spanyolt, aki szerintem marhára nem egy rossz edző. Lehet neki is csak idő kellett volna. Idő, amiből egy kicsivel többet Solari is kaphatott volna.

Na mind1, meglátjuk mi lesz. :)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. január 21., csütörtök 8:30

Realista24 írta:
___Samy___ írta:Miért?
Mert a világ focija is átment a magyar "csodába", hogy aki korábban focizott, legyen edző, mert biztos jó lesz :lol:
Mondjuk én speciel nem emiatt ultetnem le Gutit, hanem mert nem voltak rosszak a csapatok a kezei alatt. Meg szerintem nem aggodna túl a dolgokat, nem olyan jellemnek tűnik.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. január 21., csütörtök 8:19

Én sem erőltetném a Raul-Guti szálat.

Jöjjön egy olyan edző, aki taktikailag van a toppon és a modern foci aktív részese. Leszarom, ha életében nem játszott itt vagy spanyolországban.

Jöjjön egy német edző, aki legalább annyira tökös, mint amennyire Solari volt.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. január 21., csütörtök 8:17

abszolut küldeném

láthatóan nem megy ez az egész. az hagyján, h élvezhetetlen, ötlettelen, teljesen romhalmaz 0 elképzelés, 0 taktika vagy belenyúlás van a meccsekben. aztán már az eredmények sem jönnek. a keret motivációja az egy kibaszott nagy nulla. már azt se tudjuk ki akar maradni, ki menni, ki hosszabítani, ki nem. teljes széthullás ez az egész. lehet itt jönni, h majd lopetegui meg benítez féle ember jön helyette.. de basszameg a gerinc egyszerre öregszik ki és a kopasz ezt láthatóan nem akarja elengedni és nem is tudja megtenni.

#zzout
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 21., csütörtök 8:17

___Samy___ írta:Miért?
Mert a világ focija is átment a magyar "csodába", hogy aki korábban focizott, legyen edző, mert biztos jó lesz :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2021. január 21., csütörtök 8:16

engem nem erdekel ki jon, csak ami most van legyen vege mert nem lehet leulni megnezni egy real meccset mar kitudja miota, csak agyfaszt kap az ember nem örömöt. es nem bl cimekrol meg kupakrol beszelek, csak szep jatekrol.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. január 21., csütörtök 8:15

ez a 3BL egy csoda volt, de maradjunk annyiban, kellett CR is ehhez amennyire zidane. ebből a két tényezőből már egy kiesett ugye, így borul a buli. a tavalyi bajnoki címünk, meg a menetelés becsülendő volt de kár abból kiindulni a jövőt nézve. szerintem atalanta ellen kiesünk utanna lehet felmond.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. január 21., csütörtök 8:13

Miért?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 21., csütörtök 8:12

Köszi, én nem kérek se Gutióból, se Raúlból.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. január 21., csütörtök 8:11

Allegri?

Mondjuk én szívem szerint Gutit néztem volna meg a kispadon a kopasz után.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. január 21., csütörtök 8:09

Az egyetlen elérhető, szintnek tekinthető edző szerintem Tuchel.
Ki lépné meg most?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 21., csütörtök 8:08

Zidane: "Meg kellett volna nyernünk a meccset"

Hát meg :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. január 21., csütörtök 8:07

b3tman írta:
kiserik írta: Beigazolódott, ami gyanítható volt: a cseréket teljesen elvesztette, nem fognak megszakadni, mert úgy is cserék maradnak percek nélkül, viszont sajna a kezdőknek sem tesz jót a versenyhelyzet teljes hiánya. Nagyon hiányzik CR mentalitása a pályáról.
Nem csak a mentalitasa, ő maga is. En sokszor leirtam itt, es a mai napig tartom amugy h Zz csakis neki koszonheti azt hogy most nagy edzorol beszelunk. Igen, nem tudtuk potolni, mert potolhatatlan. Es Zz taktikaja , hogy Cr majd megoldja ugyis ha szarul jatszunk, meg tuzeli ugyis a csapatot az ugye nelkule nem igazan mukodik.....
Ezzel még mindig az a bajom, hogy a tavalyi bajnoki idenyunk pont az ellentéte azoknak, mint amik CR idejében voltak.

A rugjunk mindig egyel többet helyett lett az, hogy ne kapjunk egyet sem. Ki tudott találni egy olyan dolgot, ami működő képes volt és bajnoki aranyat ért. De most ezt egyáltalán nem látni rajta. Meg csak a legapróbb jelét sem, mint aki már elengedte ezt az egészet.

Valami nagyon felrement.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. január 21., csütörtök 8:05

Realista24 írta:
Zsombor írta: Jaja, meredek dolgok ezek, szerintem év végén lemond magától, nagyon nem akaródzik neki már itt lenni.
Nem tudom, én úgy gondolom, hogy lehet már ma úgy kel fel, hogy holnaptól nem jövök :lol:
Vagy ma beszél Pérezzel, elmondja kik kellenek, Pérez meg mondja, kapsz egy Bale-t, maradhat? :mrgreen: Meg esetleg egy Ceballost.
Idő előtt jött vissza, nagyon hamar belefásult az egészbe.
Sosem volt egy taktikai zseni (de nagyon nagyon alá is van becsülve ilyen téren), de így, hogy a fő erényét - ha időszakosan is - elvesztette, az öltöző menedzselésével és motiválásával, nem tudom mit akarhatna még itt ettől a csapattól.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 21., csütörtök 8:03

b3tman írta:
kiserik írta: Beigazolódott, ami gyanítható volt: a cseréket teljesen elvesztette, nem fognak megszakadni, mert úgy is cserék maradnak percek nélkül, viszont sajna a kezdőknek sem tesz jót a versenyhelyzet teljes hiánya. Nagyon hiányzik CR mentalitása a pályáról.
Nem csak a mentalitasa, ő maga is. En sokszor leirtam itt, es a mai napig tartom amugy h Zz csakis neki koszonheti azt hogy most nagy edzorol beszelunk. Igen, nem tudtuk potolni, mert potolhatatlan. Es Zz taktikaja , hogy Cr majd megoldja ugyis ha szarul jatszunk, meg tuzeli ugyis a csapatot az ugye nelkule nem igazan mukodik.....
Tegnap nyert is egy olasz Szuperkupát, amíg mi kipottyantunk :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég