Martin Ødegaard - 21

Archívum
Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2021. január 27., szerda 18:06

kodo írta:
Remy írta:

Nyilván nem a bevételi részre gondoltam... :)
Nem hiszem, hogy Odegaardert sírna a Bernabeu nepe, foleg hogy Modric elkepeszto idén is.
Aha, Modric elképesztő idén is, csak hogy ez nem fog sokáig tartani, mivel idén lesz 36 éves...
Ez a szomorú, hogy aki pótolhatná és a kölcsönadásai alatt bizonyított meg sem kapta a bizonyítási lehetőséget ZZ-től.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. január 27., szerda 17:18

füst írta: Vagy pedig ott van Casemiro példája, aki a kispadról lett alapember.
Odament szépen ZZ-hez, megkérdezte miért nem játszik, ő pedig elmondta neki hogy tegye amit mond, lgyen türelmes és alapember lesz. És voilá.
Azert Casemiro mar Benitez alatt kezdo volt. ZZ elkezdte jatszatni a Kroos - Modric- Isco harmast, neha Kovacic volt Isco helyett. Csak Kroos vkp-kent sokszor nem szaladt hatra, inkabb csak setalt, ugyhogy miutan az Atleti ellen pont rola kaptunk egy rohadt nagy golt, Zidane vegre berakta a kezdobe a csapat egyetlen vkp-sat.

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. január 27., szerda 17:07

Lehetséges, de azt is előre verítheti, hogy ha a jövőben sem a szája íze szerint alakulnak a dolgok, mert padra teszik, nem a kedvenc posztján használják, nem szimpi az edző, vagy nem elég a fizu vagy akármi.... akkor szívbaj nélkül lelép. Nem lehet tudni. Majd az idő eldönti, hogy a javára válik-e ez a mentalitás. Én annak örültem volna ha marad és itt győzi meg az edzőt, amikor lehetőséget kap.
És az baj, ha lelép? Másnál meg az a problémátok, hogy nem lehet megszabadulni a játékostól, itt meg az a baj, ha valaki szeretne futballozni, ha az edző nem hajlandó még csak becserélni sem?
Én a helyében maradtam volna amugy, meg kell tanulni kivarni a sorod.
Ez, akkor jó duma, ha tudod, hogy miután végig vártad a sorod, akkor te következel, és bármi van, olyan támogatást kapsz, mint egy Isco, aki 100 esélyt eljátszott. Itt most úgy állunk, hogy az edzőnél Valverde meg Isco is előrébb van. Arról meg ne is beszéljünk, hogy a játékos a padon teljesen leépül vagy éppen, amíg Ő várakozik, addig Európa több klubjában mások fociznak, a Real-nak meg, ha megtetszik valaki, akkor idehozzák.
Regu szépen kivárta a sorát a Castilla-ban, felkerült a csapathoz, nézte, ahogy Marcelo botrány szarul játszik, majd, amikor megkapta az esélyt, akkor bizonyított, ennek örömére meg elküldték és hoztak helyette 50 millióért egy másik játékost. Ez a forgatókönyv simán benne van Ödegaard-nál.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 27., szerda 16:56

Vagy pedig ott van Casemiro példája, aki a kispadról lett alapember.
Odament szépen ZZ-hez, megkérdezte miért nem játszik, ő pedig elmondta neki hogy tegye amit mond, lgyen türelmes és alapember lesz. És voilá.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. január 27., szerda 16:35

füst írta:
Amúgy a döntése hogy menni akart bizakodásra is adhat okot. Mármint azt sejteti hogy van benne bizonyítási vágy, nem fél az új kihívásoktól érzi hogy több van benne stb.
Lehetséges, de azt is előre verítheti, hogy ha a jövőben sem a szája íze szerint alakulnak a dolgok, mert padra teszik, nem a kedvenc posztján használják, nem szimpi az edző, vagy nem elég a fizu vagy akármi.... akkor szívbaj nélkül lelép. Nem lehet tudni. Majd az idő eldönti, hogy a javára válik-e ez a mentalitás. Én annak örültem volna ha marad és itt győzi meg az edzőt, amikor lehetőséget kap.
Hagyjuk már ezt a marhaságot. Zidanet senki nem tudta még meggyőzni semmiről. Csak azokban bízik, akik itt voltak, mikor átvette a keretet. Az egyszem Mendy esetében is inkább Marcelo statisztikái győzték meg. Volt elég példa Martin előtt, hogy tudja, hogy mi a logikus lépés.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. január 27., szerda 16:30

füst írta:
Amúgy a döntése hogy menni akart bizakodásra is adhat okot. Mármint azt sejteti hogy van benne bizonyítási vágy, nem fél az új kihívásoktól érzi hogy több van benne stb.
Lehetséges, de azt is előre verítheti, hogy ha a jövőben sem a szája íze szerint alakulnak a dolgok, mert padra teszik, nem a kedvenc posztján használják, nem szimpi az edző, vagy nem elég a fizu vagy akármi.... akkor szívbaj nélkül lelép. Nem lehet tudni. Majd az idő eldönti, hogy a javára válik-e ez a mentalitás. Én annak örültem volna ha marad és itt győzi meg az edzőt, amikor lehetőséget kap.
Igen persze ez is reális opció lehet. Másrészt hogy bizonyítson ha nem kap lehetőséget? És ezzel elérkeztünk a kiindulási ponthoz... Személy szerint le is zárom mert csak találgatunk. Így alakult s ezt el kell fogadni.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 27., szerda 16:22

Amúgy a döntése hogy menni akart bizakodásra is adhat okot. Mármint azt sejteti hogy van benne bizonyítási vágy, nem fél az új kihívásoktól érzi hogy több van benne stb.
Lehetséges, de azt is előre verítheti, hogy ha a jövőben sem a szája íze szerint alakulnak a dolgok, mert padra teszik, nem a kedvenc posztján használják, nem szimpi az edző, vagy nem elég a fizu vagy akármi.... akkor szívbaj nélkül lelép. Nem lehet tudni. Majd az idő eldönti, hogy a javára válik-e ez a mentalitás. Én annak örültem volna ha marad és itt győzi meg az edzőt, amikor lehetőséget kap.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. január 27., szerda 16:19

kodo írta:
Remy írta:

Nyilván nem a bevételi részre gondoltam... :)
Nem hiszem, hogy Odegaardert sírna a Bernabeu nepe, foleg hogy Modric elkepeszto idén is. Van ami elobb kibassza a spanyoloknal a biztositekot.

Én a helyében maradtam volna amugy, meg kell tanulni kivarni a sorod.
Nem értetted a lényeget... Lehet már nem ZZ lenne az edző :mrgreen: Biztos nem tapsikolt volna 60 ezer ember miután kiperkalt sok eurót hogy egy B csapatos Shaktar felmossa velünk a padlót stb. És igen akkor játszott Öde mielőtt ezzel jönne valaki.

Másrészt bevételkiesés mindenhol volt... Ez nem lehet mentség mindenre.

Sokan úgy viselkednek mint egy szerelmes tini aki csak a szép/jó dolgokat látja meg bármit mond egy másik személy...

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: SzB » 2021. január 27., szerda 16:18

Vagy elviszi onnan valamelyik nagy cápa... Egyébként az Alavés elleni kezdőnek 28,5 év volt az átlagéletkora, négy harminc fölötti játékossal...

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. január 27., szerda 16:15

Remy írta:
kodo írta:

Nagy szerencse hogy a bevetel nagyresze kiesik valoban.
Nyilván nem a bevételi részre gondoltam... :)
Nem hiszem, hogy Odegaardert sírna a Bernabeu nepe, foleg hogy Modric elkepeszto idén is. Van ami elobb kibassza a spanyoloknal a biztositekot.

Én a helyében maradtam volna amugy, meg kell tanulni kivarni a sorod.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. január 27., szerda 16:14

Professore írta: Már csak az a kérdés hogy végleg lépni akár vagy csak ZZ éra véget várja.
ezért lett volna jobb a spanyol liga
Arsenalnal ha beválik, lehet végleg ott akar maradni :hmmm:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 27., szerda 16:05

kodo írta:
Remy írta: Azért lehet, hogy ZZnek és Pereznek rohadt szerencséje van, hogy nincsenek szurkolók.
Nagy szerencse hogy a bevetel nagyresze kiesik valoban.
Nyilván nem a bevételi részre gondoltam... :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. január 27., szerda 16:04

Remy írta: Azért lehet, hogy ZZnek és Pereznek rohadt szerencséje van, hogy nincsenek szurkolók.
+1 nekem is eszembe jutott hogy sokszor fel lett hozva mint enyhítő körülmény hogy nincsenek nézők... És ez valóban lehet egy szempont. Viszont CR-t is kifütyülte a Bernabeu népe hát akkor ezt a nagy semmit, a zakokat hogyan viselte volna?

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. január 27., szerda 16:02

Remy írta: Azért lehet, hogy ZZnek és Pereznek rohadt szerencséje van, hogy nincsenek szurkolók.
Nagy szerencse hogy a bevetel nagyresze kiesik valoban.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. január 27., szerda 16:02

Amúgy a döntése hogy menni akart bizakodásra is adhat okot. Mármint azt sejteti hogy van benne bizonyítási vágy, nem fél az új kihívásoktól érzi hogy több van benne stb. Ezek viszont kellenek hogy egyszer top játékos váljon belőle. Nem mint Isco aki ücsörög a padon vagy Asensio aki nyíltan kijelenti hogy más húzza a csapatot mert ő csak utazik a vonaton. Már csak az a kérdés hogy végleg lépni akár vagy csak ZZ éra véget várja.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 27., szerda 15:58

Azért lehet, hogy ZZnek és Pereznek rohadt szerencséje van, hogy nincsenek szurkolók.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. január 27., szerda 15:53

Valamilyen szinten a körülmények áldozata is lett, mert az elején még próbálgatva volt, meg forgatva a csapat, de utána nagyon kellettek az eredmények, és visszakerültek a bevált emberek.

De baszki, vissza se akart jönni a gyerek, Zidane kérte őt vissza, aztán most meg mutatja a fuckot neki. Sokszor igaza volt már a kopasznak különböző játékosoknál, de azt hiszem ez nagyon nem volt korrekt. Isco meg mindig kapja a lehetőséget, ki érti ezt komolyan??
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. január 27., szerda 15:48

füst írta:
ArjenMagicRobben írta:
Nyilván akart menni ha havonta egyszer játszik. Én még bízom benne, hogy ha elküldik ZZ-t akkor a nyári új projektre visszajön.
4 hónap után telt be neki a pohár, közben sérült is volt. Jó sokáig bírta.

De nem ez volt a lényeg, hanem az, hogy a klub szépen felépítette, mint ahogy Samy írta.
Viszont utána már nem stimmel a folytatás, mert nem mi akartuk elküldeni, hanem ő akart menni. Ha pedig menni akar, akkor nem ad más választást a vezetésnek, minthogy elengedjék. Mert az nem járható út hogy egy 'el akarok menni mert nem játszhatok' hiszti után úgy reagál a vezetés, hogy 'berakunk a kezdőbe csak légyszi maradj'. Öde döntése volt ez, felőlem mindenki úgy értelmezi a jogosságát ahogy akarja. De.
Ha a klubon múlt volna, Öde most is a keret tagja.
Szépen felépítette... Mintha ebben Öde nem dolgozott volna bele. Másrészt rohadt jó lehetett neki hogy egyik csapatból és bajnokságból a másikba küldtük kvázi nem sok stabilitást kapott, meg a kölcsönjátékos státus sem leány álom (lásd Kubo). Aztán végre visszarendeljük hogy na most kellesz aztán szart se játszik jóformán és nála sokkal gyengébb játékosok meg csőstől kapják a lehetőségeket. Mindent összevetve én megértem hogy menni akart.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. január 27., szerda 15:48

Füst basszus...

Kiváncsi leszek a véleményedre, ha jön egy másik edző, aki majd tudja menedzselni meg használni a fiatalokat.

Bár a mostaniak alapján, mindenkinek, minden apró hibájába kb bele fogsz állni, hiszen senki se üti majd meg az elvártat egyből és senki se Zidane.... Remek vélemények lesznek, azt már előre látom..

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. január 27., szerda 15:42

füst írta:
ArjenMagicRobben írta:
Nyilván akart menni ha havonta egyszer játszik. Én még bízom benne, hogy ha elküldik ZZ-t akkor a nyári új projektre visszajön.
4 hónap után telt be neki a pohár, közben sérült is volt. Jó sokáig bírta.

De nem ez volt a lényeg, hanem az, hogy a klub szépen felépítette, mint ahogy Samy írta.
Viszont utána már nem stimmel a folytatás, mert nem mi akartuk elküldeni, hanem ő akart menni. Ha pedig menni akar, akkor nem ad más választást a vezetésnek, minthogy elengedjék. Mert az nem járható út hogy egy 'el akarok menni mert nem játszhatok' hiszti után úgy reagál a vezetés, hogy 'berakunk a kezdőbe csak légyszi maradj'. Öde döntése volt ez, felőlem mindenki úgy értelmezi a jogosságát ahogy akarja. De.
Ha a klubon múlt volna, Öde most is a keret tagja.
de miért, szerinted volt bármi jövőképe ZZ alatt erre a tavaszi szezonra? ja persze, a klub megtartotta volna, csak úgy mint isco például. ne hülyéskedjünk már, ZZ kb esélyt se adott neki, a taktikátlan semmibe az elején próbálgatta aztán égett a ház és felrakta a haverokat. persze, h Öde döntése volt, de ebben az esetben nemhiszem, h a klub szorul védelemre sokkal inkább ZZ brutálisan jó keretmenedzselése.. mert valami egészen fantasztikus ahogy bánik a cserékkel. :|
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég