Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. február 1., hétfő 20:39

Kercsó írta: Raúlt még nem szabad az első csapat élére tenni. ugyanaz a haverkodás menne, mint most.
nem hinném, 10 éve elment innen, nem volt a klubnál
amúgy mint írtam, én sem nevezném ki vezetőedzőnek, de a jövőt nézne lehet nem
lenne hülyeség ha az edzői stáb része lenne, főleg ha német edző jönne :hmmm:
gondolom beszél valamennyire Raúl németül, és ismeri a klubbot

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. február 1., hétfő 20:34

DinhoL írta: Kloppó elég nagy húzás lenne! Meg azért megnézném, hogyan változnának itt a vélemények róla.. :mrgreen:
attól ha véletlen ideigazolna, a kijevi döntő utáni szájkarate még megtörtént dolog lenne. :)
de amúgy, neki lenne karizmája, hogy nyomjon egy full resetet.


Raúlt még nem szabad az első csapat élére tenni. ugyanaz a haverkodás menne, mint most.
várom mikor keresi őt meg a Shalke :D
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Leno16
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2021. január 11., hétfő 11:24
Kedvenc játékosaid: Raul Gonzalez, Isco, S.Ramos.
Kedvenc csapatod: Real Madrid.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Leno16 » 2021. február 1., hétfő 20:20

Bárki lesz az edző, ha netán Raul, őt se lehet leírni. Nem rossz szakmai munkát végez. ( Persze felnőtt szinten meg tapasztalatlan , ezért egy masodedzo nem lenne rossz.) Csak össze rakott egy jó Ifit és utánpótlás Bl is nyert velük. És azért sok edző szeret maga mellé tenni olyan volt játékost, aki klub ikon volt. Csak pl már nálunk is Mourinho-Karanka, Ancelotti-Zidane.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. február 1., hétfő 20:20

Klopp és Nagelsmannt megnézném én is, esetleg Raul segédletével... :hmmm:

Gondolom hoznák a stábjukat is, kellene valami jó erőnléti edző, mint a kopasz volt, akit ZZ hozott magával majd utána távozott. Ő is nagy szerepet játszott sztm a menetelésünkben.
De már megint elfelejtettem a nevét, múltkor Samy írta asszem. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. február 1., hétfő 20:21-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. február 1., hétfő 20:18

Sztem is Klopp lenne a legjobb megoldas. Lathattuk hogy epitette fel kozepcsapatbol topcsapatta a Dortmundot, csupa csupa fiatal jatekost beepitve. Liverpoolt is visszatette a fociterkepre. Ha lep Zidane, ra kell startolni. Sztem is kezd befasulni a Poolban, lassan 5,5 eve ott van, sok ido. Es most mar az eredmenyek se jonnek ugy.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 1., hétfő 19:32

Ha megy ZZ, azt kell elkerülni, ami eluralkodott a magyar fociban is, illetve ezt a játékos volt, edző lett metódust.
Ugyanazok a fáradt arcok vándorolnak csapatról csapatra.

Klopp jó megoldás lehet, szerintem ő képes újra és újra megújulni. Ha nem, akkor valami fiatal generációs arcot hoznék, mondjuk a német vonalból.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2021. február 1., hétfő 18:32

Kloppó elég nagy húzás lenne! Meg azért megnézném, hogyan változnának itt a vélemények róla.. :mrgreen:
Som i Serem!
6oat

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. február 1., hétfő 18:27

Jim írta:
Sorrentino írta: Viszont akkor legyen inkább A-> Klopp, B -> Nagelsmann, terv C -> Raúl
én Raúlt másodedzőnek hoznám, nem tudom van-e ilyen terv?? :hmmm:
ha teljesen külsős edző lesz, akkor lehet, hogy érdemes mellette alkalmazni 1 madridista segédedző, mint korábban Hierro és Zizu volt
Nem hinnem. Es remelemnem. Nem most kell szorakozni ilyesmivel. Tudom,spanyol meg sajatneveles... De: A legtobb edzonek sajat stabja van, nem konnyu ravenni egy top edzot hogy idejojjon, megbirkozzon Perez sok faszsagaval, az eredmenykenyszerrel, a mediaval foleg ha mindezek melle meg a nyakara ultetnek egy tapasztalatlan zoldfulut "masodedzo"-nek. A vezetoedzok/menedzserek szakembert akarnak arra a posztra nem egy 0 kilometeres kirakatembert. Ha valahogy ki is ugyeskedne ezt Perez Raul max ugy lenne masodedzo hogy szepen mutat a padon de gyakorlati haszna nulla. Ide most reform kell es komoly munka, nem bohockodas hogy melyik legendankbol lesz a kovetkezo real edzo. Majd haknizni raerunk akkor ha van egy baszo keret ami egy jo haverral az edzoi szekben is szetver barkit, es nem ilyen romhalmaz.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. február 1., hétfő 18:19

BlancoMark írta: Szerintem Kloppnál bőven lehet puhatolózni mert kicsit kezd megfáradni az a liverpooli kapcsolat. 6 éve ott van már, elért mindent ott amit lehet, lassan ideje új kihívások után néznie. :)
pontosan. kezdett elmúlni a lamour, nem is megy olyan jól a szekér nekik sem.

mondjuk még ígyis Nagelsmann lenne a tuti B-)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. február 1., hétfő 17:54

Szerintem Kloppnál bőven lehet puhatolózni mert kicsit kezd megfáradni az a liverpooli kapcsolat. 6 éve ott van már, elért mindent ott amit lehet, lassan ideje új kihívások után néznie. :)

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. február 1., hétfő 17:34

Sorrentino írta: Viszont akkor legyen inkább A-> Klopp, B -> Nagelsmann, terv C -> Raúl
én Raúlt másodedzőnek hoznám, nem tudom van-e ilyen terv?? :hmmm:
ha teljesen külsős edző lesz, akkor lehet, hogy érdemes mellette alkalmazni 1 madridista segédedző, mint korábban Hierro és Zizu volt

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. február 1., hétfő 17:06

Hakimit nem üldözném tovább, szerintem jó oda Carvajal.
Fedet nem tudom, jó lenne ha megrázná magát, a kupában amit hozott attól maximálisan kiábrándultam. Caset meg nincs miért kihagyni. Militaot cserélném el egy másik védőre még.
Egyébként nem egy rossz felállás.
Love football, hate antifa.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 1., hétfő 16:46

realistahuni írta: Remélhetőleg már megvolt a tárgyalás Nagelsmannal és már tanulja a basic spanyolt.
Tetszik vagy sem más opció nincs és véget kell vetni az egész Zidane&haverok korszaknak.
Alaba és Haaland jöhet majd a bundesből és itt van Kroos, úgyhogy meglesznek az alapemberei, remélhetőleg majd megbarátkozik vele a többi klikk is, aki nem az meg mehet.
"youth project", Nagelsmann, season '22-23 :mrgreen:

-----------------Courtois

-------Varane---Militao---Alaba

Hakimi----Kroos----Valverde---Reguilón

--------Ödegaard-----Benzema

-----------------Haaland

Pech, hogy Hakimit eladtuk, a német tuti tudná használni, kb ilyesmi felállást játszat elég sokszor a Lipcsével. Persze kérdés, hogy szabad kezet kapna-e vagy a youth project abból állna, hogy tedd be Viniciust, mert ő a next Neymar.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. február 1., hétfő 16:23

Jó lenne.
Ha idehoz valami dél amerikai senkit Perez, akkor én nem tudom mit csinálok.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27363
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. február 1., hétfő 16:17

Minek menne vissza a Lyonba? Tegyük fel jönne egy szem Bappé vagy Haaland, azzal semmire nem megyünk, ha eladjuk Karimot. Véletlenül kiesik valamelyik, aztán ki áll be? Asensio lesz az ék?

Benzemának itt van még feladata. 2 szezon, aztán átadhatja a stafétát. :agree:

Nagelsmann kell és kész. Benne van az X, ráadásul a fiatalos szemlélete tökéletes lehet arra, hogy lépéselőnybe kerüljünk azokkal szemben, akik még az idősebb korosztállyal próbálkoznak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. február 1., hétfő 16:11

Remélhetőleg már megvolt a tárgyalás Nagelsmannal és már tanulja a basic spanyolt.
Tetszik vagy sem más opció nincs és véget kell vetni az egész Zidane&haverok korszaknak.
Alaba és Haaland jöhet majd a bundesből és itt van Kroos, úgyhogy meglesznek az alapemberei, remélhetőleg majd megbarátkozik vele a többi klikk is, aki nem az meg mehet.
Ramost én biztosra veszem, hogy a PSG-be megy, Benzemára kíváncsi vagyok, Mourinho óta minden edző nyomatta nem csak ZZ, kérdés hogy marad-e még egy-két szezont vagy már nyáron visszamegy a Lyonba.
Love football, hate antifa.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. február 1., hétfő 16:10

Faust írta: Akkor viszont lepjen Ramos is, ha valamire nem lesz szukseg az egy velemenyvezer, aki megint edzot valaszt majd akit kirugatnak 3 honap mulva.
Jelen állás szerint, megy is Ramos...ha azóta nem történt valami új dolog.
Bale szerintem visszajön aztán leüli a szerződését új edző mellett is. Többieknek érdekes lehet, ha csak nem áruljuk ki a fél keretet.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Kiskrüt
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2014. augusztus 14., csütörtök 10:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Robi Carlos, Szatke
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kiskrüt » 2021. február 1., hétfő 16:02

Nekem egyértelmű lett, hogy Zidane nem való egy átmeneti időszakban lévő csapat élére. Neki olyan csapat kell ami nagyjából már megvan viszont nem tudja meglépni az utolsó egy-két lépcsőfokot. Ilyen helyzetben ő olyan pluszt tud adni amivel ez sikerülhet viszont ez a jelenlegi szituban nem elég és nekem úgy tűnik, hogy ő se tudja mit kéne csinálnia.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: chronic » 2021. február 1., hétfő 15:15

Pad'em írta: Zidane won't be managing Real Madrid next season. Everything is already decided.
Helyes.
Érdekes az élet, 2 éve vártuk vissza mint a messiást,akkor is volt egy 10 meccs a bajnokságból most is lesz egy búcsú félszezonja, szenvedjük be magunkat az idény végén a BL-be,mást nem várok.
Nyáron adios Ramos és ZZ meg sokan mások,aztán jöhet az építkezés.
Nem irigylem a következő trénert,konkrétan nincs világszinten ígéretes játékosunk,a klasszisaink pedig vének.
Sokkal több türelem kellesz majd,ami tudjuk,hogy nálunk nincs.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. február 1., hétfő 15:03

Akkor viszont lepjen Ramos is, ha valamire nem lesz szukseg az egy velemenyvezer, aki megint edzot valaszt majd akit kirugatnak 3 honap mulva.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 130 regisztrált és 0 vendég