Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 28., csütörtök 13:16

Pad'em írta: LV nem lesz a Levante ellen, Carvajal viszont visszatér. Ramos kérdéses, Nacho továbbra sincs. Sanszosan Mendy, Militao, Varane, Carvajal védelem lesz a CKM-HAB mögött.

Rodrygo felépülése elég jól halad, jövő héten már edzésbe áll.
Carvajal ma nem edzett, úgyhogy akkor gondolom mégse tér vissza. LV, Nacho, Ramos out, úgyhogy kénytelen lesz Odrit betenni ZZ.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 28., csütörtök 10:22

Yazid írta:
Pad'em írta: LV nem lesz a Levante ellen, Carvajal viszont visszatér. Ramos kérdéses, Nacho továbbra sincs. Sanszosan Mendy, Militao, Varane, Carvajal védelem lesz a CKM-HAB mögött.

Rodrygo felépülése elég jól halad, jövő héten már edzésbe áll.
mi van lesz valami kemény meccs hogy LVt pihenteti? vagy a szerződés hosszabbítás miatt? van?
Easy, csak egy szimpla muscle discomfort. Kövi meccsre kiheveri és visszafoglalja a pálya jobb oldalát :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. január 28., csütörtök 10:19

Pad'em írta: LV nem lesz a Levante ellen, Carvajal viszont visszatér. Ramos kérdéses, Nacho továbbra sincs. Sanszosan Mendy, Militao, Varane, Carvajal védelem lesz a CKM-HAB mögött.

Rodrygo felépülése elég jól halad, jövő héten már edzésbe áll.
mi van lesz valami kemény meccs hogy LVt pihenteti? vagy a szerződés hosszabbítás miatt? van?

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 28., csütörtök 10:11

LV nem lesz a Levante ellen, Carvajal viszont visszatér. Ramos kérdéses, Nacho továbbra sincs. Sanszosan Mendy, Militao, Varane, Carvajal védelem lesz a CKM-HAB mögött.

Rodrygo felépülése elég jól halad, jövő héten már edzésbe áll.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 26., kedd 19:23

felmentem megnézni az edzés képeket realmadrid.com-ra. azt láttátok, h Modricé a legtöbb labdaszerzés idén? 9cel van több neki mint Casenak :D (104 vs 95)..

öcsém, én hol leszek 2 év múlva? már tavaly tavasszal is lefutottak néha az ifik, ha nem figyeltem :lol: :lol:

LukaModricballondor2021??!! ELKÉPESZTŐ! :salute: :salute:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 23., szombat 12:03

Realista24 írta: The last three times Varane and Militao played together, Real Madrid ended up losing. They're both expected to start tonight. [@marca]

:mrgreen:
szerdán a kupa, júl. a city és mi volt a 3ik? nem a legagyonhasználtabb duónk :D
nekem 1 kérdésem, van, h LV-Varane-Militao-Mendy lesz, vagy Militao-Varane-Chust-Mendy és LV megy-e fel középpályára?
valahogy """""erősebbnek""""" érzem (nagyon sok idézőjellel erősebbnek) a csapatot, ha lv elöl van, mert addig sem ő a jobbhátvéd, szélsőnek meg a limitált képességei ellenére hasznosabb mint bekknek..
szal én Militao-LV jobbszéllel kezdenék, nem hiszek a lusta Ase és lelkes LV párosban.. (de félek h az utóbbi lesz.. bár mind1 is), nem oszt, nem szoroz annyira..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 11:14

The last three times Varane and Militao played together, Real Madrid ended up losing. They're both expected to start tonight. [@marca]

:mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. január 20., szerda 9:34

_____________lunin
odri____nacho__militao__marcelo
valverde__ castillas gyerek__isco
LV_________mariano____vini jr


ebből mi fog kisülni este arra qrva kívancsi leszek, bár alszok meg annyit azért nem ér :lol:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 19., kedd 20:31

füst írta: Yep, elbeszélünk egymás mellett, számomra nem okoz problémát ha ez így marad. Viszont ha átfogalmazod a mondataimat, akkor valóban értelmüket vesztik. További szócséplés szerintem felesleges, amit szerettem volna elmondtam. :)
'Elegans" kiszallo. Nem vesztegeted az idodet ram. De rendben, nem banom. Nekem az a velemenyem hogy te elbeszelsz masok mellett, neha sajat magad mellett is. Ebben az Odegaard kerdesben probalod ugy csavarni a dolgokat hogy jol jojjon ki az allaspontod. En reagaltam arra amit irtal, te meg tereltel. Nem ugyanazokkal a szavakkal de lenyegeben azt irtam le amit te is kettovel elotte, nem vesztette ertelmet. Mindegy, majd legkozelebb szo szerint idezek.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 19., kedd 19:32

Mindenki hulye csak te vagy helikopter, multkor mar megkaptam, hogy az olvasas erto kepessegem rossz, de akkor itt mindekie

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 19., kedd 19:30

Yep, elbeszélünk egymás mellett, számomra nem okoz problémát ha ez így marad. Viszont ha átfogalmazod a mondataimat, akkor valóban értelmüket vesztik. További szócséplés szerintem felesleges, amit szerettem volna elmondtam. :)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 19., kedd 19:08

Nem tudom eldonteni hogy direkt beszelsz el mellettem, vagy felreertheto volt amit mondtam.

Azt irtad, hogy jot tesz Ödegaard-nak hogy itt van es nem a Sociedadban mert megtapasztalja milyen az ha meg kell kuzdeni a helyert es ha nem teszi oda a top teljesitmenyt (Modric szintet) akkor azonnal kiszorul. Erre en azt mondom hogy ez egyszeruen nincs igy a Real Madridnal, mert van aki fos teljesitmennyel rendszeresen jatszik, van aki meg eselyt se kap csinalhat barmit. Itt elsosorban nem a teljesitmeny szamit, hanem hogy Zidane kedvel vagy nem.

Ha Modric szinten kellene beszallni jatekba, ha az lenne az elvart itt, akkor Isco emberemlekezet ota a lelaton ulne, ehelyett Zidane folyamatosan eloszedi. Te meg azzal jossz mint erv hogy miert jo hogy Odegaard nem a Sociedadban van hanem a Realban, hogy itt megtapasztalja milyen az egeszseges verseny meg a helyekert kuzdeni. Kozbe meg ilyenrol szo nincsen miota Zidane iranyitja a Real-t.

Igaz elotte meg azzal erveltel hogy Odegaard-nak az a jo ha vigyazunk ra mint egy himestojasra, nem kell hogy teher legyen a vallan mert megtorik a fejlodese. Akkor most melyik is? Mi a jo neki, ha megversenyeztetjuk es megtapasztalja milyen az ha Modric szintet varnak tole minden meccsen (nyilvan csak tole, Iscotol peldaul eleg az Isco szint hogy tobb percet kapjon mint a norveg), vagy az ha a padon pihen es nem erik kudarcok?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 19., kedd 18:09

sonic írta: Füst, te melyik Real Madridot nezed? Szivesen kovetnem azt ahelyett ami nalam megy a TV-be. Beleposzint, elvart teljesitmeny vagy palyaznak a helyedre? Hol? Olyan dolgokat hozol fel ervnek amik nincsenek. Van aki azt csinal amit akar ugyis jatszik van aki meg lehetoseget se kap hogy megmutassa. Itt a Realnal azt tapasztalja meg hogy milyen az amikor az edzonek kedvencei vannak es ha nem vagy koztuk totagast is allhatsz akkor se jatszol, ha benne vagy meg setalhatsz a palyan akkor is.

Modric szintjen kell beszallni az az elvart.... Persze, ok.
Miért, hány játékos felel meg a kezdőből az elvárásodnak? Egy kezemen kétszer meg tudom számolni azokat akikkel elégedett a madridizmus. A többivel vannak fenntartások... Hol kisebb, hol nagyobb, hol behozhatatlan. Modric az aki okot ad az elégedettségre, annyit várunk egy Real Madrid játékostól. Tévedek?

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 19., kedd 18:02

Füst, te melyik Real Madridot nezed? Szivesen kovetnem azt ahelyett ami nalam megy a TV-be. Beleposzint, elvart teljesitmeny vagy palyaznak a helyedre? Hol? Olyan dolgokat hozol fel ervnek amik nincsenek. Van aki azt csinal amit akar ugyis jatszik van aki meg lehetoseget se kap hogy megmutassa. Itt a Realnal azt tapasztalja meg hogy milyen az amikor az edzonek kedvencei vannak es ha nem vagy koztuk totagast is allhatsz akkor se jatszol, ha benne vagy meg setalhatsz a palyan akkor is.

Modric szintjen kell beszallni az az elvart.... Persze, ok.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 19., kedd 16:51

sonic írta:

A kulonbseg annyi hogy Odegaard kolcsonben volt a Sociedadban ahol rendszeres kezdo volt, es maradt volna meg 1 evet ha nem rendeli vissza Zidane hogy inkabb nalunk a padon uljon. Nyilvan semmi oka meltatlankodni, szerzodese van szoval azt csinalja amit mondanak neki. De kovessuk akkor a te logikadat, csak a megfelelo emberrel ne olyanokkal akik nem Zidane alatt epultek be. Menjen oda Militaohoz es kerdezze meg tole hogy mire szamithat a masodik szezonban, mennyivel remelhet tobb jateklehetoseget Zidane-tol. Ha elegedett a valasszal akkor szepen uljon meg a seggen.
Rendben, Militao nem kapott valami sok lehetőséget, bár teszem hozzá Varane-Ramos mellett kb ennyire lehet számítani. Ellenpéldának ott van Casemiro, Valverde, akik kezdeti mellőzöttség után megkapták ZZ-től az esélyt. Az első regnálás alatt Lucas és Asensio is így lett építve.
Ebből azt szűröm le, hogy azoknak nincs esélye bekerülni, akilet eleve nem akart ZZ -Bale, James, Mariano- a fiatalok, akiken látja a megfelelő mentalitást, azok pedig idővel bekerülnek. Ezen a ponton lehet vitatni ZZ döntéseit, hog melyik fiatalt dobta el túl korán, és melyiket nem. Ceba, Jovic, Regu stb.
De akit ő hívott, és akit nem akar elengedni lásd Öde... Az megnyugodhat, mert eljön az ideje. Csak ne lankadjon és tegye oda magát. Öde ezen a téren bíztató, a tehetsége és a hozzáállása sokat igér. Egyetlen dolog kell ezeken felül, a türelem.

A Socihoz annyit, hogy 5 évet is játszhat ott, azt sose fogja megérezni, hogy milyen amikor a bl csoportkörben már történelmi kudarcról beszélneknek ha meginog a továbbjutás. Ott nem tapasztalja meg hogy milyen ha ugyanarra a posztra másik 3 topjátékos tart igényt, és azt sem tapasztalja meg milyen érzés ha a Modric szintjén kell beszállni a játékba mert az az elvárt. Ott adott 3 szép indítást a Valladolod ellen és a tenyerükön hordozták. Itt ez a belépőszint, ha visszaesik, akkor máris más elől foglalja a helyet.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. január 19., kedd 16:50

kodo írta:Keretben sincs Odegaard. :mrgreen:
Meg egy ok, hogy ne nezzem ezt a gyotrelmet.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. január 19., kedd 16:22

Keretben sincs Odegaard. :mrgreen:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 19., kedd 16:18

füst írta: Még fél éve sincs itt, bírja már ki a padozást az első szezonjában, pláne ha jelentős ideig sérült is volt. Ha nagyon méltatlankodni támad kedve, menjen oda Modrichoz, Marcelohoz, Varane-hoz és kérdezze meg milyen volt az első szezonjuk.
A kulonbseg annyi hogy Odegaard kolcsonben volt a Sociedadban ahol rendszeres kezdo volt, es maradt volna meg 1 evet ha nem rendeli vissza Zidane hogy inkabb nalunk a padon uljon. Nyilvan semmi oka meltatlankodni, szerzodese van szoval azt csinalja amit mondanak neki. De kovessuk akkor a te logikadat, csak a megfelelo emberrel ne olyanokkal akik nem Zidane alatt epultek be. Menjen oda Militaohoz es kerdezze meg tole hogy mire szamithat a masodik szezonban, mennyivel remelhet tobb jateklehetoseget Zidane-tol. Ha elegedett a valasszal akkor szepen uljon meg a seggen.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. január 19., kedd 14:53

Ödének tengernyi ideje van még.
Tehát semmi értelme nem volt visszahozni.
Nem beléd állok mielőtt úgy tűnik. :) Te úgy értékeled, hogy fontos, hogy szokja a madridi közeget (szerintem nála ennek nincs jelentősége már), én meg úgy, hogy a folyamatos játéklehetőség sokkal fontosabb lenne még akkor is, ha néha besül. Hagyni kellett volna a helyén szerintem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 19., kedd 14:13

TheBull6 írta:
füst írta:

Két ok miatt...
De füst, azzal nem szoktatsz hozzá senkit semmihez, hogy a padon üldögél.

Csipázlak meg minden, kumma jó dolgokat írsz mindig, jó őket olvasni, de annyira elfogult vagy ebben az egész ZizuaZisten témában, hogy az már-már hihetetlen.

Akit beakarsz építeni a jövő Madridjába, azt játszatod. Nem 5-6 meccsen adsz neki 5 percet, hanem minden meccsen legalább egy negyedórát és ne adj isten néha még kezdeted is. Nincs rá garancia, hogy beválik vagy jól játszik, de ha ki sincs próbálva normálisan, akkor miből vonsz le következtetést??!! Meg mi alapján fog bármi is szokni??!!

Véleményem szerint Zidane nem a sokak által emlegetett RealMadrid eredménykényszere miatt játszatja az általa legjobbnak vélteket, hanem saját maga miatt is. Félti a seggét, ezért nem mer változtatni, nem mer semmi "drasztikus" dolgot meglépni. Nem nézne ki jól neki, hogy BL tripla, meg a többi siker, aztán elküldenek.

Csak azt kéne belátni hogy a haverok kevesek, nincs már egy CR-ed, nem 2015-2018 van és lenne/lett volna opció a padon bőven.

Saját seggét megpróbálhatná ezzel is menteni és még akár jól is elsülhetne.

De mondom semmi bajom veled, csak néznéd a dolgot egy kicsit másképp is.
mondjuk az is a ZZ way, hogy ha benne vagy a pixisben, akkor mindig te játszol.. szóval :D :D :D
a ZZ a Zisten meg am. úgy van :lol: , csak néha csinál ő is hülyeségeket... pl. fiatalokat felépíteni nem tud/akar..
de valahol meg is értem.. ha minden meccsen csikócsapat menne fel, az lenne a baj, h miért ők játszanak.. tojáshéjon lépdelős szitu ez, amin persze a makacsságai nem segítenek, van jogos kritika is...
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 107 regisztrált és 0 vendég