Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 2., csütörtök 14:04

Higuaín elengedéséről repdesnek a hírek
--> Real Madrid: Higuaínra már nem számítanak a klubnál! Az a szenny NSO hozta le a L'Équipe-re hivatkozva, de szerintem kacsa; én a franciáknál semmit nem találtam! Ugyanakkor maga az elv, terv elég egyértelműnek tűnik és az is egybevág a dolgokkal, hogy 2 támadó focistát (1 tkp.:Bale, + 1 csatár: Kun/Cavani) igazolna a klub a nyáron!
Podría irse con Mou al Chelsea
Bombazo Xabi Alonso
José meg Khedira helyett inkább Xabit vinné a Chelseahez! :D Hozzáteszem Abra papa már most beintett neki és közölte a portugállal, hogy a teljhatalmat felejtse el; a ruszki besugója, Emenalo ugyanis marad a klubnál!
patonak meg előbb össze kell raknia magát megint.
egyedül utóbbi vetekszik képességekben benzemával
A brazilról én sem mondtam még le; (kövezzetek meg érte, de) szívem szerint elhoznám Ibrát 2 évre, aztán meg ha Pato esetleg kész a visszatérésre, akkor ................................! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. május 2., csütörtök 14:09-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 2., csütörtök 13:57

"Iscoról sajnos nincsenek hírek"

Hogyne lennének, a PSG állítólag kifizeti a kivásárlási árát, 35 milkát.

Kondogbia nagyon fiatal még, de nyilván nem véletlenül akarják annyian. Nyilván nem tudná azt hozni jövőre, mint mondjuk Vidal, viszont a franciát meg lehet venni Vidallal ellentétben. A chilei abszolút nem tűnik eladónak, ráadásul ő is sokszor lenyilatkozta, hogy ott akar maradni. Pogbára nagyobb esélyt látok.

Egyébként még annyi, hogy jó eséllyel új korszak, új edző, új taktika, szóval jövőre ne várjunk csodákat. A mostani gálakezdőhöz képest akár 4 vagy 5 helyen is lehet változás, kicsi az esélye annak, hogy már a következő szezonban gördülékeny lenne minden.

"falcao a paktum miatt nem jön, "


Hétvégén egyébként újra megerősödött bennem, hogy nem hoznám Falcaot... Persze nekem sepciális igényeim vanna egy csatárra nézve, mondjuk hogy ne szédüljön a 16-oson kívül. A kolumbiai eltávolodva a kaputól, olyan mint egy partra vetett hal, nagyjából Higuain szintjén van. 16oson belül persze más tészta, de nálam alapvetés, hogy minden támadó értékelhetőt legyen képes nyújta a mezőnyben is.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 2., csütörtök 13:45

Acho írta:Higuaín elengedéséről repdesnek a hírek: én megmondom őszintén, hogy nem őt engedném el, hanem Benzemát. csereként beszállva hatékony Pipita, a francia helyére meg jöhetne mondjuk egy Falcao-jellegű csatár
a logika jó, van benne valami, de higuain annyira rakás szar, hogy akkor már adjunk lehetőséget inkább vmi castillásnak.
illetve jöhet ide bárki, benzemánál nem jobb sem képességekben, se a béellben.
a bájern és a dortmund csatárai nálam leverik a lécet, aguero nem jobb benzemánál, cavani pláne nem, falcao a paktum miatt nem jön, patonak meg előbb össze kell raknia magát megint.
egyedül utóbbi vetekszik képességekben benzemával, aki ha jó formában van, akkor totál értelmetlen és felesleges csatárt igazolni, sosem a góllövéssel volt a bajunk, a kp-n van minden probléma gyökere.
Kép
Kép
Kép

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. május 2., csütörtök 13:44

Acho írta:Higuaín elengedéséről repdesnek a hírek: én megmondom őszintén, hogy nem őt engedném el, hanem Benzemát. csereként beszállva hatékony Pipita, a francia helyére meg jöhetne mondjuk egy Falcao-jellegű csatár
Vegre repdesnek a hirek :D es menni fog,kivanom,h az uj klubjaban lojon vegre golokat is mert egy csatarnak talan ez a dolga foleg a fontos meccseken B-) Falcaot nem tudjuk leigazolni,Benzemaval meg felesleges hasonlitani Gonzit ezt mar sokszor bizonyitotta az Argentin,viszlat :ike:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 2., csütörtök 13:34

Ha jön Ancelotti akkor szerintem Kaká marad. Pedig belőle egy 10-15 millát lehet csinálni.
Vagy a jobbik eset hogy Ance alatt megtalálja régi formáját.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Acho » 2013. május 2., csütörtök 13:33

Higuaín elengedéséről repdesnek a hírek: én megmondom őszintén, hogy nem őt engedném el, hanem Benzemát. csereként beszállva hatékony Pipita, a francia helyére meg jöhetne mondjuk egy Falcao-jellegű csatár
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 2., csütörtök 12:59

" Mi a fenéért? Miért kell nekünk állandóan Máltai Szeretetszolgálat módjára működni? Egy Raul, Guti esetében legyen nagyvonalú a klub, de egy 3 évig ittlévő semmi rendkívülit sem végrehajtó edzővel szemben minek kell kivételezni? Abranak a bőre alatt is pénz van, Mourinho menni akar, csengessenek érte nyugodtan! :vivo:"

Így van.A klub ne legyen már jótékonysági intézet.Csengessen az orosz,van miből...

Megy a tervezgetés látom,csak nehogy sorozatos csalódások legyenek,hogy akit el akartok adatni az marad,akit meg szeretnétek hozni,az meg nem jön...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 2., csütörtök 12:17

Már megint a legfontosabb poszton megy a spórolás... veszünk egy Kondogbiát, ahelyett, hogy rámennénk Vidalra.
Én csak ezt nem értem, hogy akkor miért kell fél Európának Kondogbia??? Másrészt várjuk már ki a végét édes Istenem (és azt hogy ténylegesen kik érkeznek majd); annyi minden befolyásolhat egy átigazolási szezont, hogy az félelmetes; emellett vélhetően Ancelotti is képben van, lévén múlt héten José Ángel Sánchez vele egyeztetett Párizsban!
Iscoról sajnos nincsenek hírek
Hál' Istennek! ;)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

norbinovak
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:41
Kedvenc játékosaid: R9, Zidane, Ronaldinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Videoton

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: norbinovak » 2013. május 2., csütörtök 12:07

"Carvajal, Kondogbia, Verratti/Gündogan, Bale, csatár"

Már megint a legfontosabb poszton megy a spórolás... veszünk egy Kondogbiát, ahelyett, hogy rámennénk Vidalra. én amúgy sem látok ebben a gyerekben sokat. jó passza nem sok van, bár erős testalkatú, viszonylag jól is fejel, de szerintem kevés a srác. mindegy, ne legyen igazam...
A listán lévő többi emberkének viszont nagyon örülnék. Carvajal biztos, hogy nem véletlenül a német bajnokság egyik legjobb jhv-je. Verrattit Anthonyval ellentétben nagyon jó megoldásnak tartom. Ügyes, viszonylag gyors, kreatív, jól lát a pályán. Az meg, hogy a testalkata nem elég ahhoz a poszthoz meg vicc. Xabi sem egy vasgyúró, mégis a világ egyik legjobbja (volt) a posztján. Neki nem kimondottan a labdaszerzés, ütközés a fő feladata, hanem a csapat mozgatása. Természetesen a védekezésből is ki kell vegye a részét, de nem úgy, mint mondjuk (ha érkezik) Kondogbiának, vagy a jelenlegi csapatból Khedirának (mert ezt kellene csinálnia, de alkalmatlan). Gündogan szintén jó lenne, bár én inkább Verratti mellett vagyok, nagyon sok van a srácban
Bale szerintem jöhet, Di Maríanál egyértelműen jobb megoldás, bár Reusnak jobban örülnék, de a neve fel sem merül sajnos, meg hát Ő el sem akarja hagyni a Dortmundot.
Csatár posztra pedig egyértelműen Agüero kellene. Már egyszer leírtam még kb 1 hete, hogy miért.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 2., csütörtök 12:00

___Samy___ írta:hát azért talán tényleg jó lenne megvárni, hogy ki lesz a következő edző
bár igazából azt sem bánnám, ha már a jövő évi keret össze lenne rántva az amerikai túráig
Hát igen az nem ártana. Ha megint elkövetjük a Modric-féle hibát akkor tökön szúrom magam. Jó lenne, ha már a szuperkupára(persze, ahhoz meg is kell nyerni a kupát) nagyjából összeállna a Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo-Verratti-Vidal-Modric-Reus-Benzema-Ronaldo kezdő 11 :mrgreen:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 2., csütörtök 11:54

Verratti-nak volt egy jó éve talán, fizikailag pedig nem megfelelő szerintem arra a posztra
20 éves. Mégis hány jó évének kéne lenni a háta mögött? Ebből adódóan pedig fizikálisan is bőven fog fejlődni. De amugysem hiszem h probléma lenne.

Nekem Modric-Verratti-Gündogan kp kell. Persze utóbbi helyett lehet Vidal is, de így reálisabb.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. május 2., csütörtök 11:49

Iscoról sajnos nincsenek hírek :(
pedig őt mindenképp le kéne igazolni a középpályára
főleg ha Di Maria és reméljük Kaka is távozik...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 2., csütörtök 11:45

madridronie írta:
Remek, megint akkor úriemberkedünk, amikor nem kéne, megspórolunk Abramovicnak 20 millát.
Akkor kellett volna úriemberként viselkedni, amikor megszabadultak Salgadotól, Raúltól, Hierrotól, Robi Carlostól pl. Na mindegy.
Ezzel abszolút egyetértek!
Olyan sikeresek leszünk jövőre, mint az állat. Jön Bale meg jön Kondgobia, megmentik a klub hírnevét :cens:
Ez a Kondgobia ha megüti az M.Diarra szintjét már meg lehetünk elégedve majd...
Ezzel viszont nem, előbb várjuk ki a végét és az igazolásokat is (la. az esélyt kapják már meg)! Őszintén szólva a Marca és a többi spanyol lap egybehangzó listájával (Carvajal, Kondogbia, Verratti/Gündogan, Bale, csatár) én több, mint elégedett lennék erre a nyárra, főleg a mostani keretet látva, elnézve!
Kondgobia semmi extra, ez számomra teljesen nyilvánvaló; Verratti-nak volt egy jó éve talán, fizikailag pedig nem megfelelő szerintem arra a posztra, Bale-el pedig megismétli Perez a Beckham féle hibát, nem fog elférni CR-el együtt a pályán. És Bale marketing szempontjából fele annyit sem ér mint Becks.
Carvajal jöhet, Gündogan nem tudom. Eddig nem meggyőző nekem ez a lista.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 2., csütörtök 11:44

de most ezeket a játékosokat ki szeretné leigazolni? még josé vagy már perez?
Szerinted??? Ez már a Perez-José Ángel Sánchez-Ancelotti alkotta triumvirátus emberei, elég egyértelműen! José már réges-régen; hetek, hónapok óta a Chelseare fókuszál, készül (ez annyira látszik a tagon, hogy az nem igaz) --> Falcao, Lewandowski, Fellaini!!! Nekem és úgy tűnik a Marcának is meg van róla a véleménye! -->
Has failed to deliver the Champions League
The Not-So-Special One
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. május 2., csütörtök 11:46-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 2., csütörtök 11:40

hát azért talán tényleg jó lenne megvárni, hogy ki lesz a következő edző
bár igazából azt sem bánnám, ha már a jövő évi keret össze lenne rántva az amerikai túráig
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 2., csütörtök 11:38

___Samy___ írta:de most ezeket a játékosokat ki szeretné leigazolni? még josé vagy már perez?
Perez/Ancelotti a hírek szerint. Aztán lehet, hogy csak Perez. Remélem, hogy Ancelotti marad a helyén és ide nem jön.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 2., csütörtök 11:38

"ezért a nyáron José Ángel Sánchez-zel karöltve örömmel veti majd magát a munkába és ismét kész feltuningolni imádott csapatát! :D :D :D "


és ezért hozza 50ért Bale-t...
Inkább Ancelottit kéne megkérdezni h ő mit akar.

http://www.youtube.com/watch?v=vURbf8WT51I --> Kondogbia. Nothing special.



(sorry de nálam se működnek a gombok)
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 2., csütörtök 11:34

de most ezeket a játékosokat ki szeretné leigazolni? még josé vagy már perez?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 2., csütörtök 11:33

Remek, megint akkor úriemberkedünk, amikor nem kéne, megspórolunk Abramovicnak 20 millát.
Akkor kellett volna úriemberként viselkedni, amikor megszabadultak Salgadotól, Raúltól, Hierrotól, Robi Carlostól pl. Na mindegy.
Ezzel abszolút egyetértek!
Olyan sikeresek leszünk jövőre, mint az állat. Jön Bale meg jön Kondgobia, megmentik a klub hírnevét :cens:
Ez a Kondgobia ha megüti az M.Diarra szintjét már meg lehetünk elégedve majd...
Ezzel viszont nem, előbb várjuk ki a végét és az igazolásokat is (la. az esélyt kapják már meg)! Őszintén szólva a Marca és a többi spanyol lap egybehangzó listájával (Carvajal, Kondogbia, Verratti/Gündogan, Bale, csatár) én több, mint elégedett lennék erre a nyárra, főleg a mostani keretet látva, elnézve!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 2., csütörtök 11:22

Remek, megint akkor úriemberkedünk, amikor nem kéne, megspórolunk Abramovicnak 20 millát.
Akkor kellett volna úriemberként viselkedni, amikor megszabadultak Salgadotól, Raúltól, Hierrotól, Robi Carlostól pl. Na mindegy.

Olyan sikeresek leszünk jövőre, mint az állat. Jön Bale meg jön Kondgobia, megmentik a klub hírnevét :cens:
Ez a Kondgobia ha megüti az M.Diarra szintjét már meg lehetünk elégedve majd...
A Juventus vinne akit vinne, de azoktól nagy pénzeket ne várjatok...ja és nem fogják ideadni cserébe a legjobbjaikat, mert építkezni akarnak ők is nem rombolni...
Jó lenne valahogy a Mendes kapcsolatot is leépíteni...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég