Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2004
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. január 26., kedd 14:48

Az utolsó 15-20 percre benyomtam én is a meccset tegnap, Akinfenva elég jól tolta. Meg is lepődtem, néha olyan pöpec labdákat adott a társaknak, csak néztem, hogy ilyenekre képes?
Ha vele jutottak fel, akkor jogos is, hogy focizhat velük a másodosztályban. Bár sajnos esélyes, hogy mennek is vissza "buszfordultával" a harmadosztályba, akkor meg ott még lehet marad, ha ő akar, illetve a klub felajánlja neki. De amúgy ő is egy példa rá, hogy a kor semmit se számít (Ibra, CR, Buffon..)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27392
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 25., hétfő 23:10

Ráadásul 39 éves lesz idén. Mondjuk sztem vissza is vonul, csak ezt a szezont még megkapta, ha már kiharcolták tavaly a feljutást.

+, ha minden igaz már több éve ő a legerősebb játékos FIFA-ban. :D :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. január 25., hétfő 23:07

Sierra írta: Az kizart hogy 102kg legyen. En vagyok 100kg es 190cm magas de fele ekkora vagyok kb :D

Amugy az a Kongoi (?) kezis hasonlo kaliber, aki most sztar lett a Vb-n :D

Ugye?

Ahogy így félre olvastam a svéd wikipediat simán elhittem, hogy 180kg. A 102 nagyon kevésnek tűnik. Basszus azokkal a karokkal..csak a karján van 50-50kg :lol: :D

Érdekes lesz meddig bírja majd a szíve, térdei..stb. Ilyen tömmeggel normál esetben az ember nem futkos focistaként.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. január 25., hétfő 23:00

Az kizart hogy 102kg legyen. En vagyok 100kg es 190cm magas de fele ekkora vagyok kb :D

Amugy az a Kongoi (?) kezis hasonlo kaliber, aki most sztar lett a Vb-n :D

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. január 25., hétfő 22:59

Remy írta:
Steve írta:

:lol: :lol:

Rágugliztam 180kg a súlya :ozil: :ozil:
Mondjuk 80kg lehet, hogy csak a feje. :mrgreen:

De hogy a francba bír ezzel a súllyal ezen a szinten futni? Még ha nem is sprintel le mindenkit és csak kocog, már az is durva.

Nem semmi. :agree:
102 kiló csak, 1.85 magas. :mrgreen:

Amúgy történelmi tettet hajtottak véghez, mikor feljutottak a 2. ligába. A csapata sosem járt itt, és ő is eddig csak a 3-4. ligában nyomult. De közönségkedvenc.

Ja sorry. Valóban csak 102kg. Mondjuk az úgy érthetőbb, de így is durva, hogy bír ezzel a súllyal futni. Meg hogy a térdei bírják.

Amúgy a 180kg az az volt, hogy annyit nyom ki fekvenyomáskor. :lol: :D Az sem rossz.

Mondjuk 102kg 1.85 magasság mellett ekkora izomzattal nem is olyan sok. :hmmm:


Hát egyéniség az biztos,megértem, hogy kedvenc.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27392
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 25., hétfő 22:54

Steve írta:
Remy írta:

Jó, csak, ha ez üt egyet, akkor az ilyen Hazard félék borulnak. :mrgreen: Amúgy hatalmas forma a csávó. :D
:lol: :lol:

Rágugliztam 180kg a súlya :ozil: :ozil:
Mondjuk 80kg lehet, hogy csak a feje. :mrgreen:

De hogy a francba bír ezzel a súllyal ezen a szinten futni? Még ha nem is sprintel le mindenkit és csak kocog, már az is durva.

Nem semmi. :agree:
102 kiló csak, 1.85 magas. :mrgreen:

Amúgy történelmi tettet hajtottak véghez, mikor feljutottak a 2. ligába. A csapata sosem járt itt, és ő is eddig csak a 3-4. ligában nyomult. De közönségkedvenc.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. január 25., hétfő 22:52

Remy írta:
Steve írta:

Aztaqva :lol: :D

Hú hát ez nem kis ember :ozil:

Hambisozzuk itt Hazardot akkor ez az ember mit ehet? :lol:
Jó, csak, ha ez üt egyet, akkor az ilyen Hazard félék borulnak. :mrgreen: Amúgy hatalmas forma a csávó. :D
:lol: :lol:

Rágugliztam 180kg a súlya :ozil: :ozil:
Mondjuk 80kg lehet, hogy csak a feje. :mrgreen:

De hogy a francba bír ezzel a súllyal ezen a szinten futni? Még ha nem is sprintel le mindenkit és csak kocog, már az is durva.

Nem semmi. :agree:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27392
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 25., hétfő 22:39

Steve írta:
Remy írta: Csak Akinfenwa le ne gyalulja. :mrgreen:
Aztaqva :lol: :D

Hú hát ez nem kis ember :ozil:

Hambisozzuk itt Hazardot akkor ez az ember mit ehet? :lol:
Jó, csak, ha ez üt egyet, akkor az ilyen Hazard félék borulnak. :mrgreen: Amúgy hatalmas forma a csávó. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. január 25., hétfő 22:34

Remy írta: Csak Akinfenwa le ne gyalulja. :mrgreen:
Aztaqva :lol: :D

Hú hát ez nem kis ember :ozil:

Hambisozzuk itt Hazardot akkor ez az ember mit ehet? :lol:

Nah úgy tűnik kellett egy kis idő, de Béla és csapata tovább szenvedik magukat a nehéz ellenfelen (mondjuk Real szurkolóként jobb ha csöndben maradok :mrgreen: )

Jó ez, Bale nyerjen sokat, legyen nagyon bolddok, golfozzon, növessze vissza a haját csak maradjon ott.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27392
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 25., hétfő 22:26

Csak Akinfenwa le ne gyalulja. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. január 25., hétfő 22:23

Igaz kupa, de:

Béla gólt rúgott a híres,neves kőkemény Wycombe Wanderers ellen így kiegyenlítve a meccset a Tottenham A csapatával :D :lol:

De ez jó. Van fény az alagút végén. Így talán van esély, hogy legalább ingyen elviszik a p.csába a nyáron. Hátha Mourinhonak kellene. Hajrá Béla, hajrá Tottenham!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. január 25., hétfő 22:06

kepa vedett a luton ellen az fa kupaban, jott is egy potya.
szerintem jovore mar mashol ved.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. január 25., hétfő 21:55

flori írta: Nem gondoltam volna, hogy kiteszik Lampardot. :ozil: Nem volt meggyőző a teljesítmény, de egyrészt klub legenda, másrész több összetevős volt ez a gyenge szereplés. Az is vicc, hogy egy Tuchel, aki kb. semmit nem nyert egész életében, már ül is át egy másik top csapat padjára. :lol:
Mit kellett volna nyernie? Szerintem ez lesz az első igazi erőpróbája, itt elválhat melyik polcra is helyezendő valójában. Azért a Dortmundban hozott egy kupát, meg két dobogót, a Bayern mellett nem könnyű labdába rúgni, főleg hogy azok eléggé átmeneti évek voltak a Borussiánál. Nem volt akkor olyan mag ott ha jól rémlik, mint Klopp alatt vagy most Haalandék. Párizzsal is hozta a kötelező bajnoki címeket, plusz csak elvitte már egy BL-döntőbe őket, ami egyik elődjének sem jött össze, pedig már annak idején Ancelotti is prime éveiben járó Ibrákkal dolgozhatott. Ennyi erővel, a PSG-nél mindenki megbukik, aki nem húzza be a BL-t, pedig az már erősen lutri, hogy egy döntő hogy alakul. Most a Chelseanél megmutathatja.
Kercsó írta: érdekes lesz a Chelsea. ott most a fő feladat, hogy a 2 német titánt beépítse Tuchel.

Kepával vajon mi lesz? megkapja az új esélyt vagy marad 70 milliós padmelegítőnek.
Hülyék lennének új esélyt adni neki. Kuka az ember.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. január 25., hétfő 21:31

érdekes lesz a Chelsea. ott most a fő feladat, hogy a 2 német titánt beépítse Tuchel.

Kepával vajon mi lesz? megkapja az új esélyt vagy marad 70 milliós padmelegítőnek.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2004
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. január 25., hétfő 20:28

Lampard 2014-ben, amikor a klub kirúgta VIllas-Boast:
Amikor visszanyal a fagyi :D ugyanez, ugyanígy igaz Lampardra.

"The players had no part in his dismissal, he played his cards and they didn't work, maybe he was too young and maybe the job was too soon for him."

- 2003 óta 10 edzőt rúgott ki Abramovic, 5 ideiglenes edző volt, Sarri maga lépett le.


Anno hehe említette a srácot, korosztályának egyik legjobbja volt fiatal korában.
8 év alatt 7x adták kölcsön - Lucas Piazon - most végleg eladták, ingyen
MInt ismert, ugye a Chelsea az elmúlt x évben rengeteg fiatal játékost vett meg aprópénzért, aztán a legtöbbjükből nem lett semmi, nem vitték semmire. Sokukkal állandóan hosszabbítottak is, a semmiért. Még Marko Marin is kapott hosszabbítást, holott úgy volt összetákolva szegény srác a sok sérülése után.
Nagyon jól elmondja a dolgokat. Egy másik Chelsea kölcsön játékos, Kalas és Ő is ott volt a Fulham feljutásánál, de végül egyikük se maradhatott. Vajon miért? A Chelsea túl sokat kért értük? Miért is - ha úgyse számítanak rájuk, a Fulhamben játszottak, miért nem adták el őket? DE ahogy Piazon elmondja, ugyanez igaz kb az összes kölcsönben lévő fiatalra. Lehet, hogy jó dolog, hogy Chelsea játékosnak mondhatod magad, de kb ennyi az egész. úgyse fogsz játszani a csapatban. Akkor meg minek is igazolnának oda? Pénzért. Nevet szerezni? Piazon jó kalandnak fogta fel, hogy így sok országba eljuthatott a folyamatos kölcsönök miatt, de a karrierje szempontjából ez nem volt jó. Másik dolog: ha egy játékosnak jól megy egy helyen (Piazonnak a Vitesse-ben) akkor miért nem lehet tovább ott hagyni? Hogy fejlődjön, fontos embere legyen a csapantak... miért kell fél / 1 évente állandóan új csapatba kölcsönadni? Kár, mert hiányzott a bizalom a pályafutásából. Vitesseben vagy a Fulhamben megkaphatta volna esetleg, ha...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. január 25., hétfő 16:23

Szerintem Tuchel jó lehet oda, a koncepciójához passzol a keret nagyja, mondjuk a védelmet nem ő fogja rendbe tenni.
Nem illik.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2004
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. január 25., hétfő 16:05

flori írta: Nem gondoltam volna, hogy kiteszik Lampardot. :ozil: Nem volt meggyőző a teljesítmény, de egyrészt klub legenda, másrész több összetevős volt ez a gyenge szereplés. Az is vicc, hogy egy Tuchel, aki kb. semmit nem nyert egész életében, már ül is át egy másik top csapat padjára. :lol:
Naa, azért a PSG-ben a bezsebelhető trófeákat behúzta nagyjából - mert ott is bukott egy Strasbourg és Rennes ellen kupadöntőket :lol:
De ő is csak úgy beleült a tutiba a PSG-nél, pár ingyen trófea jól jött a vitrinjébe.

Chelsea FB csoportban korábban írták - s én meg továbbítottam ide, hogy állítólag volt egy "megnemtámadási szerződése" lampard részéről, hogy csak úgy vállalta, hogy nem lehet kitenni idő előtt / vagy első évben - nem tudom hogy volt már... Tudom, megmondta valaki, hogy ez marhaság. Így is lett.
De tényleg nem gondolta volna az ember, hogy idő előtt távozni fog, hiszen ugye egyrészt klublegenda, másrészt meg egy új projekt vette kezdetét. De ahogy sokan sejtették, túl nagy falat volt ez neki. HA csak 1 évet is, neki is el kellett volna szegődnie másodedzőnek, mint ZZ tette anno Carlo mellett vagy a zseniális Pep mellett Arteta, de még sok példa van ilyenre. Derbynél jó volt Lampard, épp csak lemaradtak a rájátszásról, maradhatott volna ott is még egy kicsit, edzői fejlődésként.

Ahogy az várható volt, Cavani nagy erősítés volt, főleg ingyen akárkinek is. Realnál is adott lett volna a lehetőség, Perezék nagy hülyék voltak, hogy nem éltek vele, aranyat érhetett volna - mint az Atleticonak Suarez. Egy az egyben hasonló szitu. Ehelyett még a végén a MU-nak ér aranyat? háát besz*rás :lol:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: flori » 2021. január 25., hétfő 14:05

Nem gondoltam volna, hogy kiteszik Lampardot. :ozil: Nem volt meggyőző a teljesítmény, de egyrészt klub legenda, másrész több összetevős volt ez a gyenge szereplés. Az is vicc, hogy egy Tuchel, aki kb. semmit nem nyert egész életében, már ül is át egy másik top csapat padjára. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. január 25., hétfő 11:55

Zsolti megy vajon Tuchellel? A PSG után ez se lenne egy rossz állomás neki.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. január 25., hétfő 11:19

Pad'em írta: Frank Lampard is set to be sacked, as @Matt_Law_DT reported today. Chelsea board ‘furious’ and ‘disappointed’ for weeks.

Nagy volt rá a kabát. Tuchelt írják utódnak.
Kivancsi leszek Tuchelre. En az edzoi karrierjet eddig kisse overratednek erzem, de most megmutathatja, a Chelseanek eleg jo kerete van.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég